Filtreleri Temizle
Marka
Versace

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

She
Axe
Fa
XO
LR
8x4
Alf
No
Q5
Vgm
Naz
SVR
Svr
FBI
Fc
Tto
Xo
8X4
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

EDT
EDP
Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Parfüm & Deodorant

için 74 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Versace Parfüm & Deodorant

Parfüm farklı zamanlarda herkesin ihtiyacı olabilir. Kokunuz ile fark yaratabileceğiniz anlar size güç katacaktır. Versace parfüm kokularıyla ve dış tasarımlarıyla size değer katabilir. Markanın parfümleri erkek ve kadın modelleri olarak karşınıza çıkacak. Parfümlerinde uzun araştırmalar ve detaylı işçilikler dikkatinizi çekebilir. Orijinal Versace parfüm kokusundan ve şişe tasarımından anlaşılabilir. Kokunun size hissettirdiği özel aromalar ve dış yüzeyinin hassas dokunuşlarla olan tasarımı hoşunuza gidecek. Versace parfüm içeriği her modelinde farklı aromalar ile sizin karşınıza çıkıyor. Parfümlerde kullanılan aromalar özenle ve farklı denemeler sonucunda ortaya çıkıyor. Hiçbir aroma ve hiçbir koku öylesine koyulmuyor. Her aromanın farklı bir görevi bulunuyor. Size daha hoş ve ferah bir koku sunmak için gerçekleştiriliyor.

Versace Parfümün Değerli Taşı

Versace Parfümün Değerli Taşı

Versace her modeliyle özenle ilgileniyor. Birçok modeli bulunan marka hiçbir çeşidini diğerinden ayırmıyor. Parfüm Versace markası sayesinde farklılık ve değer katma şansına sahip oldu. Versace klasik parfüm yanında otantik, romantik, ciddiyet, tutku ve hisleri de içinde barındırıyor. Özel veya günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parfümlerin içinde rastlayabileceğiniz çiçeksi, nar, şakayık, manolya, lotus, kehribar, misk ve maun gibi aromalar sizi bekliyor. Parfüm modellerinde sizi genel itibarıyla klasik ve daha ağır görünümlü tasarımlar bekliyor. Bunun yanında spor ve daha yumuşak diyebileceğiniz tasarımlar da mevcut. Günlük yaşamınızda da özel yaşamınızda da her modeli kullanabilirsiniz. Kokusu size hitap eden her parfüm her an yanınızda olabilir. Parfümün size kattığı hoş kokuyla beraber gününüz daha iyi geçecek. Parfümün size getirdiği ferahlık ve rahatlık hissi kendinizi rahatlatmanıza ve pozitif duyguları taşımanıza yardımcı olacak. Versace Bright Cyrstal EDT 90 ml modeli ile kadınlara özel olarak, hoş bir koku sunuyor. Çiçeksi, zarif ve doğal bir güzellik sunuyor. Göz alıcı ve büyüleyici bir havaya bürünmek için kendinizi deneyebilirsiniz. Ürünü temiz teninize veya istediğiniz kıyafetinizin üzerinde uygulayabilirsiniz. Hiçbir leke veya olumsuz etki yaratmayacaktır. Versace parfüm seti olarak ikili parfümleri veya büyük boyların yanında ufak boylarını bulabilirsiniz. Büyük boyları daha fazla olarak ev veya sabit yaşadığınız yerlerde kullanabilirsiniz. Küçük boyları ise kısa veya uzun seyahatlerinizde daha kolay taşıyabilirsiniz. Böylece parfümünüzü tazelemek de kolay olacaktır. Versace Dylan Blue EDT modeli ile erkeklere hitap eden marka, misk, tonka fasulyesi, menekşe yaprağı, greyfurt, incir, paçuli ve karabiber notalarıyla size mükemmel bir koku sunuyor. Erkeklerin hem kendilerini motive etmesi hem de etrafını etkilemesi için özel bir fırsat sunuyor. Versace parfüm ne kadar model üretirse üretsin koku ve şişe tasarımından ödün vermiyor. Her zaman daha iyi kokular ve daha iyi tasarımlarla size hizmet vermeyi amaçlıyor. Sürekli olarak kendini yenileyen ve günceli takip eden bir marka olarak hizmet sunuyor.

Versace Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Versace Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Versace parfümlerinin kokusunu özenle oluşturuyor. Sizlere sunulan her parfüm birçok testten geçiyor. Parfüm modellerinin kokusu vücudunuzla bütünleştiğinde anlam kazanıyor. Vücudunuza tam uyum sağlaması bu açıdan önemlidir. Parfümün kokusu vücudunuza tam uyum sağlarsa ortaya hoş ve tam performanslı bir koku çıkar. Versace yeni parfüm veya eski parfüm modelleri olsun hepsinde vücuda tam uyum sağlamayı önemsemiştir. Versace parfüm çeşitleri sürekli olarak vücudunuzla iş birliği içinde olacaktır. Kalıcılığı uzun sürecek ve size hoş kokular sunacaktır. Cildinize hiçbir zarar vermeyecek ve kızarıklık gibi unsurları da yaratmayacaktır. Versace markasını kullanırken kendinizi daha havalı hissedeceksiniz. Kokuların aroması başınızı döndürecek. Sizin duygularınız ve hisleriniz etrafınıza da o şekilde geçecektir. Parfümüyle beğeninizi kazanan Versace markası etrafa da aynı etkiyi yaratacaktır. Versace parfüm modellerinde genel olarak 100 ml olsa da, 30 ml, 75 ml, 90 ml ve 200 ml gibi seçenekleri de mevcuttur. Farklı zamanlarda farklı modeller için değişiklik yapılabilmektedir. Versace parfüm 30 ml boyutuyla genelde seyahat amaçlı kullanılmaktadır. Satış imkanı da genellikle parfüm seti olarak 100 ml modeliyle beraber sunulmaktadır. Böylece büyük boyutunu sürekli yanınızda taşımak zorunda kalmayacaksınız. Daha kolay taşıma ve kullanım için 30 ml olan boyutu size kolaylık sağlayacaktır. Versace parfüm yorumları size bu konuda yol gösterici olabilir. Kokuların ve diğer modellerin arasındaki düşünceleriniz için de yorumları takip edebilirsiniz. Etrafınızda kullanan kişiler de koku kombinasyonu sayesinde sizin dikkatinizi çekecektir. Kendinizi özel ve çekici hissetmenin verdiği mutluluğu Versace parfümleriyle beraber daha güçlü yaşayabilirsiniz. Versace parfümleri esans oranıyla da kalıcılığını uzun saatlere kadar sürdürüyor. Siz de yoğunluğunu istediğiniz şekilde sıkarak ayarlayabilirsiniz. Vücudunuzda veya giysilerinizde olumsuz etkisi olmayacaktır. Yaklaşık olarak 7-8 cm mesafeden uyguladığınızda istediğiniz bölgeye uygulama şansını da yakalayacaksınız. Parfümler rahat ve ergonomik bir dış tasarıma sahiptir. Her zaman kolaylıkla kullanabileceksiniz.

Versace Parfüm ile Keskin Çizgiler

Versace Parfüm ile Keskin Çizgiler

Versace parfüm keskin çizgilerini özellikle dış tasarımlarında görüyorsunuz. Marka dış tasarımlarını özenle ortaya çıkarıyor. Size lüks ve hoş bir görünüm sunuyor. Dış tasarımlarında cam, elmas, altın, nostalji ve modern görünümlerle geliyor. Size her zaman daha kaliteli bir hissiyat sunmaya çalışıyor. Versace siyah parfüm dış tasarımında siyah bir elması canlandırıyor. Parfüm kapağı en çok dikkatinizi çekecek kısım olabilir. Hoş bir renk geçişiyle siyahın açık tonlarını da gövdesinde barındıran modeli hafif keskin hatlarıyla da beğeninizi alacak. Esans oranı %15 ile %20 arasında değişen bir konsantrasyon ile karşınıza çıkıyor. Uzun saatler tekrar yenilemenize gerek olmayacak. Ürünün içeriği çiçeksi, kakule, biber, zencefil, gardenya, şakayık, portakal çiçeği, amber, sandal ağacı ve musk notalarını içeriyor. Günlük veya özel kullanımlarınızda rahatlıkla uygulayabilirsiniz. 90 ml olarak gelen ürün uzun süreler boyunca size yetecektir. Versace mavi parfüm EDT modeli olarak karşınıza çıkacak. Orta derecede konsantrasyon değerine sahiptir. Esans oranı % 5 ile % 15 arasındadır. Sizi uzun saatler idare etse de yenilemek isteyebilirsiniz. Yenilediğinizde size verdiği ferahlık ve tazelik her zaman hoş kokular içinde olmanızı sağlayacak. Mavi parfümün içeriğinde misk, tonka fasulyesi, menekşe yaprağı, greyfurt, incir, paçuli ve karabiber gibi notalar barınmaktadır. Size farklı bir koku deneyimi sunacak. 100 ml tasarıma sahip nostaljik bir şişe ile karşınızda olacak. Altın görünümlü şişe kapağı ve koyu mavi ile gizemli havasını altını andıran ana bir sembol ile tamamlıyor. Tasarımın çizgileri lüks ve kalite katıyor. Versace markasının tasarımlarına alıştığınızda her modelini tanıyacaksınız. Kalite ve hoş koku vazgeçilmeziniz olacak. Versace parfüm kokusu nasıl diye düşünüyorsanız farklı aromaları bir araya getiren ve hoş kokuyu yüksek kaliteyle sunması önemli nokta olacaktır. Sizi her zaman destekleyen ve motive eden kokularla bir arada olacaksınız. Parfüm kokularını incelediğinizde farklı ortamlarda kullanabileceğiniz seçenekleri göreceksiniz. Versace parfüm fiyatı ve detayları hakkında sayfamızı inceleyebilirsiniz. Tüm modeller ve bilgileri sizleri bekliyor. Ayrıca arzu ederseniz Parfüm & Deodorant kategorimiz üzerinden tüm markalara ait parfüm modellerini inceleyebilirsiniz.