TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Zara, Parfüm & Deodorant

için 310 sonuç bulundu.
Ürün Özelliği seçiniz

Zara Parfüm & Deodorant

Koku bir çok kişi için birden fazla şey ifade edebilir. Kokunun insanlar üzerindeki kalıcılığı ve hatırlanması en muhtemel olan durumdur. Kokunun gücü sizin üzerinizde de kendinize ait bir çok özelliğinizde ortaya çıkabilir. Zara parfüm modellerinde kokunun gücünün farkında olarak üretim yapmaktadır. Size ilham verecek, size iyi gelecek ve size yaşam tarzı katacak ürünler sunuyor. Zara ikili parfüm ürünü ile size farklı kombinasyonlar da sunuyor. Zara markası tarafından kadın veya erkek ürünlerinde tarzınızı bulacaksınız. Farklılığı hissederek yaşamınıza adapte edeceksiniz. Parfüme karşı bakış açınızın oturması ve olumlu hissiyata ulaşmanız çok kolay olacak. Zara parfüm yorumları da dikkatinizi çekebilir, etrafınızdaki nadir kokuyu duymak artık sizin için daha kolay olacak.

Zara Parfüm ile Hayatına Anlam Kat

Zara Parfüm ile Hayatına Anlam Kat

Zara parfümleri bir çok koku seçeneğini size sunuyor. Koku seçeneklerini geniş tutmaya çalışarak her ihtiyacınıza karşılık vermeye çalışıyor. Bir kişinin seçtiği bir kokudan bir çok tahminde bulunabilirsiniz. Kendi seçeceğiniz koku da sizi ifade etmede bir anlam taşıyacak. Zara parfüm kullananlar her zaman daha net ifadelere sahip olmuştur. Siz de net bir ifadeye sahip olarak hayatınıza bir anlam daha katabilirsiniz. Zara markasının farklı parfüm tasarımlarıyla beraber giyim tarzınızı da birleştirebilirsiniz. Ortaya seveceğiniz kombinasyonlar çıkacaktır. Kokularınızın cildinizle uyum sağlaması da önemli bir noktadır. Zara parfüm çeşitleri kullananlar cildin kokuyla uyumuna özenle dikkat etmektedir. Cildinizin bir kokuya uyum sağlaması size büyük avantaj sağlayacaktır. Vücudunuzun doğal kokusuyla uyum içinde size parfümün tam anlamıyla performans sunmasını sağlar. Cildiniz nefes alır ve tazeliğini korur. Parfümünüzden gelen koku ise etrafınızda adeta dans ederek sizi de içine çeker. Farklı bir aura oluştuğunda ise daha dinamik ve canlı olarak günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz. Dinamik bir ruh ve yüksek enerji her zaman ihtiyacınız olacak önemli noktalardan bir başkasıdır. Zara White parfüm kadınlara özel olarak üretilen bir üründür. İçeriğinde çiçeksi kokular, yasemin, hanımeli ve misk notalarını saçan bir kokuyu barındırır. Işık saçan, feminen ve şık bir kokuya sahip olursunuz. Dış tasarımından ve parfümün içeriğinden etkilenebilirsiniz. Size her zaman aydınlık ve pozitif bir mesaj verecektir. Etrafınızda ise hem kokunuz hem parfümün şişesi beğenilecektir. Dış tasarımdaki renklerle de etrafınızdakilere hoş mesajlar verebilirsiniz. 100 ml olarak tasarlanan şişe her zaman yanınızda taşımaya da uygun olacaktır. Kadınlara özel olarak üretilen modeller olduğu gibi erkeklere özel modellerde mevcuttur. Parfüm Zara markası için tamamlayıcı ve özel bir yere sahiptir. Sizlerin her zaman bir adım daha ilerde olmasına, enerji dolu olmasına ve daha pozitif yaşamasına katkıda bulunmak istiyor. Hayatınızda enerjinizin düşük olduğu anlarda Zara parfümü çantanızdan çıkarmak sizin için çok kolay olacak. Parfümün kalıcılığı ve kıvamında olan yoğunluğu size her zaman destek olacak.

Zara Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Zara Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Zara markası parfümlerinde erkek ve kadın kategorilerini barındırıyor. Erkek ve kadın olarak üretilen parfümler uzun çalışmalar sonucunda ortaya çıkıyor. Yılların getirdiği tecrübeyle Zara markası bir çok sektörde varlığını sürdürüyor. Dünya üzerinde de çok fazla üretime ve satışa sahip olan marka bir çok tecrübeyi barındırıyor. Tasarımcıların koku üzerinde yaptığı çalışmalar da size en iyi seçenekleri sunmayı içeriyor. Parfüm şişelerinin tasarımları da aynı şekilde kokularıyla ve tarzlarıyla bir bütünlük içinde olması niteliğinde çalışmalar sonucunda ortaya çıkıyor. Zara Sport parfüm size rahat ve dinamik bir koku sunuyor. İçeriğinde bergamot, lavanta ve sedir ağacı notalarını taşıyor, size rahat ve taze bir kokuyla eşlik ediyor. Gündüz veya gece istediğiniz zaman istediğiniz yoğunlukta kullanabilirsiniz. Zara pembe parfüm olarak Tuberose modeliyle size göz alıcı bir ürün sunuyor. Dış tasarımıyla gözlerinizi kamaştıracak ve bir o kadar da sadeliğiyle sizi etkileyecek. İçeriğinde siyah Frenk üzümü, sümbülteber ve vanilya notalarını barındırıyor. Feminen, rahat ve ışık saçan bir kokuyla sizin yanınızda olacak. Kalıcılığı ile ise sizi hiç yalnız bırakmayacak. Tüm modellerinde 100 ml olarak standart bir boyut olarak üretim sağlıyor. Bazı ürünleri için 10 ml veya 25 ml gibi daha ufak boyut şansı da sunuyor. Böylece çantanızda taşımanın yanında cebinize bile kolaylıkla koyabileceğiniz ürünlere kavuşuyorsunuz. Her zaman deneyiminizi üst seviyelerde tutmaya çalışan Zara markası farklı yenilikleri de takip ediyor. Zara parfüm online olarak incelemek ve satın almak isteyenler olabilir. Sayfamızda tüm modelleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Tasarımları ve koku içerikleriyle ilgili her bilgiye ürünler üzerinden ulaşabilirsiniz. Zara parfüm isimleri de zaman zaman dikkatinizi çekebilir. Parfüm isimlerinden de çok fazla bilgi edebilirsiniz. İsimleriyle de size mesaj veren parfümler adeta sizinle tam anlamıyla bütünleşerek hayatınıza bir katkı olacak. Zara markasının yaşam tarzını benimseyen bireylerin parfümler ile kendini daha dinamik ve enerjik hissedeceği kesin sayılır. Tüm modellerinde canlılığı esas alarak bir fark ortaya koymanızı sağlıyor.

Zara Parfüm ile Sadeliğin Gücü

Zara Parfüm ile Sadeliğin Gücü

Zara her ürününde sadeliği ve yalınlığı öne sürerek bir tarz yakalamaktadır. Bu tarzı parfümlerinde de görebiliyoruz. Parfümlerinde hem kokularda hem şişe tasarımlarında sadelik ile ne kadar büyük beğeni topladığını görebilirsiniz. Siz de beğendiğinizde böyle olduğuna inanacaksınız. Zara yeşil parfüm sadeliğin gücü için size iyi bir örnek olabilir. Yeşil parfüm olarak adlandırılan Berry Green modeli kadınlar için özel bir modeldir. İçeriğinde siyah Frenk üzümü, süsen ve misk notaları taşıyor. Etrafınızda adeta bir ışık saçmanızı, size ve etrafınıza tazelik sunacak. Etrafınızdaki her temas hissinde adeta canlandırma duygusunu yaşayacaksınız. Kendinizde de canlanma ve dinamik ruh yapısını hissedebilirsiniz. Her zaman enerjik olmak sizi pozitif bir havanın içinde tutacaktır. Zara markasının diğer parfümlerine de ulaşmak isteyebilirsiniz. Her parfümünde canlılık, enerji ve dinamikliği size sunmaya çalışıyor. Zara parfüm ne kadar ürün üretirse üretsin sizin seveceğiniz farklı kokular olacaktır. Bir parfüme bağlı kalmadan farklı Zara parfümlerini de kullanabilirsiniz. 10 ml olarak üretilen daha küçük boyuttaki parfümler size bu konuda kolaylık sağlayabilir. Ürünlere internet üzerinden de ulaşmak istiyor olabilirsiniz. Zara parfüm online satış imkanını sayfamız üzerinden size sunuyoruz. Tüm sevdiğiniz modelleri istediğiniz şekilde satın alabilirsiniz. Ürünlerin detaylarına da sayfamızda ulaşabilirsiniz. Parfümlerin kokusu hakkında bilgiler veya dış tasarımlarıyla ilgili merak ettikleriniz size yardımcı olacaktır. Zara parfüm size uzun kalıcılık ve yoğunluk sağlayabilir. Üzerinizde olan dikkatleri ise yoğun şekilde sadece siz tutabilirsiniz. Erkek veya kadın parfümlerinde orantılı bir şekilde yoğunluk dengesi sağlanmıştır. Ürünlerdeki farklı kokuların dengesi de size mükemmel bir uyumu çağrıştıracak. Cildinizle de tam uyum sağlayan parfümünüz sizi rahat, sakin ve hoş bir rüzgara dahil edecek. Bu rahatlığın içinde mutluluğunuzu hissedebileceksiniz. Zara parfüm fiyatları da merak ettiğiniz konular arasında olabilir. Parfüm fiyatları çoğu modelde değişkenlik gösterse de size uygun gelme ihtimali çok yüksek olacak. Tüm ürünlerini abartı olmayan fiyatlarla size sunarak, size iyi bir deneyim sunmaya çalışıyor. Merak ettiğiniz her konuda sayfamızda inceleme yapabilirsiniz. Dilerseniz Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret ederek tüm parfüm modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Zara
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

7si Perfume (137)
8x4 (636)
Abc Derm (5)
Adidas (889)
Afnan (24)
Ajmal (44)
Akat (40)
Akita (11)
Alaia (10)
Alescia (14)
Algee (1)
Alix Avien (21)
Aloe Vera (3)
Amouage (102)
Amway (125)
Angie Hot (2)
Annayake (2)
Aquolina (6)
Aramis (50)
Are You (4)
Arleva (2)
Armaf (42)
Armani (64)
Aromel (36)
Arquiste (8)
Aspen (1)
Atkinsons (33)
Avon (5596)
Axe (694)
Azzaro (225)
B&H (1)
Babe (4)
Balenciaga (16)
Balmain (23)
Banat (3)
Baracco (15)
Barber (1)
Barbie (4)
Bargello (1147)
Bbny (3)
Bebe (1)
Bellissima (133)
Benetton (10)
Bentley (132)
BESTTEM (2)
Beyonce (65)
Bijan (10)
Bioblas (1)
Bioderma (4)
Biotherm (17)
Blade (410)
Blue (1)
Blueness (2)
Bois 1920 (14)
Bond (2)
Bond No.9 (45)
Bonhair (1)
Boss (5)
Boucheron (63)
Brut (262)
Buhara (466)
BURATTI (4)
Burberry (836)
Bvlgari (480)
By Kilian (10)
By Nini (9)
Byblos (29)
byH (14)
Byredo (4)
C. Thru (2)
Cabotine (18)
Cacharel (137)
Caldion (893)
Calvin Klein (820)
Camelot (52)
Carmina (36)
Carminella (131)
Caron (6)
Carrera (6)
Cartier (68)
Carven (1)
Caudalie (35)
Cecile (292)
Cerruti (46)
Chanel (114)
Charlie (6)
Charriol (24)
Chevignon (15)
Chicco (5)
Chloe (183)
Chopard (52)
Clarins (28)
Clinique (79)
Cofinluxe (48)
Colgate (1)
Collezione (56)
Colors (1)
Cosyls (1)
Coty (1)
Courreges (12)
Creed (34)
Cruiser (3)
Cryatal (2)
Crystal (7)
Curb (3)
Dana (10)
Darphin (2)
David Walker (255)
Davidoff (263)
DeFacto (11)
Dejavu (1)
Delia (2)
Deonat (1)
Deotak (318)
Dermomed (34)
Desigual (2)
Diesel (223)
Disney (67)
(16373)
(2)
DKNY (182)
Dolce (69)
Dolce Vita (26)
Dore (1)
Dove (262)
Driclor (78)
Dsquared (26)
Ducray (36)
Dunhill (135)
Dunlop (436)
Durance (1)
Ece (7)
Ed Hardy (1)
Eight&Bob (13)
Elidor (1)
Elie Saab (146)
Elseve (4)
Emotion (785)
Equal (361)
Equilibra (9)
Eros (1)
Ersağ (22)
Escada (21)
Estee Lauder (211)
Eti (16)
Etro (19)
EX NIHILO (1)
Extory (34)
Extrem (4)
Fa (591)
Faberge (1)
Faberlic (56)
Farmasi (1916)
Fcuk (2)
Femfresh (1)
Fendi (1)
Ferrari (30)
Fiery (12)
First Class (163)
Fixplant (1)
Flormar (61)
Fonex (2)
Formula 1 (4)
Frapin (1)
Gabrini (22)
Gap (2)
Garnier (415)
Gillette (52)
Givenchy (363)
Gliss (8)
Gold (2)
got2b (3)
Gres (35)
Gucci (308)
Guerlain (359)
Guess (106)
Halston (3)
Haqqı (1)
Hermes (411)
Hobby (2)
Hot (3)
Hugo Boss (555)
Hunca Care (142)
Huncalife (387)
Ice Blue (47)
Iceberg (24)
Impulse (3)
Incia (37)
Inglot (1)
Initio (8)
Innova (2)
İronic (244)
Issey Miyake (296)
Ivrindi (55)
İvrindi (44)
İxora (185)
Ixora (126)
J'S Exte (4)
Jacomo (15)
Jagler (1078)
Jaguar (107)
Jeroboam (3)
Jil Sander (41)
Jimmy Choo (70)
Jo Malone (16)
Joop (67)
Jovan (40)
Juvena (2)
Kappa (9)
Katy Perry (12)
Keen (5)
Kendi (7)
Kenzo (291)
Kiss (6)
Kiton (1)
Kiğılı (1)
Koton (30)
Krizia (2)
L'occitane (17)
L'rouge (13)
La Rive (81)
Lacoste (229)
Lady Gaga (2)
Lalique (117)
LaNaturel (26)
Lancome (378)
Lanvin (51)
Lapiden (2)
Le Lac (1)
Lelas (2)
Lionesse (1)
Liva (1)
LM (40)
LM Parfums (52)
Loewe (52)
Loft (6)
Logona (6)
Lomani (66)
Loreal (16)
LR (540)
Luis Polo (5)
M.Asam (6)
Madonna (3)
Magicare (19)
Magnolia (1)
Mancera (84)
Mango (1)
Maraes (2)
markahit (4)
Markazen (1)
Marmara (2)
Marni (1)
Maubossin (12)
Mavi (30)
May Day (2)
MDCI (6)
Memo (31)
Mennen (6)
Meselli (19)
Michael Kors (160)
Mikrotem (1)
Minion (1)
Miniso (1)
Missha (1)
Missoni (9)
Miu Miu (4)
Moda (2)
Mojo (1)
Molinard (1)
Mona Roza (10)
Moni (52)
Mont Blanc (201)
Montale (79)
Morgan's (3)
Moschino (96)
Moxam (4)
Mustela (2)
My (6)
N1 (1)
Naf Naf (8)
Nars (1)
Nashi (2)
Nasomatto (15)
Nautica (5)
Naviga (9)
Nazeli (9)
Nedens (31)
Nef's (15)
Neva (3)
New Well (1)
Nicheend (2)
Nicolai (25)
Nike (69)
Nishane (20)
Nivea (3034)
No (59)
No Fear (1)
No-Ter (1)
Novocrin (1)
Nu Parfums (16)
Nucos (1)
Nuit Sense (38)
Nutralen (4)
Nuxe (98)
NYC (5)
O'juvi (11)
Ogansia (64)
Oilily (2)
Old Spice (373)
OQQO (3)
Organeo (1)
Organique (6)
Orgatem (19)
Oriflame (1499)
Orlane (4)
Otacı (1)
Paco Rabanne (703)
Parlement (124)
Pastel (57)
People (1)
Perlier (1)
Pielor (2)
Playboy (118)
Police (24)
Prada (260)
Prego (18)
Privacy (476)
Promise (2)
Puma (2)
Qlife (142)
Question (2)
Raen (1)
Raphella (46)
Raqun (1)
RBL (39)
Rebul (337)
Redist (52)
Revlon (10)
Rexona (1106)
REYHAN (7)
Rihanna (31)
Riposte (165)
Roc (15)
Rochas (39)
Rock Face (1)
Roja (5)
Rokko (16)
Romeron (14)
Rosense (117)
Roxanne (24)
Safex (1)
Sansiro (1499)
Sante (9)
Saria (41)
Sebamed (258)
Selective (12)
Sensation (17)
Shaik (1)
She (664)
Shiseido (16)
Sinoz (2)
Sisley (13)
Siveno (75)
Slazenger (340)
Smell (2)
Snob (348)
So (4)
Solingen (2)
Sospiro (21)
Spoil (3)
St. Dupont (29)
Stendhal (14)
Storm (1)
Str8 (35)
Svr (5)
Syoss (6)
Sükke (207)
Süphan (1)
Tabac (179)
Tarko (1)
Teraxil (3)
Tereson (57)
Theramed (1)
TianDe (1)
Tiara's (52)
Tiaras (49)
Tiyrus (50)
Tom Ford (353)
Tom Frank (7)
Tous (57)
Trussardi (210)
Tudors (1)
Twn (5)
Umbro (3)
Unique (10)
Uriage (7)
Urtekram (9)
Uso (27)
Vakko (39)
Valentino (47)
Verdure (9)
Versace (519)
Vichy (184)
Viva Cappio (188)
Vivaldi (5)
Vivien (11)
welch (6)
Whisky (39)
X Time (5)
Xerjoff (45)
Xo (417)
YUTU (2)
Zara (310)
Zegna (63)
Zigavus (2)
Zippo (10)
Zorah (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

EDT (222)
EDP (80)
Set (6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(173)
(66)
(21)
(18)
(9)
(6)
(5)
(5)
(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Koku Çeşidi

(12)
(9)
(7)
(6)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (63)
ve üzeri (74)
ve üzeri (74)
ve üzeri (79)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL