Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Parfüm & Deodorant

için 45 sonuç bulundu.
Ürün Miktarı seçiniz
 • 490,00 TL
  (2)

  LELASPARFÜM
  %97
 • 510,00 TL 484,50 TL
  % 5
  (1)

  LELASPARFÜM
  %97
 • 510,00 TL 484,50 TL
  % 5
  (2)

  LELASPARFÜM
  %97
 • 185,00 TL
  (1)

  LELASPARFÜM
  %97
 • 490,00 TL
  (2)

  LELASPARFÜM
  %97
 • 340,00 TL

  LELASPARFÜM
  %97
 • 55,00 TL

  LELASPARFÜM
  %97
 • 340,00 TL

  LELASPARFÜM
  %97
 • 490,00 TL
  (2)

  LELASPARFÜM
  %97

Lelas Parfüm ve Deodorant

Temel olarak koku görevi taşıyor olmasına karşın, parfümler birçok kişi için aynı zamanda koku ile iz bırakma amaçlı olarak da tercih edilebiliyor. Deodorantlardan farklı olarak parfümler sıkıldığında güzel kokmayı amaçlar ancak deodorantlar ise oluşan kötü kokuları engellemek için kullanılır. Parfümler vücudun her yerine sıkılabilecek özelliktedir ancak deodorantlar terlediğiniz bölgeye ve koku oluşmasını engellemek istediğiniz bölgeye uygulanır. Kullanım imkânı sağlayan parfümlerde, tıpkı deodorantlarda olduğu gibi etkisini uzun süre tutan ve tutmayan olmak üzere birtakım unsurlar vardır. Bunlardan birisi de kokunun vücudunuzda kalma süresidir. Lelas parfüm modelleri sahip oldukları uzun süreli kokusu ile size gün içinde keyifli ve rahat bir günü sunuyor. Piyasaya sunulan Lelas parfüm ve deodorant modelleri ayrıca sahip oldukları çeşitli fonksiyonlarla bedeninizde güzel kokuyu ve rahatlığı sağlıyor huzurlu bir şekilde seyahat edebilmenizi ve gezmenizi sağlıyor. Şimdi siz de ürün sayfasını inceleyerek güzel kokunun bedeninizde ki duruşunu deneyimleyebilir ve koku alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Lelas Parfüm ve Deodorantları Vücutta Nasıl bir İz Bırakır?

Lelas Parfüm ve Deodorantları Vücutta Nasıl Bir İz Bırakır?

Bir parfüm ve deodorantın koku performansını belirleyen çok sayıda unsur vardır. Parfümün etrafınızdaki kişilerde kalıcı bir iz bırakmasını sağlayan temel parça olarak içerisindeki kokuyu sağlayan unsurdur, burada önemli bir role sahiptir. İçerisinde bulunan maddenin vücuda uygulandığı an bıraktığı koku ve gün boyu oluşan dayanırlığı için içerisinde birçok madde bulunmaktadır. Parfüm sahip olduğu özelliklerin çokluğuna veya azlığına göre vücudunuzda etki yaratır. Bu yönden parfümlerde özelliklerin çokluğu parfümü veya deodorantı satın alacak kişi açısından önemli bir faktör olmakla beraber, farklı özelliklerde parfüm veya deodorant seçenekleri de ürün sayfasında bulunabiliyor. Lelas kadın parfüm ve Lelas erkek parfüm gibi modeller piyasada oldukça rağbet gören seçenekler olarak karşınıza çıkıyor. Türkiye ve dünya çapında birçok ülkede parfüm üreticilerinin piyasaya sunduğu parfümler özellikleri ile kendilerini diğer parfümlerden ayırırken bazı kadın ve bazı erkekler için görünümleriyle de birbirlerinden ayrılıyor. Parfümlerin, insanlara kazandırdığı beğenilirlik oranı, tasarımda ağır malzemelerin kullanılmamasını gerektiriyor. Lelas Parfümleri bu noktada alıcıların ilgisini ve merakını üzerine çekiyor. Bu noktada Lelas parfümleri görünüm itibarıyla büyük görünümlü parfümlerden farklı olarak minimalist bir tarzla piyasada yer alıyor. Ürün sayfası incelendiğinde, parfüm ve deodorant alternatiflerine bakıldığında buna bağlı olarak hem kadın hem erkek parfümleri olarak piyasaya sunulduğu görülebiliyor. Güzel kokuyu bedeninize sunan parfüm alternatifleriyle, sevdiklerinizi de yanınıza alarak güzel koku eşliğinde keyifli bir zaman geçirebilir, keyifli zamanların tadını çıkabilirsiniz. Modellerde görünüm açısından farklılık yaratan bir unsur olarak da şişelerin farklılığı öne çıkıyor. Şişelerin farklı modeller ile alıcılara sunulması da beğenilirlik açısından önemli bir rol oynuyor. Doğal olarak parfümün fiziksel görünümü de bu unsurlara bağlı olarak şekilleniyor. Ürün sayfasında yer alan modellerin farklılıkları genel olarak şekilleniyor. Lelas parfüm ile piyasaya sunulan ürün seçeneklerini ürün sayfasını inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Dilerseniz hoşunuza giden bir parfümü bu sayfa üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

 Lelas Parfüm ve Deodorantları Kullanım Alanları Nelerdir?

Lelas Parfüm ve Deodorantları Kullanım Alanları Nelerdir?

Parfümler, çok sayıda birey için olmazsa olmaz dedikleri bir kişisel bakım ürünü olmaları nedeniyle birbirlerinden farklı özellikleri ve kokuları taşır. Parfüm seçiminde dayanıklılık süresi önemli bir unsur, ancak bir bütün olarak tüm özellikleri dikkate alarak seçim yapmak gerekir. Eğer siz koku dayanıklılığı bakımından uzun süre dayanan model satın almak istiyorsanız, ürün sayfamızı inceleyerek bu özellikleri bulunduran modelleri çeşitli özellikleriyle değerlendirebilir, kendinize göre bir model belirleyebilirsiniz. Lelas parfüm özellikleri açısından ele alınacak olursa, modellerde maksimum koku düzeyinin farklılaştığı görülebiliyor. Üstelik bu koku gücü düzeyinde etrafınızdaki insanların aklında kalıcı bir kokunun oluşmasına yardımcı olur ve kendinize hayran bırakabilirsiniz. Lelas parfüm yorumları da incelendiğinde farklı markaların piyasaya sunduğu model alternatifleri parfüm özelliklerinin ve kokusunun kullanıcıların seçim imkânına sahip olmasını sağlıyor. Bu yönden Lelas parfüm modelleri piyasada yer alan modeller ele alındığında, kokusunun etkili olmasının bu ürünlerde söz konusu olduğu görülebiliyor. Gün içinde pratik bir kişisel bakım aracı olarak kullanılacak modellerde minimal boyutta olan şişeler için hacmi yeterli olabiliyor. Öte yandan eğer iş yeri için bir parfüm düşünülüyor ve ağır bir koku olmaması hedefleniyorsa, bu durumda hafif kokuya sahip modeller tercih edilebilir. Modellerin gün boyunca üzerinizde bıraktığı koku, doğal olarak modellerin özellikleriyle ilintilidir. Uzun süreli kokuya sahip seçeneklerde özellik ayrımı da dikkat çekiyor. 2 seçenek olmak üzere ayrılan ağır ve hafif parfümler yapısal özellikleri itibarıyla koku açısından ilgi odağı bir düzeyin yakalanmasını sağlarken, dış görünüş bakımından şişe özellikleriyle dikkat çekiyor. Kullanım amacınıza göre dilediğiniz özelliklere sahip modeller arasından parfüm tipine göre bir alternatif belirleyebilirsiniz. Lelas parfüm fiyatları genel olarak modellerin koku türüne, ebadına, kalitesine ve hacmine göre değişkenlik gösteriyor. Hemen şimdi ürün sayfasını inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir parfümü satın alabilirsiniz.

 Lelas Parfüm Şıklığı

Lelas Parfüm Şıklığı

Parfümler çoğu insan tarafından araştırmaya gerek duymadan alınan bir kişisel bakım ürünü olsa da araştırmaya gerek duyulan bir kişisel bakım ürünüdür. Lelas parfüm aradığınız özellikleri karşılayarak sizi ve çevrenizi kokusuyla büyüler. Kokusunun tercihleriniz doğrultusunda olması kaydıyla bu kişisel bakım ürününü kokuya hassas olan bir bedeniniz varsa aradığınız özelliklere göre ayarlayarak kullanmak mümkündür. Bu şartı taşıyan parfümleri sitemizden inceleyebilir filtreler sayesinde istediğiniz parfüme kolayca ulaşabilir ve aldığınız takdirde kullanabilirsiniz. Tüm bu özelliklere binaen parfümler bütün özelliklere göre ele alındıklarında; şehir içinde, gün içinde ve iş ortamınızda güzel koku deneyimi yaşamanızı sağlayan parfümlerde koku gücü ve performansı etkileyen akşamların yanı sıra birçok donanım yer alıyor. Bu donanımlar hem rahat bir gün geçirmenizi sağlıyor hem de işlevsellik kazandırıyorlar. Piyasada farklı markaların satışa sunduğu parfüm alternatifleri, çok fazla özelliğe sahip olmaları yönünden dikkat çekiyorlar. Bu özelliklere sahip olan model alternatifleri sayesinde yanınızda taşımanız gereken kişisel bakım ürününüz haline geliyor. İş yeri için satın alınabilen bu modellerle, teslim edilmesi gereken siparişleri güzel kokularınız eşliğinde kolayca bitirir ve teslim edebilirsiniz. Öte yandan modeller koku modelleri ile de birbirlerinden ayrılıyorlar. Bu noktada koku zevkiniz konusunda seçimin kullanıcıda olduğunu söylemek mümkün. Piyasada yer alan Lelas parfüm modelleri bulunuyor. Kişinin pratik bir şekilde güne hazır hale gelmesi için dilerseniz tercihlerinizi artırabilir ve azaltabilirsiniz. Bedeninize ve zevkinize uygun dilediğiniz kokuya sahip seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ürün sayfasında çeşitli modellerin çeşitli özelliklerine sahip modellerini de bulabilirsiniz. Kendiniz için bir parfüm istediğinizde, ürünler arasında dikkat etmeniz gereken özellikleri de sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Rahat bir gün için koku deneyiminizin verimliliğini etkileyebilecek bir model seçebilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli parfüm alternatiflerini ürün sayfasında bulabilirsiniz. Dilediğiniz parfüme bağlı olarak modellerin ücretleri de değişkenlik gösteriyor. Büyük ebada sahip olan modellerle, boyutunu ayarlayabilir; konsantrasyonunuzu tamamen gün içerisindeki işinize verebilirsiniz. Dilerseniz dayanıklılık süresi fazla olan bir parfüme sahip olan bir model alternatifini tercih ederek, kendinizi huzurda tutabilirsiniz. Görüldüğü üzere Lelas Parfümleri birçok yönden birbirlerinden ayrılmaktalar. Hemen şimdi siz de ürün sayfasını inceleyebilir Lelas parfüm fiyatları ve modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Lelas
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Avon (2486)
Zara (178)
Slazenger (214)
Burberry (433)
Versace (416)
Bargello (2191)
Calvin Klein (448)
Bvlgari (327)
Oriflame (444)
Nivea (1673)
Sansiro (732)
Farmasi (645)
David Walker (517)
Rexona (502)
Paco Rabanne (468)
Jagler (466)
Caldion (364)
Hugo Boss (323)
Garnier (318)
Emotion (302)
She (276)
Fa (273)
Lancome (273)
Hermes (248)
Deotak (234)
Guerlain (220)
Nusnus (220)
Dayens (219)
Tom Ford (215)
Sükke (210)
Huncalife (204)
Old Spice (198)
Privacy (190)
Givenchy (180)
Axe (179)
Ixora (176)
Kenzo (174)
Sebamed (169)
Issey Miyake (161)
Dove (160)
Lacoste (160)
Q Life (160)
Blade (159)
Brescia (156)
LR (152)
Xo (152)
Brut (149)
Amouage (147)
Rebul (147)
Snob (138)
Chloe (132)
Estee Lauder (129)
Davidoff (125)
Diesel (123)
Prada (121)
Chanel (115)
Equal (112)
Riposte (107)
Cecile (103)
Hunca (103)
8x4 (102)
Playboy (102)
Gucci (101)
Adidas (97)
Mevlana (94)
Azzaro (92)
Cacharel (91)
Dkny (88)
Mont Blanc (88)
Xerjoff (88)
Tiara's (85)
Attar (84)
Elie Saab (82)
Vakko (82)
Aksa (75)
Nuxe (73)
Tabac (73)
Mancera (72)
İronic (71)
Siveno (68)
Nishane (67)
L'espoire (65)
XO (65)
Bi-es (64)
Cocu (64)
Valentino (64)
Jimmy Choo (63)
Lepassion (63)
Galata (62)
Incia (61)
LM (61)
Memo (61)
Dunlop (59)
Armaf (58)
Gillette (58)
Trussardi (58)
Carminella (57)
Joop (57)
Faberlic (56)
Moni (55)
Bellissima (54)
Moschino (54)
Aksa Esans (53)
Clinique (49)
Parlement (49)
Uso (49)
Dunhill (48)
Gabrini (48)
4711 (47)
Cerruti (47)
Paradise (47)
Montale (46)
Lelas (45)
Missist (43)
Creed (42)
Lalique (42)
No Nome (42)
Teona (42)
Ahsen (41)
Cofinluxe (41)
Morfose (41)
Tereson (41)
All Scents (40)
Saria (40)
Dolce (38)
Rokko (37)
Cartier (36)
Al Buhara (34)
Ogansia (33)
Prova (33)
Forever (32)
Speed (32)
Rosense (31)
Akat (30)
Cazador (30)
Guess (29)
Luis Bien (29)
Caudalie (28)
LaNaturel (28)
Boucheron (27)
Disney (26)
Manly (26)
Shiseido (26)
Adrenalyn (25)
İxir (25)
Arm&Hammer (24)
Byblos (24)
D'artiste (24)
Initio (24)
La Rive (24)
Mauboussin (24)
Verdure (24)
Jo Malone (23)
Poni (23)
Secret (23)
Aramis (22)
Biotherm (22)
Deepsea (22)
Souprise (22)
Vp (22)
İvrindi (22)
Amway (21)
Aromel (21)
Jovan (21)
Lomani (21)
Prego (21)
Shedde (21)
Tous (21)
Afnan (20)
Endoles (20)
Fila (20)
L'occitane (20)
Loewe (20)
Nasomatto (20)
Bad Bear (19)
Bentley (19)
Dior (19)
Ecowell (19)
Jaguar (19)
L'rouge (19)
Pastel (19)
Granada (18)
Mavi (18)
VP (18)
Zayna (18)
Ac Class (17)
Alix Avien (17)
Beyonce (17)
Juistman (17)
Lanvin (17)
Musk (17)
Sanex (17)
Tlg (17)
Bies (16)
Collezione (16)
Courreges (16)
Gres (16)
Koton (16)
Rose White (16)
Tom Frank (16)
Tudors (16)
Vichy (16)
Bee Beauty (15)
Ivrindi (15)
Korloff (15)
Nuit Sense (15)
Perspi (15)
Balmain (14)
Cabotine (14)
Dolce Vita (14)
Ital (14)
Le Cardes (14)
My Life (14)
Sufi (14)
Zegna (14)
Benetton (13)
Dore (13)
Equilibra (13)
Ersağ (13)
Extory (13)
Nike (13)
Rochas (13)
Sisley (13)
Sorvella (13)
Zeyy (13)
Balenciaga (12)
Bond (12)
Buhara (12)
Jil Sander (12)
Nevrah (12)
Bond NO.9 (11)
Chopard (11)
Dsquared (11)
Evaflor (11)
Homm (11)
Nina Ricci (11)
Nu Parfums (11)
Ojuvi (11)
Sospiro (11)
Storm (11)
Bionnex (10)
Chevignon (10)
Driclor (10)
Escada (10)
Florancia (10)
Jacomo (10)
Mr Parfüm (10)
Nicolai (10)
Nil (10)
Purixima (10)
Roxanne (10)
Stendhal (10)
Triumphant (10)
Yakura (10)
Aclind (9)
Atkinsons (9)
Aulyte (9)
Babe (9)
Bionike (9)
Butterfly (9)
Carmina (9)
Charriol (9)
Coty (9)
Degree (9)
Fcuk (9)
Kreasyon (9)
Mrt Esans (9)
Nazeli (9)
Qlife (9)
Romeron (9)
Sally (9)
Sweatset (9)
Terko (9)
Tressard (9)
Uriage (9)
Winking (9)
Zeyd (9)
Aigner (8)
By Nini (8)
Bymg (8)
Charisma (8)
Delina (8)
Jovoy (8)
Lavilin (8)
Lrouge (8)
Naf Naf (8)
Solissima (8)
Ulric (8)
Viar (8)
Vivien (8)
We Love (8)
Whisky (8)
Arrid (7)
Elegante (7)
Ferrari (7)
Finalist (7)
Impulse (7)
Mercy (7)
Moira (7)
Mona Roza (7)
Omerta (7)
Polo (7)
Real Time (7)
Revlon (7)
Roqvel (7)
Sava (7)
Sure (7)
Zippo (7)
Ajmal (6)
Akita (6)
Avva (6)
Baron (6)
Byredo (6)
Darkzone (6)
Divax (6)
Elegant (6)
Ferne (6)
Francesco (6)
Frannita (6)
Glock (6)
Iceberg (6)
Kappa (6)
Lambre (6)
Lasido (6)
Lost (6)
May Day (6)
Missoni (6)
Mrt (6)
Naz (6)
Orlane (6)
Pomellos (6)
SVR (6)
Skagen (6)
Swat (6)
Ban (5)
Borotalco (5)
D'amore (5)
Ekol (5)
Etro (5)
Flormar (5)
Jenny (5)
Keen (5)
La Monde (5)
Miu Miu (5)
Nutralen (5)
Paul Vess (5)
Police (5)
Pupa (5)
Spoil (5)
Stylepolo (5)
Sultan (5)
Unice (5)
V Canto (5)
Valmont (5)
Agent (4)
Akat 2000 (4)
Alescia (4)
Armani (4)
Blueberry (4)
Bonveno (4)
Carrera (4)
Celenes (4)
Clemency (4)
Criminal (4)
Ex Nihilo (4)
Extrem (4)
Free Love (4)
Glow Girl (4)
Hollister (4)
Horus (4)
Jawhar (4)
Lyke (4)
Naz Esans (4)
Ostwint (4)
Palmolive (4)
Panorama (4)
Paul Polo (4)
Rihanna (4)
Roja (4)
Rosella (4)
Shaik (4)
The Voice (4)
Uber (4)
Vaseline (4)
W-Lab (4)
Alaia (3)
Arsal (3)
Baracco (3)
Bbny (3)
(244)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(21)
(9)
(5)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

EDP (37)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL