TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kokteyl Bardağı

için 350 sonuç bulundu.

Kokteyl Bardağı

İçki bardakları arasında yer alan bardaklardan biri de kokteyl bardağıdır. Kokteyl bardakları; çeşitli içki ya da meyve sularını karıştırarak yapılan içkilerin sunulmasında ve bunları tüketmekte kullanılan bardaklardır. Kategorimizde yer alan geniş kokteyl bardağı seçeneğiyle beğendiğiniz bir modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Kokteyl Bardakları Hakkında

Kokteyl Bardakları Hakkında

Kokteyl bardakları, genellikle ters koni şeklinde ayaklı olarak tasarlanan bardak modelleridir. Martini bardağı olarak da bilinen kokteyl bardakları; martini bardaklarından hacimce biraz daha küçük olan bardaklardır. Kokteyl servisinde kullanmak için tasarlanmış olan kokteyl bardaklarının uzun ayaklara sahip olmasının nedeni kokteylin el ile temasını engelleyerek içeceğin ısınmasını önlemektir. Ayrıca kokteyl bardağının geniş yüzeye sahip olmasının nedeni ise içeceği yudumlarken, kokteylde bulunan aromatik kokuların rahatlıkla alınabilmesini sağlıyor olmasıdır. Standart bir kokteyl bardağı yaklaşık olarak 13 santilitre hacme sahip bulunmaktadır. Ancak elbette ki farklı tasarım ve modelde kokteyl bardakları bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda 18 ila 35 santilitre kokteyl bardakları hayli popülerlik kazanmaya başlamıştır.

Kokteyl Bardağı Modelleri

Kokteyl Bardağı Modelleri

Kokteyl bardağı modelleri, yalnıza ayaklı olarak tasarlanmamaktadır. Bunun sebebi ise her kokteylin aynı olmamasından ve bazı kullanıcıların tercihen ayaklı modelleri tercih etmemesidir. Kokteyl keyfini şık bir kadehte yaşamanız için onlarca farklı model seçeneği sunulmuştur. Bunlardan bazıları; ayaklı kokteyl bardağı, uzun kokteyl bardağı, çelik kokteyl bardağı, küçük kokteyl bardağı ve taverna kokteyl bardağı olarak bilinen bardaklardır. Evde hazırladığınız kokteylin türüne göre ya da içme zevkinize göre kategorimizde yer alan onlarca kokteyl bardağı modelinden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı özel tasarımlı kokteyl bardaklarını sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Özellikle 2 kişilik kokteyl setleri çiftler için özel birer hediye seçeneği olabilir. Bunun yanı sıra kokteyl hazırlama setleri de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için alabileceğiniz bir diğer ürün seçeneklerinden. Kokteyl setleri sayesinde kendi kokteylinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Kokteyl Bardağı Fiyatları & Markaları

Kokteyl Bardağı Fiyatları & Markaları

Kokteyl bardağı fiyatları; ürünün modeline, markasına ve malzemesinin kalitesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Tekli olarak satılan kokteyl bardakları daha uygun fiyatlıyken, kokteyl bardağı seti almanız gerektiğinde bütçenizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Genellikle 6’lı setlerden oluşan kokteyl bardağı setleri hem şık birer içki bardakları olmalarının yanı sıra; farklı ve özel hediye alternatiflerinden de biridir. Ayrıca sürahi ve karıştırıcısı bulunan martini ve kokteyl setleri de hediyelik olarak en çok tercih edilen ürünlerdendir. Kategorimizde bulabileceğiniz kokteyl bardağı markalarından bazları; Paşabahçe, Crate&Barrel, Kütahya Porselen, Gürallar, Narin, Biev, Aryıldız gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının kokteyl bardaklarına kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer içki bardaklarına ve karaf modellerine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

(93)
Globy (14)
GÜRALLAR (2)
KAPP (2)
Lav (4)
LAV (1)
Motta (2)
Narin (1)
PEROTTİ (1)
Sinbo (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(35)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (64)
ve üzeri (74)
ve üzeri (78)
ve üzeri (80)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL