TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Karaf

için 914 sonuç bulundu.

Karaf

Ev ortamında çeşitli amaçlarla kullanılabilen birçok araç vardır ve bu araçlar sahip oldukları teknik tasarımlarla birçok farklı alanda kullanıcılarına hizmet ederler. Karaf, çökeltisi olabilen içeceklerin havalandırılabilmesi için kullanılan bir sürahi çeşididir. Mutfak Gereçlerinizde bulundurmak isteyebileceğiniz karaf sürahi çeşitleri, kullanıcıların farklı estetik zevklerine uyumlu özel görünümlerle dizayn ediliyorlar. Siz de limonatalarınız, şaraplarınız ve çeşitli içeceklerinizi hoş bir sunumla ikram etmek üzere piyasadaki İçki Bardağı & Karaf alternatifleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Karaf Tasarımlarındaki Göz Alıcı Şıklık

Karaf Tasarımlarındaki Göz Alıcı Şıklık

Salon vitrininizde yer verebileceğiniz çeşitli cam aksesuar ürünleri, misafirlerinizi ağırlarken kullanabileceğiniz zarif tasarımlarıyla estetik açıdan arzu ettiğiniz standartları taşıyabiliyorlar. Piyasada özel içecekler için dizayn edilen ve çoğunlukla cam malzeme kullanılarak tasarlanan karaflar, kullanım alanlarının özel olmasında olduğu gibi şık görünümler ortaya koyuyorlar. Cam karaf çeşitlerinin tasarımları incelendiğinde, standart sürahi görünümünden farklı olarak kıvrımlarla tasarlandıkları görülüyor. Oval hatları, zarif kıvrımlara sahip kenarları ve özel başlıklarıyla kullanıcılara sunulan bu ürünler salon vitrininizi süsleyen özel parçalar olarak da tercihiniz olabiliyorlar. Dekoratif tasarımlarını, özel kullanım alanlarından alan cam karafların süslemeli seçenekleriyse görsel açıdan çarpıcılıklarıyla öne çıkıyorlar. Sunum karafı alternatifleri, kurduğunuz özel sofralarda servis edeceğiniz içecekleriniz için ideal saklama sürahileri olabiliyorlar. Kenarlarında altın sarısı süslemeler ve taşlar bulunan karaf alternatifleriyle, misafirlerinizi ağırlarken göz alıcı şıklıkla içeceklerinizi servis etmenin keyfini yaşayabilir; sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

Karaf Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Karaf Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev araçları üreten markaların ürün aileleri içerisinde dekoratif özellikleriyle öne çıkan ürünler genellikle birbirlerinden tasarımlarıyla ayrılırlar. Bu ayrımın amacı ise genel kullanıcı kitlesinde farklı kişilerin estetik zevklerine hitap eden görünümler yaratmak olarak gösterilebilir. Sürahi karaf modeller, klasik tasarım özelliklerinden kaynaklanan özel görünümleriyle hali hazırda birçok farklı estetik zevke hitap ederken, üretici markalar dizayn ettikleri ürünlerde yenilikçi tasarımları da açığa çıkarıyorlar. Piyasada yer alan karaflar arasında kıvrımlı bir boru gibi uzanan seçenekler, Sofranızda yer verebileceğiniz deneysel görünümleriyle kendilerini ortaya koyuyorlar. Asimetrik tasarım özellikleri itibarıyla eğik gibi duran karaflar, kullanıcıların yaratıcı dizaynlarıyla tercih ettikleri ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. Yatık pozisyonda duruyormuş gibi görünen bu modellerle misafirlerinize hoş bir estetik sunabilir, servis yaparken gözlerini alamayacakları bir sürahiyle içeceklerinizi servis edebilirsiniz. Karaf fiyatları incelendiğinde, markaların ürünlerinde kullandıkları hammaddenin, hammadde yoğunluğunun ve tasarım özelliklerinin fiyatlarda farklılaşma yarattığı görülebiliyor. Bu açıdan piyasada oldukça fazla sayıda ürün alternatifi yer aldığından her bütçeye uygun bir karaf modelinin kullanıcılara sunulduğu söylenebilir.

Karaf Çeşitleri Kullanışlı Özellikleriyle Karşınızda

Karaf Çeşitleri Kullanışlı Özellikleriyle Karşınızda

Limonata, şerbet ve hoşaf gibi çeşitli içecekler genellikle çökeltileri olabilen içecekler olduklarından, bu türdeki meşrubatların özel sürahilerde servis edilmeleri gerekir. Bu içeceklerin yüzeyden havalanırken aynı zamanda bozulmalarını önlemek istediğinizde kullanabileceğiniz karaf çeşitleri, dar boğazlı dizaynlarıyla içeceğinizi korumanızı sağlayabiliyorlar. Karaf modelleri arasında limonata servisi için dizayn edilen ürünler, kapaklı tasarımlarla da kullanıcılara sunulabiliyorlar. Boğaz kısmı daralan ve açıklık kısmına kadar tekrar genişleyen özel karaf alternatiflerinde lastik kapaklar kullanılabiliyor. Böylelikle içeceğinizi kullanım sonrasında karafın içerisinde kapalı şekilde muhafaza edilebiliyor; koku değişimi, toz bulaşması ve bayatlaması gibi ihtimalleri ortadan kaldırarak sağlıkla saklayabiliyorsunuz. Karaf çeşitleri kulplu çeşitlerle de piyasada bulunabiliyor. Klasik olarak kulpsuz tasarımları da bulunan karafların, kulplu modelleri içeceklerinizi servis ederken kolaylığa sahip olmanızı sağlıyor; dengeli bir tutuşla rahatça bardaklara dolum yapabilmeniz konusunda faydalı olabiliyorlar. Dilerseniz siz de şimdi ürün sayfamıza göz atarak, piyasadaki dikkat çekici karaf tasarımlarını keşfedebilir ve beğendiğiniz seçeneği sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (1)
Acar (5)
Adore (1)
Decostyle (1)
(74)
Emsa (3)
EWs (87)
Globy (2)
Jumbo (2)
Kaptan (1)
Karaca (1)
Lav (2)
LAV (1)
PAÇİ (1)
PORLAND (1)
SCHAFER (3)
SİGMA (1)
Simax (2)
Tantitoni (7)
Tefal (4)
Ultraform (1)
WMF (15)
Zwilling (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(16)
(11)
(6)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(32)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(45)
ve üzeri (54)
ve üzeri (57)
ve üzeri (59)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL