Shot Bardağı

için 236 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Shot Bardağı

Shot bardağı özellikle shot şeklinde, yani tek bir kezde içilebilecek alkollü içkiler için üretilmiş bir bardak türüdür. ‘Shot’ sözcüğü tek bir atış anlamına gelmekte, dolayısıyla tek seferde içilebilen içkilerin konduğu bu bardak için kullanılmaktadır. Yalnızca bu tür içkilerin sunumu için değil, kokteyllere eklenecek içkilerin ölçüsü olarak da shot bardakları kullanılabilmektedir. ‘Shot bardağı kaç ml?’ sorusunun cevabı değişim göstermekte, birçok farklı ölçüye sahip bardaklar bulunmaktadır. Özellikle tek ve duble olarak ayrım göstermektedirler. Tek olanlar 20 ml kadar küçük boyutlardan 50 ml gibi boyutlara kadar değişebilmektedir. Duble bardak arıyorsanız da 40 ml’den 100 ml’e kadar geniş bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor. Dolayısıyla siz de ihtiyacınız doğrultusunda boyut seçimi yapabilirsiniz.

Bu bardaklar birçok alkollü içecek için kullanılabiliyor. Siz de shot olarak içmek istediğiniz tüm içkiler için bu bardakları tercih edebilirsiniz. Büyük çoğunlukla tekila için kullanılan bu bardaklara kimi zaman tekila bardağı da deniyor. Tekila bardağı tek tek satılabildiği gibi set halinde de satılıyor. 6 parça, 12 parça gibi setler halinde bulabileceğiniz tekila shot bardaklarını, aynı zamanda tek tek de satın alabilirsiniz. Birçok içkide olduğu gibi bu bardaklarda da büyük çoğunlukla cam malzeme kullanılıyor. Siz de cam mutfak malzemeleri konusunda öncü firmalardan olan Paşabahçe’nin ürettiği Paşabahçe shot bardaklarına göz atabilirsiniz. Shot bardaklarını evde verdiğiniz davetlerde kullanabilir, misafirlerinize hoş bir ikram yapabilirsiniz. Ayrıca kalabalık gruplar için ikramda bulunacaksanız polikarbon ya da plastik malzemeden üretilen bardakları da tercih edebilirsiniz. Böylece bardakların kırılma riski ortadan kalkmış olur.

Shot bardakları ilginç şekillerde de hazırlanabilmektedir. İlgi çekici ve de eğlenceli şekillerde hazırlanan bardaklar, özellikle kalabalık partiler ya da davetler için eğlenceli bir ortam yaratıyor. Örneğin iskelet shot bardağı, objektif şeklinde hazırlanan bardak seti, buzlu shot bardakları, renkli ve eğlenceli bardaklar bunlardan bazıları. Aynı zamanda shot rulet oyunu şeklinde hazırlanan bardak setleri de oldukça ilgi görüyor. Siz de farklı ve eğlenceli tasarımlardan hoşlanıyorsanız bu ilgi çekici serilere göz atabilirsiniz. n11.com’da hem ilgi çekici bardak sevenler için, hem de klasikten vazgeçmeyenler için birçok seçenek bulunuyor. Siz de n11.com mağazalarından hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilir, ürününüze güvenle sahip olabilirsiniz. Ayrıca diğer içki bardakları ve karaf setleri için de birbirinden farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(110)
Budayeni (6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(50)
(25)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

(58)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (11)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL