TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Shot Bardağı

için 261 sonuç bulundu.

Shot Bardağı

İyi bir içkinin görüntü, tat ve koku açısından maksimum düzeye ulaşabilmesi için o içkinin yapımında ve sunumunda kullanılan malzemelerin büyük önemi var. Votka, likör ve tekila gibi içkilerin tüketiminde sıkça kullanılan shot bardağı da bu malzemelerin arasında.

Shot Bardağı Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Shot Bardağı Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Shot bardaklarında servis edilen alkollü içecekler, çoğunlukla tek yudumda tüketilmesi uygun görülen içecekler olup, standart bir shot bardağı ölçüsü de genellikle tek bir insan yudumu ölçüsü olan 30 mililitreden oluşur. Tabii ki bu ölçü, ülkeden ülkeye ve içki alışkanlıklara göre değişkenlik gösterebilir. Mini shot bardağı ölçüsü 15-20 milimetre arasında değişirken bu tür bardaklar genelde ağır ve keskin alkollü içeceklerin tüketiminde tercih edilir. Duble ölçüdeki shot bardakları ölçüleri ise 60 ila 100 mililitre arasında değişmektedir. Bir şat bardağının temel kullanımı, doğal olarak "shot" yapılan alkollü-alkolsüz içkilerin tüketiminden oluşur. Bununla birlikte birbirinden yaratıcı shot bardağı kullanım alanları da yaratmak mümkün.

Shot Bardağının Alternatif Kullanım Alanları

Shot Bardağının Alternatif Kullanım Alanları

Shot bardağının alkollü içecek tüketimine alternatif olarak bir diğer yaygın kullanım amacı koleksiyon objesi olmasıdır. Özellikle farklı Avrupa ülkelerinde hediyelik eşya satan mağazalarda sık sık ülkenin geleneksel figürlerini üzerinde barındıran shot bardağı modelleri bulmanız mümkün. Sadece yerel motiflerin değil, aynı zamanda sevilen film kahramanlarının, dizi karakterlerinin ya da benzeri popüler figürlerin resimlerinin bulunduğu baskılı shot bardakları da koleksiyoncuların favorileri arasında. Kuru kafa şekillisi, renkli camlısı, altın kaplamalısı derken koleksiyoner olarak sınırsız alternatifte model bulmanız çok kolay. Shot bardağı özellikleri itibariyle de minimal ve sade bir tasarıma sahip olduğu için kendisini sevimli bir mutfak gereci olarak da kullanmanız olası. İçerisinde mini tatlılar servis edebileceğiniz shot bardaklarını sofrada dekoratif bir vazo ya da sofrada yaratıcı bir sosluk olarak da kullanabilirsiniz.

Shot Bardağı Fiyatları

Shot Bardağı Fiyatları

Birbirinden çeşitli model ve tasarımlarıyla kategorimizde beğeninize sunulan shot bardakları, fiyatları ile de cazip bir alışveriş deneyimi vaat ediyor. Shot bardağı fiyatları tasarım ve adede göre farklılık gösterse de oldukça uygun fiyat aralıkları çerçevesinde karşınıza çıkıyor. Tekli olarak temin edebileceğiniz bu ürünü 6'lı ya da 12'li halde satılan shot bardağı seti haliyle de edinebilirsiniz. Objektif şeklinde shot bardağı, shot bardaklı satranç takımları, kurukafa temalı tekila bardakları ve eğlenceli shot bardağı oyunları, bu kategorimizde bulabileceğiniz popüler ürünlerden yalnızca birkaçı. Paşabahçe ve Lav başta olmak üzere en popüler cam üreticilerinin shot bardağı çeşitleri burada beğeninize sunuluyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (1)
Acar (1)
Dekor (1)
(32)
Jumbo (5)
Lava (1)
Luminarc (1)
Microwood (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(12)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL