Filtreleri Temizle
Marka
Adidas

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Q&Q
Gc
Rms
Scr
Add
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Adidas Erkek Kol Saati

için 27 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Adidas Erkek Kol Saati

Adidas, ürettiği sportif ürünler ile birçok kullanıcı tarafından sevilen markalardan biridir. Saat üretimi ile de kullanıcılarına yüksek performans sunan Adidas erkek kol saati, sektörde önde gelen seçeneklerden biridir. Genel olarak spor modelleri ile dikkat çeken Adidas erkek saat klasik tarza uygun modelleri ile de şıklığınızı ön plana çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.

Şık ve Sportif Tasarım

Şık ve Sportif Tasarım

Adidas saat erkek kullanıcılarına yönelik birçok farklı tasarıma sahip modeller üretmektedir. Bazı modelleri ile sportif giyim tarzına sahip kullanıcıları düşünen marka bazı modelleri ile de klasiklikten ödün vermeyen kullanıcılara hitap etmektedir. Kullandığı teknoloji sayesinde 10 ATM’ye kadar su geçirmezlik performansına sahip modelleri ile su sporları ile ilgilenen sporcular için bir alternatif sunmaktadır. Tasarımında bulunan su geçirmez birleşim noktaları havuz ve deniz gibi ortamlarda belirli bir derinliğe kadar yüzerken saatinizin herhangi bir şekilde zarar görmemesini sağlamaktadır. Güçlü bağlantı noktaları su altında oluşabilecek basınca karşı maksimum direnç göstermektedir. Erkek saat Adidas markasının güçlü profilini yansıtacak bir görünüme sahiptir. Sportif görünümü ile birlikte sade ve şık tasarıma sahip olan modeller görülmeye değerdir. Çelik, deri, silikon ve sera plastik gibi farklı kayış tipleri bulunan modeller tüm kullanıcılar için tercih edebilecekleri seçenekler sunmaktadır. Kırmızı, turuncu, yeşil ve sarı gibi farklı renk seçenekleri bu markanın saatlerin sıkça kullanılmaktadır. Spor stilinizi ya da klasik duruşunuzu tamamlayacak ürünleri sayfamızdan inceleyebilir, kombininize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Adidas Erkek Kol Saati Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Adidas Erkek Kol Saati Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çoğu saat üreticisi markanın erkek saat ürünleri gibi Adidas erkek saat modelleri ve fiyatları açısından birçok seçenek sunmakta ve genel kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Su geçirmez özelliklerinin yanında kullandığı mineral cam teknolojisi ile erkek Adidas saat çizilme ve kırılma gibi dış faktörlerden kaynaklı hasarlara karşı üstün koruma sağlamaktadır. Yuvarlak, oval ve yuvarlanmış kare gibi 3 farklı kasa tipi bulunan saatler kullanılan malzeme kalitesi bakımından kullanıcıları tatmin edecek düzeydedir. Genel olarak tasarımlarında oval tarzı benimsemesi markanın farklı bir yönünü vurgulamaktadır. Saat almak istiyor ve hangi modeli tercih edeceğinize karar veremiyorsanız sayfamızda yer alan ürünler arasından modelleri inceleyebilir tarzınızı en iyi yansıtacak modeli seçebilirsiniz. Sportif bir görünümün yanında doğallığı da ön planda tutuyorsanız deri kayışlı modeller ile aradığınız doğallığa sahip olabilirsiniz. Deri kayışın doğal içeriği bilek kısmınızda oluşacak terleme problemini en aza indirerek sıcak havalarda saat takmanızı kolaylaştırır. Farklı bir tasarıma sahip olmak isterseniz yuvarlanmış kare modelini tercih edebilirsiniz. Kıvrımlı köşelere sahip ve kordonu ile bütün bir görünüm sağlayan modeller dikkatleri üzerine çekmektedir.

Üstün Su Geçirmezlik Performansı

Üstün Su Geçirmezlik Performansı

Su geçirmezlik teknolojisi çoğu teknolojik üründe olduğu gibi saatlerde de sıkça kullanılmaktadır. Saatlerin su geçirmezlik seviyelerini belirtmek için kullanılan ATM değeri, kullanılan teknolojinin farklı su seviyelerine göre, saatin direnç performansını ifade etmektedir. Saat tercihi yaparken ATM değerleri hakkında bilgi sahibi olmanız, alacağınız saatin suya karşı ne kadar dayanıklı olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu gibi durumlarda saat üzerindeki “su geçirmez” ibaresinden ziyade ATM değerini dikkate almanız faydalı olur. 3 ATM geçirmezliğe sahip Adidas erkek saat modelleri yağmur suyu ve küçük su sıçramalarına karşı saatinizi korumaktadır. Bu özelliğe sahip saatler günlük kullanım için ideal bir modeller arasında yerini almaktadır. 5 ATM dayanıklılığa sahip saatler duş alırken ya da kısa süreli yüzme aktiviteleri için yüksek bir koruma sağlamaktadır. 10 ATM Adidas saat modelleri erkek kullanıcılar için çeşitli renk ve kayış seçenekleri ile alternatifler sunmaktadır. Yüzme ve dalış gibi sporlar ile ilgileniyorsanız, farklı renk tonu ve kasa tipine sahip 10 ATM modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Erkek Kol Saati kategorimiz üzerinden tüm markalara ait erkek kol saati modellerini inceleyebilirsiniz.