Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

She
LR
Xo
FBI
So
Ltb
No
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Koku Ailesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kadın Parfüm

için 6,977 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bargello 122 Kadın Parfüm EDP 2 x 50 ML

  (168)
  30 günün en düşük fiyatı!
  580 TL 450 TL
  +
 • Ltb Gazzella Kadın Parfüm EDP 100 ML

  (7)
  30 günün en düşük fiyatı!
  471,99 TL SEPETTE 146,20 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Kadın Parfüm

Şık kıyafetlerin ve tarzların tamamlayıcısı olan parfümler hemen herkesin özenle kullandığı ürünlerden bir tanesidir. Parfümler kategorilere ayrılmaktadır. Kadınların kullanması için özel parfümler üretilmektedir. Her kadının kendisine özel bir parfümü bulunmaktadır. Bu parfümler kadınların zevkleri gözetilerek üretilmektedir. Kadın parfüm modelleri arasından zevklerinize göre olanı alabilirsiniz. Tarzların yansıtılmasında parfümler de önemli bir yere sahiptir. Kendinize özel parfümünüz sayesinde hoş kokulara bürünebilir ve hoş kokunuzla dikkatleri çekebilirsiniz. Parfüm seçiminizi teninize uygun olarak yapabilirsiniz. Kadın parfümlerindeki her ürünün kendisine göre özellikleri ve tarzları bulunmaktadır. Sevdiğiniz bir parfümü kullanmaya başladıktan sonra kolay kolay vazgeçemezsiniz. Çünkü parfümünüzün kokusu sizi tam anlamıyla ifade etmeye başlamıştır. Kendinizle özdeşleştirdiğiniz parfüm bulunduğunuz ortamlarda herkesin aklına gelmenizi sağlar. İnsanlar da artık bu parfüm ile sizi bir bütün olarak düşünebilir. Parfümlerinizi farklı etkenlere göre değiştirebilirsiniz. Parfümler mevsimlik özelliktedir. Bu sayede yaz ve kış aylarında kullanmak için kendinize göre bir parfüm seçebilirsiniz. Yaz aylarında ağır kokular çevrenizdekileri bunaltabilir. Bu nedenle sıcak günlerde daha hafif ürünler tercih edebilirsiniz. Kış aylarında ise daha ağır ve baskın kokulu parfümleri kullanabilirsiniz. Mevsimlere göre değil yalnızca bir tane parfüm kullanmak istiyorsanız orta derecede bir ürüne yönelebilirsiniz. Kadınlar için özel parfümler geniş ürün yelpazesiyle sunulmaktadır. Ürün çeşitliliğinin fazla olmasından dolayı fiyatlarda da değişiklik yaşanmaktadır. Kadın parfüm fiyatları markalara ve modellere göre değişebilir. Bu ürünler arasından kendinize göre olanı satın alabilirsiniz. Parfümünüzü nasıl kullanmak istediğiniz kişisel zevklere kalmıştır. Bu nedenle aldığınız parfümle yeni kokulara geçebilirsiniz. Ayrıca sürekli kullandığınız bir parfüm alarak da kokunuzun aynı kalmasını sağlayabilirsiniz. Pek çok çiçeğin bileşen haline getirilmesiyle oluşturulan parfümler, bulunduğunuz ortamlarda daha çekici ve güzel kokmanızı sağlar. Seçtiğiniz parfüm ile kendi tarzınızı ifade edebilirsiniz.

En Güzel Kadın Parfümleri

En Güzel Kadın Parfümleri

Parfümler doğada yer alan kokuların işlenmesi sonucunda elde edilen ürünlerdir. Her parfümün kendisine has bir kokusu vardır. Parfümler güzel kokular yayması nedeniyle kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Özgün ve hoş kokuları olan kadın parfümleri arasından beğendiğinizi alabilirsiniz. Aldığınız parfümü her yerde özgürce kullanabilirsiniz. Sürdüğünüz parfüm şık kıyafet ve aksesuarlarınızın tamamlayıcısı olur. Bu nedenle bireyler tarzlarını oluşturmak için parfümlerini de özenle seçmektedir. Doğadan elde edilen bu kokular, güzel koku oluşturması için işlenmektedir. Sonrasında parfümlerin hoş kokuları ortaya çıkmaktadır. Bu parfümler günümüzde kadınların en fazla kullandığı ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Aldığınız parfümdeki hoş kokular herkesin beğenisini kazanacaktır. Parfümler bazı ürünlerle birlikte sunulabilir. Kadın parfüm seti içerisinde bulunan tüm ürünler birbirileriyle uyumludur. Set içerisinde parfümünüzle birlikte diğer ürünleri de kullanabileceksiniz. Setteki ürünler parfümünüzün kokusunun daha net bir şekilde çıkmasını sağlar. Parfümler makyaj ve aksesuar takma gibi alışkanlıkların yanında bir gereklilik haline gelmiştir. Artık herkes kendisine özel bir parfüm kullanmaktadır. Parfüm bu kadar fazla kullanılırken kadınların da kendilerine özel bir ürün seçmesi gerekmektedir. Kadın parfüm kokuları iz bırakacak esanslar kullanılarak üretilmektedir. Parfümünüzün kokusu her yerde kendisini belli eder ve hoş kokunuz herkes tarafından anlaşılır. Sizi tamamlayacak olan bu kokular çekiciliğinize katkı sağlar. Parfümünüzü her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Bazı parfümler şişeleri boyutları itibariyle çantada taşımaya oldukça uygundur. Uzun süre kalıcılığı ve esansı sayesinde parfümünüzün kokusu sürekli yanınızda olacak. Kadın parfüm kalıcı olacağı için devamlı olarak hoş kokular yaymaya devam edeceksiniz. Kendi zevklerinize göre parfüm çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz parfüm her zaman yanınızda olur ve güzel kokular yaymanızı sağlar. Kadın parfümleri hoş kokular yayılması için doğadan elde edilen özel bitkilerin harmanlanmasıyla üretilmektedir.

Kadın Parfümlerinin Özellikleri

Kadın Parfümlerinin Özellikleri

Parfümler doğada bulunan bitkilerin kokularıyla üretilmektedir. Doğadaki her çiçeğin kendisine göre kokusu vardır. Bu bitkilerin güzel kokuları parfümlerde kullanılmaktadır. Parfüm şişeleri çiçek kokularının farklı bileşenlerle birlikte elde edilmesiyle sunulur. Nergis, gül, papatya gibi pek çok çiçeğin kokusu kadın parfümlerinde kullanılmaktadır. Çiçek kokuları yaz ve kış aylarında kullanılmaya en uygun kadın parfümlerindendir. Kadınlar için üretilen parfümler koku ve bileşen olarak diğer parfümlerden ayrılmaktadır. Parfümler sağladıkları güzel kokular sayesinde kozmetiğin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır. Parfüm hem kadın hem de erkekler tarafından fazlasıyla kullanılmaktadır. Her kadın parfüm seçerken öncelikli olarak kokusuna ve özelliklerine bakmaktadır. Kadın şişeli parfüm modelleri içerisinde barındırdığı koku ile olduğu kadar görüntüsüyle de ilgi çekicidir. Parfüm şişenizdeki kokular sizin kişilik özelliklerinizi ve zevklerinizi yansıtır. Bundan dolayı her tarzda parfüm üretilmektedir. Parfüm seçimleri üzerinde hassas olunan bir konudur. Herkes parfümünü seçerken kendi zevklerine göre davranmaktadır. Parfüm şişelerinin boyutları özel olarak ayarlanmaktadır. Şişelerde belli boyutlarda koku bulunur. Tasarımlarda özel renk ve desenler bulunur. Bu tasarımların hepsi kadınların zevklerine hitap etmesi için özel olarak düşünülmüştür. Parfümlerde çiçek kokularının yanında farklı esanslar da bulunmaktadır. Farklı olarak üretilen parfüm kokularının başında odun kokusu gelmektedir. Kadın odunsu parfümler son zamanlarda fazlasıyla ilgi gösterilen kokulardan bir tanesidir. Odunsu kokulu parfümler özellikle kış ve sonbahar aylarında çok fazla kullanılmaktadır. Odunsu parfümlerin kokuları daha hissedilir. Bu parfümler keskin kokular seven kadınların özellikle tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Bu parfümler özellikleri ile kadınları mutlu etmek için tasarlanmıştır. Ayrıca Farmasi kadın parfüm sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

 Etkileyici Kadın Parfüm Çeşitleri

Etkileyici Kadın Parfüm Çeşitleri

Bulunduğunuz her ortamda kokunuz ile iz bırakmak için doğru bir parfüm seçimi yapmanız gerekir. Kadın etkileyici parfüm modelleri arasında yer alan çiçek, meyve ve odunsu kokular çevrenizdekiler tarafından fazlasıyla beğenilebilir. Tercih ettiğiniz ürün ile yer aldığınız her yerde kokunuz ile dikkat çekebilirsiniz. Kullandığınız kokular direkt olarak karakteristik özelliklerinizle ilgilidir. Kişisel zevklerin yanı sıra karakter özellikleri de parfümlerde kendisini belli eder. Parfümünüzün kokusu gün boyunca devam eder. Ancak sizi hiçbir şekilde rahatsız etmez. Aksine kokunuzu sürekli olarak algılamanıza ve iyi hissetmenizi sağlar. Güzel kokmak her kadının hoşuna gider. Bu nedenle kozmetik ürünlerinin vazgeçilmezi olan parfümler özenle üretilmektedir. Şişedeki kokular kadınların bulundukları her yerde kokusunu bırakabilmesi için tasarlanmıştır. Bu kozmetik ürünleri çeşitlilik açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Kadın parfüm çeşitleri kapsamında çok fazla ürün olması herkesin kendi zevkini yansıtabilmesini sağlamıştır. Ürünler arasından kendinize göre olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kadınlar için özel olarak sunulan bu ürünleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun için küçük boyutlarda olan cep parfümlerini tercih edebilirsiniz. Özel bir günde veya cepli bir kıyafet giydiğinizde parfümünüzü yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun için kadın cep parfümü modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler küçük olduğu için ceplere kolay bir şekilde sığar ve ihtiyaç anında hemen sıkılabilir. Cep parfümünüzü de özel olarak seçebilirsiniz. Günlük rutinde kullandığınız model ile cep parfümünün aynı olması gerekir. Aksi takdirde farklı kokular sıkabilirsiniz. Bu durum kokuların karışmasına ve hoş bir görüntü oluşmamasına neden olabilir. Kokunuzla her gittiğiniz yerde çekici ve iz bırakmak için parfümler arasından zevklerinize göre olanı tercih edebilirsiniz. Kullandığınız koku gün boyunca yanınızda olacak ve etrafınızdaki insanların beğenisini kazanacaktır.

Parfüm Kullanımında Püf Noktalar

Parfüm Kullanımında Püf Noktalar

Her parfümün ciltte duruşu farklı olmaktadır. Parfümlerin kokuları her tende aynı etkiyi yaratmayabilir. Bu nedenle koku seçerken kişisel deneyimlerinize dikkat etmelisiniz. Koku seçimi kişiseldir ve bundan dolayı özel olarak yapılmalıdır. Koku seçiminizde günlük alışkanlıklarınızı gözetebilirsiniz. Kendi hayatınıza göre bir parfüm seçerseniz yaptığınız aktiviteler kokuyu hiçbir şekilde etkilemez. Ürünü yaz ve kış aylarına özel olarak seçebilirsiniz. Çünkü bu mevsimlerde bırakacağınız kokular önemlidir. Kış aylarında kullanmak için daha ağır kokulu parfümlere başvurabilirsiniz. Sıcak havalar için üretilen kokular ise bunaltma yapmaması için daha hafif özelliktedir. Kadın yaz parfüm modelleri arasından beğendiğinizi sıcak günlerde sürebilirsiniz. Ayrıca ürün seçiminizden önce hangi koku temasının hoşunuza gittiğini bulmalısınız. Bunun için ürünlerin temaları hakkında karşılaştırma yapabilirsiniz. Parfümünüzü aldığınızda kullanmadan önce unutmamanız gereken bazı noktalar bulunur. Bu ürünler sıkmak için öncelikle temiz bir cilt olması gerekir. Kokular temiz tenlerde daha fazla etki bırakır. Parfümün kumaşa ya da yakaya değil tam olarak tene sıkılması gerekir. Parfümü sıkarken mesafeniz ortalama olarak 15 cm olmalıdır. Bilek, dirsek içleri, diz arkaları ve boyun bölgesi parfümün sıkılması için en iyi bölgelerdir. Vücutta fazla yağ biriken yerlere koku sıkılması tavsiye edilmemektedir. Ürünün sıkılacağı noktalardaki ısı arttıkça kokunun yayılması artar. Parfümün sıkılması gereken yerler vücutta ısının en fazla yayıldığı yerlerdir. Bu noktalar ısındıkça kokunuz da hoş bir şekilde yayılmaya başlar. Ürün seçiminde ne kadar sıklıkla parfüm kullandığınız da önemli bir noktadır. Bu bakımdan vücudunuzun kokuları ne kadar hızla yaydığına dikkat etmelisiniz. Bu sayede ihtiyacınıza göre model seçebilirsiniz. Koku sıkma ihtiyacınıza göre 30ml kadın parfüm modellerinden kullanabilirsiniz. Çok fazla kullanıyorsanız daha büyük ebatlarda bir parfüm seçebilirsiniz. Parfümünüz ile birlikte kullanabileceğini ekstra ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri seçmek yerine parfümünüz ile set halinde satın alabilirsiniz.

Kadın Parfüm Fiyatları

Kadın Parfüm Fiyatları

Parfümler kozmetik ürünleri arasında önemli bir yere sahiptir. Parfümlerin kokuları kıyafet ve aksesuarlar gibi bir gereklilik haline gelmiştir. Bu nedenle parfümlere olan ilgi günden güne artmaktadır. Kadınlar kendi kokularını bulmak için sürekli araştırma yapmaktadır. Siz de kendinize göre kokuyu araştırarak bulabilirsiniz. Parfümünüz her zaman ve her yerde sizi yansıtacak bir kokuya sahiptir. Bundan dolayı herkes seçim yaparken kafa karışıklığı yaşamaktadır. Parfüm seçmeden önce diğer kullanıcılardan çeşitli tavsiyeler alabilirsiniz. Kadın parfüm tavsiyeleri kısmını okuyarak diğer kişilerden bilgi alabilirsiniz. Daha önce kullanmış kişilerden bilgi almanız kendiniz için doğru ürünü bulmanıza katkı sağlayabilir. Kadın parfüm öneri çok fazla model bulunmaktadır. Kendinize göre bir parfüm bulmak için bu önerileri dikkatle okumalısınız. Günümüzde pek çok marka kadın parfümü üretimi yapmaktadır. Bu markaların ürünleri ve modelleri geniş bir yelpazeyle sunulmaktadır. Bu nedenle çok fazla Avon kadın parfüm modeli bulunmaktadır. Bu modellerin her birinin fiyatları farklıdır. Fiyatlar belirlenirken şişenin büyüklüğü ve parfümün özellikleri öne çıkmaktadır. Çok fazla ürün olması nedeniyle her zevke göre koku bulmak mümkündür. Fiyatlar belirlenirken tüm bütçeler düşünülmektedir. Siz de belirlediğiniz bütçeye göre olan kokuyu bulabilirsiniz. Koku seçiminizde günümüzde trend olan modellere yönelebilirsiniz. Kadın parfümleri en beğenilen ürünlerinde dönemin trend kokuları yer alır. Bu kokular sayesinde dönemin tonuna göre kokulara bürünebilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri kendinizin yanı sıra sevdiğiniz insanlara da hediye edebilirsiniz. Parfüm hediye etmek en anlamlı hareketlerden biri olacaktır. Hediye almak istediğiniz kişinin zevklerine göre bir koku belirleyebilirsiniz. O kişinin seveceği bir parfüm almanız mutlu olmasını sağlayacaktır. Parfümler hem hediye hem de kişisel kullanımlarda kadınları fazlasıyla memnun eden kozmetik ürünlerinin başında gelmektedir. Kullandığınız kokular her alanda kıyafet ve aksesuarlarınızın tamamlayıcısı olacaktır. Ayrıca her ortamda kokunuz ile çekicilik kazanabilirsiniz.

Kadın Parfümü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Parfüm alırken öncelikle kendi zevklerinize göre ürün seçmelisiniz. Zevkleriniz koku seçiminde özen göstermeniz gereken bir konudur. Bu nedenle ilk olarak ne tür kokuları sevdiğinizi ve tarzınızı yansıtan esansı seçmelisiniz. Parfüm her kadında ayrı bir tarz yaratır. Sizi yansıtan kokuyu bulmak için araştırma yapmalısınız. Sıcaklık kokuların daha hızlı bir şekilde yayılmasını sağlar. Sıcak günlerde baskın kokuları kullanmayın. Yaz ayları için daha serin kokulara yönelebilirsiniz. Kokuların güzel kokması için temiz tenlere uygulanması gerekir. Temiz tenlerde gözenekler açılır ve koku daha iyi bir şekilde emilir. Bu bakımdan parfümü duştan sonra sıkmanız daha uygun olacaktır. Bu sayede kokunuz daha kalıcı olabilir. Sürekli aynı parfümü kullanmayabilirsiniz. Devamlı olarak aynı kokuyu sürmeniz zamanla o kokuya karşı duyarlılığınızı kaybetmenize neden olabilir. Bu nedenle birden fazla parfüm alabilirsiniz. Kokuların daha dikkat çekici bir şekilde durması için destekleyici ürünlere başvurabilirsiniz. Bunun için parfüm setlerine bakabilirsiniz. Setlerdeki tüm ürünler kokuların daha fazla yayılmasını destekler ve kokuyu olumsuz olarak etkilemez. Ürün seçiminizde dikkat etmeniz gereken diğer konu ise ten uyumudur. Esmer veya açık tenler için kullanılması gereken kokular farklılık gösterir. Ten renginize uygun kokuyu bulmak için araştırma yapmalısınız. Teniniz ile uygun olan parfümler daha hoş bir koku oluşmasını sağlayacaktır. Kadın parfümü üreten çok fazla marka bulunmaktadır. Ürün satın almadan önce bu markaların ürünleri araştırabilirsiniz.

Kaç Çeşit Kadın Parfüm Kokusu Vardır?

Kadın parfümlerinde koku ve özelliklere göre çok fazla ürün bulunmaktadır. Öz, Eau de Parfum ve Eau de Toilette parfüm çeşitlerinde başlıca olanlardır. Öz çeşittekiler kalıcı özellikleriyle öne çıkar. Nabız noktaları başta olmak üzere tene sıkılabilir. Koku en az 1 gün kadar kalıcılık gösterir. Eau de Parfum, öze yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Öze göre kalıcılığı biraz daha kısa olmaktadır. Yarım gün kadar kalıcılık sağlar ve kumaşlara da uygulanabilir. Bu çeşitteki ürününüzü teninize veya kıyafetlerinize sıkabilirsiniz. Bu çeşitlerin yarım günün ardından kokusu oluşmuş olur. Eau de Toilette, etkisi hafif kokulardan oluşmaktadır. Diğer türler göre kokunun uçması daha hızlı gerçekleşmektedir. Konsantrasyon olarak düşük seviyede olan bu türlerin kullanımı çok kolaydır. Spor ya da dış bir ortamdaki aktivitelerde anında sıkılabilir. Bu çeşitteki parfümünüzü kıyafetlerinize sıkabilirsiniz. Ortalama yarım gün kadar koku devam eder. Yarım günün ardından ise kokular uçmaya başlayacaktır. Çeşitlerin yanı sıra bu ürünlerde farklı notalar da bulunmaktadır. Sıkıldıktan sonraki ilk 15 dakika ilk notadır. 2 ile 4 saat arasındaki koku ise orta nota olarak nitelendirilir. Dip nota ise tam olarak kalıcılığın sağlandığı ve kokunun yayılmaya başladığı evredir. Parfüm kokuları da belli bir kategoriye alınmıştır. Koku kategorisinde çiçek, meyve, şipre ve oryantal kokular bulunmaktadır. Bu koku türlerinin her birinde farklı esanslar kullanılır. Yani koku için tercih edilen hammaddeler farklılık gösterebilir.