TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kadın Parfüm

için 24,286 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Kadın Parfüm

Günümüzde kadınlar için geliştirilen birçok parfüm bulunmaktadır. En az makyaj yapmak kadar önem ve etkiye sahip olan parfüm kullanımı konusunda özgürce hareket etmeyi sağlayacak zengin bir çeşitlilik bulunmaktadır. Bu sayede kadınlar kendileri için en doğru kokuya sahip olan parfümü bulabilme ve her girdiği ortamda hoş kokusuyla dikkatleri üzerine çekebilme imkanına sahip olabilmektedir. Kokusunun yanı sıra tüm özellikleri ile parfümler, herkes için uygun olmadığından, herkese özel birbirinden zengin koku yelpazesinde parfüm türleri bulunmaktadır.

Doğanın Her Tonundan Muhteşem Parfüm Kokuları

Doğanın Her Tonundan Muhteşem Parfüm Kokuları

Parfümler, doğada bulunan kokuların özel biçimde işlenmesiyle elde edilen kendisine has özelliklere sahip ürünlerdir. Bu nedenle de geçmişten günümüze hem kadınlar hem de erkekler tarafından oldukça yoğun şekilde kullanılmaktadır. Vücutta yoğun hareketliliğe bağlı olarak meydana gelen hoş olmayan kokuların baskılanması ve aynı zamanda da son derece özgün ve hoş bir kokuya sahip olma arzusu insanların her zaman parfümlere yoğun talep göstermesine neden oluyor. Özellikle zarafet ve nezaketin en değerli varlığı olan kadınlar tarafından bu duyguların yönlendirmesiyle zarif ve hoş kokular sürmek bir tür gelenek niteliği taşımaktadır. Doğadan gelen farklı tonlardaki kokuların özel olarak harmanlanması ve işlenmesi sonrasında elde edilen bayan parfüm modelleri, günümüzde de kadınların hoşuna giden özel kokulara sahip olmasını sağlamaktadır. Doğada bulunan her bir canlının, her bir varlığın kendisine özel bir kokusu vardır. Bu kokular, günümüz modern teknolojisinin getirmiş olduğu imkanlar doğrultusunda işlenerek, insan vücuduyla bir araya geliyor. Böylelikle kadınların gittikleri her yerde bu kendisine çeken hoş kokularla, tüm gözleri üzerine çekebilmesine yardımcı oluyor. Makyaj ve aksesuar gibi detaylarda olduğu gibi parfümlerde aslında tercih edilen kıyafet kombinlerinin tamamlayıcısı niteliği taşır. Kadın parfüm seti içerisinde bulunan birbirinden farklı esanslardaki kokularda parfümler bulunmaktadır. Her zevke, her tarza ve her cilt yapısına göre farklı esans ve içeriğe sahip olan parfümler sayesinde bayanların, yaşamlarının her anında hoş bir kokuya sahip olabilmelerini sağlamaktadır. Çiçek ve bitki özlerinden elde edilen esansları içeren parfümlerin yanı sıra odun, ahşap ve daha farklı niteliklerde doğada bulunan ürünlerden oluşan parfümlerde bulunmaktadır. Bayan parfüm setleri bu zengin koku esansı çeşitliliği sayesinde kadınların tarz ve stillerine göre en uyumlu olan ve aynı zamanda da kendilerinin de koku duyularına hitap eden parfümler kullanabilmelerine olanak vermektedir. Doğadaki bu koku esanslarının en özel şekilde harmanlanması ile elde edilen parfümler sayesinde, her zaman hoş gelen bu kokuları, kadınların her daim üzerinde de taşıyabilmeleri sağlanabilmektedir.

Kadın Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kadın Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Doğada bulunan her nesnenin kendisine has kokusunun esansından parfüm elde edilebilmektedir. Bu çerçevede de kokusuyla her zaman ilgi duyulan bir nesne olan her türlü ürünün esansı alınarak, gün boyunca üzerinde taşımayı sağlayacak parfümler üretilebilmektedir. Çiçek kokulu kadın parfümleri de bu tip parfüm çeşitlerinden birisidir. Doğada bulunan her bir çiçek kendisine özel çekici bir kokuya sahiptir. Çiçekleri ve bitkileri ilgi çekici ve güzel yapan şeylerin başında da çevresine yaymış olduğu kokuları gelmektedir. Dünyanın en değerli çiçekleri olan kadınlarında, çiçeklerin kendilerine has bu kokularıyla güzelliklerini taçlandırabilmeleri için çiçek esansına sahip olan parfümler üretilmektedir. Nergis, gül, papatya, orkide gibi birbirinden değerli çiçeğin kendisine has kokusunun esansı alınarak, doğal işlemlerden geçirilmesi sonucunda elde edilen çiçek kokulu parfümler, günümüzde kadınlardan yoğun talep görmektedir. Çünkü çiçek kokuları hem yaz aylarında hem de kış aylarında kadınların kıyafet kombinlerinde tamamlayıcı hoş bir detay olarak kullanılabilmektedir. Orijinal kadın parfümleri özellikle yapay bir kokuya sahip olmamaları ve gerçekçi bir çiçek kokusu sunmaları ile son derece etkili bir kullanım sağlamaktadır. Çiçeğin doğada yaymış olduğu orijinal kokusunu içeren parfüm şişeleri ile günün her anında kendinize ve çevrenize dinlendirici, çekici ve huzur verici bir koku yayabilirsiniz. Her koku, kişinin kimliğini, yaşam görüşünü ve zevklerini yansıtmaktadır. Bu nedenle de parfüm seçimlerinde her zaman hassas bir yaklaşım gerçekleştirilmesi gerekir. Çiçek kokularının dışında daha sert bir yaklaşım sergileyen odunsu kadın parfümleri de bulunmaktadır. Özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilen bu kokular, keskin yapıları ile çevresine her zaman kararlı olduğunu göstermektedir. Daha otantik ve daha naif bir koku keskinliği arayan kadınlar için üretilmiş olan vanilyalı kadın parfümleri ise diğer parfümlerden daha farklı bir etki uyandırmaktadır. Karşıdaki kişide cezbedici ve bilinçaltında hayranlık uyandırıcı bir etki oluşturur. Bu yüzden kadın parfümlerinde dünya genelinde en çok tercih edilen kokular arasında yer alır. Parfüm şişesi boyutları, içeriğindeki koku esansları gibi detaylar kadın parfüm fiyatları arasında önemli farklılıklar olmasına neden olmaktadır. Uygun fiyatlı kadın parfümleri seçerken de mutlaka orijinallikten uzaklaşılmamalıdır. Çünkü bayan parfüm fiyatları her şişedeki koku kalitesine göre belirlenmektedir. Kozmetik & Kişisel Bakımına önem gösteren herkesin olmazsa olmazlarından biridir parfüm.

Hoş Kadın Parfüm Kokularıyla Çevrenizde Etki Bırakın

Hoş Kadın Parfüm Kokularıyla Çevrenizde Etki Bırakın

Geçtiğiniz her yerde sizi yansıtacak bir iz bırakmak istiyorsanız doğru parfüm seçiminde bulunmanız çok önemlidir. Her cilt tipine göre hassas şekilde geliştirilen kadın parfümleri arasında cildinizle uyumlu, sizi yansıtacak ve öncelikle sizin hoşunuza gidecek bir kokuyu belirlemeniz gerekir. Etkileyici kadın parfümleri arasında bulunan çiçek kokuları, meyve kokuları, şipre kokuları ve oryantal kokular ile kültürünüzü, kişiliğinizi, yaşam görüşünüzü ve hatta karakterinizi dahi çevrenize sürdüğünüz parfümle doğrudan gösterebilirsiniz. Tercih ettiğiniz kokunun öncelikle size hoş geliyor olması çok önemlidir. Gün boyunca üzerinde taşıyacağınız ve her saniye duyacağınız parfüm kokusunun sizin için güzel ve hoş olmaması, sürekli rahatsızlık duymanıza neden olacaktır. Ancak hoşunuza giden bir parfüm kokusunu seçmeniz durumunda hem sizi dinlendirecek hem de gittiğiniz her ortamda özgüveninizi arttıracaktır. Kalıcı kadın parfümleri sayesinde de sadece tek bir sıkış ile çok uzun süreler kokusunu net şekilde hissedebilirsiniz. Saatler, günler ve hatta haftalar sürebilecek kalıcılıkta parfüm kokuları bulunmaktadır. Parfümlerin stilinizi ve kombininizi tamamladığını göz önünde bulundurursanız mutlaka kalıcı parfümlerin seçimlerinde hassas bir seçim gerçekleştirmeniz gerekir. Ağır, keskin ya da her ortamda kendisini somut biçimde hissettiren bir parfümden ziyade daha çok vücudunuzda meydana gelebilecek kötü koku oluşumlarını önlemek ve baskılamak amacı ile Parfüm & Deodorant kullanmayı tercih ediyorsanız fresh kokular yardımınıza yetişecektir. Nane, okaliptüs vb. nitelikteki bitkilerin özlerinden elde edilen esanslar oluşturulan fresh kokular hem size hem de çevrenize ferahlık sağlar. Bu özellikleri dolayısı ile de fresh kadın parfümleri daha çok ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilen kokulardır. Ancak daha baskın ve daha ağır kokular hoşunuza gidiyorsa seçiminizi baharatlı kadın parfümleri yönünde yapabilirsiniz. Baharatların keskin ve ağır basan kokularıyla gittiğiniz her yerde kendinizi dinamik bir şekilde hissettirebilirsiniz. Baharat esanslı kokular ağırlıklı olarak kış aylarında tercih edilir. Daha ateşli bir izlenim için ise afrodizyak etkili kadın parfümleri kullanabilirsiniz. Afrodizyaklı kadın parfümleri özellikle karşı tarafta cinsel dürtüleri uyandırdığından, karşı tarafı etkilemek ve daha fazla heyecan yakalamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8x4 (35)
Abc Derm (2)
Acvit (1)
Adidas (94)
Afnan (12)
Ajmal (24)
Akat (10)
Akita (3)
Alaia (3)
Alescia (5)
Amouage (39)
Amway (16)
Anatoline (4)
Aquolina (1)
Aramis (2)
Are You (3)
Armaf (19)
Armani (23)
Aromel (18)
Arquiste (4)
Atkinsons (12)
Avon (2905)
Axe (2)
Azzaro (40)
Balmain (18)
Baracco (8)
Barbie (1)
Bargello (618)
Bebe (1)
Bellissima (61)
Benetton (23)
Beyonce (35)
Bijan (5)
Blade (7)
Bois 1920 (6)
Bond No.9 (10)
Boss (7)
Boucheron (37)
Brut (1)
Buhara (12)
Burberry (507)
Butterfly (6)
Bvlgari (238)
By Kilian (3)
By Nini (4)
Byblos (26)
byH (2)
Cabotine (11)
Cacharel (112)
Caldion (225)
Calvin Klein (373)
Carmina (13)
Carminella (87)
Caron (2)
Cartier (36)
Caudalie (36)
Cecile (175)
Cerruti (8)
Chanel (107)
Charlie (2)
Charriol (10)
Chevignon (5)
Chloe (163)
Chopard (49)
Clarins (4)
Clinique (49)
Cofinluxe (34)
Collezione (22)
Coty (1)
Courreges (17)
Creed (13)
D'artiste (4)
Dana (2)
Darphin (2)
Davidoff (66)
DeFacto (17)
Diesel (29)
Disney (14)
(3398)
DKNY (187)
Dolce (40)
Dolce Vita (16)
Dove (21)
Driclor (1)
Dsquared (25)
Dunlop (8)
Durance (1)
Eight&Bob (6)
Ekol (3)
Elegant (5)
Elie Saab (157)
Elite (1)
Emotion (364)
Equal (110)
Equilibra (1)
Eros (1)
Ersağ (25)
Escada (26)
Estee Lauder (228)
Eti (6)
Etro (10)
Extory (2)
Extrem (2)
Fa (14)
Faberlic (30)
Farmasi (672)
Fendi (2)
Fiery (8)
Finalist (8)
Flormar (2)
Francesco (1)
Gabrini (9)
Gap (1)
Garnier (5)
Givenchy (214)
Gold (1)
Gres (27)
Gucci (182)
Guerlain (282)
Guess (51)
Hermes (219)
Hugo Boss (132)
Hunca Care (35)
Huncalife (264)
Ice Blue (42)
Iceberg (20)
İronic (90)
Issey Miyake (118)
Ivrindi (35)
İvrindi (21)
İxora (96)
Ixora (71)
Jacomo (10)
Jagler (98)
Jaguar (6)
Jil Sander (17)
Jimmy Choo (66)
Jo Malone (48)
Joop (2)
Jovan (13)
Kappa (3)
Katy Perry (16)
Kendi (5)
Kenzo (217)
Koton (16)
Krizia (1)
L'rouge (7)
La Rive (14)
Lacoste (89)
Lady Gaga (2)
Lalique (42)
Lancome (404)
Lanvin (17)
Le Cardes (3)
Lelas (16)
Listerine (1)
Liva (1)
LM (26)
LM Parfums (19)
Loewe (8)
Loft (3)
Lomani (15)
Loreal (10)
Loris (1)
LR (272)
Madonna (2)
Mancera (25)
Mara (7)
Maraes (2)
markahit (4)
Maubossin (12)
Mavi (14)
MDCI (3)
Memo (1)
Meselli (16)
Michael Kors (123)
Mikrotem (1)
Missha (1)
Missoni (1)
Miu Miu (17)
Mona Roza (4)
Moni (52)
Mont Blanc (43)
Montale (34)
Morgan's (3)
Moschino (73)
Moxam (3)
My (4)
Naf Naf (8)
Nazeli (8)
Nedens (1)
Nef's (4)
Nicolai (6)
Nike (9)
Nina Ricci (15)
Nivea (73)
No (38)
No Fear (1)
Novocrin (1)
Nuit Sense (12)
Nuxe (71)
NYC (4)
Ogansia (36)
Oilily (2)
OQQO (3)
Orgatem (6)
Oriflame (584)
Orlane (2)
Ozonfull (1)
Paco Rabanne (350)
Parlement (48)
Pastel (28)
Perlier (1)
Pielor (1)
Playboy (29)
Police (16)
Prada (172)
Privacy (140)
Promise (2)
Puma (1)
Qlife (78)
Raphella (25)
Rebul (12)
Redist (34)
Revlon (15)
Rexona (24)
Rihanna (24)
Riposte (76)
Roc (1)
Rochas (11)
Rokko (10)
Romeron (6)
Rosense (32)
Roxanne (11)
Sansiro (280)
Sebamed (16)
Sensation (8)
She (247)
Shiseido (16)
Sinosha (1)
Sinoz (2)
Sisley (11)
Siveno (1)
Slazenger (6)
Smell (6)
Snob (3)
Sospiro (10)
St. Dupont (16)
Stendhal (13)
Storm (1)
Sükke (15)
Tarko (1)
Tiara's (8)
Tiaras (1)
Tiyrus (79)
Tom Ford (151)
Tom Frank (12)
Tous (34)
Trussardi (69)
Uso (2)
Vakko (38)
Valentino (44)
Vera Wang (1)
Versace (252)
Vichy (1)
Vicks (1)
Vivaldi (3)
Vivien (2)
welch (3)
Whisky (3)
Winx (1)
X Time (6)
Xerjoff (10)
Xo (91)
Yakura (7)
YUTU (1)
Zara (198)
Zorah (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

EDP (12487)
EDT (6547)
(2744)
Set (1787)
EDC (259)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(8469)
(6736)
(2201)
(1456)
(955)
(808)
(747)
(707)
(467)
(273)
(189)
(127)
(122)
(121)
(115)
(94)
(78)
(67)
(50)
(37)
(34)
(33)
(33)
(30)
(27)
(24)
(20)
(19)
(13)
(13)
(12)
(7)
(7)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Koku Çeşidi

(2993)
(1264)
(1012)
(894)
(666)
(639)
(542)
(523)
(82)
(44)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,604)
ve üzeri (3,521)
ve üzeri (3,731)
ve üzeri (3,773)
ve üzeri (3,873)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL