Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Koltuğu

için 6 sonuç bulundu.

Huggy Oto Koltuğu

Bebeğinizin yolculuğunda kullanabileceğiniz, yüksek konfor sağlayan güvenli Huggy oto koltuğu kullanıcılar tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Araba koltukları, küçük bebeklerin seyahatleri sırasında sırt desteği, eğim açısı ve kafa kısmını koruma teknolojisi ile üretiliyor. Kullanıcılar ihtiyaçlarına yönelik Huggy araç koltuğu modellerine ve çok daha fazlasına oto koltuğu ve ana kucağı ürün sayfasından ulaşabilir.

 Güvenli ve Rahat  Yolculuklara Başlamak İçin

Güvenli ve Rahat Yolculuklara Başlamak İçin

Huggy Ride oto koltuğu 9-36 kg aralığında kullanım sunuyor. Bu ağırlık aralığında olan bebekler için konfor sağlıyor. Materyal olarak 1. sınıf plastik kullanılıyor. Bebekleri yanlardan gelecek darbelere karşı, Side Impact Protection teknolojisi ile koruyor. Baş kısmına farklı bir dayanak sistemi geliştirilen ürün, bu sayede destek ve ekstra konfor sağlıyor. Sabelt kemer sistemi, 5 nokta uzunluk ve yükseklik ayarına sahip birinci sınıf özellik gösterir. Baş kısmında 4 seviyeden oluşan ayar bulunur. Bu özellik sayesinde, bebeğinizin boyuna göre ayarlanabilir. Ergonomik bir tasarım söz konusu. Emniyet kemeri kısmında omuz pedleri bulunur. Ekstra dolgu pedleri oturma bölümlerinde de yer alır. Bu nedenle bebekler için ekstra konfor alanı yaratılır. Oturma kısmında, nefes alabilen alan sayesinde nem dengesi korunur, rahat kullanım sağlanır. Huggy bebek oto koltuğu alt bölümünde bulunan kısım çıkartılarak yükselticiye dönüştürülebilir. Bu özelliğiyle ileri yaşlarda da kullanım kolaylığı sağlar. Farklı özelliklerde oto koltukları için, ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 Huggy Araç Koltuğu Özellikleri

Huggy Araç Koltuğu Özellikleri

Huggy Ride oto koltuğu grup 1 içerisinde (9-18 kg) olarak kullanılabilir. Daha ileri yaş kullanımlarında kemer ve ped kısmı çıkartılarak koltuk grup 2-3’A (36 kg) yükseltilebilir. Temel güvenlik koşulları, Avrupa Güvenlik Standartı ECE R044’e göre belirleniyor. Materyal olarak yüksek kalite plastik ve kanserojen olmayan kumaş kullanılır. Huggy oto koltuğu kurulumu oldukça pratik ve basit olmasıyla kullanıcılara kolaylık sağlar. Huggy Robofix 9-36 kg arası isofixli katlanabilir oto koltuğu yandan gelebilecek darbelere karşı yüksek koruma sağlar. 5 nokta emniyet kemeri özelliği bulunur. Pedler çıkartılıp, yıkanabilir. Katlanabilir olmasıyla az yer kaplar. Baş bölümünde kademeli ayar bulunur. Askı kısmında bulunan sırt pedi çıkartılıyor ve kemerler gizlenebiliyor. Bu özellikle koltuk 36 kg’a kadar kullanılabilir. Çıkartılabilen pedler ile bebekler büyüdüğünde oturma alanı genişletilebilir. İlerleyen zamanlarda yaş ve kilo aralığına göre kafa kısmında bulunan destek yastıkları ile ayarlanabilir olması ile koltuğun uzun ömürlü olması sağlanıyor. Ürün sayfasından siz de hemen dilediğiniz oto koltuğuna sahip olabilirsiniz.

 Araç Koltuğu Nasıl Seçilmeli?

Araç Koltuğu Nasıl Seçilmeli?

Bebeğinizin araçla seyahat ederken, güvenli ve konfor içinde olmasını istiyorsanız, Huggy 360 derece dönebilen oto koltuğunu tercih edebilirsiniz. Huggy oto koltuğu yorum incelemesi yapıldığında kullanıcıların işlevsellik ve konfor açısından beğeni yüzdesi oldukça yüksek. Bu koltuk çeşitleri sayesinde bebeğinizi aracınıza oldukça kolay bir şekilde yerleştirebilir, konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmasını sağlayabilirsiniz. Yumuşak kumaş yapısı, dolgu malzemeleri ile huzurlu bir kullanım olanağı sunuyor. Zorlu ve engebeli yollarda bile konfor faktörü oldukça önemli. Huggy oto koltuğu kullananlar bu ayrıcalığı denedikleri için kendilerini şanslı hissedebilir. Siz de ihtiyacınıza uygun oto koltuğu için, ürün sayfasını ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Huggy
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Avionaut (4)
Aybebe (1)
Aybek (1)
Baby Home (3)
Baby Max (1)
Baby&Plus (4)
Baby2Go (9)
Babyfun (2)
Babyhope (18)
Babyjem (1)
Bebebebek (1)
Bebetaxi (1)
Besafe (24)
BeSafe (1)
Casual (3)
Chicco (42)
Chipolino (3)
Comfymax (169)
ComfyMax (1)
Concord (2)
Convers (10)
Coolbaby (2)
Disney (151)
Dolphin (2)
Dukaddo (1)
Elele (2)
Esy Baby (1)
Ferrari (136)
Hauck (1)
Heyner (3)
Huggy (6)
Inglesina (4)
Joie (1)
Jusso (2)
Kanz (6)
Kiwy (1)
Koala (13)
Kraft (31)
Lorelli (15)
Lorenzi (2)
Maller (3)
Maxi-Cosi (170)
Maysto (1)
Moje (6)
My Baby (1)
My Life (1)
Nado (2)
Nania (71)
Norfolk (3)
Perilla (1)
Prego (34)
Puanti (1)
Roomeye (2)
Safe Line (1)
Star Baby (4)
Swandoo (2)
Tois (1)
Tombish (1)
Tommybaby (10)
Wei-B (2)
Wellgro (2)
Xero (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

İsofix Özelliği

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL