Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Parfüm & Deodorant

için 273 sonuç bulundu.
Cinsiyet seçiniz
 • 11,25 TL
  (3)

  kirmizibeyazeczane
  %100
 • 49,99 TL 42,75 TL
  % 14
  (2)

  sepettebu
  %100
 • 75,90 TL 70,94 TL
  % 7
  (4)

  eldekikus
  %100
 • 68,77 TL 44,90 TL
  % 35
  (2)

  eldekikus
  %100
 • 41,13 TL 17,26 TL
  % 58

  eldekikus
  %100
 • 68,77 TL 44,90 TL
  % 35
  (1)

  eldekikus
  %100
 • 97,98 TL 48,99 TL
  % 50
  (1)

  artıparfümeri
  %99
 • 47,14 TL 41,06 TL
  % 13
  (2)

  eldekikus
  %100
 • 35,90 TL 27,65 TL
  % 23
  (1)

  sepettebu
  %100
 • 63,66 TL 50,90 TL
  % 20
  (2)

  eldekikus
  %100
 • 56,90 TL 33,03 TL
  % 42

  eldekikus
  %100
 • 53,77 TL 29,90 TL
  % 44
  (1)

  eldekikus
  %100
 • 29,99 TL 19,99 TL
  % 33

  sepettebu
  %100
 • 32,79 TL 28,28 TL
  % 14
  (1)

  prenseskozmetik
  %100
 • 75,86 TL 70,90 TL
  % 7

  eldekikus
  %100
 • 76,90 TL 70,79 TL
  % 8

  eldekikus
  %100
 • 81,90 TL 76,94 TL
  % 6

  eldekikus
  %100
 • 55,14 TL 50,90 TL
  % 8

  eldekikus
  %100

Fa Parfüm & Deodorant

Gün boyunca güzel kokmak ve bunu hissetmek, her insanın istediği bir durumdur. Bu kokulara sahip olmak için seçilecek en etkili yol, parfüm ve deodorantlardır. Duş aldıktan sonra vücuda sıkılacak olan deodorantlar, gün içerisinde kendinizi daha ferah hissetmenizi sağlar. Fa deodorantlar her hareket ettiğinizde, sizin mis gibi korkmanızı sağlayarak çevrenizde olumlu etki bırakır. Genel olarak deodorantlar, koku önleyici etkileri sebebiyle tercih edilir. Deodorantları gün içinde istediğimiz zaman tazeleyerek kokunuzu ve havanızı değiştirebilirsiniz. Deodorantın vücudun daha çok terleyen, koltuk altı bölgelerine sıkılması etkisini arttırır. Kıyafetlerin altında kullanacağınız Fa deodorant sayesinde gün boyu kendinizi ferah hissedebilirsiniz. Kısa süreli koku verme özelliğine sahip olan deodorantlar, düzenli olarak kullanıldığında iyi sonuçlara ulaştırır. Gün içerisinde kıyafetlere sinen yemek kokuları, sigara dumanı gibi istenmeyen kokulardan korumanın yolu deodorantlardır. Etkisi uzun süreli olan Fa deodorantları ile bütün bu kokuların üzerinize yapışıp sizi rahatsız etmesini önleyebilirsiniz. Deodorant ile uyumlu olması için aynı notaları içeren Fa parfüm kullanarak, koku kalıcılığını arttırabilirsiniz. Parfüm sektöründeki lider markalardan biri olan Fa, ürün çeşitliliği ve hoş kokularıyla göz doldurur. Değişik bitki özlerinden üretilen deodorant ve parfümler, hoş kokmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Temizlik hissini yansıtmanın en etkili yolu olan Fa deodorantları ile terleyen bölgelerdeki bakteri oluşumunun da önüne geçilir. Sayfamızı inceleyerek farklı kokulardaki Fa deodorant ve parfümlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Fa Parfüm ve Deodorant Çeşitleri

Fa Parfüm ve Deodorant Çeşitleri

Fa ürünleri gerek spor yaparken gerekse günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilen kokuları bünyesinde barındırır. Spor deodorantlar, genellikle teri daha çok önleyici özelliğe sahiptir. Çiçeksi kokular ile gün içerisinde taze bahar esintilerini gittiğiniz her yerde hissettirebilirsiniz. Alüminyum içermeyen Fa deodorant ile sağlığınızı ve çevreyi de koruma altına alarak, dünya için faydalı bir adım atmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Yasemin çiçeğinin eşsiz noktalarına sahip olan Fa deodorant çeşitleri sayesinde her ortamda eşsiz bir etki bırakabilirsiniz. Her koltuk altınıza 2 saniye gibi kısa süreli sıkacağınız Fa deodorant ile bütün bir güne yayılan ferahlığı bedeninizde taşıyabilirsiniz. Deodorantı uyguladıktan sonra birkaç saniye kurumasını beklemek gereklidir. Bu sayede elbiselerinizdeki kötü görüntü oluşturan izlerden ve lekelerden kurtulabilirsiniz. Pudralı Fa deodorantları içeriğindeki pudra sebebiyle leke bırakabilir. Ayrıca kutuyu sallamadan kullanmak da yapılan bir hatadır. İçerisindeki koku zerrelerinin harekete geçebilmesi için Fa bayan deodorant çeşitlerinden tercih ettiğiniz ürünü hızlıca sallamak gerekir. Deodorant ve parfümleri, koltuk altı ve dirsek arasına gelecek şekilde, dikey olarak püskürtmek yeterli olur. Gün içerisinde tekrar deodorant ihtiyacı hissedilirse, kullanılacak bölgeyi temizledikten sonra kullanmak daha iyi sonuç verir. Satın aldığınız Fa markalı ürünleri, elbiselerin üzerine direk sıkmamak gerekir. Fa parfüm çeşitlerinde ise direk elbiseye sıkılarak gün boyu etkisini göstermesi amaçlanır. Parfüm sektörünün öncüleri arasında yer alan Fa, ürün çeşitlerinin fazlalığı ve ferah koku içerikleri ile vazgeçilmez bir deneyim yaşamayı düşünenler için sayfamızda yerini alır. Ferahlatıcı ve uzun süren etkisi ile tercih edilen Fa ürünleri, bu alanda başarılara imza atmış bir marka olan Henkel grubu tarafından üretilir. Yöneticilerinin %37’sini kadınların oluşturduğu grubun başarısının sırrı burada gizlidir. Güzel kokmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünenler hem kendileri hem de çevreleri için bir adım atarak Fa ürünleri arasından kendilerine uygun olanları satın alabilirler. Fa markalı ürünleri, tercih edenler yaptıkları tavsiyeler ile satış ağının genişlemesine olanak sağlar. Her insanın kendine özgü bir kokusu olması gerekliliğinden yola çıkarak üretilen Fa bayan parfüm, bu alanda başarılı işlere imza atar. Parfüm seçimlerinin o gün içinde bulunduğunuz mod ve ruh haline göre yapılması gerekliliğini savunur. Bunun sebebi olarak da her insanın onlarca ruh haline sahip olması gösterilir. Enerjik bir ruh halinde enerjinizi yansıtan bir parfüm, daha çabuk motivasyon olmanıza yardımcı olur. Tek bir parfüme bağlı kalmadan yapacağınız seçimlerde, Fa parfümleri bu konuda en iyi yardımcınız olur.

Fa Parfüm ve Deodorant Seçerken Dikkat Edilecekler

Fa Parfüm ve Deodorant Seçerken Dikkat Edilecekler

Bazı deodorantlar, ter kokusundan daha kötü bir koku yayarak kişiyi rahatsız eder. Fakat Fa ürünleri zengin koku içerikleri sayesinde parfüme olan ihtiyacı ortadan kaldırarak ferah bir gün geçirmenize yardımcı olur. Fa Aqua serisi, kullanan herkesin kendisiyle özdeşleştirdiği bir koku olarak öne çıkar. İnsan ruhunu okşayan aroması sayesinde çekici bir kokuya dönüşen Fa Aqua, herkesin çantasında olması gereken bir deodoranttır. Bunun yanı sıra Spicy Black ve Carribean Lemon deodorant çeşitleri de tercih edilecek kokular arasında göze çarpar. Fa deodorantları, parfümlerden bile güzel kokarak onlara olan ihtiyacı ortadan kaldırma yolundadır. Fa Soft Control deodorant, markanın kuru yağ teknolojisi ile bakım yapan ilk ürünüdür. Yasemin çiçeğinin vücutta yumuşaklık hissi oluşturan nefis kokusunun harmanlandığı Fa Soft Control kadınların favori ürünlerinden bir tanesidir. Fa Blue Romance Deospray, double active formülü ile vücutta 24 saat süren kalıcı etki sağlar. Fa deodorantlar cilde dost özel formülü sayesinde, vücudunuzu koruyarak kadınsı çekiciliğinizin ön plana çıkmasına imkân tanır. Pratik ambalajları sayesinde kadınların çantalarının vazgeçilmez parçası olan Fa parfüm çeşitleri günün her saati tazelik sunarak sizi fresh kokusu ile büyüler. Fa deodorantların bir diğer ürünü Mystic Moments, çiçek kokusunun tazeliğini meyve aromalarıyla birleştirerek hoş bir ambiyans yaratır. Fa markasının diğer deodorantları gibi cildi tahriş etmeyen ürün, gün boyu kalıcılığı ile de tercih edilir. Mor renkli ambalajı ile dikkat çeken Fa Mystic Moments ile vücudunuzda sihirli bir dokunuşun keyfini yaşayabilirsiniz. Pink Paradise, cilde uyumlu çiçeksi kokusu ile gün boyunca vücudunuzu hafif ve rahat hissetmenizi sağlar. Koruma süresi ve iz bırakmaması sayesinde tercih edilen ürün cilde uyumlu dokusuyla da hassas olan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği türden ürünlere imza atar.

Fa Parfüm ve Deodorant Fiyatları

Fa Parfüm ve Deodorant Fiyatları

Oldukça çeşitli ürün yelpazesine sahip Fa deodorantlar arasından seçim yaparken en önemli husus cilt tipinize ve ten renginize uygun ürünler seçmenizdir. Her insanın koku ve ten hassasiyeti farklı olduğu için kullanılan ürünlerin etkisi de değişkenlik gösterir. Farklı notaların oluşturduğu koku segmentleri ile ruhunuzu yansıtan Fa deodorant fiyatları hakkında sayfamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz. Her yaş grubundaki kadınlar için spor bir tarz yaratmayı amaçlayan Fa bu misyonunu başarılı bir şekilde devam ettirir. Meyve ve çiçek kokularının eşsiz bir bütünlükle buluştuğu Fa deodorant sayfamızda ikili ve üçlü paketler şeklinde satılır. Duo release teknolojisi kullanılarak üretilen Fa, vücudun hareket ve nemini algılayarak içerisinde barınan koku kapsüllerini harekete geçirerek 48 saate kadar koruma sağlar. İçeriğinde alüminyum barındırmaması da tercih sebebi olan Fa parfüm fiyatları ve alerji yapmayan yumuşak dokusu ile de kadınların bir numaralı kurtarıcısıdır. Alkol içermediği için uçuculuk etkisi azalan Fa ürünleri bu sayede kalıcılığın uzun süre olmasını sağlar. Sayfamızda her çeşit Fa ürününü uygun şartlarda alma imkanını bulabilirsiniz. Piyasadaki şekerli aromaları ile de dikkat çeken markanın parfüm ve deodorantları, vücutta yapışkanlık hissi yaratmaz ve kuru kalmayı sağlar. Böylece giyeceğiniz kıyafetlerde deodorantın bıraktığı beyaz iz oluşmaz. Tüketicilerin en çok yakındığı konulardan biri olan bu durum Fa deodorantları ile önlenir. Sayfamızdaki Fa parfüm ve deodorantları inceleyerek, kendiniz ve sevdikleriniz için en ucuz fiyatlarla hemen alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Fa
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Avon (2486)
Zara (178)
Slazenger (214)
Burberry (433)
Versace (416)
Bargello (2191)
Calvin Klein (448)
Bvlgari (327)
Oriflame (444)
Nivea (1673)
Sansiro (732)
Farmasi (645)
David Walker (517)
Rexona (502)
Paco Rabanne (468)
Jagler (466)
Caldion (364)
Hugo Boss (323)
Garnier (318)
Emotion (302)
She (276)
Fa (273)
Lancome (273)
Hermes (248)
Deotak (234)
Guerlain (220)
Nusnus (220)
Dayens (219)
Tom Ford (215)
Sükke (210)
Huncalife (204)
Old Spice (198)
Privacy (190)
Givenchy (180)
Axe (179)
Ixora (176)
Kenzo (174)
Sebamed (169)
Issey Miyake (161)
Dove (160)
Lacoste (160)
Q Life (160)
Blade (159)
Brescia (156)
LR (152)
Xo (152)
Brut (149)
Amouage (147)
Rebul (147)
Snob (138)
Chloe (132)
Estee Lauder (129)
Davidoff (125)
Diesel (123)
Prada (121)
Chanel (115)
Equal (112)
Riposte (107)
Cecile (103)
Hunca (103)
8x4 (102)
Playboy (102)
Gucci (101)
Adidas (97)
Mevlana (94)
Azzaro (92)
Cacharel (91)
Dkny (88)
Mont Blanc (88)
Xerjoff (88)
Tiara's (85)
Attar (84)
Elie Saab (82)
Vakko (82)
Aksa (75)
Nuxe (73)
Tabac (73)
Mancera (72)
İronic (71)
Siveno (68)
Nishane (67)
L'espoire (65)
XO (65)
Bi-es (64)
Cocu (64)
Valentino (64)
Jimmy Choo (63)
Lepassion (63)
Galata (62)
Incia (61)
LM (61)
Memo (61)
Dunlop (59)
Armaf (58)
Gillette (58)
Trussardi (58)
Carminella (57)
Joop (57)
Faberlic (56)
Moni (55)
Bellissima (54)
Moschino (54)
Aksa Esans (53)
Clinique (49)
Parlement (49)
Uso (49)
Dunhill (48)
Gabrini (48)
4711 (47)
Cerruti (47)
Paradise (47)
Montale (46)
Lelas (45)
Missist (43)
Creed (42)
Lalique (42)
No Nome (42)
Teona (42)
Ahsen (41)
Cofinluxe (41)
Morfose (41)
Tereson (41)
All Scents (40)
Saria (40)
Dolce (38)
Rokko (37)
Cartier (36)
Al Buhara (34)
Ogansia (33)
Prova (33)
Forever (32)
Speed (32)
Rosense (31)
Akat (30)
Cazador (30)
Guess (29)
Luis Bien (29)
Caudalie (28)
LaNaturel (28)
Boucheron (27)
Disney (26)
Manly (26)
Shiseido (26)
Adrenalyn (25)
İxir (25)
Arm&Hammer (24)
Byblos (24)
D'artiste (24)
Initio (24)
La Rive (24)
Mauboussin (24)
Verdure (24)
Jo Malone (23)
Poni (23)
Secret (23)
Aramis (22)
Biotherm (22)
Deepsea (22)
Souprise (22)
Vp (22)
İvrindi (22)
Amway (21)
Aromel (21)
Jovan (21)
Lomani (21)
Prego (21)
Shedde (21)
Tous (21)
Afnan (20)
Endoles (20)
Fila (20)
L'occitane (20)
Loewe (20)
Nasomatto (20)
Bad Bear (19)
Bentley (19)
Dior (19)
Ecowell (19)
Jaguar (19)
L'rouge (19)
Pastel (19)
Granada (18)
Mavi (18)
VP (18)
Zayna (18)
Ac Class (17)
Alix Avien (17)
Beyonce (17)
Juistman (17)
Lanvin (17)
Musk (17)
Sanex (17)
Tlg (17)
Bies (16)
Collezione (16)
Courreges (16)
Gres (16)
Koton (16)
Rose White (16)
Tom Frank (16)
Tudors (16)
Vichy (16)
Bee Beauty (15)
Ivrindi (15)
Korloff (15)
Nuit Sense (15)
Perspi (15)
Balmain (14)
Cabotine (14)
Dolce Vita (14)
Ital (14)
Le Cardes (14)
My Life (14)
Sufi (14)
Zegna (14)
Benetton (13)
Dore (13)
Equilibra (13)
Ersağ (13)
Extory (13)
Nike (13)
Rochas (13)
Sisley (13)
Sorvella (13)
Zeyy (13)
Balenciaga (12)
Bond (12)
Buhara (12)
Jil Sander (12)
Nevrah (12)
Bond NO.9 (11)
Chopard (11)
Dsquared (11)
Evaflor (11)
Homm (11)
Nina Ricci (11)
Nu Parfums (11)
Ojuvi (11)
Sospiro (11)
Storm (11)
Bionnex (10)
Chevignon (10)
Driclor (10)
Escada (10)
Florancia (10)
Jacomo (10)
Mr Parfüm (10)
Nicolai (10)
Nil (10)
Purixima (10)
Roxanne (10)
Stendhal (10)
Triumphant (10)
Yakura (10)
Aclind (9)
Atkinsons (9)
Aulyte (9)
Babe (9)
Bionike (9)
Butterfly (9)
Carmina (9)
Charriol (9)
Coty (9)
Degree (9)
Fcuk (9)
Kreasyon (9)
Mrt Esans (9)
Nazeli (9)
Qlife (9)
Romeron (9)
Sally (9)
Sweatset (9)
Terko (9)
Tressard (9)
Uriage (9)
Winking (9)
Zeyd (9)
Aigner (8)
By Nini (8)
Bymg (8)
Charisma (8)
Delina (8)
Jovoy (8)
Lavilin (8)
Lrouge (8)
Naf Naf (8)
Solissima (8)
Ulric (8)
Viar (8)
Vivien (8)
We Love (8)
Whisky (8)
Arrid (7)
Elegante (7)
Ferrari (7)
Finalist (7)
Impulse (7)
Mercy (7)
Moira (7)
Mona Roza (7)
Omerta (7)
Polo (7)
Real Time (7)
Revlon (7)
Roqvel (7)
Sava (7)
Sure (7)
Zippo (7)
Ajmal (6)
Akita (6)
Avva (6)
Baron (6)
Byredo (6)
Darkzone (6)
Divax (6)
Elegant (6)
Ferne (6)
Francesco (6)
Frannita (6)
Glock (6)
Iceberg (6)
Kappa (6)
Lambre (6)
Lasido (6)
Lost (6)
May Day (6)
Missoni (6)
Mrt (6)
Naz (6)
Orlane (6)
Pomellos (6)
SVR (6)
Skagen (6)
Swat (6)
Ban (5)
Borotalco (5)
D'amore (5)
Ekol (5)
Etro (5)
Flormar (5)
Jenny (5)
Keen (5)
La Monde (5)
Miu Miu (5)
Nutralen (5)
Paul Vess (5)
Police (5)
Pupa (5)
Spoil (5)
Stylepolo (5)
Sultan (5)
Unice (5)
V Canto (5)
Valmont (5)
Agent (4)
Akat 2000 (4)
Alescia (4)
Armani (4)
Blueberry (4)
Bonveno (4)
Carrera (4)
Celenes (4)
Clemency (4)
Criminal (4)
Ex Nihilo (4)
Extrem (4)
Free Love (4)
Glow Girl (4)
Hollister (4)
Horus (4)
Jawhar (4)
Lyke (4)
Naz Esans (4)
Ostwint (4)
Palmolive (4)
Panorama (4)
Paul Polo (4)
Rihanna (4)
Roja (4)
Rosella (4)
Shaik (4)
The Voice (4)
Uber (4)
Vaseline (4)
W-Lab (4)
Alaia (3)
Arsal (3)
Baracco (3)
Bbny (3)
(244)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (134)
Erkek (85)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(159)
(111)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Sprey (159)
Roll-On (112)
Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

(38)
(16)
(12)
(6)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(115)
(71)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (58)
ve üzeri (60)
ve üzeri (60)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL