ERKEK KOL SAATİ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  KİŞİYE ÖZEL PASAPORT CÜZDANI, CÜZDAN, KARTLIK,KEMER SETİ

  120,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bordo kordon erkek kol saati

  (1)

  59,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Welder Moody WRC649 38 mm Bayan Kol Saati

  1.480,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Welder Moody WRC445 45 mm Erkek Kol Saati

  1.480,00 TL

  1.381,22 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Welder Moody WWRC517 Erkek Kol Saati

  1.750,00 TL

  1.631,92 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Welder Erkek Kol Saati

Welder, saat alanında sektöre yeni bir soluk getiren ve yaratıcı modeller ortaya koyan bir markadır. Welder erkek saat modelleri yediden yetmişe hitap etmekte, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Welder erkek saat fiyatları, özellikleri ve modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Modeller arasında karşılaştırma yaparak aradığınız saati bulabilirsiniz.

Welder Erkek Saat Çeşitleri

Welder Erkek Saat Çeşitleri

Welder saat erkek kullanıcılar için üstün tasarımlara sahip ürünler tasarlamaktadır. Markanın ilk çıkış noktası renk geçişli gösterişli saatleri ile olmuştur. Welder’i anlatan mavi ve mor tonlarındaki ikonik saatleridir. Fakat zamanla yenilikçi tasarımlara birçok saat marka bünyesinde yerini almaya başlamıştır. Welder erkek saat modelleri arasında çeşitli kayış tiplerine sahip birçok farklı tasarım yer almaktadır. Deri, silikon, hasır ve nato tarzda üretilen kayışlar saatlerin her birine ayrı bir hava katmaktadır. Saatlerin her biri ayrı koleksiyonlar içerisinde konumlamaktadır. Moody, Welder’i anlatan en ikonik koleksiyonlardan biridir. Birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Hasır kayışları ile estetik bir görünüm sunmaktadır. Welder erkek saat kullananlar, koleksiyonlar arasından seçtikleri saatleri günlük olarak rahatlıkla kullanabilmektedir. Moody koleksiyonu üzerinde genel olarak neon renk tonları hakimdir. Yalnızca saati değil tarih ve günü de göstermektedir. Saatler mineral camdan üretilmiştir. Hasır kayış detayları ve mineral camlar birlikte estetik bir görünüm sağlamaktadır. Sayfamızda yer alan Welder erkek saat yorumları bölümünü inceleyerek modeller hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Welder Erkek Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Welder Erkek Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Welder erkek saat özellikleri itibariyle kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır. Koleksiyonlar arasında yer alan saatlerin her biri kendine has özelliklere sahiptir. Moody koleksiyonu hasır kayışlarla tasarlanmıştır. Mineral camdan üretilen saatler hasar ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Çizilmelere karşı yüksek direnç göstermektedir. Tüm bunların yanında şeffaflığı yüksek olduğundan, kullanıcıların saati daha rahat okuyabilmelerini sağlamaktadır. Welder erkek saat modelleri arasında yer alan Slim serisi ince bir kasaya sahip olması ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda koleksiyon içerisinde yalnızca hasır değil deri kayışlara sahip modeller de yer almaktadır. Zamana meydan okuyan klasik modelleri ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Saatlerin camları mineral olmasının yanı sıra, photochromic özelliğe de sahiptir. Welder erkek saat çeşitleri arasında yer alan bu cam türü, ışığın geliş açısına göre renk değiştirmektedir. Saatler karanlık ortamlarda renksiz bir hale bürünürken, ışık aldığı herhangi bir durumda renk değiştirmektedir. Welder erkek saat ile tüm kullanıcılar günün her saatini farklı renklerde yaşamaktadır.

Welder Erkek Saat ile Günün Her Saati Rengarenk

Welder Erkek Saat ile Günün Her Saati Rengarenk

Welder marka bünyesinde yer alan The Bold koleksiyonu kullanıcıların bir diğer favorisidir. Koleksiyon içerisinde yer alan modeller silikon kayışa sahiptir. Diğer modellere göre daha büyük bir saat kasasına sahiptir. En ve genişlik olarak daha büyük boyuta sahip saatler, photochromic cam özelliğine sahip değildir. Renkli cam sevmeyenler, Welder bünyesinde yer alan The Bold koleksiyonunu tercih edebilmektedir. Welder erkek kol saati çeşitleri ile tüm kullanıcıların kendi tarzını yansıtmasına yardımcı olmaktadır. Welder erkek saat modelleri her zevke hitap etmektedir. Günlük ve spor giyinmeyi seven bir kişiliğe sahipseniz Moody koleksiyonunu rahatlıkla hayatınıza uyarlayabilirsiniz. Daha klasik ve şık görünmek istiyorsanız The Bold koleksiyonu içerisinden tercih yapabilirsiniz. Dilerseniz tek dilerseniz çift renk çalışılmış saat tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz. Welder erkek saat kullananlar, Slim koleksiyonunu da sıkça tercih etmektedir. Öyle ki, koleksiyon içerisinde ince ve estetik tasarımlar yer almaktadır. Kullanıcıların saatler hakkında yapmış oldukları geri bildirimleri incelemek için sayfamızda yer alan Welder erkek saat yorumları bölümüne göz atabilirsiniz.