Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Deodorant & Roll-on

için 17,542 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Deodorant & Roll-on

Günlük hayatın yüksek temposunda kişisel bakım önemli bir yer kaplıyor. Günlük bakımınızın vazgeçilmez ürünler ise deodorant ve roll-on çeşitleri oluyor. Şehir hayatının dinamikliği stres ve zorlayıcı koşullar gibi pek çok nedeni de beraberinde getirir. Bu nedenler cildinizin nefes almasını engelleyerek terlemeyi ve kötü koku oluşumunu etkiler. Terlemek doğal bir oluşumdur ancak kötü kokuyu engellemek sizin elinizde. Uzun süreli kalıcı ferahlık, hassas bir dokunuş için deodorant roll-on gün boyu cildinizde taze hisler sağlar. Terleme sonucu oluşan kötü kokulara karşı savaşır. İz bırakmadan uzun süreli koruma sağlayarak cildi yatıştırır. Aşırı terlemenin dengelenmesini sağlayan deodorant ve roll onlar her daim ferah hissetmenizi sağlar. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan deodorant çeşitleri farklı içerikleri ile karşınıza çıkıyor. Sadece terlemeyi önleyen değil, sağlığınızı koruyarak cildinize bakım yapan bitkisel özlerle oluşturulmuş deodorantları tercih etmelisiniz. Şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyerek kendinizi iyi hissettirecek kokuyu seçerek gün boyu ferahlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Gün Boyu Güvenilir Deodorant Çeşitleri

Gün Boyu Güvenilir Deodorant Çeşitleri

Gün boyu koruma sağlayarak, cildi tahriş etmeden, ter kokusunu önlemeye çalışan deodorantlar uzun süreli, etkili kuruluk sağlamaya yardımcı olur. Deodorantlar, sprey, roll on, stick ve koltuk altı krem şeklinde çeşitlendirilmiştir. Doğal terlemeyi engellemeden aşırı terlemeyi kontrol altına alan çeşitler antiperspirant deodorantlardır. Hassas ciltler için koltuk altındaki ph dengesini bozmadan bakteri ve kötü koku oluşumunu engelleyen ürün çeşitleri de mevcuttur. Alkol, paraben, etanol gibi maddeler içermeyen ürünlerin kullanımı da giderek artmaktadır. Pudralı deodorantlar ter kokusunu ve ıslaklığı azaltır, pudrasız deodorantlar ise ter kokusunu azaltır ancak ıslaklığı tek başına azaltmak için yeterli olamaz. Suya dayanıklı roll on deodorantlar duş, spor ve yüzme gibi aktivitelerden etkilenmez ve ortalama 48 saatle 72 saat arası korumaya devam eder. Kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz doğru ürün ile terlemek sosyal hayatınızı etkileyen bir sorun olmaktan çıkabilir. Koku zevkinize göre deodorant tercihiniz değişiklik gösterebilir. Parfüm içerikli ürünler kadar parfümsüz ürün seçenekleri de markalar tarafından piyasaya sunulmaktadır. Cildinize doğrudan temas eden ürünlerin dikkatle seçilmesi gerekmektedir. Tahriş etmeden, koltukaltınızı nemlendirip, güvenli bir koruma hissi veren deodorantlar hassas ciltler için de idealdir. Vücudunuza uyumlu, cildinizle dost, güvenle kullanabileceğiniz roll on deodorant alternatiflerini ürün sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Pratik aplikatörleri, ergonomik ambalaj tasarımları ve sağladıkları uzun süreli kalıcılıkları ile roll on deodorantlar beğeniyle kullanılıyor. Duştan çıktığınızdaki tazeliğin tüm gün sürmesi ve günü güzel tamamlamanın keyfine varmak için doğru ürünü seçmeniz yeterli. Sayfamızda yer alan ürünleri tek başlarına kullanılabileceğiniz gibi tamamlayıcı ürünlerle set halinde de değerlendirilebilirsiniz. Deodorant çeşitleri ürün seçeneklerini sayfamızı inceleyerek hoşunuza giden ürünü Kozmetik & Kişisel Bakım üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Deodorant Nasıl Kullanılır?

Deodorant Nasıl Kullanılır?

Hangi deodorantın kullanıldığı kadar deodorantın nasıl kullanıldığı da önemlidir. Deodorantınızı banyodan çıktıktan sonra kuru ve temiz bir cilde uygulamalısınız. Ürünü doğrudan ve tüm koltuk altınıza uyguladığınızdan emin olmalısınız. Kıyafetlerinizin üzerinden uyguladığınız ürünlerin işlevi pek geçerli olmayacaktır. Pudralı bir ürün tercih ediyorsanız çalkalayarak ve uzaktan uygulamalısınız. Tahriş olmuş cilde bu tarz ürünlerin uygulanması doğru olmayacaktır. Kendi cilt tipinize uygun ürünü belirlemek eşsiz ve doğru bir koruma sağlayacaktır. Tüm cilt tiplerine uygun ürünler olduğu gibi hassas ciltler için de pek çok farklı ürün mevcuttur. Günlük hayatın içerisinde kadınlar ve erkekler için aşırı terleme ciddi bir sorundur. Özel içerikli ürünler sayesinde kadınlar ve erkekler için farklı olarak hazırlanmış ürünler de tercih edilebilir. Eğer siz de kendiniz için en uygun roll on ya da deodorantı satın almak istiyorsanız, ürün sayfamızı inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Deodorant fiyatları açısından ele alınacak olursa, ürünlerin içerik ve boyut çerçevesinde farklılaştığı görülebiliyor. Sevdiğiniz ürünlerin çanta boylarının da bulunması seyahatleriniz için de vazgeçilmez olmalarını sağlıyor. Sayfamızdaki ürünler genellikle içerik yönüyle farklılaşıyorlar. Hassas ciltli kişiler doğal içerikli ürünlere yönelirken, aktif yaşam süren kişiler uzun süreli etki sağlayan ürünleri tercih edebiliyorlar. Gün boyu süren tazelik ve ferahlığı yaşamak için hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir deodorant roll on satın alabilirsiniz.

Etkili Koruma İçin Roll On Deodorant

Etkili Koruma İçin Roll On Deodorant

Yüksek tempoda geçen bir günün sonunda hala ter kokmuyor olmak kendinizi ferah hissetmenizi sağlar. Stres ve ısı değişimleri gibi etkenlerle terlemek ve kötü koku oluşumu kaçınılmazdır. Cildinizle uyumlu doğru ürünü kullanarak bu problemlerden kolayca kurtulabilirsiniz. Hoş ve etkileyici kokularıyla parfüm etkisi yaratan deodorantlar farklı markalar tarafından piyasaya sunulmaktadır. Mineral içerikli formülleri ile cildinize hassas bir dokunuş ve kalıcı ferahlık sağlayabilirsiniz. Giysilerde oluşan lekeleri önlemeye yönelik bileşenleri sayesinde rahatlıkla kullanabilir, giysilerinizi renk değişimi olmadan giymeye devam edebilirsiniz. Terlemek vücudumuzda oluşan doğal bir süreçtir. Roll-on deodorant gibi ürünler gün boyu güzel koku vermesinin yanı sıra cilt sağlığınız için de uygun olmalıdır. Terlemeye engel olmadan ter kokusuna karşı etkili ürünleri sağlığınızı tehdit etmeden kullanmak için doğal ve temiz içerikli ürün alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Hassas cilde sahip kişiler tarafından bu tarz ürünler hızla trend olmaya başladılar. Ürünleri kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız. Antibakteriyel ve dermotolojik özellikli ürünler ıslaklık hissi ve rahatsızlık veren kokulara karşı anında etki ederek uzun süreli koruma sağlarlar. Serinlik veren, tere karşı güçlü koruma sağlayan, kokuyu kontrol altında tutan ürünler tüm aktivitelerinizde sizi destekler. Yaşam tarzınız için etkili formüller üreten markalar eşsiz kokularıyla parfümseverleri de cezbediyor. Soft, çiçeksi, fresh, egzotik ya da oryantal kokulardan hoşlananlar için pek çok alternatif mevcut. Deodorantlar parfüm ile birlikte kullanıldığında kalıcılığını uzun süre korur. Terleme durumunuzu kontrol altına almak için etkili ve kaliteli bir deodorant roll on seçimi oldukça önemlidir. Kokusunu sevdiğiniz bir deodorant içerik olarak size uymayabilir ya da etkisiz olabilir. Sizin için doğru ürünü zaman içerisinde deneyerek bulabilirsiniz. Kullanım öncesi bölgenin temiz ve kuru olması da ürünün kalıcılığı açısından önemlidir. Her mevsim kullanılabilen doğru ürün ile cildinizi nemlendirerek, bakterilere karşı koruyup, terlemeyi önleyebilirsiniz. Nem dengesini koruyan ürünler tercih edildiğinde aşırı kuruma ve tahriş gibi problemlerinde önüne geçilmiş olur. Alerjik reaksiyonları olan kişiler mutlaka ürün içeriklerini inceleyerek seçim yapmalılar. Kişisel bakım ürünleri kişiye özel ürünler olduğu için cilt tipinize ve beklentilerinize uygun ürünleri seçmelisiniz. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir deodorant fiyatları hakkında detaylı bilgi edinerek cildiniz için uygun bir ürünü satın alabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Nivea (2593)
Rexona (630)
Driclor (27)
8x4 (204)
Adidas (171)
Axe (267)
Avon (333)
Deotak (310)
Fa (489)
Emotion (359)
Garnier (390)
Jagler (350)
Caldion (313)
Old Spice (280)
Sebamed (273)
She (242)
Farmasi (208)
TLG (186)
Xo (184)
Dove (174)
Privacy (139)
Slazenger (132)
Buhara (130)
Blade (127)
Siveno (94)
Equal (93)
Brut (89)
Sükke (84)
Gillette (83)
Oriflame (82)
Snob (80)
Incia (71)
Cecile (67)
Versace (62)
LR (59)
Playboy (59)
Nuxe (58)
Dunlop (54)
Tabac (53)
Qlife (46)
Vichy (41)
Bellissima (38)
Tereson (37)
Rebul (35)
Equilibra (30)
Huncalife (29)
Rosense (29)
Nike (28)
Carminella (26)
La Rive (26)
Alaia (25)
Bargello (25)
Ivrindi (25)
Riposte (25)
Hunca Care (24)
Pastel (24)
Tiaras (24)
Verdure (24)
Hugo Boss (23)
Dolce (22)
Tiara's (20)
Caudalie (19)
LaNaturel (19)
Clinique (17)
Amway (15)
Biotherm (15)
Lancome (15)
Alix Avien (14)
Ducray (14)
Uriage (14)
Cacharel (13)
Dolce Vita (13)
Babe (12)
Hermes (12)
4711 (11)
Aromel (10)
Avene (10)
Chloe (10)
Storm (10)
Vakko (10)
Venilia (10)
Disney (9)
İvrindi (9)
Azzaro (8)
Clarins (8)
Gabrini (8)
Loreal (8)
Uso (8)
Burberry (7)
Ogansia (7)
Trussardi (7)
Urtekram (7)
Akat (6)
Aloe Vera (6)
Armani (6)
Carmina (6)
Police (6)
Raqun (6)
Vera Wang (6)
Chicco (5)
FA (5)
L'rouge (5)
Sante (5)
Svr (5)
Akita (4)
Faberlic (4)
Guess (4)
Lacoste (4)
Mennen (4)
NYC (4)
Nutralen (4)
Prada (4)
Sensation (4)
Acvit (3)
Babylabs (3)
Beyonce (3)
Boucheron (3)
Cerruti (3)
Coty (3)
Diesel (3)
Ekol (3)
Fixplant (3)
Nuvilva (3)
So (3)
Teraxil (3)
Tom Ford (3)
Alescia (2)
Bioder (2)
Bvlgari (2)
Ece (2)
Elie Saab (2)
Extory (2)
Flormar (2)
Innova (2)
Lelas (2)
Markazen (2)
May Day (2)
Meselli (2)
Molinard (2)
Organique (2)
Watsons (2)
İxora (2)
Abc Derm (1)
Amantara (1)
Aquolina (1)
Aramis (1)
Are You (1)
Arleva (1)
Arquiste (1)
Barbie (1)
Bioblas (1)
Bioderma (1)
C. Thru (1)
Cabotine (1)
Chanel (1)
Cosyls (1)
Cruiser (1)
Crystal (1)
D'artiste (1)
DKNY (1)
Davidoff (1)
Dayens (1)
Dejavu (1)
Dore (1)
Ersağ (1)
Faberge (1)
Femfresh (1)
Impulse (1)
Jaguar (1)
Kenzo (1)
L'actone (1)
Marmara (1)
MeDee (1)
Minion (1)
My (1)
N1 (1)
Nashi (1)
Neva (1)
No-Ter (1)
Pielor (1)
Redist (1)
Revlon (1)
S&A Troya (1)
Sansiro (1)
Shaik (1)
Str8 (1)
TianDe (1)
Vertus (1)
Vivien (1)
Whisky (1)
Winx Club (1)
YU'TU (1)
Zegna (1)
Zorah (1)
ses (1)
welch (1)
(5757)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (2608)
Erkek (2406)
Unisex (1530)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Sprey (1987)
Roll-On (1651)
Stick (221)
Krem (82)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(2792)
(1933)
(603)
(367)
(366)
(208)
(166)
(162)
(123)
(63)
(30)
(27)
(26)
(26)
(24)
(23)
(20)
(18)
(18)
(17)
(14)
(14)
(10)
(10)
(9)
(8)
(8)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(1088)
(702)
(445)
(338)
(180)
Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

(994)
(524)
(283)
(267)
(192)
(182)
(143)
(97)
(43)
(23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

(350)
EDT (24)
Set (24)
Roll-On (9)
EDC (6)
Sprey (6)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,173)
ve üzeri (2,644)
ve üzeri (2,769)
ve üzeri (2,795)
ve üzeri (2,880)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL