TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şarap Kadehi

için 1,074 sonuç bulundu.

Şarap Kadehi

Çok geniş şekilde bir kullanım alanına sahip olan şarap kadehi ülkemizde de oldukça rağbet görmektedir. Gündelik hayatta kullandığınız İçki Bardağı & Karaf çeşitlerine göre farklı bir yapı gösterir. İnce ve zarif cam malzeme ile üretimi gerçekleştirilen bu kadehler içindeki içeceğin rengini net bir şekilde gösteren bir yapı oluşturmaktadır. Bu nedenle kırmızı şarap kadehi veya beyaz şarap kadehi ürünleri ayrı bir yapı oluşturabilir. Çünkü içilen sıvının türüne göre de kadeh rengi ve şekli değişebilir. Ayrıca cam malzeme bir klasik olarak tercih edilmesine rağmen plastik şarap kadehi gibi ürünler de piyasada yer almaktadır. Bu noktada tüketim kültürünün ortaya çıkardığı farklılıklara bağlı şekilde kadeh malzemesinin renginin veya boyutlarının seçilmesi değişiklikler oluşturabilir.

Şarap Kadehi Her Zaman Özel Bir Kullanım Oluşturur

Şarap Kadehi Her Zaman Özel Bir Kullanım Oluşturur

İçecek ülkemizde oldukça gelişmiştir. Lüks bir restoranda içecek tüketimi gerçekleştirmek için tercih edilecek ürünlerde balon şarap kadehi çok daha fazla görülebilir. Bu kadehlerde alt kısmında ince bir ayak ve üst kısmında balon şeklinde bir kadeh bölgesi yer alır. Evlerde ve Sofralarda kullanılacak ürünler için ise genellikle ikili şarap kadehi tercih edilmesi sıklıkla görülebilir. Yani bu tip noktalar göz önüne alındığında kadeh kullanımı her içecek türüne göre ve kullanıcı türüne göre farklılıklar sağlayabilir. Yani içeceğin türüne göre bakır ürünler tercih edilebilir veya daha otantik bir içim için ahşap şarap kadehi gibi tercihler yapılabilir. Özellikle bu konuda uzmanlar tarafından şarap kadehi nasıl tutulur gibi birçok çerçevede de eğitimler ve bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Şarap Kadehi Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Şarap Kadehi Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Özellikle bu ürünlerde model belirlemeleri gerçekleştirmek için öncelikle boyut seçimlerine dikkat edilebilir. Çünkü boyut seçimlerine göre kullanan kişinin tercihleri veya kullanım alanını göz önüne alırsanız, büyük şarap kadehi genellikle uzun süreli içim gerçekleştirilen yerler için tercih edilebilir. Ancak çoğu zaman küçük bir miktar tüketim gerçekleştirilecek ayaküstü kokteyl gibi alanlarda küçük şarap kadehi kullanılması tercih edilebilir. Yine ürün modelleri çerçevesinde kullanılan malzeme çeşitleri en önemli noktalardan birini oluştur. Bu kapsamda da bakır şarap kadehi veya ahşap kadehler ön plana çıkan seçenekler arasındadır. Ayrıca yine model açısından düşünüldüğünde ve kadeh özellikleri göz önüne alındığında, ayaklı ve ayaksız şarap kadehi gibi noktalar da göz önünde bulundurulmalıdır. Genellikle tüm bu noktalar şarap kadehi fiyatları üzerinde önemli değişimler oluşturabilir. Ürünün türü ve kaç adet kadeh temin edildiği gibi ayrıntılar da önemli ayrıntılardır. Genellikle ev kullanımı için takım halinde tercih edilen ürünler işletme kullanımları için çok daha yüksek sayılarda tercih edilebilir.

Şarap Kadehi Ürünlerinde Ayrıcalıklar

Şarap Kadehi Ürünlerinde Ayrıcalıklar

Kullanıcıların tercihlerine bağlı bir şekilde kadehlerde farklı özellikler ve görsellikler elde edilmesi mümkündür. Örneğin, hediye olarak temin edeceğiniz ürünlerde veya eşinizle yalnız başınıza kullanacağınız zamanlar için tercih ettiğiniz ürünlerde isimli şarap kadehi çoğu zaman tercih edilmektedir. En çok kullanılan ürünler arasında bulunan isimli ürünler kullanıcıya kendine ait olduğuna dair bir his oluşturması açısından özel olarak üretilir. Yine klasik şekilde şeffaf cam ile üretilen kadehler dışında da farklı bir tercih gerçekleştirmek ve görsel değişim oluşturmak için siyah şarap kadehi ürünleri de piyasada sıklıkla seçilen ürünler arasında yer almaktadır. İsimli ürünler genellikle 2 adet veya birkaç adet gibi belirli bir sayı ile temin edilirken, siyah renk oluşturan kadeh gibi ürünler ise çoğu zaman Mutfak Gereçleri takımı olarak temin edilir. Bu nedenle şarap kadehi takımı içerisinde 6 veya 12 adet ürün bulunur. Ayrıca sadece kadeh değil tam tekmil bir kullanım gerçekleştirmek için şarap sürahisi ve servis ürünleri ile birlikte şarap kadehi seti temin edilmesi de mümkündür. Bu ayrıcalıkları göz önünde bulundurduğunuz çerçevede tüm ürünleri görebilmek açısından sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başak (10)
Canba (1)
Cemile (5)
Ceylin (1)
Decostyle (3)
(163)
Emsan (5)
Globy (1)
GÜRALLAR (3)
İpek (1)
Karaca (8)
Korkmaz (2)
Lav (2)
LAV (1)
Lava (2)
Lucky Art (5)
Luminarc (29)
Narin (1)
Paşabahçe (346)
PEROTTİ (2)
PORLAND (3)
The Mia (16)
Yiğitsan (1)
Zwilling (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(32)
(15)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(108)
ve üzeri (118)
ve üzeri (122)
ve üzeri (125)
ve üzeri (132)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL