TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İçki Bardağı & Karaf

için 4,964 sonuç bulundu.

İçki Bardağı & Karaf

Alkollü içkiler özel günlerde, keyifli akşamlarda, aile ve arkadaş toplantılarında sıklıkla tüketilen içeceklerdir. İçki içerken kullandığınız sofra gereçleri olan içki bardakları, farklı içki türlerine göre çeşitlilik gösterir. Her içkiyi aynı bardakta içmek hem göz zevkiniz hem de içkinin özelliği açısından tercih edilmez. Bu nedenle, içki bardakları içilen içkilerin türlerine göre pek çok farklı tasarıma sahip olacak şekilde üretilir.

Şarap Kadehi

Şarap Kadehi

Şarap kadehi seçimi, şarabın damağınızda bıraktığı tadı dahi etkileyebilecek derecede önemli bir seçimdir. Örneğin, kırmızı şarap için geniş bir taban sahip kadehler; beyaz şarap için ise dar, küçük ya da uzun şarap kadehi çeşitleri tercih edilmelidir. Mutfağınızda kırmızı ve beyaz şarap sunumlarınız için birer şarap kadehi seti mutlaka yer almalı.

Karaf

Karaf

Karaf aslında bir tür sürahidir. Ancak bu sürahiyi su için değil, şarap için kullanırız. Sofranıza şarabı şişesiyle değil de, şık bir karaf sürahi içinde getirmek sofra düzeni ve estetiği için özellikle önemlidir. Kategorimizde yer alan karaf modelleri hem yekpare hem de şarap kadehi ile birlikte satılan karaf setleri olarak beğeninize sunuluyor.

Rakı Bardağı

Rakı Bardağı

Rakı kültürümüzde bir edep, bir adap barındıran ağır başlı bir içki. Rakı içmek ve sunum yapmak da bu içkiye özgü bardaklarla keyifli. Rakı bardakları, rakının su ya da buzla veya sek olarak içimi için uzun bir silindir tasarımına sahip. Klasik modellerinin yanı sıra ilginç rakı bardakları da sofraları süslüyor. İsimli rakı bardakları, esprili rakı bardakları, özel rakı bardakları ve hediyelik rakı bardakları, Paşabahçe, Joy Glass, Bondy gibi ünlü markaların özel seri ürünleri olarak kategorimizde yer alıyor.

Shot Bardağı

Shot Bardağı

Shot bardağı, sert ve yüksek alkollü içkilerin tüketiminde tercih edilen içki bardağı çeşididir. Likör, viski, votka, tekila gibi içkiler shot bardakları ile servis edilir ve içilir. Tekila bardağı ve diğer shot bardakları ile parti akşamlarında yaratıcı oyunlar oynamanız ve eğlenceyi maksimum seviyeye çıkarmanız an meselesi. Mini shot bardağı, 12’li shot bardağı seti ve pek çok özel tasarım şat bardağı için kategorimize başvurun!

Viski Bardağı

Viski Bardağı

Viskinizi hem zarif hem de kaliteli viski bardağı içinde yudumlamak yalnızca bir içki deneyimi olmaktan fazlasıdır. Tumbler, lale viski bardağı ve shot bardağı çeşitlerimiz, yoğun bir günün ardından rahatlamak için doldurduğunuz bir bardak viskiyi keyifle tüketmenizi sağlayacak. Birden çok bardaktan oluşan viski bardağı seti ile içkinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Şampanya Bardağı

Şampanya Bardağı

Şampanya, gazlı beyaz şarap da diyebileceğimiz hafif bir kutlama içkisi olarak bilinir. Özel günlerde şampanya patlatmak bir adet halini almıştır artık. Şampanya içmek için özel olarak kullanılan şampanya kadehleri, uzun ve ince bir yapıdadır. Köpüren şampanyanın köpüğünü de korumaya yarayan şampanya kadehi modelleri zengin ürün çeşitliliğiyle burada!

Kokteyl Bardağı

Kokteyl Bardağı

Kokteyller, farklı içkilerin ya da içki ve diğer alkolsüz içeceklerin birbirlerine karıştırılmasıyla elde edilen içkilerdir. Kokteyl içmek için özel olarak tasarlanan kokteyl bardakları uzun saplı bir ters üçgen şeklindedir. Ağız kısmı kokteylin tadını yoğunlaştıracak şekilde geniştir. Ayaklı kokteyl bardağı ve uzun kokteyl bardağı çeşitlerimizle kokteyl keyfi bir başka!

Likör Seti

Likör Seti

İster tek başına ister kahvenin yanında tüketebileceğiniz, meyveli ve sek çeşitleri olan likörler, likör bardakları ile içilir. Çoğunlukla şişeli likör seti olarak tercih edilen likör bardakları, bu lezzetli içkileri tek ya da birkaç küçük yudumda tüketebilmeniz için daha küçük boyutlarda tasarlanır. Kategorimizde ister sürahili ister sürahisiz, pek çok likör bardağı modeliyle karşılaşacaksınız.

Bira Bardağı

Bira Bardağı

İster düz, ister kulplu, ister lale tasarımında olsun, çok çeşitli biralar için üretilen ve biranın köpüğünü, gazını, tadını koruyan bira bardakları, 33’lük, 50’lik ve 70’lik modelleriyle farklı miktarlarda birayı keyifle tüketmeniz için tasarlanıyor. Özel tasarım bira bardağı çeşitleri, bira keyfinizi kişiselleştirmenize yararken, aynı zamanda muhteşem hediyelik ürünler olarak da işlev görüyor. Kategorimiz üzerinden ister tek, ister bira bardağı seti halinde en uygun fiyatlarla alışverişinizi yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

3 Er (4)
Acar (8)
Adore (1)
Aircool (1)
Ariete (1)
Bambum (1)
Başak (40)
Calder (1)
Canba (1)
Cemile (12)
Ceylin (3)
Decostyle (6)
Dekor (1)
(757)
Emsa (5)
Emsan (5)
EWs (81)
Globy (18)
GÜRALLAR (12)
İpek (4)
Jetoon (5)
Jumbo (7)
Kanca Ev (4)
KAPP (3)
Kaptan (1)
Karaca (10)
Korkmaz (2)
LAV (24)
Lav (21)
Lava (5)
Lucky Art (2)
Luminarc (35)
Microwood (2)
Motta (2)
Narin (2)
PAÇİ (1)
Paşabahçe (1034)
PEROTTİ (3)
PORLAND (6)
SCHAFER (4)
SİGMA (5)
Simax (2)
Sinbo (1)
Tantitoni (8)
Tefal (3)
The Mia (25)
Turkuaz (18)
Ultraform (1)
VIDREX (2)
WMF (16)
Yiğitsan (1)
Zwilling (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(267)
(57)
(19)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(270)
(29)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(484)
ve üzeri (619)
ve üzeri (676)
ve üzeri (692)
ve üzeri (716)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL