Filtreleri Temizle
Marka
Lorus

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Q&Q
Gc
Rms
Scr
Add
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Lorus Erkek Kol Saati

için 349 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Lorus Erkek Kol Saati

Lorus, zamana ayak uyduran markalardan biridir. Saatler günümüzde sadece zamanı göstermek üzere tasarlanmış ürünler değildir. Zaman göstermenin yanı sıra bir statü, moda ve tasarım göstergesi haline gelir. Lorus erkek kol saati modellerini sizlerle buluşturmayı kendine amaç edinir. Marka şık, dayanıklı ve zamanı yakalayan tasarımlarını kullanıcılarla buluşturmayı hedefler. Lorus zamanı yakalama vizyonu ile çıktığı yolda zamanının ötesinde tasarımlar yapmaya özen gösterir. Avrupa, Kanada, Güney Afrika ve Okyanusya ülkelerinde faaliyet gösteren ve Seiko markasının kuruluşlarından biri olan Lorus erkek kol saati modelleri ile farklılık yaratır. Uygun fiyatlı, dayanıklı ve şık modeller her yaştan erkeğe hitap eder. Erkek kol saati tasarımları ile öncelikli tercihlerden biri haline gelen marka, sektörde öncü markalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerler. Lorus saat modelleri ile göze ve şıklığa hitap ederek kullanıcılarına güven vermeyi hedefler. Güvendiğiniz bir saat kavramıyla yola çıkan marka, her bireyin dayanıklı ve uzun yıllar boyunca kullanacağı ürünlere ulaşmasını kendine misyon edinir. Bunu yaparken kalitesi, dayanıklılığı ve trendleri yansıtan tasarımları ile öne çıkan modellere imza atar. Her yaştan kullanıcının tarzını yansıtabileceği modeller günlük hayattan profesyonel yaşama kadar her alanda kullanıma uygundur. Bu anlamda Lorus erkek saat modelleri ile sektörünün önde gelenlerinden biri olmayı kendine amaç edinen markaların başında gelir. Siz de markanın özgün tasarımlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Lorus Saat Sadece Bir Saat Değildir

Lorus Saat Sadece Bir Saat Değildir

Eskiye geri dönüş olmadığını bilerek tasarım yapan marka, tüm modellerini size kalitenin nasıl üretildiğini göstererek ve ilhamını içinde bulunduğu sektör olan zamandan ilham alarak tasarlar. Saatler yalnızca zamanı gösteren cihazlar değil stilinizi tamamlayan en önemli aksesuarlardan biridir. Lorus erkek saat modelleri tasarımlarında sizlerden bir parça taşır. Dinamik tarzda tasarımlarıyla bilinen Lorus, bulunduğunuz her ortamda görünür olmanızı sağlayacak ürünleri sizlerle buluşturmayı hedefler. Moda da tıpkı zaman gibi sürekli devinim halinde olan ve her sene farklı modeller üreten ve farklı tarzlar yaratan bir sektör olmasıyla bilinir. Moda sektörünün erkekler için en önemli aksesuarlarından birinin saatler olmaya devam etmesi Lorus markasını kaliteli, şık, trendlere ayak uyduran ve en önemlisi dayanıklı ürünler üretmeye teşvik eder. Örneğin, Lorus gümüş erkek kol saati modellerinden birini şık bir davette takım elbisenizle kombinleyebilir, ortamda hemen fark edildiğinizi görebilirsiniz. Bununla beraber Lorus çelik erkek kol saati modellerini dayanıklı yapısı ve şık tasarımı sayesinde günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günlük kullanımda çelik modellerin dayanıklılığı ve şık tasarımı ile fark yarattığını hissedebilirsiniz. Lorus’un günlük veya spor modelleri, klasik modeller ya da casual modelleri fark etmeksizin tüm modeller bütün özellikleriyle sizi daha farklı hissettirir. Lorus saat erkek modelleri fiyat performans açısından da kullanıcıları memnun eder. sunacağı en iyi hizmeti yıllar boyunca verdiğini zaman geçse dahi bulunduğu dönemin modasına rahatlıkla ayak uydurarak Lorus’u tercih edenleri pişman etmediğini görmenizi hedefler. Lorus erkek kol saati fiyatları ve özellikleri bakımından farklı tarzlara ve bütçelere hitap eder. Örneğin; Lorus dijital erkek kol saati yumuşak dokusu ve hassas kayışları ile takıldığında hafifliği hissetmenizi sağlar. Yumuşak dokusu ve teknolojik özelliklerine rağmen sağlam ve dayanıklıdır. Lorus’un digital modelleri güneş enerjisini kullanarak teknolojinin faydalarını ürünlerine uygularken aynı zamanda hem digital kadran hem de klasik kadranı birleştirerek tercih yapmakta zorlananlara farklı bir yol gösterir. Markanın modellerini tercih ederek bir stil ikonuna dönüşebilirsiniz.

Lorus ile Sanatsal Tasarımı Keşfedin

Lorus ile Sanatsal Tasarımı Keşfedin

Lorus, kol saati modelleri ile zamanı sanata dönüştürmenin yollarını arayan markalardan biridir. Markanın modelleri birbirinden farklı dizaynlar ve kıyafetlerinizle uyumlu bir çok renk ve tasarım seçeneği ile kullanıcılar için farklılık yaratır. Lorus erkek kol saati renkleri arasından seçim yaparken en uygun stili bulabilir; tarzınıza rahat, klasik ya da vintage bir görünüm kazandırabilirsiniz. Takım elbiseyle birlikte de kullanılabilen Lorus siyah erkek kol saati modelleri her mevsimde yapacağınız kombinlerle uyum içinde olur. Rahat kullanım için hasır kayışlarla tasarlanan modeller her an şık görünmenizi sağlar. Farklı digital ekran dizaynı ile zamanın ötesine geçerek fütüristik bir görünüm yaratan birbirinden farklı pek çok model, sanatı sıra dışı tasarımlarla harmanlayarak sizlere güçlü bir deneyim yaşatmayı hedefler. Tasarım gücünü geçmişinden alan Lorus, bununla birlikte dayanıklılığıyla da örnek teşkil eder. Bununla birlikte seçeceğiniz modelin günlük kullanıma uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekebilir. Lorus erkek saat özellikleri kullanılan malzeme bakımından birbirinden farklı deneyimler sunar. Digital erkek kol saati modellerigünlük kullanıma daha uygunken her ne kadar sağlam yapıları olsa da deri kayışlı modeller profesyonel yaşamda ve şık davetlerde daha çok tercih edilir. Saatinizi kullandığınız elin tersine takmak size her zaman ürünlerin daha uzun ömürlü olması konusunda avantaj sağlar. Sürekli kullandığınız ele takılan saatler hareket alanı arttığı için hasar almaya daha müsaittir. Lorus, her ne kadar dayanıklılığı kendine ilk hedeflerinden biri olarak koysa da saatler kendi çağının ilk teknolojik ürünlerden biridir. Dolayısıyle casual ve klasik tarza sahip modeller biraz daha hassas bakılması gereken ürünler arasında bulunur. Özellikle moda trendlerinden asla düşmeyecek olan siyah kayışlı klasik kadranlı modellerinkolunuza taktığınız andan itibaren duruşu, hassasiyeti, sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetik olarak bir sanat harikasına benzer yapıda olması sizi ve çevrenizi çekim alanına dahil eder. Saatlerin sanatla iç içe olmasının sebebi yüksek tasarım ve dizayn ile harmanlanmasıdır. Buradan markanın kendine özgü tasarımlarını inceleyerek tarzınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Lorus Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

Lorus Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

Geniş bir fiyat aralığında kullanıcılara sunulan erkek saat Lorus modelleri fiyat performans anlamında en iyi verimi alabilmenizi sağlar. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz modellerde tasarım da ön plandadır. Modellerin sanatsal tasarımı ve kalitesi ilk andan itibaren kullanıcılar memnun eder. Lorus saatlerini tercih etmenizin nedenlerinden biri de modellerin dayanıklı yapısının yanı sıra zamanın gerisinde kalmaması olur. Kullanıcılar, bu modeller sayesinde her sezon kullanabilecekleri zamansız aksesuarlara sahip olabilir. Kare, köşeli, oval ve yuvarlak modeller kullanıcıya farklı kombinler için fırsat yaratır. Aynı zamanda modeller şık görünümleri ve marjinal tasarımlarıyla yıllarca eskimeyen ve popülaritesini asla yitirmeyecek aksesuarlarınızdan biri haline gelir. Bir saat modelinin fiyatını kullanılan malzemenin kalitesi belirleyebilir. Gerçek deri, iyon ya da titanyum kaplama modeller üst düzey dayanıklılık sağlar. Davet ve organizasyonların vazgeçilmez parçası olan modeller sizleri bir adım öne çıkarır. Lorus modelleri suya dayanıklılık, güneş enerjisi ile saatin pil ömrünü uzatma, terletmeyen ve hava alan kayış gibi teknolojiyi de yansıtan özellikleri ve çağın gerekliliklerine cevap veren tasarımları ile beklentilerinizi karşılar. Lorus’un ürün özelliklerinden biri de mekanizmalarının kusursuz çalışıyor olmasıdır. Tasarım da kullanıcıları memnun eden özellikler arasında bulunur. Lorus modelleri yapısı ve dış görünümüyle bir sanat eserini andırır. Bir saat alırken önce kullanım alanına, modellerin dayanıklılığına ve genel anlamda tarzınıza uygunluğuna dikkat edersiniz. Tüm bu beklentilerinizi karşılayacak olan markanın erkek kol saati modellerini buradan inceleyebilir ve her ortamda özgün tarzınızı yansıtabilirsiniz.