TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Likör Seti

için 99 sonuç bulundu.

Likör Seti

Aromatik meyvelerle harmanlanmış dünyanın neredeyse her yerinde üretilen ve tüketilen içkilerden biri olan likör için pek çok içkide olduğu gibi özel bir bardak tasarlanmıştır. Genellikle tekli olarak satılmayan likör bardağı almak istediğinizde daha çok likör seti ile karşılaşırsınız. Kategorimizde de ilginizi çekebilecek şık likör setleri bulunmaktadır.

Likör Setinde Neler Bulunur?

Likör Setinde Neler Bulunur?

Likör bardaklarının yer aldığı likör setinde ayrıca likörü ikram etmek için kullanılan cam bir karaf ya da likör şişesi bulunur. Genellikle 6’lı setler halinde piyasaya sunulan likör setlerinden daha çoklu almak isterseniz 1 adet şişeli likör seti ve 1 adet likör bardağı seti satın alabilirsiniz. Böylece 12 kişilik bir likör setine sahip olabilirsiniz. Ayrıca bazı likör bardakları 2’li olarak da satışa sunulmaktadır. Geçmişten beri ülkemizde de Türk kahvesinin yanında ikram edilen likör günümüzde hala pek çok evde ya da kafetaryada kahve ile birlikte gelmektedir. Bu yüzden likör bardaklarının tasarımı, kahve bardaklarıyla benzerlik göstermektedir. Dolayısıyla dilerseniz aldığınız likör setini kahve yanı su bardağı olarak da kullanabilirsiniz.

Likör Seti Modelleri

Likör Seti Modelleri

Likör seti modelleri birkaç çeşide ayrılmaktadır. Bunlar sette yer alan bardak modeline ya da karaf modeline göre farklılık göstermektedir. Likör setlerinde yer alan karaflardan bazıları tıpalı kapağı bulunan modeller iken bazıları ise ördek sürahi de denen kapaksız eğimli modellerdir. Bunun yanı sıra likör bardaklarının modelleri de farklılık göstermektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz likör bardağı modellerinden bazıları; ayaklı likör bardağı ya da düz shot bardağını andıran likör bardaklarıdır. Hatta bazı shot bardakları likör bardağı olarak da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra minyatür viski bardağı tasarımlı likör bardakları da oldukça şık modeller arasında yer almaktadır. Eğer alacağınız likör bardağı setini kahve yanı bardak seti olarak da kullanmak istiyorsanız ayaklı modelleri ya da ayaksız düz kahve yanı bardağını andıran modelleri tercih edebilirsiniz.

Likör Nasıl İçilir?

Likör Nasıl İçilir?

Likör setinden ve likörden bu kadar bahsetmişken “likör nasıl içilir?” sorusunu yanıtlamadan olmaz. Likör aslında pek çok farklı şekilde tüketebilen bir içki türüdür. Bizim geleneklerimizde ise genellikle Türk kahvesinin yanında ikram edildiğinden Türk kahvesi ve lokum ile adeta özdeşleşmiştir. Likörtü Türk kahvesinin yanı sıra sek olarak ya da kokteyllerle de tüketebilirsiniz. Ayrıca likörü sek içmeyi düşünürseniz tercihe bağlı olarak içine bir adet buz koyabilirsiniz. Bunların yanı sıra; likörler genellikle cam şişelerde muhafaza edilmektedir. Aslında karaflı ve sürahili likör setlerinin bulunmasının temel sebebi de budur. Ayrıca likörlerin kendine has özel likör bardakları da içimini daha kolay kılmak içindir. Çünkü likörler, içimi kolay ve lezzetli içkiler olduğundan tek seferde tüketmeye uygundur. Üstelik; bazı baharatlı likörler hazmı kolaylaştırdığından yemeklerden sonra da tercihen tüketilebilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(33)
İpek (1)
LAV (6)
Lav (4)
VIDREX (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL