Filtreleri Temizle
Marka
Diesel

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Q&Q
Gc
Rms
Scr
Add
Ita
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Diesel Erkek Kol Saati

için 320 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Diesel Erkek Kol Saati

Modanın erkekler için gelişen ve adım adım ilerleyen alanında birçok aksesuar arasından öne çıkan saatler, hem tarzını önemseyen kişilerin hem de özel günlerde hediye almayı seven kişiler için ideal bir seçenek olmaktadır. Her yaştan ve tarzdan erkeğe hitap eden kol saatleri arasında farklı çizgileri ve tarz duruşu ile Diesel erkek kol saati modelleri dikkat çekmektedir. Uygun alternatifler sayesinde farklı bütçelere sahip olan kişiler de ürünler arasından kendilerine hitap edeni kolayca satın alabilmektedir. Klasikten spora, metalden deriye kadar birçok renkte ve şıklıkta kullanıcıların beğenisine sunulan aksesuarlar, tarzları ve stilleri tamamlamak için tercih edilmektedir. Gerek babalar günü gerek yıl dönümleri gerekse de doğum günleri gibi anlarda, sevilen yakınlara hediye olarak almak için de ideallik göstermektedirler. Uzun yıllar kullanabilme garantisi veren kol saatleri, 1978 yılından itibaren alıcıları ile buluşmaktadır. Farklı tasarımlar ile farklı tarzlara ulaşım sağlayan Diesel erkek kol saati modelleri piyasadaki mevcut konumlarını korumaktadırlar. Şık ve dikkat çeken tasarımlarıyla birden fazla seçenek sunan erkek kol saati , erkek kullanıcıların tarzlarını tamamlamada ihtiyaçlarını karşılayan bir aksesuar olmaktadırlar. Temelinde her ne kadar aksesuar olarak sıkça rastlansa da aslında çoğu zaman bir ihtiyaçtırlar. Gün boyu saate bakmak için telefona uzanmak yerine kolay bir şekilde bileklerden zamanı kontrol etmek mümkündür. Aynı zamanda kıyafetleri tamamlayan saatler, işlevsel bir aksesuar olarak varsayılmaktadır.

Diesel Erkek Kol Saati ile Farkınızı Ön Plana Çıkarın

Diesel Erkek Kol Saati ile Farkınızı Ön Plana Çıkarın

Denim ve gömlek ürünleri ile kurulduğu günden itibaren kullanıcıları kendisine çekmeyi başaran marka, adından sıklıkla söz ettirdiği saat modelleriyle aksesuar alanında zirveye çıkmıştır. Özgün tasarımı ile tüm ürünlerde kendinden bir noktaya yer veren marka, modern görünümüyle de pek çok kişinin beğenisini kazanmaktadır. Sıradan ve alışılagelmiş çizgilerin dışına çıkarak üretilen kasası ve farklı bakış açısına sahip olan buton yapısıyla dikkatlerden kaçmayan ürünler, renk seçenekleriyle de şıklığın önemli bir detayı olmaktadır. Farklı tasarımları ile birbirinden başarılı özelliklere sahip olan aksesuarlar, klasik tarz ile modern detayları birleştiren dokunuşlarda bulunmaktadır. Kendine has tasarımları sayesinde de dikkatleri üzerine toplayan saatler, zamanı takip etme konusunda kullanıcılara fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Kadranlarındaki minimal detaylar ile sportif bir görünüm kazanan Diesel marka erkek kol saatleri kronometre ve takvim gibi özelliklere de bünyesinde yer açmaktadır. Ergonomik tasarım desteği bulunan modellerin bazıları kırmızı renkte, silikon kordonlara sahip ve günümüz modasının etkilerini taşıyan kadranları ile güçlü ve sportif bir görünüme kavuşmaktadır. Kullanıcıların beğenisine sunulan bu modellerin yanı sıra klasik giyinen kişilerin tarzlarını tamamlayacak seçenekler de bulunmaktadır. Metal kordonu olan ve üç butonlu tasarımlara sahip saatler, klasik esintilerden vazgeçmeyen kişilerin önceliği olmaktadır. Günümüz şartlarında saat markasının kullanıcılara daha kaliteli ve yüksek performanslar sunan aksesuarlar ürettiği bilinmektedir. Tüketicilerin sıkça değişen ihtiyaçlarına bağlı olarak tasarlanan ürünler, dikkatli yapılan analizler sonucu ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanmaktadır. Bu aşamada da marka, piyasa şartlarına ve kullanıcı gereksinimlerini dikkate alarak üretimlerine ve tasarımlarına şekil vermektedir. Büyük erkek kol saati Diesel markasının modernliğini ve inovatif görünüşünü ortaya çıkarmaktadır. Sarıdan yeşile, bejden pudraya ve kırmızıdan siyaha kadar birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda titanyum, sera plastik, seramik, silikon, tekstil, deri ve iyon kaplamalardan oluşan kordon seçenekleriyle de gün boyu rahat bir taşıma sağlanmaktadır. Farklı renk ve materyal seçenekleriyle standartların üzerine çıkmayı amaçlayan kişiler için ideal bir seçim olmaktadırlar. Yuvarlak, dikdörtgen ve yuvarlanmış kare olarak üç farklı kasa yapısında piyasaya sürülen saatler, modern ve farklı görünümleriyle alternatif seçenekler sunmaktadırlar.

Erkek Modasının Vazgeçilmez Aksesuarı Diesel Erkek Kol Saati Modelleri

Erkek Modasının Vazgeçilmez Aksesuarı Diesel Erkek Kol Saati Modelleri

Kalitesinden ödün vermeyen tasarım ve sağlam yapısı ile uzun ömürlü kullanım sağlayan modellerdeki takvim ve kronometre gibi detaylar kullanışlı olmakla birlikte avantajlı da olmaktadır. Diesel erkek saat modelleri ve fiyatları doğrultusunda kendisine göre ürün seçimi yapan kullanıcılar, gerek günlük hayatta gerek özel davetlerde hazır bir şekilde hayata devam etmektedirler. Quartz makine teknolojisine sahip olması sayesinde uzun yıllar sorun yaşatmadan çalışan saatler, zaman sağması problemlerini asgari düzeye indirmektedir. Fiyatları ile kullanıcıları kendisine çeken aksesuarlar 3, 5 ve 10 ATM su geçirmeme teknolojisine sahip modellere de ürün skalasında yer açmaktadırlar. Birçok model ile kullanıcı karşısına çıkan ürünler, iş hayatında tarzını unutmadan yaşayan erkekler için ideallik göstermektedir. 3 ve 5 ATM su geçirmezliği bulunan Diesel beyaz erkek kol saati modelleri küçük çaptaki su sıçramalarına ve yağmurlu havalarda ıslanmaya karşı güçlü bir koruma ve dayanıklılık sergilemektedir. 10 ATM modeller ise yüksek basınca dayanıklı olmaları ve sağlam bağlantı noktaları sayesinde gerek duşta gerek havuz ve denizlerde çalışma devamlılığı sağlamaktadır. Bu özelliklere ek olarak ürünlerin üretiminde kullanıldığı cam materyaller de kalitesini ortaya çıkarmaktadır. Hemen her ürününde safir kristal ve mineral cam tercih edilen saatler, kullanım ömrü olarak da uzun soluklu bir deneyim yaşatmaktadır. Suni sentetik safir materyali kullanılarak ve 10 moh sertlik derecesine sahip olan safir kristal cam ile üretilen saatlerin camları, çizilme ve kırılma gibi problemlere karşı direnç göstermektedir. Safir camlı modellere alternatif olacak şekilde üretilen ve temperleme işlemi ile sert bir yapıya ulaşan mineral camlı saatler de çizilme ve kırılmalara karşı dayanıklılık sergilemektedir. Aynı zamanda yansıma gücü yüksek olan camların toz ve kir tutma problemi minimuma indirilmektedir. Sektöründe başarısı ile bilinen marka, bahsi geçen tüm saat modellerinde şıklığı ve kaliteyi eksik etmemektedir. Birçok model ve tasarım seçeneği ile ürün yelpazesinde yer alan kol saatleri, uygun fiyat aralıklarıyla da herkes tarafından ulaşılabilir olmaktadır. Modeller arasında fiyat ve performans karşılaştırması yapılarak da ekonomik ve tasarruflu bir satın alım işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kıyafetlerin Tamamlayıcı Aksesuarı Diesel Erkek Kol Saati Modelleri

Kıyafetlerin Tamamlayıcı Aksesuarı Diesel Erkek Kol Saati Modelleri

Erkek modasında gün geçtikçe farklı tasarımlarda sunulan aksesuarlardan biri de kol saatleri olmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli materyallerden üretilen saatlerin herkese uygun olması da dikkatlerden kaçmamaktadır. Metale alerjisi olan kişilerin dikkatle yapması gereken seçimler, saatlerin malzemesine göre olmaktadır. Saatlerin doğrudan ten ile temasta olması düşünüldüğünde, kesinlikle kaliteli olmayan malzemeden üretilen ürünlerin kullanılmaması gerektiği vurgulanmaktadır. Diesel deri kordonlu erkek kol saati de tamamen bu durum ön görülerek üretilen modellerden olmaktadırlar. Markanın her bir saatinde kullandığı kalite parça ve materyaller, insan sağlığına olumsuz etkide bulunacak faktörlerden uzak kalmaktadır. Böylece ciltte döküntü, kaşıntı, deri yaraları, sivilce ve bu gibi sağlık problemleri karşılaşılmamaktadır. Bir diğer konu ise giyim tarzını belirlemede önemli bir faktör olan saatlerdir. Diesel saat erkek kullanıcıların moda anlayışı ve zevkine uygun olacak tasarımlara sahip olarak, kıyafetlere son derece uyum sağlamaktadır. Bu doğrultuda seçilen ürünler, herkesin gün boyu rahat etmesini ve zamana dâhil olmasına yardımcı olmaktadırlar. Klasik giyimi seven ve günün çoğunluğunu bu tarza sahip olacak şekilde geçiren kişilerin alacağı saatler şık ve klasik olurken, spor tarzı benimsemiş olan kişiler günlük ve spor tarzdaki modellerden yana seçim yapmaktadır. Diesel marka saatlerin özellikleri de kullanıcıların dikkat ettiği ve satın alım aşamasında önem verdiği konulardan biri olmaktadır. Saatlerin su geçirmeme, darbeye karşı dayanıklı olma ve bu gibi temel fonksiyonları yerine getirme gibi özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu ihtiyaçları karşılayan Diesel saat modellerinde uzun ömürlü kullanımların da önünü güvenle açmaktadır. Kalitesini sergileyen sertifikası ile de kullanıcılara güven duygusunu aşılayan aksesuarlar, garantisi olması sayesinde tercih edilirliğini artırmaktadır. Olası bir kırılma, çizilme veya deformasyon durumlarına karşı garanti belgesi kullanılarak gerek duyulan işlemleri yaptırmak mümkün olmaktadır. Satın alırken dikkatli olmak ve ürünlerin sağlamlığını kontrol ederek işlemi tamamlamakta da her zaman fayda bulunmaktadır. Modayı yakından takip eden, aksesuar kullanmayı seven ve zamanı her zaman takip etmeyi seven erkek kullanıcıların önceliği olan kol saatleri, popülerliğini her dönem korumaktadır.

Modanın Güncelliğini Yansıtan Diesel Erkek Kol Saati Modelleri

Modanın Güncelliğini Yansıtan Diesel Erkek Kol Saati Modelleri

Kendine güvenen ve farklı bir tarza sahip olmayı benimseyen kişilerin markası Diesel, özgün tasarım çizgileri ve yenilikçi detayları sayesinde kullanıcıların içinde saklı olan özgürlüğü kıyafetlerine yansıtmasına yardımcı olmaktadır. İtalyan modasını yansıtan tasarımların öne çıktığı Diesel erkek saat modelleri, sınırları aşan detaylar barındırmaktadır. Üretime başladığı günden bugüne kadar kumaş ile özdeşleşen tasarımlar sunan marka, her ortamda beklenenin ve alışılmışın üzerinde bir tarz ortaya çıkarmaktadır. Dünyanın hemen her noktasında popülerlik kazanmış olan marka ve kol saati , modayı yakından takip etmenin yanı sıra modaya yön veren kullanıcıların birincil tercihi olmaktadır. Farklı tasarımlarına ek olarak sürekli yenilikçi bir anlayış ile tasarımlarını ortaya koyan marka, ağırlıklı olarak genç neslin gücünü ve iddialı giyim tarzını bütün bir hale sokmaktadır. Kare, köşeli ve köşeli oval olmak üzere üç farklı kasa tasarımı ile erkek saat modellerinde farklı bir çizgi oluşturmaktadır. Ayrıca renk seçenekleri ile de farklı tarzlara ve zevklere hitap eden Diesel erkek kol saati kırmızı rengiyle popülerliğini her dönem korumaktadır. Buna ek olarak saatlerde kullanılan metal, tekstil, deri, seramik ve sera plastik malzemelerin tasarımları sayesinde erkek kullanıcılar kendilerine has kombinler oluşturabilmektedir. Şık ve dikkat çeken bir görünüme kavuşmak için kullanıcıların yanında olan aksesuarlar, denim modasının öncüsü olmaktadır ve iddialı bir tarz yakalamanın öncüsü olmaktadırlar. Hayatın her alanında kullanılabilecek uygunluğu gösteren modelleri, özgür ruhu temsil etmesiyle de bu tarzı benimseyen kişiler için ideal olmaktadır. Diesel marka her sezon oluşturduğu ve kullanıcıların beğenisine sunduğu koleksiyonlarında daima yenilikçi, tarz çizgileri olan ve aykırı modeller sunmaktadır. Bu ürünlerin tasarımlarını genç neslin dinamikliğinden ve enerjisinden esinlenerek gerçekleştiren marka, denim ürünlere uyumları ile stil sahibi ve modanın içinde olan erkeklerin tarzını yansıtmasına destek olmaktadır. Diesel kol saati modelleri kullanıcıların sahip oldukları tarzı ortaya çıkarmak veya yeni bir stil oluşumu yaratmak için önem arz eden parçalar olmaktadırlar. Tarzına güvenen erkek kullanıcıların özgürlüğüne düşkün olmalarına vurguda bulunan saatler, kollarda ağırlık, terleme veya alerjen bir etkide bulunmamaktadır. Bu sayede gün boyu bileklerde taşınabilecek modeller arasından rahatlıkla seçim yapılabilmektedir.

Kol Saatlerine Yeni Bir Bakış Açısı Getiren Diesel Erkek Kol Saati

Kol Saatlerine Yeni Bir Bakış Açısı Getiren Diesel Erkek Kol Saati

Erkekler için kullanım alanı haricinde önemli ve değerli aksesuarlar arasında başı çeken kol saati, gerek spor tarzı benimsemiş gerekse de klasik bir tarzı olan kişiler olsun, her zevke ve tarza hitap eden modellere sahip olmaktadır. Diesel siyah erkek saat modelleri spor ya da klasik tarzda giyinenlerin kıyafetlerinin tamamlayan bir aksesuar olmanın da ötesinde olmaktadır. Şık tasarımları, sağlam yapıları ve kaliteleri ile dikkatleri üzerine çeken ürünler, metal, deri ve sentetik kayışları ile farklı modellerde kullanıcı karşısına çıkmaktadır. Saatler, güçlü çizgileriyle modaya farklı bir bakış açısı getirmekle birlikte, kendi stiline güvenen erkeklerin tarzlarını ortaya koymalarına aracı olmak üzere tercih edilmektedirler. Kendinden emin olan erkek kullanıcıların her zaman kullanmak üzere tercih ettiği bu saatler, kişilerin özgün tarzlarını vurgulamaktadır. Yuvarlak, oval veya kare modelleriyle de farklı tarzlara ve zevke hitabı kolaylaştıran ürünler hem büyük hem de ince çizgilerde üretilen kadranlarıyla da daima zarif bir görüntüde bulunmaktadır. Özgün tasarım anlayışı sayesinde modayı takip edenlerin seçimleri arasına giren aksesuarlar, modaya yön veren parçalardan biri olma özelliği de taşımaktadırlar. Tasarım ve model olarak birbirinden farklılaşan saatler, farklı tarzlara sahip olan erkekleri bir arayı getirerek, herkesin memnuniyetini kazanıyor. Diesel erkek kol saat kordonu, kadranı ve iç dizaynı zamanın ötesinde bir duruş yakalanmasına olanak tanımaktadır. Klasik ve modern detayları harmanlayarak kullanıcıların beğenisini kazanan saatler, tarzları ortaya koymakla birlikte kaliteli bir duruş sergilenmesini de sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesinde birden fazla modelin bulunması sayesinde erkek alıcılar kendilerine en uygun modeli bulmakta zorluk yaşamamaktadır. Herkesin kolayca ulaşabildiği bir konumda bulunan aksesuarlar, gün boyu erkeklerin yanından ayırmadığı bir parça olarak yer edinmektedirler.

Diesel Erkek Kol Saati Modelleri ile Şıklığınızdan Ödün Vermeyin

Diesel Erkek Kol Saati Modelleri ile Şıklığınızdan Ödün Vermeyin

Erkek aksesuarlarının fazla çeşitli olmaması ile beraber kol saatlerinin kullanımında bir artış görülmektedir. Ancak bunun yanı sıra kol saatine ayrıca ilgi duyan ve kıyafetlerini bu ürünler tamamlamaktan keyif duyan kullanıcıların da var olduğu yadsınamaz. Tarzını şık ve kaliteli bir saat ile tamamlayan ve güçlü bir stil oluşturan erkekler, tercihlerini Diesel erkek spor kol saatleri veya klasik tarzdaki modellerden yana yapmaktadır. Mevcut tarzlar ile bütünleşik ve uyum içerisinde kullanılan saatler, modern ve klasik çizgileri sayesinde her modelde yeni bir dokunuş sunmaktadır. Farklı renk, kasa tipi ve modeller ile ihtiyaca göre kullanımı kolaylaştırmaktadırlar. Ayrıca gerek ihtiyaca göre gerekse de aksesuar olarak son derece verimli bir zaman geçirilmesini sağlayan kol saati modelleri, her kıyafetle bir arada kullanılabilmektedir. Piyasadaki pek çok modelden bir adım öne çıkmasına katkı sağlayan görselliği, sağlamlığı ve kalitesi olmaktadır. Zamana meydan okuyan ve zamanın ötesinde bir duruş yakalayan modeller, Jean veya klasik pantolonlar ile uyum gösterecek çeşitlere sahip olmaktadırlar. Ürün yelpazesinin geniş olmasıyla birlikte alternatifler de bu yönde artış göstermektedir. Bu alternatifler içerisinden kullanıcılar kendi tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun seçim yapabilmektedir. İhtiyaçtan ziyade kol saati ile tarzını ortaya çıkarmayı hedefleyen erkek kullanıcılar için birden fazla seçenek yer almakta ve bu seçenekler arasında seçim yaparken de önemli hususlara dikkat ederek ilerlemek gerekmektedir. Uzun ömürlü kullanımları ile bilinen Diesel marka kol saatleri, erkekler için doğru bir aksesuar olma niteliği taşımaktadırlar. Hem günlük kullanımlarda hem de özel davetlerde kullanılmak üzere tercih edilen ürünlerin, kalitesi ve etkili tasarımları tercih aşamasında belirleyici olmaktadır. Tüm özellikler ve performansı dikkate alındığı zaman mevcut moda anlayışından çok kendi modasını yaratmayı seven erkeklerin aksesuar seçeneklerinin başında gelmektedir. Aynı zamanda sağlam olması ve kıyafetlerle uyumunda zarafeti de temsil etmesiyle bilinen ürünler, her zevke yönelik bir alternatif mutlaka bulundurmaktadır. Bahsi geçen faktörlerden kaynaklı olarak değişen Diesel erkek kol saati fiyatları da uygun aralıklarda sunulması ile her kullanıcının alım gücünü artırmaktadır. Siz de tarzınıza uygun modeli bulmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.