Filtreleri Temizle
Marka
Citizen

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Q&Q
Gc
Rms
Scr
Add
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Su Geçirmezlik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Citizen Erkek Kol Saati

için 1,071 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Citizen Erkek Kol Saati

Kişiden kişiye tarzlar ve istekler değişmektedir. Bu tarzları yansıtabilmenin en etkili yolu ise kıyafetler ve kıyafetleri tamamlayan aksesuarlardır. Gerek görüntü gerek kullanma açısında aksesuarlar içinde en çok kullanılanı kol saatleridir. Kadınların veya erkeklerin fark etmeksizin her daim şık bir görüntü oluşturmalarını sağlayan bu eşyalar her daim yanımızda bulunurlar. Bu nedenle hayatımızda gerek görüntü gerekse ihtiyaç anlamında her zaman yerini alan kol saatleri oldukça önemlidir. Bu konudaki hassasiyetinizi bilen Citizen sizlere mükemmel fırsatlar ile beraber geliyor. Şık tasarımları ve kaliteli olan yapıları sayesinde herkesin gönlünü kolaylık fethedebilecek bir marka olan Citizen sizlere her anlamda kusursuz ürünler çıkartma çabasına giriyor. Birçok alan ve kişiye kolaylıkla hitap etmekte de son derece başarılı olmasının yanında çok sayıdaki ürün ve renk seçenekleri hoşunuza gidecek olan diğer özellikler arasında yerini alıyor. Oldukça memnun olacağınız modellerinin yanında sağlam yapıları dikkat çeken özellikleri arasında. Koruma sağlanabilmesi adına üretilen en kaliteli malzemelerden üretilen bu saatlerden oldukça memnun kalacaksınız. Üstelik bunu sadece kendiniz için yapmanız gerekmiyor. Özel günlerde en çok tercih edilen hediyeler arasında bulunan saatler de bu konuda sizlere avantaj sağlıyor. Birçok erkeğin kullanmaktan vazgeçemediği kol saatlerinin seçimi bu geniş ürün seçenek yelpazesi ile oldukça kolay hale geliyor. Citizen erkek saat modelleri sizleri bekliyor.

Citizen Farkı ile Erkek Kol Saatleri

Citizen Farkı ile Erkek Kol Saatleri

Kullanım konusunda sizlere sunulan Citizen saat modellerindeki avantajlar sınır tanımazken bunların içerinde en büyük yarar sağlayanlardan bir tanesi ise kordonladır. Herkesin bir saatten beklentisi farklıdır. Bu nedenle saati kullanırken ki hissedilmek istenen hissiyat da farklı olacaktır. Bu konuda sizlere geniş bir fırsat seçeneği listesi sunarak her tarza ve rahatlığa uygun modeller bulunmuş oluyor. Kordon materyalleri saat sektörü içinde çok sayıda farklı malzemelerden oluşturulmaktadır. Bu malzemelerden ilki çeliktir. Çelik yapısı itibari ile ser ve sağlam bir malzemedir. Genellikle paslanmaz, kırılmaz ve darbelerden kolaylıkla korunabilir. Çok sayıdaki kişinin özellikle bu sebeplerden dolayı tercih ettiği bu ürünler sizlere çok uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Şık ve dikkat çekici olan tasarımları sayesinde sizlerin bütün beklentilerini karşılayacak. Yine çelik ile aynı özellikleri üstünde taşıyan diğer maddeler ise metal ve titanyumdur. Ürün çeşitliliğinin sağlanabilmesi ve isteklerin karşılanabilmesi adına sizlere sunulan bu materyal çeşitleri paslanma olma özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu sayede sizlere sadece görüntü ve kullanım alanında sağlanan bir avantaj olarak kalmayacak aynı zamanda sağlığınız da ön planda korunmuş olacak. Ele çok yakın bir yerde bulunması nedeniyle de darbelere oldukça açık olan bu ürünlerin sağlam yapılara sahip olması gerekir. Sizlere bu fırsatı sunan Citizen saat ürün seçeneklerinde bu yüksek korumayı sağlıyor. Sahip olabileceğiniz çelik, metal veya titanyum olan erkek kol saati sayesinde en ağır darbeler bile bir problem olmaktan çıkacak. Citizen erkek kol saati kordonuüretimi yaparken birçok konuyu göz önünde bulundurduğu gibi sağlığınızı da göz önünde bulunduruyor. Paslanma yaparak cildinize zara verme veya fazla sıcak olan havalarda terleme nedeniyle kullanımda sıkıntı yaşanması gibi problemleri tamamen ortadan kaldırarak sizlere şık ve dikkat çekici tasarımlar sunuluyor. Çelik, metal veya titanyum seçenekleri arasından seçim yaparken dikkatli davranmanız gereken tek konu model olacak. Tarzınıza ve kıyafetleriniz ile olan uyumuna göre yapacağınız seçimler sayesinde sahip olabileceğiniz son derece kaliteli ve sağlam erkek kola saatleri sizleri bekliyor.

Citizen’da Her İsteğe Uygun Kordon Modelleri

Citizen’da Her İsteğe Uygun Kordon Modelleri

Saatlerde farklı kordon materyallerinden yapılırlar. Bunlardan bir tanesi de plastik ve silikondur. Citizen erkek kol saati modelleri arasında bulunan ve en çok tercih edilen ürünler arasında bulunan plastik ve silikon olan kol saatleri sizlere rahatlığı garanti ediyor. Diğer saat materyallerine oranla çok daha hafif ve kolay kullanılabilir bir ürün modeli olan bu saatlerden oldukça memnun alacaksınız. Bileğinizi kolaylıkla kavrayan yapısı sayesinde istediğiniz ölçüde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Ayrıca çok sayıdaki renk seçenekleri sizlere bu noktada büyük bir avantaj olarak sunulur. Plastik ve silikon olan yapısından dolayı renklenmesinin çok daha kolay olmasının yanında bu saat türlerini tercih edenler renk konusunda da geniş bir seçenek listesi görmek istiyor. Sahip olunan geniş bir yelpaze ile her türlü istek ve tarzı karşılayan bu aksesuar modelleri ile kombininiz çok daha başarılı olacak. Oldukça çok sayıda kişinin yine çok tercih ettiği ve yine rahatlığın ön planda olduğu bir başka kordon grubu ise bez, kumaş, kanvas ve natodur. Yaklaşık olarak yapılarının benzer olmaları nedeniyle aynı kişiler tarafından tercih edilir. Malzemelerinin plastik ve silikona göre çok daha yumuşak olması sizlere çok daha rahat bir kullanım sağlamaktadır. Sahip olunan tarza göre çok daha başarılı bir sonuç alınmasını sağlayan bu modellerde terletme, sıkma veya bileği rahatsız etme gibi problemler yaşanmaz. Sıcak havalarda çok daha fazla tercih edilere sizlere rahat ve konforlu bir kullanım sağlanmaktadır. Ayrıca hafif olması da sizlere bu noktada sağlanan avantajlardan bir tanesi haline geliyor. Bileğinizde herhangi bir yorgunluğa ya da rahatsızlığa neden olmayarak hafif ve ince yapısı ise sizlere konforu vaat ediyor. Son olarak saat modellerinin vazgeçilmezi olarak sunulan kordon malzemelerinden bir tanesi ise deridir. Deriler çok uzun yıllardır sektörde kullanılan ve sizlere de konforlu kullanımlar sağlayan çok sayıda özelliği içinde barındırmaktadır. Bu özelliklerden biri ise sahip olduğu ruhtur. Hangi yapı veya modele sahip olursa olsun sizlere şık ve zarif bir görüntü çizmenizde son derece başarılı olan bu malzemeden oldukça memnun kalacaksınız.

Citizen Erkek Kol Saatlerinde Kasanın Önemi

Citizen Erkek Kol Saatlerinde Kasanın Önemi

Bu önemli aksesuarın seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. İlk olarak kasa oldukça önemlidir. Bilekte sağladığı görüntüden çok daha büyük bir görevi üstenen kasa saat seçiminde son derece büyük bir söz hakkına sahiptir. İçinde sahip olduğu malzemeleri ve çalışmasını sağlayan mekanizmayı koruması adına üretilen bu bölümde sizin beklentileriniz ve kordon ile olan uyumlar da devreye girmektedir. Citizen sizlere sunduğu çok sayıdaki modelin yanında bu modellerin mekanizmalarını gerekli şekillerde koruyabilecek olan materyaller de sizlere sunmaktadır. Bu seçenekler çelik, titanyum ve metaldir. Saatler gün içerisinde en çok hareket eden ve darbelere maruz kalan vücut bölümünde yer almaktadır. Bunun da saatler için olduk büyük bir dezavantaj olduğunu bilen Citizen mekanizmalarını korumak için en güçlü malzemelerini kasalarında kullanıyor. İlk olarak çelik sert ve ağır bir yapıya sahiptir. Bu sayede hangi ağırlıkta bir darbeye maruz kalırsa kalsın gerekli olan korumayı sağlamaktadır. Her ne kadar çok da bağlantılı değil gibi gözükse de malzemelerin ağırlığı görünüşünde büyük bir etki yaratmaktadır. Özellikleri içerisinde bulunan diğer malzemelere oranla çok daha ağır oluşu özellikle erkek takım elbiseleri ile beraber şıklığı tamamlamakta oldukça profesyonel bir sonuç yaratacaktır. Bir diğer materyal seçeneği olan titanyum da sizlere bir çelikteki kadar sertlik ve dayanıklılık garantisi sağlamaktadır. Bu noktada sizlere sağlanan bir diğer avantaj ise uzun süreli olan kullanımlardır. Bu marka sayesinde sahip olabileceğiniz son derece kaliteli olan saatlerden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Sağlamlık ve kalite konusunda asla kendinden ödün vermeyerek sizlere en kaliteli sonuçları çıkartmaya çalışan bu marka ile saatlerinizde eskime belirtisi olmadan uzun yıllar kullanma şansını elde etmiş olacaksınız. Son olarak çelik ise diğer kasa materyallerinde olduğu gibi kalitesinden ödün vermiyor. Paslanmaz yapısı sayesinde gerek cildiniz gerekse saatiniz koruma altına alınarak sizlerin bu konuda bir problem yaşamanız engellenmektedir. Ayrıca kordonda hangi materyale sahip olmak isterseniz isteyin sizse geniş bir seçenek listesi sunulurken kasada sahip olunabilecek en sağlam ürünlerin kullanılması Citizen saat erkek olan ürün modellerini çok daha ön plana çıkartmaktadır.

Her Türlü Çalışma Prensibine Sahip Olan Citizen Erkek Kol Saatleri

Her Türlü Çalışma Prensibine Sahip Olan Citizen Erkek Kol Saatleri

Bir kol saati satın alınmak istendiğinde seçenekler ve seçilmesi gereken noktalar bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Saatlerin çalışmasını sağlayan mekanizmalar da bu konuda oldukça büyük bir söz hakkına sahiptir. Yapılan çalışmalar ve üretilen saatlerden olabildiğince fazla çeşide sahip mekanizmalar çıkarılmaya çalışılmaktadır. Bu sayede sizlere her zaman her koşulda her isteğe uygun olan seçim sağlanmaktadır. İlk olarak sizlere sunulan seçeneklerde bir tanesi güneş enerjili kol saatleridir. Güneşten gelen ışınlar sayesinde kendini şarj edebilen piller sizlere bu konuda büyük bir fırsat sağlamaktadır. Pilin bitmesi veya yenilenmesi gibi sorunlar ile sizleri uğraştırmayarak camın arkasındaki paneller ile yeniden enerji kaynağının doldurulması sağlanmaktadır. Üstelik günümüzde geliştirilen teknoloji sayesinde sadece güneş ışınları değil her türlü yapay ışığın bu paneller sayesinde elektrik enerjisine dönüştürülmesi de mümkün hale getirilmiştir. Bir diğer mekanizma çeşidi olan pilli saatler ise kuvars kristaline gerekli olan elektriği iletmesiyle sağlanır. Başka bir ismi ile kuvars olan bu alışılagelmiş ve çok kullanılan saatlerde uzun süreli kullanımlar sağlamanız tabi ki mümkün. Bittiği tekdirde değiştirebileceğiniz veya değiştirtebileceğiniz piller sayesinde uzun yıllar saatinizi kullanmaya devam edebileceksiniz. Otomatik olan saatler ise kullanıcının bilek hareketlerini baz alarak çalışan ve kendi kendine kurulan bir yapıya sahiptir. Mekanik sınıfı adı altında yer alan ve kendi çalışma prensibini kendisi ayarlayabilen bu saatlerin tek büyük farkı sizleri kurma zorluğu ile uğraştırmamaktır. Kolaylıkla sahip olabileceğiniz bir Citizen otomatik erkek kol saati ile her anlamda çok daha kazançlı olacaksınız. Bu saat modelinin aksine kurmalı olan saatler ise bir düğme veya aparat yardımı ile kurulabilen saatlerdir. Çok uzun yılardır kullanılan ve oldukça sevilen bir mekanizma olan bu modellerde gücünü koruyabilme süresi 7 güne kadar çıkartılmıştır. Sizlere çok sık kullanılan pilli ve otomatik saatleri tek bir başlık altında toplayarak sunan ve hem sizi hem de saati çalışma süresini garanti altına alan Citizen kinetik saatlerin üretimini yapmaktadır. İki tarafın da mantığını içinde barındırarak enerjiyi içinde depolayabilmektedir.

Citizen Erkek Kol Saatleri Cam Kalitesi ile Ön Planda

Citizen Erkek Kol Saatleri Cam Kalitesi ile Ön Planda

Saatler sahip oldukları özel yapıları nedeniyle birçok farklı bölüme ayrılırlar. Bunlar kordon, kasa, mekanizma ve cam olarak ayrılmaktadır. Camlar bir saat için oldukça öneli bir konudur. Gerek korumaları gerek parçalanmamaları gerekse net bir şekilde gösterebilmeleri nedeniyle çok sayıda çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlardan ilki kristal camdır. Kristal olan camların hassasiyeti ve üretimi diğerlerine nazaran çok daha zordur. Bu nedenle maliyeti de daha fazla olarak gözlemlenebilmektedir. Ancak kolay bir işlenebilirliğe sahip olması, ışığı doğru bir şekilde yayması ve yansıtması önemli bir kon olarak göze çarpan detaylar arasındadır. Net ve berraklık konusunda da oldukça başarılı olan bu camlar sizlere saydamlık konusunda mükemmel sonuçlar çıkartır. Ancak son olarak bütün bunlar sonucunda kolay çizilebilme gibi bir dezavantajı da bulunmaktadır. Bir diğer seçenek olarak sizlere sunulan mineral camlar ise sizleri sağlamlık konusunda zirveye çıkartacak bir yapıya sahiptir. Oldukça sert olması sayesinde kırılmalara ve çizilmelere karşı çok daha büyük bir önlem alınmış olur. Temizlik konusunda da sizleri oldukça memnun edecek olan bu saat camı modeli sayesinde kirler ve tozlar sizin için bir problem haline gelmeyecek. Çok sayıdaki avantajının yanında yansımayı fazla olarak yapması da bir dezavantaj olarak sizlere sunulmaktadır. Safir olan camlarda ise mineral saatlerde olduğu gibi sağlamlık göz önünde tutulmaktadır. Sertlik çizilme ve kırılmalar ile sizleri uğraştırmayarak sağlamlık konusunda sizlere garanti sağlamaktadır. Bu cam modelini çizebilen en bilinen madde olan elmas dışında maruz kalınabilecek herhangi bir darbe büyük bir problem yaşatmaz. Son olarak hardlex olan camlar ise sizlere basınç konusunda oldukça başarılı sonuçlar çıkartmaktadır. Özellikle sporcuların sık bir şekilde tercih ettiği bu camlar sayesinde her alanda bir saat kullanmaya devam edebileceksiniz. Çok sayıda seçeneğin bulunduğu Citizen erkek kol saati modelleri sizleri bekliyor. Bütün bunlar ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, Citizen erkek kol saati fiyatları incelemesi yapmak isterseniz veya Citizen erkek kol saati yorum bölümüne ulaşmak isterseniz en kısa zamanda sayfamızı göz atabilirsiniz.

Citizen Erkek Kol Saatlerinde Özellikler Sınır Tanımıyor

Citizen Erkek Kol Saatlerinde Özellikler Sınır Tanımıyor

Bir saatten beklentiler kişide kişiye değişiklik göstermektedir. Bu nedenle temel olarak bağlanan özellikler dışında ekstra özellikler de isteyenler bağlamında satın alınabilecek şekilde yerini almaktadır. Bunlardan ilki suya dayanıklılıktır. Kol saatleri her daim yanımızda olan aksesuarlardır. Bileğimizde olmaları nedeniyle de gerek su gerekse diğer maddeler ile olan temasları oldukça kolaydır. Özellikle sulardan korunabilmesi ve saatlerin ömürlerinin uzatılabilmesi adına yapılan suya dayanıklılık çalışmaları çok daha ilerletilmiştir. Bu sayede ise sık bir şekilde yüzen kişilerin de yanlarından saatlerinin ayırmaları gerekmemektedir. Suyun neden olduğu basınca karşı koruma sağlayabilecek olan seviyelerdeki korumalar Citizen erkek kol saati özellikleri arasındaki yerini almaktadır. 3 ATM, 5ATM, 10 ATM, 20 ATM, 100 ATM’nin yanında 11 mt ve 50 mt seviyeleri de sizlere sunulmaktadır. Hayat modelinize uygun olan suya dayanıklılıktaki saat seçimini yaparak kendinize en uygun saat modelini bulmanız çok daha kolay hale gelebilir. Yine sporcuların sık bir şekilde kullandığı özelliklerden bir tanesi ise kronometredir. Ekstra bir sayaç veya kronometreye ihtiyaç duymanızı engelleyerek sizlere bu fırsatı sunan seçenekler arasından seçiminizi yaparak sahip olmak istediğiniz aksesuarı çok daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Son olarak eklenen ekstra özelliklerde ise takvim ve alarm yerini almaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ve telefonların çok daha fazla hayata girmesi nedeniyle saatlerin içerisinden çıkartılmaya başlanan bu özellikle sizlere bir seçenek halinde sunularak istekleriniz karşılanmaya çalışılmaktadır. Bütün bunlara ek olarak çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Citizen erkek saat fiyatları incelemesi yapmak veya onlar hakkındaki yorumları okumak isterseniz en kısa zamanda sayfamıza göz atabilirsiniz. Sizlere sunulan bu çok sayıdaki özellikler üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Çok sayıdaki kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen çok sayıdaki model seçenekleri fiyatlar arasında ise çok büyük bir fiyat farkı bulunmamaktadır. Güvenilir kol saati modellerinin adresi Citizen sizlerle.