Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Axe
Fa
She
Xo
8x4
Fc
Lr
Svr
SVR
Wou
Tto
Ban
Vp
Nrc
LR
Q5
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Jel
Ped
Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Koku Ailesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Deodorant & Roll-on

için 3,067 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Deodorant ve Roll-On

Deodorant bireylerin kişisel bakım ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Yalnızca duş alınsa dahi yeterli olamayabilir. Deodorantlar ekstra koruyuculuk sağlayan özellikteki yapıları ile cildinizi tahriş etmeden ter kokusuna karşı önlem almanıza yardımcı olmaktadır. Kişisel hijyen için yaz ve kış ayları fark etmeksizin deodorant kullanımı sağlanmalıdır. Deodorantlar sıkmalı yapıdaki görünümleri ile genellikle sprey formundadır. Deodoranttan maksimum verimi alabilmeniz için duş aldıktan hemen sonra ya da koltuk altınızı saf su ve sabunla temizledikten sonra kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede temiz olan teninizde ferah deodorant kokusunun kalmasına destek olabilirsiniz. Deodorantları ince bir tabaka halinde çok fazla sıkmadan yeteri miktarda kullanmanız önerilmektedir. Duş almanın yerine kullanımı sağlanacak bir ürün kesinlikle değildir. Terleyen bölgeler üzerine kullanılmaması önemlidir. Deodorantlar özelliklerine ve içeriklerine göre iki farklı şekilde üretilebilmektedir. Öncelikle Antipersperant deodorantlar üretilirken içerisinde alüminyum bulunmaktadır. Bu deodorantların en önemli özelliklerinden biri de terlemeyi azaltacak bazı formüllerle üretilmeleridir. Alüminyum içermeyen deodorantların ise aynı zamanda cilde bakım yapmaya yardımcı olmaktadır. Bu deodorant modelleri genellikle terin önlenmesini sağlamak yerine ter kokusunu bastırmak olarak işlevsellik sağlamaktadır. Alüminyum içermeyen modeller genellikle esans yoğunluğu yüksek olan ürün grupları arasında yer almaktadır. Ter kokusu bu sayede daha fresh ve temiz bir koku ile kapatılmaktadır. Özellikle yaz aylarında ter bezleri olduğundan daha hızlı çalışmakta ve yoğun bir şekilde koltuk altınızın ıslanmasına sebep olabilmektedir. Bu nedenle yaz aylarında kış aylarından bile daha fazla önem verebilirsiniz. Roll-on çeşitleri ise alışılmış sprey formundaki çeşitlerden farklı olarak cilde sürülerek kullanılmaktadır. Roll on içerisindeki kimyasallarla ter oluşumu engellenme özelliğine sahiptir. Roll on ürünleri arasında sıvı ya da katı içeriğe sahip çeşitler bulunmaktadır. Pudralı olan katı formdakiler özellikle sıklıkla tercih edilmektedir. Deodorant stick olarak adlandırılan bu modeller jel ya da sıvı hissiyatı sevmeyen roll on kullanıcılarına hitap etmeyi başarır. Genellikle bu yapıdaki sticleri kullanan bireylerin daha memnun kaldığı gözlemlenmiştir. Deodorant önerisi bireyin terleme sıklığına göre değişim gösterebilmektedir. Her bireyin koku zevki farklı olmaktadır. Bu kriterler deodorant seimini etkileyen en önemli faktörler arasında yer alır. Kimi kullanıcılar hafif, sabunumsu ve temiz kokulardan hoşlanıyorken kimileri de daha şekerli ya da yoğun kokuları sevebilir. Bu anlamda deodorant önerileri bireyin tercihlerine göre şekillenebilir.

  Terlemeye Karşı İlk Önlem: Deodorant ve Roll-On

Terlemeye Karşı İlk Önlem: Deodorant ve Roll-On

Ter kokusunu önlemek için antiperspirantlar tercih edilmektedir. Antiperspirantlar ter üretimini azaltmaya yardımcı olmaktadır. İçeriğinde yer alan aktif madde olarak kullanılan alüminyum tuzları cildin yüzeyindeki neme nüfuz eder ve terleme kontrol altına alınmaya destek olur. Unutulmamalıdır ki bu işlem geçici olarak sağlanmaktadır. Alüminyum tuzları, ter bezi üzerine yerleşen ve salgılanan ter miktarını azaltacak bir jel oluşturmaktadır. İçeriğinde alkol bulunduran antiperspirant çeşitleri aktif maddenin daha hızlı kurumasına aynı zamanda daha hoş ve serin bir his yaratılmasına destek olmaktadır. Bu ürünler terlemeyi önlemenin yanı sıra deodorant çeşidi olarak da kullanılabilmektedir. Ürün içerisinde parfümlü olanları da bulunmaktadır. Bu sayede sevdiğiniz kokuyu üzerinizde taşımanın yanı sıra terlemeyi de kontrol altına almayı sağlayabilirsiniz. Deodorantlar ise yalnızca vücut kokusunu gizlemeye olanak sağlarlar, terlemeyi önlemeye destek olmazlar. Vücut kokusu ile mücadele etmek için bazı antiperspirantlar aynı zamanda vücutta kötü kokulara neden olabilecek bakterileri öldürmeye yarayan antimikrobik maddelerle üretilmektedir. Bakterilerin üremesini yavaşlatmak kötü kokuların engellenebilmesi adına oldukça etki sağlamaktadır. Bu sayede kötü ve hoşunuza gitmeyen kokular cildinizden arındırılmaya destek olur. Koltuk altı terlemesine çözüm sağlayacak bu tarz ürünleri tercih edebilirsiniz. Koltuk altı deodorant çeşitleri sprey biçimindedir ve çabuk kurur aynı zamanda kullanımı kolaydır ve bireye pratiklik sunar. Markaların üretmiş oldukları çanta boyu ya da büyük avantaj boylarındaki şişelere sahip ürünler almaktadır. Stick formdaki deodorantlar da koltuk altına sürülür ancak katı bir üründür ve geniş kullanım yüzeyine sahiptir. Tek hamlede koltuk altınızın yüzeyinin kaplanmasına olanak sağlar. Bu sayede yoğun şekilde terleme yaşayan bireyler için iyi sonuçlar alınmasını sağlar. Koltuk altınıza sürebileceğiniz bir diğer ürün grubu roll-on ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı kolaydır ve kesin sonuç vermeye yardımcı olur. Krem şeklinde olanların bilinen en önemli özellikleri ter kokusunu önlemeye etki sağlamanın yanı sıra aynı zamanda içeriklerinde iyileştirici formüllerin bulunması ile cildinizin nemlenmesine destek olur ve tere karşı koruyuculuk sunar. Bu ürünler hassas bir ment uygulanmasına izin vermektedir. Antiperspirantlar ve deodorantlar cilt üzerinde son derece etkilidir. Üstün kalite anlayışı baz alınarak sağlığa uygunluğu açısından güvenlidir ve test edilmişlerdir. Düzenli olarak kullanmak için tavsiye edilmektedir.

 Mest Eden Kokularıyla Deodorant ve Roll-On Çeşitleri

Mest Eden Kokularıyla Deodorant ve Roll-On Çeşitleri

Deodorant çeşitleri görünümleri, içerikleri ve kokuları ile sürekli olarak yenilenmektedir. Markaların üretim sağladıkları birbirinden bağımsız kokulara sahip deodorant modelleri bulunur. Her bireyin hoşlanabileceği deosort formu ya da kokusu değişkenlik gösterir. Bazı insanların ciltlerinde deodorant kullanıldıktan sonra hassasiyet gözlemlenebilir. Ürün içerisinde yer alan alkol, alüminyum tuzlar ya da çeşitli bileşenler bireyin cildine etki sağlayabilir. Bu gibi durumlarda alüminyum ya da alkol içermeyen daha hafif yapıdaki ürün içerikleri tercih edilebilir. Aynı zamanda bazı bireyler de kokuya karşı daha duyarlı olabilmektedir. Bunun için de kokusuz deodorant çeşitleri tercih edilebilir. Parfüme karşı duyarlılık gösteren tenler, için parfümsüz olan çeşitler sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca cilt üzerindeki tahriş ya da enflamasyon gözlemlediyseniz bu durumu kontrol altına alabilmek ya da en aza indirgemek için antiperspirant ya da deodorant kullanımından sonra yumuşatıcı krem ya da nemlendirici losyonlarla bölgeyi rahatlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra alüminyum içerikli olan deodorant çeşitlerinden endişe duyuyorsanız, %0 alüminyum içeriğine sahip modelleri satın alarak kullanabilirsiniz. Deodorant çeşitleri içeriklerine göre de farklılık gösterebilmektedir. Organik deodorant cilt üzerindeki sağlıklı yapısı ile popüler olan ürün grupları arasına girmeyi sağlar. Organik deodorantlar güvenilir olan üreticiler tarafından piyasaya sunulmaktadır. Bilinen en önemli özellikleri bu deodorant üretimlerinde kimyasal olarak herhangi bir girdi bulunmamasıdır. Her aşaması kontrollü bir şekilde tasarlanmış ve bu doğrultuda sizlere sunulmuştur. Organik deodorantlar çeşitlerine göre farklılık göstermekle birlikte kokusuz ya da doğal çiçek suları ile oluşturulmuş esanslara sahip olabilmektedir. Bu ürünler sağlık açısından da oldukça tavsiye edilmektedir. Ter bezlerinin ve porlarının normal fonksiyonlarını engellemeden cilde de zarar vermeden kötü koku oluşturan bakterilerin oluşumunu doğal yolla engellemeye destek olmaktadır. İçeriklerinde bitkisel esansiyel yağlar ya da hoş bahar kokuları yer almaktadır. Organik deodorantların içeriğinde alüminyum, paraben ya da sentetik herhangi bir madde içermeyen bileşenler bulunmaktadır. Özellikle alüminyumun cilde zarar verdiğini düşünen kadınlar ya da erkekler bu tarz doğal yollarla oluşturulmuş deodorant çeşitlerine yönelim sağlamaktadır. Bu ürünler terlemeyi engellemek yerine bakteri oluşumunu önleyen kötü kokuların önüne geçerek gün boyu ferah hissetmenize yardımcı olur. Bu tarz ürünler temiz içerikleri ile de bireyin tercih sebebi oluyor. Aynı zamanda ambalajlarının da hoş görünümü yansıtması bireyi ürüne iten nedenlerden biri olmaktadır.

 En Ferah Deodorant ve Roll-On Markaları

En Ferah Deodorant ve Roll-On Markaları

Kokularına göre farklılık gösteren deodorant ya da roll-on çeşitleri hafif ya da etkili kokulara sahip olabilmektedir. Roll-on önerileri arasında genellikle söylenen hafif ve cilt üzerinde ağırlık yapmayan ürün çeşitlerinden yana olmaktadır. Özellikle duştan sonra daha ferah hissettirecek fresh kokuların tercih edilmesi birey açısından daha sağlıklı olacaktır. Toplu kullanım alanlarında da bireyin kokusu son derece önemlidir. Ağırlık yapmayan ve duş hissiyatını sağlayacak kadın ya da erkekler açısından tercih edebileceğiniz markalara ait çok çeşitli markaların yüzlerce ürünü bulunmaktadır. Bireye önerilecek ürünler herkes için farklılık gösterebilmektedir. Çünkü zevkler ve tercihler birbirinden bağımsızlık gösterebilir. Ancak genel anlamda pudralı ve hafif kokular terlemeyi ve kötü kokuyu önleyebileceği için daha sık tercih edildiği gözlemlenmiştir. Deodorant önerisi için sizlere sunabileceğimiz modeller terlemeyi önlemeye yardımcı olurken aynı zamanda bakım da yapabilecek çeşitlerden yana olmaktadır. Kokularına göre farklılık gösteren modeller arasında kadın ve erkeklerin tercih edebileceği çikolatalı deodorant çikolata tutkusunu sevenler için enfes notaları içerisinde bulundurmaya yardımcı oluyor. Özellikle sıktıktan sonra iddialı ürün grupları arasında yer alır. Etkili ve baskın kokusu terleme kokusunun önüne geçmeye destektir. Kadınların vazgeçilmezi haline gelen çikolata kokusu, erkekler tarafından da tercih edilmektedir. Çikolatalı deodorant sprey kullanarak etkileyici bir kokuya sahip olabilirsiniz. Güçlü ve etkili kokusu ile gün boyu temiz ve güzel kokabilir. Özellikle sıcak havalarda oluşabilecek kötü kokuların önüne geçebilirsiniz. Çilekli deodorant çiçek özlerinin şişelere aktarılması ile desteklenmiş içeriğe sahiptir. Çilekten hoşlanan ve kokusun seven bireylerin tercihleri arasında yer almaktadır. Konforlu ve daha iyi hissetmek için bu ürün tercih edilebilir. Gün içerisinde aktif olarak hareket halindeyseniz bu tarz daha baskın kokuları tercih edebilirsiniz. Çilek, ahududu ya da kivi içeren kokularda çok farklı ve keskin bir zevke hitap edebilecektir. Ayrıca son yıllarda özellikle gençler tarafından bu kokular oldukça trend bir hal almıştır. Bunun yanı sıra çay ağacı yağı deodorant çeşitleri alüminyum, boya ve paraben içermemektedir. Çay ağacı yağı esansı ile sağlıklı bir içeriğe sahiptir. Çam kokulu deodorant ürünlerinde de durum böyledir. Çam kokusu oldukça keskindir. Aynı zamanda cilt üzerinde ferahlık hissini uyandırır. Hassas ve hafif yağlarla ürün içerikleri geliştirilmektedir. Her geçen gün bir yenisi ürün gruplarına eklenmektedir. Yasemin, gül, lavanta, limon ya da bitkilerden oluşan deodorant kokuları da hoşunuza gidebilir.

 Deodorant ve Roll-On Çeşitleri ile Her Daim Tazelik

Deodorant ve Roll-On Çeşitleri ile Her Daim Tazelik

Roll-on kullanımı basit ama bir o kadar dikkat edilmesi gereken yöntemlerle uygulanmalıdır. Ter kokuları ile baş edebilmede ilk kural temizliktir. Deodorant ya da roll-on kullanmanın en önemli özelliği de temiz ve kuru koltuk altına kullanım sağlayabilmenizdir. Böylelikle deodorantınızdan en verimli etkiyi alabilirsiniz. Ter kokan bir koltuk altına ya da ıslak olan tene roll-on sürmeniz ağır ve kötü bir kokuya neden olacaktır. Bu yüzden mutlaka koltuk altı kirlerden arındırılmalıdır. Sprey deodorantlar, koltuk altına 15 cm’lik mesafeden sıkılmalıdır. Kullanım esnasında kutu dik bir şekilde tutularak püskürtülerek uygulanmalıdır. Deodorantları giysilerinize doğru sıkmaktan kaçınmalısınız. Aksi halde giysilerinizde leke oluşumu gözlemlenebilir. Roll-on koltuk altına aşağıdan yukarıya doğru ileri ve geri hareketler yardımı ile uygulanır. Gün ortasında deodorantınızı tazelemek isterseniz tekrar koltuk altınızı temizleyerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sprey formundaki deodorant çeşitlerini tercih ediyorsanız ilk olarak kutuyu sallayın, özellikle pudralı ürün kullanıyorsanız ürünü iyice çalkalamanız önerilmektedir. Aksi halde beyaz olan pudralı kısım biçimsiz bir şekilde üzerinizde kalıp giysilerinize bulaşabilir. Tüm bileşenlerin iyice karışması için kutuyu sallamanız gerekmektedir. İkinci olarak kutunun doğru bir şekilde teniniz ile mesafesinin ayarlanması gerekmektedir. Doğru deodorant kullanımında doğru açının ayarlanması oldukça önemlidir. Kutuyu koltuk altınızdan uzak tutarak dirseğinizin ortasına denk getirmeye izin verin. Deodorantlarda sıkma süresi de önemlidir. Püskürtme uzunluğu da ne kadar ürün kullandığınızı belirleyen faktörlerden biridir. Koltuk altınızı tamamen kaplayacak kadar ürün kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Her koltuk altı için 2 saniye olarak ürün püskürtmeniz yeterli olacaktır. Roll-on deodorantları ise yuvarlak başlıkları sayesinde kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Stick deodorantların altında yer alan anahtarı çevirerek ürünün yukarı doğru çıkmasını sağlayabilirsiniz. Her koltuk altına birkaç uygulama ile eşit bir biçimde sürebilirsiniz. Beyaz lekelerle vedalaşabilmek için deodorantınızı sürdükten sonra mümkün olduğunca koltuk altınızın kurumasını bekleyebilirsiniz. Özellikle siyah ve koyu renkli deodorant kadın ürünleryafetlerinizde beyaz renkli görünüm hoş durmayacaktır. Roll-on şişe çeşitleri cam maddelerden üretilen yapıları ile oldukça sağlıklıdır. Ürünün uzun süre dayanıklı olması ile doğrudan ilişkilidir.

 Farklı Bütçelere Uygun Deodorant ve Roll-On Çeşitleri

Farklı Bütçelere Uygun Deodorant ve Roll-On Çeşitleri

Roll-on fiyatları ürünlerin, boyutuna, markalara ve formlarına göre değişim göstermektedir. Deodorant ürünleri şişelerin gramajlarına göre değişim gösterebilmektedir. Özellikle sayfamızda yer alan indirim ve kampanya dönemlerinde deodorant ya da roll-on modellerine avantajlı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Çanta boyu deodorantları ile avantaj boy deodorantlar arasında fiyat farklı gözlemlenebilir. 35 ml. ya da 50 ml. seçenekleri ile 150 ml. olan seçenekler arasında farklı fiyat anlayışı bulunmaktadır. Ürünleri kıyaslarken şişe gramajlarına dikkat edilebilmektedir. Ürünlerin fiyatlarındaki indirimler çeşitlerine göre farklılık sağlayabilmektedir. Örneğin roll-on erkek ve kadın ürünlerindeki deodorant çeşitleri farklı zaman dilimlerinde indirime girebiliyor. Bazı zamanlar unisex deodorant çeşitleri fiyatları ise sabit kalabiliyor. Roll-on doğal içeriklerle zenginleştirilmiş ise fiyatlar da bu doğrultuda belirlenmektedir. Avantajlı boy sprey deodorant çeşitleri aynı fiyata daha fazla ürün miktarını sizlerle buluşturmaya yardımcı olmaktadır. Organik ve doğal içeriklere sahip deodorant ve roll-on modelleri daha yüksek fiyatlarla ücretlendirilebilmektedir. Deodorant seçiminde bulunurken tercih edeceğiniz çeşitlerin fiyatlarına bakmanın yanı sıra aynı zamanda kokusuna, içeriğine ve formuna da dikkat etmeniz tavsiye edilir. Bu seçimleri etkileyen bir diğer etken roll-on yorumları olabilmektedir. Bir ürüne yapılan yorumlar, beğeniler ve yüksek puanlarla değerlendirilmesi ürünün popülerliğini artırmaktadır. Popüler olan ürünler farklı fiyatlara neden olabilmektedir. En iyi deodorant fiyat performans açısından bireyi tatmin edecek ve beklentisini en iyi şekilde karşılayacak olan deodoranttır. Ürünün boyutu, kokusu, kalitesi, ter kokusunu önlemesi gibi pek çok faktör bireyin zevkine göre şekillenecektir. Deodorant indirim oranları da tercih edilecek ürünleri etkileyen önemli faktörlerdendir. Bu anlamda birey için en iyi deodorant onun beklentisini karşılamalıdır. Deodorant markaları gün geçtikçe artarak çoğalmaktadır. Bazı firmaların kokuları marka ile bütünleşmiştir. Uygun, pahalı, organik, alüminyum içeren, alüminyum içermeyen ya da doğal çiçek esanslarına sahip yüzlerce markanın piyasaya sunmuş olduğu deodorant çeşitleri bulunmaktadır. Kişinin deodorant kullanmasının faydaları ise fiyatlarının üstünde bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Stresli anlarda ve gün içerisinde bireyin kendini güvende hissetmesine yardımcı olmaktadır. Deodorantlar tazelenerek ferahlık hissini hayatınıza taşımaya olanak sunar. Kolay kullanımları ile de vazgeçilmez kişisel bakım ihtiyaçlarınız arasında yer almaktadır. Deodorant ya da roll-on modelleri parfümlere nazaran daha erişilebilir fiyatlarla satışa sunulur. Bu sayede hoş kokmaya ve kişisel bakıma makul fiyat aralığı harcanabiliyor. Koltuk altı kremi de her ne kadar el kremlerine benzer yapıda olsa da teri önleyici ve ter kokusunu engelleyici yapısı bulunur. Deodorantlara göre daha farklı fiyat aralığına sahip olabilirler.