Filtreleri Temizle
Marka
Ferrucci

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Q&Q
Gc
Rms
Scr
Add
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ferrucci Erkek Kol Saati

için 1,299 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ferrucci Erkek Kol Saati

Günümüzde kullandığımız modern saatler icat edilmeden önce, geçen zamanın bilinmesi ve takip edilebilmesi için birçok farklı yöntem kullanılmıştır. Zamanı bilmek ve kontrol etmek her zaman önemli olmuştur. Günümüzde kullandığımız birçok farklı saat çeşidi bulunmaktadır. Ancak kol saatleri, insanların öncelikli olarak tercih ettiği saat çeşididir. Erkek kol saati denildiğinde akla ilk gelen ve sektöründe oldukça başarılı markalardan birisi Ferrucci’dir. Ferrucci tasarladığı erkek kol saatleri ile hem zamanı hem de trendleri yakından takip etmemize olanak sağlıyor. Ferrucci tasarladığı saatler ile erkeklerin ve kadınların en çok tercih ettiği saat markalarından biridir. Ferrucci ürettiği saatler ile birçok insanın tarzını göz önüne alarak çok çeşitli modelde kol saatleri geliştirmiştir. Ürün yelpazesinin geniş olması ile her tarza uygun kol saati mevcuttur. Kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla, son teknolojiler ile ürettiği kol saatleri sayesinde de kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Birçok farklı zevke uygun olarak üretilen Ferrucci kol saatleri ile siz de görünümünüzü tamamlayabilir, şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Birçok farklı görünümde ve özellikle tasarlanan, birbirinden eşsiz Ferrucci kol saatlerini keşfederek kendinize en uygun olanına karar verip, siz de Ferrucci erkek kol saati ile zamanı yakalayabilirsiniz. Ferrucci kol saatleri ile yakaladığınız konfor ve şıklık vazgeçilmezimiz olacak. Ferrucci erkek kol saati nasıl sorusunun cevabını merak ediyorsanız, ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Ferrucci Erkek Kol Saati ile Zamanı Yakalayın

Ferrucci Erkek Kol Saati ile Zamanı Yakalayın

Zamanı yönetebilmek için saatler en büyük kurtarıcılarımızdır. Günümüzde birçok farklı görünümde ve özellikte saat çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; duvar saatleri, masa saatleri, dijital saatler ve kol saatleri gibi farklı alanlarda kullanılabilen, farklı çalışma prensipleri olan ve farklı görünümlere sahip, saat çeşitleridir. Ancak Ferrucci geliştirdiği kol saatleri ile saat anlayışınızı değiştirmeyi hedefliyor. Bulunduğunuz her yerde her anda zamanı takip etmek istersiniz. Gününüzü planlamak için, iş yerinize zamanında ulaşmak için, sevdiklerinizle buluşabilmek için, randevularınıza geç kalmamak için, kaçta uyuyup kaçta uyanacağınızı belirlemek için kısaca günün hangi zamanında olduğunuzu öğrenebilmek adına zamanın her an farkında olmak istersiniz. Planlarınızı zamana göre yapıp, bulunduğunuz durumlara göre aksiyon alırsınız. Zamanı takip etmek, akıp giden hayatımızda oldukça önem arz eder. Zamanı iyi planlamak ve iyi yönetmek kaliteli bir gün geçirmemizi sağlar. Dolayısıyla zamanı her an öğrenebilmek için kol saatleri müthiş bir seçenektir. Ferrucci tasarladığı kol saatlerinin eşsiz modelleri ve üstün özellikleri ile bize gün içerisinde akıp giden zamanın farkında olma ayrıcalığı tanır. Birçok farklı saat çeşidi olsa da, kol saati birçok insanın zamanı yönetebilmek adına kullanmayı tercih ettiği ilk saat çeşitleri arasındadır. Ferrucci , kullanımı oldukça konforlu olan ve zaman bilgisine kolayca ulaşabildiğiniz şekilde tasarladığı kol saatleri ile zamanı istediğiniz her an öğrenebilir ve takip edebilirsiniz. Ferrucci kol saatlerinin sahip olduğu konforunun yanı sıra, modaya yön veren önemli bir aksesuar seçeneği de olmuştur. Bu yönüyle de yaşantımızda önemli bir yere sahiptir ve diğer aksesuar çeşitlerinden daha fazla tercih sebebidir. Günümüzde kol saatleri birçok farklı tarzda ve farklı görünümlerde, birçok farklı kişiye hitap eden seçenekleri ile üretilmektedir. Her zevke uygun üretilen Ferrucci erkek saat modelleri ile siz de aradığınız özelliklerde kol saatine sahip olabilir, zamanı yakalayabilirsiniz. Kol saatlerinin barındırdığı özellikler çok çeşitlidir. Üretildiği materyalden, çalışma prensibine ve hitap ettiği görünüme kadar birçok önemli farklılıkları vardır. Kendi zevkinize uygun kol saatini bulmak oldukça önemlidir. Saat kasasının boyutları, materyali, camın dayanıklılığı, kordon çeşitleri, suya veya basınca olan dayanıklılık özellikleri gibi daha birçok özelliklerde üretilen saatler bulunmaktadır. Kendi zevkinize ve beklentinize göre barındırdığı özelliklere dikkat ederek, kol saati satın almalısınız. Ferrucci erkek kol saati orijinal nitelikleri ve Ferruci erkek saat fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Ferrucci Erkek Kol Saati ve Göz Alıcı Ekran Kalitesi

Ferrucci Erkek Kol Saati ve Göz Alıcı Ekran Kalitesi

Saat piyasasında çok çeşitli özelliklere sahip kol saatleri mevcuttur. Bakıldığında hepsi aynı görünür, hepsi sadece kol saati gibidir. Ancak ayrıntılara bakıldığında hepsi birbirinden oldukça farklıdır. Ferruci tasarladığı kol saatlerini üstün kalite de ve özelliklerde geliştirmiştir. Modern saatlerin sadece zamanı göstermesi dışında birçok özelliği geliştirilmiştir ve bu özellikler günlük yaşamda oldukça fark yaratacak unsurlardır. Saatler basit ve sıradan ürünler değillerdir. Günümüzde üretilen saatlere baktığımızda, aslında hepsinin sadece birer kol saati olmadığını, hepsinin birbirinden farklı özelliklere sahip birçok farklı çeşitte saatler olduğunu görürüz. Kol saatlerinde bulunan bazı özellikler de kullanıcıların yaşamını oldukça kolaylaştırır. Son teknolojilerle üretilen Ferrucci erkek saati de kolay kullanımı ve eşsiz özellikleri ile yaşamınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile kol saatlerinde de birçok farklılık gözlemlenmiştir birçok yeni özellik ortaya çıkmıştır ve bu çeşitlilik alıcılar için oldukça kafa karışıklığı yaratmaktadır ve tercihi zorlaştırmaktadır. Ancak kullanmak istediğiniz kol saatinin, barındırmasını istediğiniz özellikleri ve detayları hakkında bilgi sahibi olduğunuzda, bu süreçte işiniz oldukça kolaylaşır ve kıymetli zamanınız boşuna harcanmamış olur. Kol saati çeşitlerini birçok farklı şekilde kategorize edebiliriz. Mesela ekran çeşidine göre kol saatleri kategorize etmek mümkündür. Ekran çeşidine bağlı saatler de, kendi arasında birçok alt başlığa ayrılır. Bu ekran çeşitleri analog, hibrit, dokunmatik, dijital ve dokunsal olarak ayrılır. Mesela analog saatler, en bilinen ve en geleneksel ekranlı saat türüdür. Ekranında, akrep, yelkovan ve saniyeyi gösteren bir düzenek mevcuttur ve oldukça yaygın bir saat türüdür. Dijital saatlerde LCD ekran kullanılır ve elektrik ile çalışır. Hibrit saatler, hem analog hem de dijital görünümü birleştiren bir saat türüdür. Dokunsal saatler ise çok yaygın olmamakla birlikte, görme engeli bulunan insanların zamanı anlayabilmesi için üretilen bir saat türüdür. Dokunmatik saatler ise dokunmatik ekranlı olarak üretilirler ve akıllı saatlerdir. Birçok farklı özelliğe sahiptir ve ekrana dokunarak kolayca kullanımı sağlanır. Analog, dijital ve renkli ekran seçenekleri ile Ferrucci marka kol saatleri, barındırdığı birçok özelliği ile kullanım keyfi yaşayacaksınız. Ferrucci renkli camlı erkek kol saati modellerini ve Ferrucci erkek kol saati fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Tasarımıyla Büyüleyen Ferrucci Erkek Kol Saati

Tasarımıyla Büyüleyen Ferrucci Erkek Kol Saati

Kol saati takmak birçok kişi için oldukça önemli ve vazgeçilmezdir. Kol saati takmayı seven insanlar, günün herhangi bir anında saatlerine bakarak, zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmeyi arzularlar. Bu şekilde zamanın kıymetini oldukça iyi bilirler. Çünkü gün içinde yapılan her aktivitenin belirli bir vakti olmalıdır. Ve bu vakit en iyi şekilde yönetilmelidir. Ferrucci kol saatleri ile zamanın kıymetini bileceksiniz. Tabi ki kol saatleri, sadece zamanı takip etmek için değil, aynı zamanda tarzınızın bir tamamlayıcısı görevi de görmektedir. Kol saati seçiminiz ile karşınızdaki insana zevkiniz ile ilgili bazı ipuçları verebilirsiniz. Ferrucci şık ve tarz olan kol saati tasarımlarıyla, görünümünüzün yıldızı olacak. Kol saatlerinin teknik özelliklerinin yanı sıra iddialı tarzı ve görünümleri ile de oldukça ön planda olmaya başlamıştır. Gelişmiş teknik özellikleri ile yaşamınızı kolaylaştıran Ferrucci kol saatleri, tarzları ve dış görünüşlerinden ödün vermeden, eşsiz tasarımıyla oldukça sevilen saat markalarından biridir. Kol saatlerini tasarımlarına göre kategorize edebiliriz. Günlük, klasik, lüks veya moda saat görünümleri gibi birçok farklı kullanım için çeşitli saat tasarımları mevcuttur. Günlük saat modelleri, her türlü giyim tarzı ile tamamlanabildiği için en çok tercih edilen saat görünümlerindendir. Fazla detay barındırmayan ve göz yormayan bu modeller, günlük olarak hangi saati takacağına karar veremeyen kişiler için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir saat çeşididir. Klasik saat modelleri ise günlük kullanılan saatlerden oldukça farklı bir görünüme ve etkiye sahiptirler. Genellikle resmi kıyafetler için mükemmel bir aksesuardır. Genel olarak sade bir tasarımı vardır çok dikkat çekmezler. Moda olarak isimlendirdiğimiz saat modellerinin de en dikkat çeken özelliği, birçok kişi tarafından bilinen ünlü markaların, tanınırlılıklarını ön plana çıkararak üretimini sağladığı saat çeşitleridir. Lüks sınıfındaki saatler ise güçlü markaların oldukça gelişmiş ve son teknolojilerle üretmiş olduğu saat çeşitlerini oluşturuyor. Özenli tasarımları ile günlük, klasik ve spor bir görünümü rahatlıkla yakalayabileceğiniz Ferrucci saat modelleri ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Ferrucci spor erkek kol saati ile spor ve şık bir görünüme kavuşurken Ferrucci erkek kol saati lacivert gibi renk seçenekleri ile eşsiz tasarımlarıyla zevkinize uygun kol saati ile zamanınızı yönetebilirsiniz. Ferrucci bay saat hakkında daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Saat Camı Seçenekleriyle Ferrucci Erkek Kol Saati

Saat Camı Seçenekleriyle Ferrucci Erkek Kol Saati

Görünümüne önem veren kadınlar ve erkekler, tarzlarına uygun olan Ferrucci kol saatleri ile hem zamanlarını kontrol eder hem de tarzlarını Ferrucci kol saati seçimleriyle tamamlayarak, inanılmaz bir görünüme sahip olurlar. Dolayısıyla kol saatlerinin görünümleri oldukça önemlidir. Adeta bir statü göstergesidir. Tercih edeceğiniz saatlerin materyallerinin kalitesine dikkat etmelisiniz. Saat camının materyali, hem saatin görünümünü hem de dayanıklılığını etkileyen önemli bir faktördür. Kullandığınız saatin camını bilmek saatinizi uzun yıllar kullanabilmenize olanak sağlar. Çünkü farklı maddelerden üretilen her bir saat camının, temizliği ve bakımı oldukça farklıdır. Öncelikle saat camı, saat kasası ile birleşen şeffaf bir kapaktır. Bu şeffaf kapak saatin, akrep, yelkovan vesaire gibi içerisinde bulunan önemli mekanizmaları korurken aynı zamanda muazzam bir görünüm sağlar. 5 farklı saat camı çeşidi mevcuttur. Bunlar Safir saat camı, mika saat camı, mineral saat camı, kristal saat camı ve yansımaz saat camıdır. Saat camının ve saat kasasının kaliteli ve dayanıklı olması oldukça önemlidir. Çünkü saat kasalarının da görevi saati dış darbelerden ve toz gibi su gibi çeşitli saate zarar verecek etkenlerden korumasıdır. Aynı şekilde saat kasalarının da üretildiği maddenin kaliteli olması oldukça önemlidir. Mineral saat camı ile üretilen saatler, oldukça dayanıklıdır. Çünkü kullanılan materyal oldukça sert ve sağlamdır. Kırılma, çatlama ve çizilmeye karşı diğer cam materyallerine göre oldukça dayanıklıdır. Safir saat camı da dayanıklı bir cam türüdür. Çiziklere ve çatlamalara karşı oldukça sağlamdır. Kristal saat camı ise oldukça hassas ve dayanıksızdır. Oldukça şeffaf olsa da üretiminin zorluğu ve dayanıksızlığı nedeniyle çok daha az tercih edilir. Mika saat camı ise ısıya karşı oldukça dayanıklıdır. Herhangi bir darbede çatlama olasılığı olsa da parçalanmadığı için güvenli bir cam türüdür. Yansımaz saat camı ise adı üzerinde saat camlarındaki yansıma problemine engel olan bir cam türüdür, özellikle dijital saatlerde kullanılır ve güneş ışığının olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Ferrucci kol saatleri, anolog ve dijital saat çeşitlerine ve modellerine göre mineral saat camı, kristal saat camı, organik saat camı, mika saat camı, yansımaz (hardlex) saat camı ve safir saat camı olarak tasarlanmıştır. Birbirinden güzel Ferruci saat erkek kol saati tasarımları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Ferrucci Erkek Kol Saati ve Uzun Seneler Kullanım

Ferrucci Erkek Kol Saati ve Uzun Seneler Kullanım

Ferrucci kol saatinizi uzun seneler, ilk günkü gibi kullanmak için düzenli bakımını sağlamalısınız. Ferrucci kol saatiniz kusursuz bir şekilde uzun yıllar kullanmak aslında imkânsız değil sadece ona iyi bakmanız ile doğru orantılıdır. Saat ekranı çatlamadan, çizilmeden herhangi bir hasar almadan uzun seneler kullanmak için günlük bakımlar yapabilirsiniz. Saat camının üretildiği madde, bakımı için önem arz eder. Her camın dayanıklılığı ve bakımı farklıdır. Günlük olarak, gün içerisinde kolunuzdan çıkarmadığınız kol saatini gün sonunda öncelikle dikkatli bir şekilde bileğinizden çıkarıp, saatinizi bütün gün maruz kaldığı toz ve kirden arındırarak, güvenliğini sağlayacak kutusuna yerleştirerek bakımını sağlayabilirsiniz. Burada silme işlemine dikkat edilmelidir. Çünkü saatinizin camına, doğru bez ve yöntem kullanılmadan silinmeye çalışıldığında geri dönülmesi zor olan hasarlar verebilirsiniz. Öncelikle silme işleminde kullandığınız bezin çok hassas ve nazik etki bırakan bir materyale sahip olması gerekmektedir. Tozları ve kirleri saatin yüzeyinden uzaklaştırırken, zarar vermemelidir. Saatinizin camı çizilmiş olabilir, profesyonel bir yardım alarak problemi düzeltebilirsiniz. Ancak önemli olan çiziklerin baştan oluşmamasıdır. Bu da dikkatli kullanım ve günlük bakım ile sağlanır. Temizleme aşamasında saate zarar verecek, aşındıracak kimyasallardan uzak durulmalıdır. Sadece saat camı değil kasası ve kordonu da düzenli olarak temizlenmeli, bakımı sağlanmalıdır. Saat kordonu temizliği de kordonun materyaline göre değişmektedir. Ancak genel olarak saat kordonunu temizlemek için ılık sabunlu bir su da bir süre bekletip üzerindeki kirlerin çözünmesini sağladıktan sonra bez veya fırça yardımıyla üzerinde bulunan kir ve tozdan arındırılarak temizliği sağlanır. Kordonun temizliği de ayda bir yapılmalıdır. Böylelikle uzun seneler kullanımında problem yaşanmaz. Suya dayanıklı ise su ile yıkanarak temizliği sağlanabilir. Ayrıca kol saatlerini denizden, tuzdan ve havuzdan olabildiğince uzak tutmak önemlidir çünkü saatin dış yüzeyine zarar verir. Ayrıca saatinizi çıkararak uyumakta saate zarar gelmesini önler ve ömrünü uzatır. Altın ve gümüş renkli saatlerin bakımına daha da özen gösterilmelidir. Ve kol saati tercihinde gerek saat camı gerekse diğer parçalarının oldukça sağlam ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. Ferrucci erkek kol saati çelik kordon ve Ferrucci erkek kol saati metal kordon hakkında daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Kordon Modasına Ferrucci Erkek Kol Saati İle Uyum Sağla

Kordon Modasına Ferrucci Erkek Kol Saati İle Uyum Sağla

Ferrucci kol saat kordonları, saat görünümünü olağanüstü bir şekilde değiştirip anlam katan, kişiselleştirilebilen özelliği sayesinde de saat severlerin tarzını kısıtlamayan, kol saatinin en büyük tamamlayıcı parçasıdır. Saat kordonları, tek başına bile bir aksesuar görevi gören ve çeşitlendirilebilir seçenekleri sayesinde, saat görünümünü bir anda farklılaşmasına sebep olan çok önemli bir tamamlayıcıdır. Birçok farklı görünümde birçok farklı dokuda ve birçok farklı materyalde üretilen saat kayışları mevcuttur. Kol saati modasına yön veren en önemli unsurlardan biri kesinlikle kayışlardır. Saat kayışları üç temel çeşide ayrılır. Bunlardan ilki silikon kayışlardır. Silikon kayışlar, daha çok günlük ve spor bir görünümü yakalamak için tercih edilen parçalardır. Silikon kayışların bakımı kolaydır. Oldukça dayanıklı yapısı sayesinde çizilmeleri önler, uzun vadede hasar almadan kullanabileceğiniz bir kayış türü haline gelmektedir. Aktif bir yaşantınız varsa, suya dayanıklı olması ve hafif yapısı sayesinde tercih edilebilir. Ancak klasik görünüm için pek uygun değildir. Yaz aylarında havayı ve suyu çok geçirmediği için bileğinizin terlemesine sebep olabilir. Birçok tarza uygun modellerinin olması ile tercih sebebidir. Bir diğer kayış türü çelik kayışlardır. Çelik kayışlar daha çok smart-casual olarak nitelendirdiğimiz tarza uygun saat kayışlarıdır. Spor görünüme de oldukça uyumlu olan bu kayış türü klasik bir görünümü de muazzam bir şekilde tamamlayabilir. Kirlendiğinde temizlemesi oldukça basittir. Suya ve tere karşı hassas değil aksine oldukça dayanıklıdır. Ve çok zor deforme olur. Şık ve zarif bir görünümü vardır. Bir diğer kayış türü ise deri kayışlardır. Deri kayışların kendine has bir çizgisi vardır. Özellikle klasik duruşu ve profesyonel hayatta önemli bir yerinin oluşu deri kayışları vazgeçilmez bir seçenek haline getirmiştir. Oldukça hafif olmasıyla çok konforludur. Eskidiğinde veya yıprandığını da kolayca değiştirilebilir. Saate kattığı hava ile klasik saatlerle olan uyumu muazzamdır. Sıcak havalarda kullanımı pek kolay olmasa da bakımı düzenli yapıldığında hasar almadan uzun seneler kullanılır. Tarzınızı tamamlayacak saat görünümü için kendinize en uygun kordon modellerini Ferrucci’ de bulabilirsiniz. Her görünüme uygun saat çeşitlerinin tasarımını yapan Ferrucci ile zamanı ve modayı yakından takip edebilirsiniz. Ferrucci deri kordon erkek kol saati ve Ferrucci hasır kordonlu erkek kol saati siz de sahip olmak isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz.