TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Rakı Bardağı

için 935 sonuç bulundu.

Rakı Bardağı

Damıtma yöntemi ile elde edilen rakının içimi yıllardır ona özgü bir bardak olan rakı bardağı ile gerçekleştirilir. Rakı bardakları; ince uzun yapıları sayesinde tasarımı itibariyle limonata bardaklarını andırmaktadır. Genellikle su ile birlikte tüketilen rakının yanında sunulan su da yine rakı bardaklarında ikram edilir.

Rakı Bardaklarında Rakı İkramı

Rakı Bardaklarında Rakı İkramı

Rakı bardaklarında rakı, pek çok farklı şekilde ikram edilebilmektedir. Kişinin tercihine bağlı olarak bardağa koyulan rakı miktarı farklılık göstermektedir. Rakı bardakları bu miktarı ayarlama anlamında da kolaylık sağlamaktadır. Tek ya da duble olarak doldurulan rakı bardaklarında tek daha az rakı miktarını, duble ise daha fazla rakı miktarını ifade etmektedir. Ayrıca rakının içine buz da atılır. Bu da yine bir tercih meselesi olmakla birlikte; rakıya su doldurulurken bardakta buz için genellikle pay bırakılmaktadır. Bazı ilginç rakı bardaklarında tek ve duble çizgileri esprili bir şekilde belirtilmektedir. Bu yüzden bu rakı bardaklarına esprili rakı bardakları da denir. Bu esprili rakı bardakları sevdikleriniz için özel ve ilginç bir hediye olabilir.

Rakı Bardağı Modelleri

Rakı Bardağı Modelleri

Rakı bardağı modellerinin çeşitlenmesindeki etken bardağın boyutundan değil tasarımından kaynaklanmaktadır. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi bazı rakı bardakları esprili ve ilginç tasarımlara sahip olurken; bazıları ise düz ve sade bir şekilde tasarlanmıştır. Bunu yanı sıra isimli rakı bardakları da bulunmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz isimli rakı bardaklarına sevdiklerinizin isimlerini yazdırarak, onlara şaşırtıcı bir hediye sunabilirsiniz. Ayrıca figürlü, desenli, yazılı daha pek çok özel rakı bardakları bulunmaktadır. Bunları hem evinizde misafirlerinizi ağırlarken şık bir rakı sofrası hazırladığınızda kullanabilir hem de rakı seven dostlarınıza hediye edebilirsiniz. Ayrıca Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi üç büyük takımın amblemlerinin baskılı olduğu rakı bardakları da hediyelik rakı bardakları arasında yer almaktadır.

Rakı Bardağı Fiyatları & Markaları

Rakı Bardağı Fiyatları & Markaları

Rakı bardağı fiyatları ürünün markasına ve tasarımına göre farklılık göstermektedir. Özel tasarım rakı bardakları için daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekirken düz rakı ve rakı yanı bardakları daha uygun fiyatlı bardak çeşitlerindendir. Rakı bardakları aynı zamanda sevgiliye özel olarak kalpli kutularda iki kişilik olarak da tasarlanmaktadır. Bu modeller de iyi bir sevgiliye hediye önerisi olabilir. Bu bardaklar da ikili olarak satışa sunulduğundan rakı bardağı setlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Bunların yanında kategorimizde bulabileceğiniz bazı rakı bardağı markaları; Paşabahçe, 3 Er, Bondy, Docostyle, Cemile, Koleksiyon gibi markalar yer almaktadır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının ürünlerini kategorimizden inceleyerek bütçenize ve zevkinize uygun bir ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Ayrıca diğer içki bardağı ve karaf modellerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3 Er (1)
Aircool (1)
Ariete (1)
Calder (1)
(97)
Jetoon (3)
KAPP (1)
Lav (10)
LAV (1)
Microwood (1)
PORLAND (2)
The Mia (7)
Turkuaz (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Formu

(37)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(7)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(91)
ve üzeri (144)
ve üzeri (152)
ve üzeri (153)
ve üzeri (156)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL