Filtreleri Temizle
Marka
Slazenger

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Q&Q
Gc
Rms
Scr
Add
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Slazenger Erkek Kol Saati

için 1,328 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Slazenger Erkek Kol Saati

Tarihin eski çağlarından beri günlük hayatın bir parçası olan saatler, günümüzde hala saatin kaç olduğunu öğrenmek için kullanılmasının yanı sıra, pek çok kişi tarafından kıyafetleriyle yansıttıkları tarzlarının bir tamamlayıcı unsuru olarak tercih edilmektedirler. Cep saatlerinden bu yana bir erkeğin tarzının da en büyük tamamlayıcılarından biri kuşkusuz kol saatleridir. Tercih ettiğiniz saç stili, gözlük türü veya kıyafet seçimleri gibi saat seçimi de tarzınızı net bir şekilde yansıtan önemli unsurlardandır. Fonksiyonel olmalarının yanında şıklığınızın değişmez bir unsuru olmasıyla kol saatleri, günlük kullanılmaktadır ve tabiri caizse kullanıcılarının adeta bedenlerinin bir parçası haline gelmiştir. Kıyafetinizle uyumlu bir saat seçerek stilinizde uyumu yakalayabilirken, kıyafet renk seçimlerinize oranla daha ön plana çıkacak bir saat seçerek dikkatleri bileğinize, saatinize çekebilirsiniz. Saat fonksiyonel faydasının yanı sıra tarzınızı tamamlamasıyla ön plana çıkarken, saat seçimi birçok farklı anlamı barındırabilir. Bu anlamlar arasında en önemli olanlardan biri kol saatlerinin statüyü yansıtma işlevidir. Bir yöneticinin saat seçimi onun yönetim tarzından, şirket politikasına pek çok şeyi yansıtabilir. Hayata bakış açınızı kol saatinizin de yansıttığını aklınızdan çıkarmayarak saat seçimlerinizi yapmalısınız. Bu ve benzer pek çok nedenden ötürü kol saatleri işlev ve kalitesiyle beklentileri karşılamalarından öte, yaşam tarzınıza.ve stilinize uyumlu olmalıdır. İster plazalarda çalışan ve klasik tarza sahip biri olun, ister doğada zamanının çoğunu geçiren sportif tarza sahip biri olun. Slazenger erkek kol saati modelleri arasından ihtiyacınıza, tarzınıza ve bütçenize uygun saatleri bulabilir, kolayca satın alarak tarzınızı kolunuzda da yaşatabilirsiniz.

Slazenger Erkek Kol Saati Kordonları ile Kullanıcıları Büyülüyor

Slazenger Erkek Kol Saati Kordonları ile Kullanıcıları Büyülüyor

Ekran tipine göre kol saatleri quartz ve dijital saatler olarak iki ayrı grupta ele alınabilir. Dijital saatler daha modern bir imaja sahip olup genellikle çocuk ve gençler tarafından tercih edilirken, quartz modeller klasik bir görüntüye sahiptir ve yetişken erkeklerin en çok tercih ettiği ürünlerdir. Yıllar geçse ve farklı moda akımları ortaya çıkıp büyük kitleleri ardından sürüklese de klasik görünüm her zaman moda olarak, erkeklerin temel tercihleri arasında yer almaktadır. Quartz ekrana sahip Slazenger klasik erkek saat modelleri arasında yer alan farklı kadran, çerçeve ve kayış tiplerine sahip ürünleri incelediğinizde klasik tarzın asil görüntüsünü yansıtacak ürünü bulacak ve şıklığınıza şıklık katacaksınız. Bilek kalınlığınız satın alacağınız saat modelini seçmenizde dikkat etmeniz gereken hususlardandır. Slazenger erkek kol saati kordonu çeşitliliğiyle de müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Geniş ürün kataloğunda yer alan yüzlerce ürünün yanında Slazenger hasır kordon erkek saatleri sadeliğin şıklığını en etkili biçimde kullanıp, tarzını detaylarda yansıtmayı seven erkekler için üretilmektedir. Zarif ve elit görünümü, ince işlemeleriyle öne çıkan bu ürün tipinde kordon tipi saatin şıklığını ön plana çıkarırken ürün kataloğunda yer alan farklı kadran tipleri ve renkler müşterilere geniş bir seçim yelpazesi sunmaktadır. Hasır kordon pek çok tarzda ve stilde iyi bir tamamlayıcı konumundayken, bu kordon tipinin temel özelliği ise kasanın ve çerçevenin tasarımını ön plana çıkarıyor olmasıdır. Kordon tipi hasır olan ürünleri tercih edecek müşterilerin saatin ana gövdesinin tasarımını bir de bu gözle inceleyerek satın alım işlemini gerçekleştirmeleri faydalı olacaktır. Markaya ait hasır kordonlu bir erkek kol saati kullandığınızda çerçevenin tasarımsal ayrıntıları doğrudan stilinize değer katacaktır. Marka farklı kordon tiplerine ve farklı malzemelerden üretilmiş kordonları ürün kataloğunda barındırmaktadır. Bu ürünler arasındaki kullanış kolaylığıyla ve farklı stilleri kolayca yansıtabilmeleriyle öne çıkanlardan biri plastik/silikon kordon modelidir. Plastik/silikon kordonlu ürünler genellikle gençler tarafından tercih edilmekteyken, bu ürünlerin de sunduğu geniş renk yelpazesi ve canlı duruşu saatin tarzını ön plana çıkaran unsurlardandır. Bu türdeki ürünlerin genel özelliği ise hammaddesinin kolay işlenebilir oluşu ve farklı desen ve renkleri kolayca yansıtabilir yapıya sahip olmasıdır.

Slazenger Erkek Kol Saati ile Tarzınızı Oluşturun

Slazenger Erkek Kol Saati ile Tarzınızı Oluşturun

Slazenger erkek kol saati yorumları incelendiğinde kullanıcıların üründen fazlasıyla memnun olduğu sonucuna ulaşacaksınız. Tarz sahibi, kaliteli ve dayanıklı ürünleriyle ön plana çıkan markanın ürün yelpazesinde yer alan saatler fonksiyonel anlamda benzer olsa da tasarım anlamında müşterilere pek çok farklı seçenek sunmaktadır ve bu açıdan her zevke ve bütçeye uygun modellere sahiptir. Tarzınızı tamamlayıp şıklığınızı şıklık katmasının yanı sıra Slazenger erkek saatleri müşterilerine sunduğu fonksiyonlarıyla da kullananların hayat kalitesini önemli ölçüde arttırmaktadır. Özel ilgi alanlarına yönelik olarak üretilen ürünlerin yanı sıra, günlük kullanım modellerinde 20 ATM’ye kadar basınca dayanıklı modeller de yer almaktadır. Bu saatler ıslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır ve belirli koşullarda su geçirmezdir. Elinizi yıkarken saatinizi çıkarmaya gerek olmadığı gibi basınca dayanıklı Slazenger erkek kol saati modelleriyle rahatça havuza girebilir, suyun keyfini saatinizle çıkarabilirsiniz. Kronometre özelliğine sahip ürünlerde, bu fonksiyondan faydalanarak sportif aktivitelerinizin süresini kayıt altına alarak performansınızı ölçebilirsiniz. Havuzda su altında ne kadar nefesimi tutabiliyorum diye düşünmek yerine, basınca dayanıklı ve kronometre özelliği olan saatiniz kolunuzdayken suyun altına dalıp, nefesiniz tutabilir ve güvenilir kronometre fonksiyonu sayesinde kaç saniye su altında kaldığınızı net olarak bilme şansına sahip olabilirsiniz. Marka ürün yelpazesi incelendiğinde model zenginliği açıkça ortaya çıkmaktadır. Tasarımsal açıdan oldukça stil sahibi modeller ortaya koyan marka ürünlerinin dayanıklılığı ve kalitesiyle de ön plana çıkmaktadır. Saatte kalite denince tüketicilerin aklına ilk olarak iç mekanizmanın çalışma performansı ve ömrü gelse de dış tasarımın ömrü, darbeye karşı dayanıklılığı da bir saatin kalitesini belirleyen çok değerli unsurlardandır. Saat fonksiyonu cep telefonunda bile bulunurken, saat kullanımı günümüzde keyfi bir tercih haline gelmiştir. Bu sebeple bir aksesuar olarak saatlerin dış tasarımındaki çizik, ezilme veya lekelenmeler doğrudan estetik yapıyı bozacağından saatlerin de kullanıcı gözündeki değerini ve performansını da doğrudan etkilemektedirler. Üzerinden geçtiğimiz sebeplerle kol saatlerinde kaliteli malzeme kullanımı çok büyük bir önem taşımaktadır. Markamızın ürün yelpazesinde yer alan bazı saatler, saat sektöründe dayanıklılığı sebebiyle tercih edilen mineral camdan üretilmektedir ve bu madde çizilmez ve kırılmazlık özelliklerine sahiptir. Dış tasarımdaki ezilme ve kırılmaların yanı sıra kol saatlerin en önemli sorunlarından biri zamanla ekranın kir ve toz tutmasıdır. Ancak mineral cam toz ve kir tutmaz yapısıyla bu sorunu da ortadan kaldırmaktadır. Bu dayanıklı maddeden üretilmiş camlara sahip ürünler kullanıcılarına uzun süreli ve kaliteli bir kol saati deneyimi yaşatmaktadır.

Slazenger Erkek Kol Saati Binbir Çeşit Model Sunuyor

Slazenger Erkek Kol Saati Binbir Çeşit Model Sunuyor

Moda sürekli değişiyor ancak bazı temel renkler değişmeden yıllar boyu modanın merkezinde yer almaktadır. Bu renklerden biri olan kahverengi de erkeklerin aksesuar seçiminde en çok tercih ettiği renklerin başında gelmektedir Kahverengi hemen hemen her erkeğin gardırobunda yer alan hali hazırda baskın renklerden biridir. Bu gibi birçok sebepten ötürü Slazenger kahverengi erkek saat hiç geçmeyen modasıyla kendi klasmanında müşterilerin en çok rağbet ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Kahverengi denince akla gene ilk ürün tabii ki deridir. Deri kordona sahip ürünler şıklığı ve dokusuyla oldukça popüler olsa özellikle yaz aylarında bilekteki terlemenin fazlalığıyla deforme olabilir. Deri kordona sahip saatler bu sebeple spor kol saati olarak tercih edilmemeli ve mümkünse yaz aylarında olabildiğince kuru olarak kullanılmaya çalışılmadır. Bu şekilde saatin deforme olmasının da önüne geçilebilir. Deformasyon riskinin en aza indirildiği şartlarda kordon ömrüne bağlı olarak ürünün ömrü de uzamaktadır ve müşterilerin memnuniyeti de bununla doğru orantılı olarak artmaktadır. Modern erkeğin stilinin vazgeçilmezlerinden olan saatler pek çok farklı tipte üretilirken, her şeyin olduğu gibi saatlerin de kombinlenebilirliğine ve gardırobunuza uyumuna dikkat etmek gerekiyor. Slazenger saat erkek modasında tercih edilen çizgileri ve trendleri yakından takip eden uzman tasarım ekiplerinin elinden çıkmaktadır. Casual ve smart casual stillerde pek çok farklı kıyafetle kullanılabilecek bu ürünler, şıklığınızı tamamlayacak önemli unsurlardandır. Pek çok değişik kombinle kullanılabilecek bir ürün olmasıyla doğum günü ve yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edilebileceğiniz ürünlerin başında gelmektedir. Saat fiyatları marka, model, üretiminde kullanılan maddelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı kol saatleri işlevsel ve tasarımsal anlamda rakiplerinden farklılık göstermese de yalnızca markası nedeniyle fiyat anlamında oldukça yüksek fiyatlıdır. Yüz yılı aşkın geçmişiyle, adı sporla ve kaliteyle özdeşleşmiş Slazenger erkek kol saati fiyatları ürünlerin sunduğu kalite ve tasarımları göz önüne alındığında makul olarak değerlendirilmektedir.

Slazenger Erkek Kol Saati ile Modaya Ayak Uydurun

Slazenger Erkek Kol Saati ile Modaya Ayak Uydurun

Zaman zaman farklı, canlı renkler moda olsa da erkeklere hitap eden ürünler arasında siyah ağırlıklı olmak üzere gri, lacivert gibi renkler sıkça tercih edilmektedirler. Konu kol saati olunca da durum pek farklı değildir. Markaların erkek kol saatlerine göz atıldığında, gri, siyah ve lacivert gibi renklerin oldukça ön plana çıktığına şahit olabilirsiniz. Bu tip renklerin tercih edilir olmasının sebeplerinden birisi kuşkusuz erkeklerin halihazırda çoğu kıyafetinin veya aksesuarının da ağırlıklı olarak benzer renklerde olmasıdır. Bu açıdan yaklaştığınızda artık klasikleşmiş olan bu renklerden birini seçen erkek kıyafetleriyle ürününü kolayca kombinleyebilmektedir ve bütüncül bir stile sahip olabilmektedir. Slazenger lacivert erkek saat alternatifleri arasında oldukça popüler bir üründür. Kordon ve kadran rengi lacivert olan ürün bütünlüklü bir tasarım anlayışına sahiptir. Bu ürünü tercih ettiğinizde mevcut lacivert veya koyu tonlardaki kıyafetlerinize kolayca uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Çelik kordonuyla bileğinizde sağlamlığı ve şık görünüşüyle çevrenizde büyük beğeni yaratacak olan ürünün yine çelikten üretilmiş kasası da sağlamlığıyla dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Quartz mekanizmaya sahip olan ve analog ekran tipiyle donatılmış ürün kristal bir cama sahiptir. Sahip olduğu kronometre ve takvim özellikleriyle bir saatten beklenenden daha fazlasını kullanıcılarına sunan ürün tasarımı ve sağlamlığıyla erkeklerin hem gündelik hayatta hem de özel günlerde rahatlıkla kullanabileceği bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. İnce bir bileğe alınacak geniş bant ve büyük kadran şık durmazken, kalın bir bileğe de küçük kadranlı ve ince kayışlı ürünler çok hoş görünmeyecektir. Slazenger erkek saat modelleri incelendiğinde bilek kalınlığınıza göre kordon tipine, ve kadran çeşidine sahip ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Slazenger Erkek Kol Saati ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Slazenger Erkek Kol Saati ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Saat tercihi yaparken modelle ilgili estetik kaygıların yanı sıra fonksiyonel özellikler de karar vermede belirleyici faktörlerdendir. Spor alanında aktif olarak çalışan kişiler tarafından ölçüm yapabilen, kronometresi olan ve ekranı büyük belki de dijital olan saatler tercih edilebilirken, ofiste çalışan kişilerin ise gereksinimleri ve kısıtları daha başkadır. Çalıştığınız yer resmi bir kurumsa, tercih edeceğiniz aksesuar spor çizgiler taşımaktansa klasik, kordonlu modeller olmalıdır. Pek çok kurumun bu yönde kıyafet yönetmeliği de bulunmaktadır. İşiniz spor üzerineyse yani bir spor salonunda çalışıyorsanız veya kişisel antrenörseniz tabii ki spor modelleri tercih edebilirsiniz ancak plazada veya herhangi bir resmi kurumda çalışıyorsanız tercih edeceğiniz saatin klasik olması elzemdir. Bu gibi resmi veya yarı resmi ofislerde çalışan insanların saat tercihleri genellikle koyu, çoğunlukla da gri renkten yana olabilmektedir. Slazenger erkek saat gri renkte pek çok ürünü kataloğunda barındırmaktadır. Gri renk, saat sektöründe çokça tercih edilen bir ürün olduğundan mat, gümüş ve füme seçenekleriyle pek çok saati katalogda bulmak mümkündür. Bu renk paletlerinde üretilen saatleri tercih eden müşteriler takım elbise veya iş yerinde tercih edilen business casual stillerdeki kıyafetleriyle ürünlerini rahatlıkla kullanabilir, şık ve resmi bir görünüm elde edebilirler. Sizler de resmi veya yarı resmi tarzınızı yansıtacak bir erkek kol saati arıyorsanız zengin ürün kataloğumuzu inceleyebilir ve kendinize uygun ürünü kolayca seçip satın alabilirsiniz. Markanın ürünlerini tercih etmeniz halinde estetik tasarım anlayışı ve kaliteli bir kol saati deneyimini oldukça ekonomik fiyatlara deneyimlemeniz mümkündür. Ürün yelpazesinde yer alan modeller incelendiğinde her keseye ve zevke göre ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz ve uygun fiyatlarla bu ürüne sahip olabilirsiniz. Sizler de ürün kataloğunu inceleyebilir ve kendinize uygun saati seçerek tarzınızı daha iyi yansıtmaya başlayabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Slazenger Erkek Kol Saati Uzun Vadeli Şıklık

Slazenger Erkek Kol Saati Uzun Vadeli Şıklık

Bir saati kutusundan çıkarıp kullanmaya başladığınız andan itibaren eksilmeye başlayan bir değer vardır: pil ömrü. Pil ömrünün uzun olması pek çok yönden değerlidir ancak en temelde yeni alıp kutusundan çıkardığınız bir saati hiç bakım yapmadan senelerce rahatça kullanma imkanını size sağlamaktadır. Markamız ürün yelpazesinde yer alan modeller uzun pil ömürleriyle de kullanıcıların beğenisini toplamaktadırlar. Yüksek kaliteli mekanizmaya sahip olan saat, paslanmaz çelik kasaları ve 5 yıla kadar pil ömrü sunan modelleriyle kullanıcıları için fiyat-performans açısından yüksek kalitede bir kullanım tecrübesi sunmaktadır. Slazenger erkek kol saati modellerinde yer alan değişebilir kordon seçenekleri ile saatin ömrü uzatılabilirken farklı kordon seçenekleri sunulmasıyla yaratılan özgürlük alanıyla kullanıcıya ilerleyen zamanlarda zevkine göre kordonlar tercih ederek ürünü yeniden dizayn etme imkânı sunulmuştur. Bazı ürünler yedek ve farklı tasarıma sahip kordonlar ile birlikte müşterinin beğenisine sunulmaktadır. Tamamen keyfi olarak kordonunuzu değiştirebilir ve saatinizin tarzınıza olan katkısını siz belirleyebilirsiniz. İş hayatında rahatlıkla kullanacağınız saatinizi, tarzında değişikliğe giderek kullanmaya karar verirseniz veya kordonda herhangi bir sıkıntı yaşarsanız, kolaylıkla yeni bir kordonla değiştirebilirsiniz. Böylece saatinizi dilediğiniz kordonla kullanabilir ve farklı kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Kordon değişikliği her ne kadar saatinizi değiştirmek kadar tarzınızı etkilemeyecek gibi görünse de kordon tipinin ve renginin saatinizin stilinde, dolayısıyla onu bileğinde taşıyacak olan sizin stilinizde sanıldığından çok daha büyük bir etkisi mevcuttur. Kordon değişimi yaparken saatin kullanılmak istendiği ortamlar, kasa tipi, çerçeve büyüklüğü, iç ekran rengi gibi değişkenlere dikkat edilmeli ve kordon seçimi buna göre yapılmalıdır. Kordonunuzu değiştirdikten sonra marka kalitesine sahip ürünlerinizi aynı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Çünkü marka çatısı altında yer alan ve birinci sınıf malzeme ve materyal kullanılarak üretilen modeller uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Sizler de markanın sunduğu geniş ürün yelpazesine göz atabilir, yüzlerce farklı tasarım ve modelden size uygun olanı seçerek tarzınızı ve hayat stilinizi bileğinizde taşıyabilir onu rahatça yansıtabilirsiniz.