Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Koltuğu

için 3 sonuç bulundu.

Heyner Oto Koltuğu

Oto koltukları çocuk sahibi aileler için vazgeçilmez ekipmanlar arasında yer alır. Sürüş esnasında çocukların arkada güvenli ve konforlu bir şekilde oturması araç kullanan ebeveynler açısından oldukça önemlidir. Bu şekilde arkada güvenle oturan çocuklar araç kullanan ebeveynlerinin dikkatini dağıtmazlar ve bu sayede sürüş güvenliği sağlanmış olur. Bununla birlikte ani fren, çarpma veya sarsılma durumlarında oto koltuğuna bağlı olan çocukların zarar görmeden seyahat edebilmesine imkan tanınır. Heyner oto koltukları bu özelliklere göre üretilmiş farklı modelleri ile kullanıcılarına güvenli ve konforlu bir yolculuk sunar. Heyner oto koltukları pek çok güvenlik standartları göz önüne alınarak üretilir. Bununla birlikte bir oto koltuğundan beklediğiniz performansı sunabilme özelliğindedir. Heyner oto koltukları tasarım, konfor, kullanım şekli gibi özellikler göz önüne alınarak farklı modellerle üretilirler.

Heyner Oto Koltuğu Modelleri

Heyner Oto Koltuğu Modelleri

Heyner oto koltuğu modelleri pek çok özelliğe göre farklılık gösterir. Bunlardan ilki güvenlik standartlarıdır. Oto koltukları için belirlenmiş belli güvenlik standartları bulunur. Bu durum da Heyner oto koltuğu modellerin farklılaşmasına sebep olur. Bununla birlikte oto koltukları kilo ve yaş gruplarına ayrılmıştır. Modelleri farklı kılan bir diğer özellik budur. Çocuğunuzun kilo ve yaş durumuna göre seçeceğiniz oto koltuğu modeli farklılık gösterecektir. Bununla birlikte küçük yaş grupları için üretilen modeller ile büyük yaş grupları için üretilen modeller arasında da farklılıklar bulunur. Koltuğun yönü ve bağlanma şekli bunlardan ikisidir. Küçük yaş grupları için üretilen modeller genellikle araç yönünün tersine bağlanır. Diğer modeller ise araç yönünde bağlanır. Modelleri farklı kılan bir diğer özellik de Heyner oto koltuğunun tasarımıdır. Tasarımda kullanılan malzemelerin cinsi ve kalitesi de değişkenlik gösteren özelliklerdir. Bunlara ek olarak araca monte edilip gerektiğinde sökülebilen modeller mevcut olmakla birlikte devamı sabit kalan, monte halde kullanılan ürünler de bulunmaktadır. Sökülebilen modeller genellikle ana kucağı olarak da kullanılabilirler.

Heyner Oto Koltuğu Fiyatları

Heyner Oto Koltuğu Fiyatları

Heyner oto koltuğu fiyatlarının farklılık göstermesi pek çok özelliğe bağlıdır. Bunlardan ilki koltuğun tasarımıdır. Koltuk tasarımı pek çok farklı etmenin birleşmesi ile meydana gelir. Bunlardan ilki Heyner oto koltuğunun taşınabilme özelliğidir. Taşınabilme özelliğine sahip modeller ve sunduğu imkanlar bakımından normal modellerden farklı fiyat aralıklarında olabilirler. Bununla birlikte tasarımda kullanılan malzemenin kalitesi de fiyat üzerinde oldukça etkilidir. Kullanılan kumaşın kalitesi, sert aksamların çocuğunuzun canını acıtmayacak şekilde tasarlanmış olması oldukça önemlidir ve fiyat üzerinde önemli bir etkendir. Bununla birlikte Heyner oto koltuğunun bağlanma şekli ve güvenlik standartları da fiyat üzerinde etkilidir. Ana kucağı olarak kullanılabilen modellerin fiyatları kendi aralarında değişkenlik gösterirler.

Heyner Oto Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Heyner Oto Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Heyner oto koltuğu alırken dikkat edilmesi gereken pek çok özellik vardır. Bunlardan ilki çocuğunuzun denk geldiği yaş ve kilo grubunun belirlenmesidir. Heyner oto koltukları belli kilo ve yaş gruplarına göre farklı tasarım özellikleri gösterirler. Bu sebeple Heyner oto koltuğu alırken dikkat edilmesi gereken ilk özellik bu olmalıdır. Bu belirlendikten sonra yapılacak diğer iş modelin belirlenmesidir. Model seçim yaparken Heyner oto koltuğunun bağlanma şekli göz önüne alınır. Farklı güvenlik standartları koltukların farklı bağlanmasına sebep olur. Bu sebeple bu özelliğe dikkat etmekte fayda vardır. Bunlara ek olarak dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik tasarımda kullanılan malzemelerin kalitesi ve cinsidir. Koltuğun kumaşı çocuğunuzla doğrudan temas halinde olacağından cildi tahriş etmeyecek özellikte olmasına dikkat etmekte fayda vardır. Bununla birlikte kullanılan sert aksamlar ve plastik parçalar çocuğunuzun sağlığına zarar vermeyecek özellikte tercih edilir. Bu özellikler göz önüne alındığında çocuğunuza ve bütçenize en uygun Heyner oto koltuğunu bulmak oldukça kolay olacaktır.

Arama Kriterleriniz

Heyner
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Avionaut (5)
Aybebe (1)
Baby Home (3)
Baby Max (1)
Baby&Plus (6)
Baby2Go (9)
Babyfun (2)
Babyhope (17)
Babyjem (1)
Bebebebek (1)
Bebetaxi (1)
Besafe (20)
BeSafe (1)
Casual (4)
Chicco (41)
Chipolino (3)
Comfymax (159)
ComfyMax (1)
Concord (2)
Convers (9)
Coolbaby (2)
Disney (140)
Dolphin (2)
Dukaddo (1)
Elele (2)
Esy Baby (1)
Ferrari (128)
Hauck (1)
Heyner (3)
Huggy (6)
Inglesina (4)
Joie (1)
Jusso (1)
Kanz (6)
Kiwy (1)
Koala (14)
Kraft (31)
Lorelli (14)
Lorenzi (2)
Maller (3)
Maxi-Cosi (163)
Maysto (1)
Moje (6)
My Life (1)
Nado (2)
Nania (69)
Norfolk (3)
Perilla (1)
Prego (34)
Puanti (1)
Roomeye (2)
Safe Line (1)
Star Baby (4)
Swandoo (2)
Tois (1)
Tombish (1)
Tommybaby (10)
Wei-B (2)
Wellgro (2)
Xero (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL