TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Viski Bardağı

için 656 sonuç bulundu.

Viski Bardağı

Viski içmek, tadından çok viski içmenin deneyiminden haz veren bir hadisedir. Tam olarak da bu yüzdendir ki viski içerken kullanılan malzemeler, özellikle işin erbapları için büyük önem taşır. Viski deneyiminizi katlayacak viski bardağı seçimi ile ilgili tüyolar, en zarif ve kaliteli viski bardağı modelleri eşliğinde burada.

Viski Bardağı Nedir, Diğer İçki Bardaklarından Farkı Nedir?

Viski Bardağı Nedir, Diğer İçki Bardaklarından Farkı Nedir?

Özellikle son zamanlarda alkollü içkiler arasında popülerliği artan viski, beraberinde viski bardağı ve viski karafı kullanımını da hareketlendirdi demek mümkün. Muadilleri bira ya da şarap gibi geniş bir bardak çeşitliliği gerektirmeyen bu içecek, çok standart ve temel bir forma sahip bardaklardan içilmek üzere hazırlanır. Viski içmeden önce kullanacağınız bardağı seçerken birkaç soruyu gözden geçirmeniz gerekir: Viskiyi şat mı yapacaksınız yoksa yudumlayacak mısınız? İçtiğiniz viski düşük kaliteli mi yoksa yüksek mi? Tüm bu faktörler hali hazırda sınırlı olan viski bardağı çeşitleri arasından en uygun seçimi yapmanızı sağlayacaktır. Bir viski bardağının fiziksel açıdan öne çıkan özelliği, kıvrımsız, düz ve silindirik hatlara sahip olmasıdır. Bu sade ve minimalist tasarım, aslında insan gırtlağı ile paralel olacak şekilde ince düşünülmüş bir yapı olup, viskinin tadını en ideal şekilde almanızı sağlayacak bir tasarım olarak bilinir.

Hangi Viski Bardağı Hangi Viski Türü İçin Kullanılmalı?

Hangi Viski Bardağı Hangi Viski Türü İçin Kullanılmalı?

Her ne kadar fazla viski bardağı çeşidi olmasa da, mevcuttaki bardak çeşitleri de viskinin türüne ve sunulan içeceğin şekline göre değişebiliyor. Tumbler tarzı viski bardakları, büyük bir ihtimalle en sık karşınıza çıkan bardaklardandır. Yaklaşık 15-20 santim uzunluğunda, 10-12 santim çapında, düz hatlı ve silindirik bir yapıya sahip olan tumbler bardak, en fazla 280 gram viski barındırabilir ve daha çok İskoç ve İrlanda viskisi ile bourbon servisinde tercih edilir. Bunun dışında pek bilinmeyen bir diğer viski bardağı çeşidi, lale viski bardağıdır. Adından da anlaşılacağı gibi lale şeklinde, ayaklı bir kadeh olan bu bardak, özellikle single malt İskoç viskisi tüketiminde, viskinin aroma ve tadını maksimize etmek için kullanılır. Ve tabii ki viski tüketiminin vazgeçilmez bir parçası olan shot bardağı da orta ve düşük kalitedeki viskilerin tüketiminde sıklıkla kullanılan bir bardak türüdür.

Viski Bardağı Fiyatları Ne Civarda?

Viski Bardağı Fiyatları Ne Civarda?

Viski bardağı satın almadan önce tabii ki ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Hangi türden viski tüketmeyi tercih ediyorsanız, ona uygun bir viski bardağı seti temin etmeniz en doğrusu olacaktır. Bununla birlikte viski koleksiyonu yaparak bunu bir hobi haline dönüştürmeyi tercih ediyorsanız, tabii ki her çeşit viski bardağından temin etmek isteyeceksinizdir. Orijinal viski bardağı çeşitleri ve birbirinden kaliteli viski bardağı modelleri için doğru adreste olduğunuz kesin. Karaca, Jumbo, Paşabahçe, Crate&Barrel ve diğer popüler markaların viski bardağı modelleri burada beğeninize sunuluyor. Kategorimizde size en uygun, ideal viski bardağını bulacağınız gibi viski soğutma taşı ve kişiye özel viski setleri gibi farklı yan ürünler de bulmanız mümkün. En uygun viski bardağı fiyatları ise tabii ki n11.com güvencesi ile sizlerle.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Cemile (6)
(120)
Jumbo (2)
LAV (7)
Lav (5)
Lava (1)
Paşabahçe (197)
PORLAND (1)
The Mia (2)
Turkuaz (1)
Zwilling (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(28)
(21)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(27)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(105)
ve üzeri (135)
ve üzeri (147)
ve üzeri (148)
ve üzeri (151)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL