Filtreleri Temizle
Marka
Rebul

Kategoriler

Marka

She
Axe
Fa
XO
LR
8x4
Alf
No
Q5
Vgm
Naz
SVR
Svr
FBI
Fc
Xo
8X4
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

EDT
EDP
Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Parfüm & Deodorant

için 45 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Rebul Parfüm ve Deodorant

Günlük hayatta tarzınızın önemli unsurlarından biri de kullandığınız parfümdür. Kullandığınız parfümün sahip olduğu notlar sahip olduğunuz havayı bir anda değiştirip çok başka bir hale getirebilir. En az parfümler kadar önemli olan koku ürünlerinden biri de deodorantlardır. Günlük hayatta sürekli insanlarla bir arada bulunuyor. Özellikle sıcak ve kalabalık olan bunaltıcı alanlarda terlemek kaçınılmazdır. Ter kokusu oldukça rahatsız edici ve hoş olmayan bir durum oluşturur. Rahatça hareket etmeyi engeller. Bu sebeple deodorant kullanmak son derece büyük bir önem taşır. Deodorantlar sayesinde ter kokusundan korunabilirsiniz. Rebul parfüm muhteşem notalardan oluşmuş olan kokularıyla kullanıcıların dikkatini üzerine çeker. Markanı parfümleri kullanıcılarının istek ve ihtiyaçları ön plana olarak tasarlanır. Bu parfümler çok uzun süre en iyi şekilde kullanılacak şekilde oluşturulur. Rebul alanında yenilikçi kokularla eşsiz ve benzersiz bir havaya sahip olmanızı sağlar. Marka birbirinden farklı sayısız parfüm seçeneğine sahiptir. Böylece çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Birbirinden farklı kriterlere sahip kullanıcılar markanın parfümleri arasından kendilerine uygun ürünü kolaylıkla bulabilirler. Parfümler oldukça kişiye özel ürünler olduğu için böylesine geniş bir ürün seçeneği oldukça kullanışlı olur. Markanın tüm parfümlerini sıktığınızda çok uzun süre kokusu kaybolmadan üzerinizde kalır. Siz de markanın sayfamızda bir araya getirilmiş olan yüksek kaliteye sahip ürünlerini inceleyerek kriterlerinize uygun olanları belirleyebilirsiniz.

Eşsiz Kokularıyla Rebul Parfüm ve Deodorant

Eşsiz Kokularıyla Rebul Parfüm ve Deodorant

Parfümler kişiye özel ve tarzınızın esansını oluşturacak önemli materyallerden biridir. Bu sebeple doğru parfümü seçmek büyük önem taşır. Markanın üç tür parfümü bulunur. Tüm bu parfümler birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Rebul edp parfüm markanın yüksek kalıcılığa sahip olan zengin kokularındandır. Eau de Parfum seçenekleri esans yoğunluğunun parfümün yüzde onuyla yirmisi arasında olduğu yoğun kokulardır. Bu tür kokular özellikle kış aylarında kullanmak için harikadır. Esans yoğunluğu parfümün kalıcılığını oldukça arttırır. Bu parfüm türü teninizde sekiz saate kadar kokusunu kaybetmez. Rebul edt parfüm orta derecede yoğunluğa sahip kokulardır. Bu tür kokular esans yoğunluğu olarak yüzde dört ve iki arasındadır. Eau de Toilette sıcak aylarda da kolaylıkla kullanabileceğiniz daha hafif kokular içerir. Bu tür parfümler de yine yüksek kalıcılığa sahiptir. Seyreltilmiş yapısı sayesinde biraz daha hafif bir havaya sahiptir. Bir diğer parfüm türü de Eau de Cologne olarak adlandırılan edc parfümlerdir. Bu tür parfümler çok daha seyreltik bir yapıya sahip olan, çok çok hafif kokulardır. Parfümün sahip olduğu seyreltik yapı gün içerisinde sık sık yenilemenize gerek kalmasına sebep olabilir. Esanslar bu parfümlerin çok küçük bir parçasını oluşturur. Bu sayede çok güçlü kokular dahi bu tür parfümler içerisinde hafif bir şekilde sunulabilir. Bu tür kokular çok hafif olduğu için migren gibi sorunlarla başa çıkanlar için oldukça kullanışlıdır. Tüm bu parfümlerin yanı sıra saf parfümler de markanın ürünleri arasında bulabileceğiniz oldukça yoğun kokulardır. Esans oranı çok daha fazla yükselen ve bu sebeple saatlerce kalıcı olabilecek bu ürün seçeneği son derece yoğun kokulardan oluşur. Tüm bu parfümler esans yoğunlukları ile bağlantılı olarak farklı kokulara sahiptir. Bu kokuları almak için kullanılan bitkiler özellikle çok daha zengin ve yoğun kokulara sahip olan olanlar arasından seçilir. Siz de bir parfümden beklentilerinizi belirleyip, kriterlerinizi göz önüne alarak markanın birbirinden farklı özelliklere sahip parfüm türleri arasından kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz modeli tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Notalarıyla Rebul Parfüm ve Deodorant

Birbirinden Farklı Notalarıyla Rebul Parfüm ve Deodorant

Parfüm ve deodorantlar günlük hayatın büyük bir parçasıdır. Deodorantlar ter kokusunun engellenmesi için son derece gerekli olan ürünlerdir. Gün içerisinde sürekli olarak başka insanlar ile bir araya gelmek zorunda kalırsınız. Bu sebeple ter kokusu hem sizin için hem de tüm bu insanlar için rahatsız edici bir durum haline gelir. Deodorantlar ter kokusunu engelleyerek rahatlıkla hareket edebilmenizi ve istediğiniz gibi insanlarla iletişime geçebilmenizi sağlar. Parfümler sahip olduğunuz stilin en büyük tamamlayıcılarındandır. Farklı koku notaları farklı tarzlara sahiptir. İmzanız haline gelebilecek parfümler stilinizi destekleyerek çarpıcı bir etki yaratmayı sağlarlar. Parfümlerin tarzları belirleyen en önemli noktalardan biri sahip olduğu notalardır. Parfümün kullanım süresi boyunca nasıl bir kokuya sahip olacağını belirleyen en önemli noktalar sahip olduğu notalardır. Rebul parfüm notaları üçe ayrılır. Bu notalardan ilki parfüm ilk sıktığınızda duyacağınız kokuyu belirleyen nota üst notadır. Üst nota genellikle son derece uçucu esanslardan oluştuğu için sadece kısa bir süre için teninizde kalır. Üst notalarda genellikle turunçgil ve benzeri kokular kullanılır. Bu kokular parfüm seçerken kullanıcılar tarafından en sık dikkat edilen notalardır. Parfümün ana kokusunu belirleyen kokular orta notadır. Orta nota parfümün teninizde en uzun süre kalacak olan bölümüdür. Orta notalar parfümün ana parçasıdır. Kalp nota da denilen bu nota parfümün asıl dikkat edilmesi gereken parçasıdır. Bu notalarda bulunan kokuları çok uzun süre taşırsınız. Parfümün kokusunu oluşturan notalardan sonuncusu da alt notadır. Alt notalar parfümün kokusunun ortadan kaybolmaya yakın olduğu zamanlarda ortaya çıkar. Bu nota parfümün kokusuna derinlik ve zenginlik katar. Çok kısa süre için teninizde kalacağı ve parfüm teninizde kaybolmaya yakın hale geldiğinde ortaya çıkacağı için bu notalar çok daha yoğun esanslara sahip kokulardan üretilir. Rbl parfüm kokusu farklı ve zengin notaların birleştirilmesiyle ortaya çıkmıştır. Tüm bu eşsiz kokular sayesinde çok daha özgüvenli ve cesur bir havaya sahip olursunuz. Siz de markanın eşsiz kokularını tercih ederek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Zengin Kokularıyla Rebul Parfüm ve Deodorant

Zengin Kokularıyla Rebul Parfüm ve Deodorant

Kadın ve erkek kullanıcılar parfüm tercihi açısından farklı modellere yönelebilirler. Kadın ve erkek teni farklı özelliklere sahip olduğu için kokuların her iki kullanıcıda da oluşturduğu hava farklı olabilir. Rebul parfüm çeşitleri farklı kullanıcılar için uygun olacak şekilde geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu sayede hem kadın hem de erkek kullanıcılar için uygun olabilecek modeller bulabilmeniz mümkündür. Rebul parfüm erkek kullanıcılar için özel olarak üretilmiş seçeneklere sahiptir. Erkek kullanıcıların teninde çok daha ağır kokular kendilerini belli edebilirler. Yine odunsu kokularda erkek kullanıcılar için tenleriyle oldukça uyum içerisinde olacak parfümlerdendir. Markanın parfümleri arasında alışılageldik odunsu kokuların yanı sıra aromatik meyveli kokular da bulunur. Bu tür kokular farklı havaları sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Rebul tarafından üretilmiş aromatik meyve kokusuna sahip parfümün üst notasında bergamot, limon, karabiber ve calone bulunur. Bu notada limonun tatlı ve iç açıcı kokusuyla karabiberin yoğun kokusu dengelenir. Bergamot, calone ve limon bir araya geldiklerinde oldukça meyvemsi ve tatlı bir koku oluştururlar. Karabiber baharatlı yapısıyla bu kokuları dengeler. Parfümün orta noktasında ise sedir ağacı, şakayık ve oris çiçeği bulunur. Bu notada ise çiçeksi kokular ile odunsu kokular oldukça dengeli bir şekilde kullanılır. Taban notasında ise vanilya, amber ve misk kullanılır. Tatlı kokusuyla vanilya ve amber parfüme büyük zenginlik ve derinlik katarlar. Bu tür bir parfüm özellikle yaz aylarında harika bir hava yaratırlar. Rebul kadın parfümü seçenekleri de en az erkek parfümleri kadar özenle üretilir. Birbirinden farklı sayısız koku rengine sahip olan bu parfümler çok farklı tarzlara sahiptir. Kadın parfümleri arasında çiçeksi ve tatlı kokular bulunur. Bu parfümler üst notaları farklı çiçek kokularının kombine edilmesi ile oluşturulur. Orta notalarında ise portakal gibi daha tatlı meyve kokuları bulunur. Turunçgillerin çiçek kokularıyla bir araya getirilmesi parfümlerde son derece hoş ve iç açıcı bir hava yaratır. Alt notalarda ise muskat ve vanilya gibi yoğun aromalara sahip kokular kullanılır. Bu da parfümün kokusunun teninizde kaybolmadan önce vurucu bir vuruş yapmanızı sağlar. Siz de tüm bu kokuları arasında kendinize uygun olduğunu düşündüklerini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Yapılarıyla Rebul Parfüm ve Deodorant

Kaliteli Yapılarıyla Rebul Parfüm ve Deodorant

Parfümler ve deodorantlar çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen ürünlerdir. Bu sebeple kaliteli ve dayanıklı kokuların tercih edilmesi oldukça önemlidir. Markanın tüm ürünleri yüksek kalite materyallerden üretilir. Edt parfüm Rebul tarafından son derece özenli bir şekilde üretilir. Markanın ürünleri düşük alkol oranına sahip bileşiklerden üretilir. Bu sayede çok daha uzun süre kullanılabilir kokular ortaya çıkar. Marka edp, edc ve edt olarak üç farklı parfüm türüne sahiptir ve tüm bu kokular farklı kalıcılıklara sahiptir. Tüm bu parfüm türleri yüksek kalite materyallerden üretildiği için teninizde kaldığı süre boyunca son derece zengin bir koku yayarlar. Rebul tarafından üretilen tüm ürünler teniniz için son derece sağlıklı olacak şekilde üretilir. Kalitesiz materyallerden üretilmiş olan parfümler cilt sağlığınız için oldukça sakıncalı olabilir. Bu tür ürünler cildinizde kızarıklık, kaşıntı ve döküntüye sebep olur. Bu da oldukça rahatsız edici ve cilt sağlığınıza kalıcı hasarlar verebilecek tehlikeli durumlardır. Rebul tüm ürünlerini üretirken alerjen maddeler kullanmamaya dikkat eder. Böylece kullanıcılarının sağlığını tehlikeye atmaz. Ayrıca çok ağır ve kalitesiz kokular migren gibi rahatsızlıklara sahip olan hassas kişiler için son derece rahatsız edici olur. Marka kokularını mükemmel dengede ürettiğinden kullanıcılarda herhangi bir olumsuz etkiye sebep olmaz. En yoğun ve zengin kokular dahi daha hafif kokularla en iyi şekilde dengelenerek kullanıcıya sunulur. Marka tarafından üretilen deodorantlar da yüksek kalıcılığa ve işleve sahip materyallerdir. Bu deodorantlar ortaya çıkan ter kokusunu ortadan kaldırabileceği gibi terlemeden önce kullanıldığında ter kokusunun ortaya çıkmasına da engel olur. Rebul deodorant 300 ml oldukça cömert bir miktara sahip seçeneklerdendir. Bu tür bir model çok uzun süre kolaylıkla kullanılabilir. Markanın deodorantları hafif ve ürünü en iyi şekilde koruyacak şekilde üretilir. Bu sayede bu şişeleri istediğiniz yere zarar görmeyeceğinden emin olarak taşıyabilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Rebul Parfüm ve Deodorant

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Rebul Parfüm ve Deodorant

Parfümler fiyat açısından oldukça değişkenlik gösteren ürünlerdir. Rebul parfüm fiyatları oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan parfümlerin tümü bazı faktörlerden etkilenerek değişebilir. Bu sayede farklı istek ve ihtiyaçların yanı sıra farklı bütçe genişliğine sahip olan kullanıcılar bu modeller arasında kendilerine uygun olanı kolaylıkla bulabilirler. Fiyatlar üzerinde etkili olan faktörler arasında ürünün sahip olduğu notalar, kalıcılığı ve şişe tasarımı bulunur. Rbl parfüm çok kalabalık bir koku seçeneğine sahiptir. Bu kokular ürünün fiyatları üzerinde büyük etkiye sahiptir. Notalarda kullanılan esanslar farklı maliyete sahiptir. Bu sebeple bu esanslar parfümün fiyatını büyük ölçüde etkiler. Rebul parfüm orijinal kokuları sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Bu kokular son derece zengin ve sofistikedir. Bu sebeple fiyat açısından değişkenlik göstermesi çok normaldir. Markanın ürünlerinin fiyatlarını etkileyen önemli özelliklerden biri de şişe tasarımıdır. Parfümler sürekli olarak yanınızda taşıyabileceğiniz önemli materyallerdendir. Bu sebeple parfümün şişe tasarımda önemli bir özelliktir. Rebul mavi parfüm son derece zarif bir şişe tasarımına sahip ürünlerdendir. Şişenin üretildiği yüksek kalite materyaller sayesinde kolay kolay kırılmaz ve zarar görmez. Böylece uzun süre istediğiniz yere taşıyarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Parfümün kalıcı kokusu da çok az bir miktarla çok uzun süre teninizde taşıyabileceğiniz notalara sahip olursunuz. Bu özellik ürünün çok uzun süre kullanılabilmesini sağlar. Böylece uzun vadede ürün ekonomik açıdan üzerinizde son derece olumlu bir etkiye sahip olur. Markanın farklı boyutlara sahip ürünler de vardır. Farklı boyutlar farklı ürün miktarına sahip olduğu için fiyat açısından değişkenlik göstermesi oldukça normaldir. Rebul edp parfüm 100 ml çok uzun süre kullanabileceğiniz fakat aynı zamanda da istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz ortalama ölçülere sahip ürünlerdendir. Rebul parfüm deodorant set ise aynı anda iki ürünü satın alabilmenizi sağlayan kullanışlı ürünlerden biri olduğu için farklı fiyatlara sahip olması olağandır. Siz de tüm bu fiyatları göz önüne alarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Sayısız Ürün Seçeneğiyle Rebul Parfüm ve Deodorant

Sayısız Ürün Seçeneğiyle Rebul Parfüm ve Deodorant

Parfümler ve deodorantlar kişiye özel ürünlerdir. Bu sebeple parfüm ve deodorant seçimi yaparken son derece dikkatli olmak gerekir. Belirli noktaları göz önüne alarak kendinize uygun parfümü seçmek gerekir. Bu noktalar arasında ürünün sahip olduğu notalar, parfümü kullanacağınız mevsim, parfümün şişe tasarımı ve kalitesi gibi özellikler bulunur. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri parfümün kalıcılığıdır. Rebul parfüm kullananlar oldukça kullanışlı olan özelliklerden biri de markanın ürünlerinin kalıcılığıdır. Marka kullanıcılar için tüm gün boyunca yenilemeye gerek kalmadan kullanabilecekleri parfüm seçenekleri üretir. Böylece ürünün küçük bir miktarı ile saatlerce muhteşem bir kokuya sahip olabilirsiniz. Ürün seçimi sırasında önem taşıyan noktalardan biri de parfümü kullanacağınız mevsimdir. Yaz mevsimi çok sıcak geçebildiği için ağır kokular bunaltıcı hale gelebilir. Bu sebeple yaz aylarında turunçgiller ve nane gibi daha iç açıcı ve ferah kokular oldukça uygun olur. Kış aylarında ise baharatlı ve odunsu kokular gibi iç ısıtıcı notalara sahip parfümler son derece kullanışlıdır. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de sahip olduğunuz stildir. Daha genç ve enerjik tarzlara sahip kullanıcılar için çiçeksi ve meyve içerikli tatlı kokular çok uygun olur. Daha olgun ve oturaklı bir tarza sahip olan kullanıcılar için baharat içeren odunsu kokular son derece kullanışlıdır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da parfüm ve deodorantın uyumlu olmasıdır. Rebul parfüm seti bu durum için oldukça kullanışlı ürünlerden biridir. Bu set içerisinde uyumlu kokulara sahip bir parfüm ve bir deodorant taşır. Bu sayede zıt kokuların ortaya çıkmaz. Zıt kokuların bir arada kullanılması çok kötü bir kokunun yayılmasına sebep olabilir. Marka bu ürünler sayesinde böyle bir durumun ortaya çıkmasını engellemiş olur. Ürünlerin şişe tasarımı da oldukça önemlidir. Tarzınıza ve zevkinize uyan şişe tasarımlarını sahip ürünleri kullanmak çok daha keyifli olur. Seçim yaparken kullanıcılar tarafından yazılmış olan Rebul parfüm yorum bölümünü okuyarak çok daha kolay bir karar verebilirsiniz.