Filtreleri Temizle
Marka
Oriflame

Kategoriler

Marka

She
Axe
Fa
XO
LR
8x4
Alf
No
Q5
Vgm
Naz
SVR
Svr
FBI
Fc
Xo
8X4
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Türü

Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Koku Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Parfüm & Deodorant

için 113 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oriflame Parfüm & Deodorant

Kozmetik ve cilt bakım kategorisinde kısa sürede elde ettiği başarı sonrası geniş kullanıcı kitlesini ürettiği parfümlerle de mutlu etmeyi hedefleyen Oriflame parfüm hem kadın hem de erkek kategorisinde zengin koku seçenekleri bulunmaktadır. Oriflame parfüm çeşitleri içerisinden sevdiğiniz kokunun tazeliğini ek ürünlerle destekleyerek koruyabilirsiniz. Bu aşamada Oriflame parfüm seti size yardımcı olacaktır. Siz de sayfamızda bulunan ürün kategorisinden Oriflame parfüm fiyatları hakkındaki bilgileri inceleyebilir, ürün sayfasında yer alan, kullanıcılar tarafından yazılan Oriflame parfüm yorumları ve değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Size uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü sepetinize ekleyerek kolay ve güvenli bir şekilde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Çekiciliğinizi Oriflame Kadın Parfüm ile Destekleyin

Çekiciliğinizi Oriflame Kadın Parfüm ile Destekleyin

Ülkemizde ve dünyada pek çok kişinin kişisel bakım alanında severek kullandığı Oriflame parfüm kategorisinde yer alan çeşitli kokuları sayesinde geniş bir kitleye hitap etmektedir. Oriflame parfüm kadın kategorisinde romantik ve masum kokularını, şık şişe tasarımlarıyla buluşturarak kullanıcılarına hitap etmektedir. Markanın parfümleri bu ilgi çekici şişe tasarımları sayesinde özel günlerde hediye olarak düşünebileceğiniz hediye alternatifleri arasında yer almaktadır. Oriflame kırmızı parfüm özellikle zarif şişe tasarımı sayesinde tüm dikkatleri çekmektedir. İçeriğinde zencefil, kakao tomurcukları ve çikolata notaları barındıran bu sevilen koku, ilk kullanımdan itibaren pek çok kadın kullanıcının tercih ettiği kokular arasına girmeyi başarmıştır. İddialı kokusunu, içerisinde bulunan parfümlerin; kuş üzümü, mandalina, parlak heliotrop, mistik amber, duygusal misk ve tatlı badem esanslarına borçludur. Sevilen Oriflame parfüm Amber serisine ait bir diğer parfüm ise Oriflame Amber Elixir Crystal EDP kadın parfümdür. Ürünün üst notalarında baltık amber esansı yer almaktadır. Orta notalarında çörek otu bulunan parfümün dip notalarında ise esmer şeker esansı bulunmaktadır. İsimleri birbirine yakın olan bu ürünleri renkleri aracılığıyla birbirinden kolayca ayırt edebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda yer alan ürün fotoğrafları ve açıklamaları da size yol gösterecektir. Oriflame simli parfüm olarak bilinen ve sınırlı üretime sahip Oriflame Precious Moments EDP kadın parfümünü kullanmadan önce şişesini hafifçe sallamanız yeterlidir. Bu işlem sonrasında içerisinde bulunan gerçek elmas tozu parfümü kullanımıyla birlikte teninize nüfuz ederek hafif bir ışıltıya sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Ürün içeriğinde bulunan dolgun elma, yabani dut ve beyaz çiçek esansları sayesinde sadece ışıltısı ile değil kokusu ile de kullanıcılarını mutlu etmektedir. Siz de sayfamızda bulunan ürün kategorisinden Oriflame parfüm fiyatlarını inceleyebilir, Oriflame parfüm kullananların yorumlarına göz atabilirsiniz.

Oriflame Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oriflame Parfüm Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oriflame parfüm erkek kokularında ağırlıklı olarak mevsim aromalarına erkeksi dokunuşlar yaparak karizmanızı kokunuz ile tamamlamanıza yardımcı olmayı hedeflemektedir. Erkek kategorisinde geniş koku seçenekleri sahip olan Oriflame parfüm günlük kullanımın yanı sıra özel gün ve gecelerde de kullanabileceğiniz parfümlerle her yaştan beylere hitap etmektedir. EDP ve EDT seçenekleri sayesinde esans yoğunluğunu hafif ya da daha yoğun seven beylere hitap etmektedir. EDT ürünlerin içerisindeki esans oranı %4-10 arasında değişiklik gösterirken, EDP ürünlerindeki esans oranı ortalama %15’tir. EDT parfümlerdeki kalıcılık iki saat ile dört saat arasında yoğun olarak hissedilirken EDP parfümlerdeki kalıcılık dört ila altı saat arasında hissedilebilmektedir. Bu sayede sevdiğiniz Oriflame parfüm kokusunun yoğunluğuna kullanım sıklığı dışında esans oranı sayesinde de karar verebilirsiniz. Ek ürünlerle parfümünüzün kokusunu destekleyebilmek için Oriflame parfüm seti çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Karizmanızı daha iddialı hale getiren parfüm seçenekleriyle çevrenizde kısa sürede fark edilmenizi sağlayabilirsiniz. Parfüm kokunuz ile etrafınızda imzanızı oluşturabilir ve akıllara kazınabilirsiniz. Oriflame erkek parfüm çeşitleri genellikle odunsu, aromatik ve oryantal kokulardan oluşmaktadır. Kahve, sedir ağacı, lavanta, karabiber, limon, mandalina, paçuli, nane, turunçgiller gibi çeşitli esansları koku üretiminde kullanmaktadır. Ürün içeriklerini inceleyerek sevdiğiniz kokuların olduğu parfümlerini tercih edebilirsiniz. Sade ve karizmatik şişe tasarımları sayesinde özel günler için alınabilecek hediye listelerinize Oriflame erkek parfümü de ekleyebilirsiniz. Böylece hediye aldığınız kişiye sadece hediyeyi verdiğinizde değil, her kullandığında kendinizi hatırlatabilirsiniz. İnsanların koku hafızası diğer duyu organlarına göre daha güçlü olduğu için bu kokuyu her duyduğunda da aklına gelmenize neden olacaktır.

Parfüm Nasıl Kullanılmalı ve Muhafaza Edilmeli?

Parfüm Nasıl Kullanılmalı ve Muhafaza Edilmeli?

Parfüm incelemeleriniz sırasında ürün isimlerinde ve açıklamalarda bazı kısaltmalar görmüşsünüzdür. Bu tanımlamar sayesinde parfümünüzü hangi sıklıkta tazelemeniz gerektiğini kolayca fark edebilirsiniz. Kokunuz ile imzanızı oluşturabilir ve akıllarda kalıcı bir iz bırakabilirsiniz. Oriflame parfüm çeşitleri arasından her iki parfüm çeşidine ulaşabilirsiniz. Kokunuzu kalıcı hale getirmek için parfümünüzün kokusunun serisine ait ya da parfümünüzün kokusuna yakın ek ürünleri de kullanabilirsiniz. Böylece günün farklı zamanlarında kokunuzu yenileyerek parfümünüzün kokusunu tüm gün vücudunuzda hissedebilirsiniz. Bu noktada Oriflame parfüm seti ürünlerini tercih edebilirsiniz. Set modellerini ve çeşitlerini sevdiklerinize özel günlerinizde hediye edebilirsiniz.  Ayrıca parfümünüzü vücudunuzun sıcak yerlerine kullanarak etkisini arttırabilirsiniz. Bunlara örnek olarak kulak arkası, bilekler, göğüs arası gibi atar damarların vücudunuz daha aktif hissedilen bölgeleri verebiliriz. Saklama koşulları için öneriler arasında serin ve güneş almayan bölgeler tavsiye edilmektedir. Odanızda yer alan çekmece ya da dolabınızın yanı sıra kapağı kapalı parfümünüzü buzdolabında saklayarak kullanım ömrünü uzatırken kokunuzun kalıcılığını daha uzun süre muhafaza edebilirsiniz.  Bir diğer öneri ise parfümünüzü bir duş sonrası kullanmanız yönündedir. Duş esnasında açılan gözeneklerinizi parfümünüz ile süsleyebilir böylece kokunuzun tazeliğini daha uzun hissedebilirsiniz. Ayrıca neredeyse tüm parfüm açıklamalarında da olduğu gibi temiz teninize uyguladığınız parfüm farklı bir koku ile karışmayacağı için etkisini aktif olarak sürdürebilecektir. Temiz kıyafetinize de uygulayacağınız parfüm kokunuzun hissedilmesini sağlayacaktır. Sayfamızda bulunan ürün kategorisinden Oriflame parfüm fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Parfüm & Deodorant kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.