Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Motosiklet Modelleri

için 185 sonuç bulundu.
Motor Hacmi seçiniz

Falkon Motosiklet

Motosiklet kalabalık şehrin kaosundan bıkanların tercih ettiği yollardan biridir. Daha pratik bir sürüş yapmak isteyen kullanıcıların önceliğidir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu şehirlerde hele hele büyük şehirlerde trafik zaman zaman içinden çıkılamaz bir hal almaktadır. Trafikten hemen kaçmanın en kolay yolu olan motosiklet kullanımı çoğu kişinin tercihidir. Trafik haricinde dar yollar, kısa mesafelerde de kullanışlıdır. Park sorununun da olmadığı araçlar rahatlık ile trafiğe çıkmanın kolay sürüşün zevkini çıkarır. Motosiklet kaliteli bir üretim sürecinden geçmiş ve güvenilir bir marka tarafından üretilmiş olmalıdır. Yılların deneyimli markası Falcon, ürünleri ile motosiklet kullanıcılarının her zaman gözdesidir. Falcon kullanıcılarından aldığı olumlu dönüşler ile beğenilen bir markadır. Falcon motorlar her türden ürüne göre farklı güç ve yapılarına sahiptir. Kaliteli motor yapısı motosikletler için önemlidir. Sorunsuz çalışması adına sağlam bir motor düzeneği şarttır. Çeşitli motosiklet modelleri özgür kullanımları ile bir süre sonra alışkanlığa dönüşür. Kolay kullanımı ve rahat sürüş keyfi ile sürekli olarak kullanabilirsiniz. Bu ürünler tasarım olarak birbirinden ayrılmaktadır. Ne amaçla kullanılacağı da almadan evvel bilinmesi gereken bir detaydır. Sürüş güvenliğinin aşırı olduğu ve daima ön planda tutulduğu motosikletleri kullanmak için gerekli ekipmanların olması şarttır. Olası bir aksilik durumunda bu sizi tehlikelerden korur.

 Her  Zaman Her Yere Falcon ile

Her Zaman Her Yere Falcon ile

Motosiklet alırken muhakkak dikkat etmeniz gereken hususlar mevcuttur. Bunları asla göz ardı etmemelisiniz. İlk olarak gidon ve aynaları kontrol etmelisiniz. Aynaların hareketi ve vidaları kontrol edilmelidir. Gidon montajının da doğru olup olmadığına bakılmalıdır. Üretim ve sonrasındaki süreç hakkında bilgi edinilmelidir. Ürün birleştirmesi nasıl yapıldığı bilinmelidir. Bazı ürünlerin parça birleşimleri sorunlu olabilir. Bu da ürünün işleyişine zarar verebilir, aksatabilir. Gerekli kalite kontrolün yapıldığına, son çıkış işlemlerinin kusursuz olduğuna dikkat edilmelidir. Manetlerinde muhakkak kontrol yapılmalıdır. Eğer debriyaj teli kullanılan bir modele sahipseniz onların da montaj kontrolleri yapılmalıdır. Falcon motosiklet kullanım açısından üstün kolaylık sunmasıyla öne çıkar. Uzman ve deneyimli kadrosu ile Falcon eksiksiz bir üretim sistemine sahiptir. Yeni alınacak motosikletlerde korna, ön sinyaller, arka sinyaller ve farlar da kontrol edilmelidir. Eğer sorunlu bir parça varsa ortaya çıkarılıp düzeltilmelidir. Böylece sağlıklı bir ürün almış olursunuz. Motosiklet tıpkı araba gibi motorlu bir taşıttır. Diğer araçlar gibi aksamı önemlidir, kontrol edilmelidir. Güvenlik önlemlerine azami özen gösterilmelidir. Falcon motosiklet her türden kullanıcı için ürettiği ürünlerde güvenliği her zaman öncelikli olarak ele alır. Kaliteli ürünlerle kullanıcılarını buluşturan marka başarılı bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Motosiklet için kullanıcılar ihtiyaçlarını belirlemeli ve ona göre model belirlemelidir. Motor gücü, boyutu, kullanım amacı temel olarak belirlenmesi gereken kısımlardır. Yoksa ihtiyaca uymayan bir araç alınırsa kullanıcı memnun kalmayabilir. Motosiklet kullanımının temel amacı rahat etmektir. Bu sebeple bunun ikinci planda kalmaması gerekir. Hangi modeli istediğinize göre hareket edilmelidir. Trafiğe çıkmak için gerekli prosedürü de muhakkak tamamlamalısınız. Motorlu taşıt olarak motosikletin trafiğe çıkması için de gerekli şartlar vardır. Motor bakımı da çok ciddiye alınmalı ve yaptırılmalıdır. Akü gibi ürünlerde kontrol edilmeli ve bakımları düzenli yapılmalıdır. Normal olmayan bir ses, titreme ya da zorlanan bir parça varsa muhakkak uzman tarafından bakım yapılmalıdır.

 Falcon ile Tüm Yollar Size Çıkar

Falcon ile Tüm Yollar Size Çıkar

Özgür ve daha az sınırlandırılmış bir sürüş keyfi sunan motosiklet başlı başına önemli bir konudur. Seçimi, kullanımı, modelleri özenli meselelerdir. Motosiklet üretiminin lider markalarından Falcon ürettiği ürünler ile geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Ürün çeşitleri içinde en çok kullanılanlardan biri Falcon 125’lik motosiklet olarak sıralanabilir. Kullanışlı yapısı ve işleyişi ile tercih edilen ürün Falcon kalitesi ile de gözdedir. Manuel vites tipi olup, 124 cc silindir hacme sahiptir. İki tekerlekli bir üründür ve 9.7 beygir gücüne sahiptir. Falcon 125 saatte 110 km hız ile çalışan bir güce sahiptir. Beğenilen ve kullanılan bir modeldir. Falcon 180’lik motor da tek silindirli olup hacimli bir yapıya sahiptir. Yaklaşık 200 km hıza kadar ulaşabilen bir üründür. Falcon ürünleri geniş depo alanları ile bolca yakıt alabilmektedir. Uzun soluklu kullanımlarda bu avantajlı ve beğenilen bir durumdur. Şehirlerarası araç kullanan sürücüler için geniş yakıt hacmi uzun süreli yol yapma şansı tanıdığı için kullanışlıdır. Şehir içinde de trafiğe takılma ya da süresi artan sürüşler için de yakıtınızın hemen bitmemiş olması ürünü pratik ve kullanışlı yapan pozitif bir unsurdur. Bir başka başarılı ürün de Falcon 100 olarak adlandırılan motordur. 97.8 silindir hacmine sahip ürün yaklaşık 9.4 beygir gücüne sahiptir. 10 litre yakıt kapasitesine sahiptir. Farklı ihtiyaçlara göre farklı modelleri piyasaya süren marka herkes için üretim yapmaktadır. Kullanıcıların deneyimler doğrultusunda alıcılar fikirlerini netleştirebilirler. Motosikletlerin iç yapıları gibi dış yapıları da kullanım yer ve amaçlarına göre farklılık gösterdiğinden seçenek sunarlar. Falcon 125, Falcon 180, Falcon 100 ve benzeri modeller bu seçeneklerden bazılarını oluşturur. Falcon yılların verdiği tecrübe ile motosiklet kullanıcılarının ihtiyaç ve isteklerine göre şekillenmiştir. Zaman içinde değişen ve gelişen teknoloji ile beraber araçlarda evrimlerini tamamlamışlardır. Araçların taşıdığı yük seviyesi de performansını etkileyen unsurlardandır. Yük taşımak için kullanılacak motosikletin kapasitesi ve tasarımı da farklıdır. Bunun için silindir hacmi üzerinden inceleme yapılıp ürün alımı yapılmalıdır. Silindir hacmi kullanıcılara yük kapasitesi konusunda yardımcı olur.

 Keyifli Yolların Adresi Falcon

Keyifli Yolların Adresi Falcon

Falcon birbirinden tarz ve yenilikçi modelleri ile motosiklet severlerin en yakın dostu olmayı her daim sürdürmektedir. Uygun fiyatları ve işlevsel tasarımları sayesinde tercih edilirliği yüksektir. Falcon motosiklet çeşitleri her türden kullanıcının talebine göre üretilir. Her sürücünün kullanım amacı farklıdır. Ona göre kullandığı cihaz da değişir. Tek bir tip motosiklet kullanımı günümüzde mümkün değildir. Uzun yol veya kısa mesafe gibi değişik sürüş ihtiyacına göre farklılaşan ürünler üretilir. Ergonomik olarak motor üzerindeki duruş, motorların sınıflandırılmasındaki etmenlerden birisidir. Nasıl oturduğunuza göre belirlenir. Belinizin duruşu, diz ve ayaklarınızın açısı, dirseklerinizin bükülüşü gibi etmenlere dikkat edilmelidir. Motorun yüksekliği de bu açıları etkilemektedir. Bunun sonucunda sürücü için rahat bir sürüş hali ortaya çıkar. Falcon motosiklet kullananlar yaşadıkları deneyim ile her zaman konforlu bir sürüşün içinde kendilerini bulurlar. Uzun yol, tur motosikletleri, yarış motosikletleri, cadde motosikletleri, arazi ve asfalt motosikletleri ulaşım motosikletleri, cadde motosikletleri gibi kullanım yerine ve amacına göre türleri arttırılabilen onlarca motor seçeneği arasında her zaman doğru seçim yapılmalıdır. Falcon kullanıcıları bu konuda rahat bir arayış sürecinden sonra istediklerine kavuşurlar. Net bir şekilde sınıflandırılmış ve başarılı dizaynları ile kesin olarak ihtiyacı karşılayan ürünler piyasada talep görmektedir. Sert ve oval tasarımların bir arada kullanılması tasarım anlamında modelleri renklendirmektedir. Renk seçiminde genellikle mat tonlar ile de şık görünümleri tamamlanmaktadır. Özellikle uzun yol kullanımı için geliştirilen Falcon modelleri eksiksiz yapıları ile göz doldurur. Güçlendirilmiş motorları ile güçlü yol tutuş ve sürüş keyfi hep sizinledir. Arttırılmış silindir hacmi ile de sorunsuz bir işleyişi vardır. Tasarruf eden yakıt kullanımı ve hacimli deposu ile de sizi asla yolda bırakmaz devamlı bir sürüş sağlar. Günlük kullanım için de geliştirilen modeller şehir içindeki her türlü ihtiyaca uygun ve sürücü memnuniyetini, rahatını ön planda tutan bir anlayışla ortaya konmaktadır. Yedek parça ve garanti konusunda kullanıcılarının her zaman destek aldığı Falcon, başarılı deneyimli ve kaliteli bir marka olarak motosiklet kullanan ya da kullanmayı düşünene herkesin tercihleri arasında kendine öncelikli bir yer edinmektedir.

Herkesin İhtiyacına Uygun Falcon Motosiklet Çeşitleri

Herkesin İhtiyacına Uygun Falcon Motosiklet Çeşitleri

Kolay, pratik ve ekonomik sürüş için sıklıkla tercih edilen motosikletler çok farklı yapı ve özelliklerdedir. Modeline, tasarımına, donanımına, parçalarına ve benzeri pek çok unsura bağlı olarak değişen bu farklılıklar kullanıcılar açısından önemlidir. Aracın fonksiyonelliği için bunların göz ardı edilmemesi gerekir. Falcon motosiklet özellikleri özenle ve ihtiyaca yönelik olarak tasarlanarak mükemmel araç ve sürüş deneyimi yaşanmasını sağlar. Genel olarak özelliklerinden şöyle bahsedilebilir: Uzun yolda kullanılmak için tasarlanan motorlar yere yakındır. Ağır yapıdadır. Sürücünün uzun yolda kullanabilmesi için ergonomik olarak konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Eşya taşımak için rahatlıkla kullanılabilir. Rüzgar kesici, yön bulma GPS sistemleri mevcuttur. Teknik donanımı sağlam ürünlerdir. Arazi ve asfalt kullanımı için üretilen modelleri rahat kullanım için daha yüksek yapıdadır. Oturuşu rahattır. Sürücüyü zorlamaz ve görüş açısı geniştir. Güvenlik unsurları mevcuttur. Hızlanma ivmesi daha yüksek ürünlerdir. Darbelere karşı dayanıklı olarak üretilmiş bir yapıdadır. Kötü ve bozuk yollarda zorlanmadan yol alabilir fakat motor bakımına özen gösterilmelidir. Yarış motosikleti grubunda olanların tasarımı gereği yoğun bir yakıt tüketim imcesi vardır. Hızlanma seviyesi yüksektir. Deneyimli sürücülerin kullanması gerekir. Aksi takdirde hakimiyet sağlanamayabilir. Çok yüksek devirli motorları vardır ve hızlı dönüşlere sahiptir. Sürücü öne doğru eğik bir halde oturur. Sağlam bir frenleme sistemi vardır. Bu aşırı hızlı ürünlerin bakım ve kontrolleri muhakkak sık sık yapılmalıdır. Ulaşım motosikleti olarak tasarlanan modeller ise düşük hızlıdır fakat yüksek manevra kabiliyetine sahiptir. Çok büyük ürünler değildir ufak yapılıdır. Silindir hacimleri yüksek değildir. Falcon 50 cc motosiklet bu gruba dahil edilebilen ürünlerdendir. Yakıt tüketimleri fazla olmayan ekonomik ürünlerdir. Hafif oldukları için dayanıklıdır parça tedarikleri kolaydır. Kısa mesafeler için en kullanışlı araçlardandır. Düşük güçte bir motor hacmi olduğundan çok hız yapmanız mümkün değildir. Güvenli sürüş deneyimi yaşamanıza uygun olarak üretilmiştir. Zor ve bozuk yollardan ziyade şehir içi kullanıma daha uygun ve kısa mesafelerde hem pratik hem de ekonomik sürüş sağlayan başarılı modellerdir.

Falcon Motosikletlerin Keyfini Sevdiklerinizle Birlikte Çıkarın

Falcon Motosikletlerin Keyfini Sevdiklerinizle Birlikte Çıkarın

Lider motosiklet markası Falcon çok çeşitli ürün ile yollarda yer almaktadır. Falcon motosiklet nasıl bir markadır sorusunun cevabı daima kullanıcılarından alınmaktadır. Deneyimlerini paylaşan kullanıcılar başarılı ürünler ile yaşadıklarını memnuniyet ile anlatırlar. Falcon motosiklet hakkında aradığınız her türlü bilgiye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Motosiklet kullanımı bir tercihten çok çoğu kişi için adeta bir hayat tarzına dönüşmüştür. Bu sebeple bir motorlu taşıttan çok daha fazlasıdır. Detaylı bir araştırma ve karar verme sonrasında sahip olunan ürünler olmalıdır. Falcon motor modelleri bu konuda ilgisi olan herkesin aradığını bulmasına olanak tanır. Çok çeşitli olması en büyük avantajıdır. Kaliteli ve deneyimli bir marka olması da onu çekici kılan detaylardandır. Arazi için zorlu yollar için ya da kısa mesafeler sürüş için, hız için ya da çıplak görünümlü açık tasarım modeller için olsun çok farklı motor yapısına ve hacmine sahip ürünler ile özelleştirilmiş bir kullanımı alanı ve seçeneği sunar. Silindir hacmi motor yapısına göre artar veya azalır. Motor gücü devri de yine modeline göre değişkenlik gösterir. Genelde manuel vites ile üretilen modelleri daha çoktur. İki teker olduğu kadar Falcon üç tekerlekli motosiklet ile de piyasada bulunmaktadır. GPS ve güvenlik gibi donanımlar araçlarda mevcuttur. Sürücü güvenliği marka için her zaman ön plandadır. Hafif ve hızlı araçlar olarak motosikletler trafikte her zaman azami dikkatli olmalı ve kurallara riayet etmelidir. Aksi takdirde ciddi yaralanmalar ya da kazalar meydana gelebilir. Falcon 150 markanın sevilen modellerinden biridir. Kolay parça tedariki ile pratik bir kullanım sağlar. Uygun motor hacmi ve gücü ile de serisinin kullanışlı ürünlerindendir. Falcon ürünleri daima kullanıcını yanında olan uygun fiyatı kalite ile birleştiren ve sevilen tasarımları ile beğen, kazanan piyasanın öncü ürünlerindendir. Kullanıcılar için benzersiz bir anlayış ile üretilen ürünler motor severlerin en yakın dostları olmaktadır. Kullanışlı olması Falcon ürünlerinin temel özelliğidir. Piyasadaki kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler arasında Falcon daima parlak bir ivme kazanarak büyümesini sürdürmektedir.

Falcon ile Uygun Kalite En Uygun Fiyata Sizlerle

Falcon ile Uygun Kalite En Uygun Fiyata Sizlerle

Motosiklet için dış görünüş ve tasarımının şık olması kadar iç yapısının da kaliteli ve işlevsel olması önemlidir. BU taşıtların en önemli unsurları elbette ki motorlarıdır. Falcon motosiklet motor gücü ile başarılı bir performans ortaya koymaktadır. Motor gücünün yüksek olması ürün performansını arttıran bir unsurdur. Güçlü motor özellikle zorlu yollarda ekstra güçlü bir sürüşe izin verir. Diğer türlü hem araç hem de sürücü yorulur. Kullanım amacına göre motorların gücü daha düşük ya da daha yüksek olabilir. Kısa mesafede ve sorunsuz yollarda kullanım için normal hızda bir motor da gayet işlevsel olarak kullanılabilir. Bir başka önemli parça da akülerdir. Elektrik enerjisin, depo eden ve gerektiğinde cihazın kullanımına sokan aküler, araçların çalışması için gereklidir. Akülü araçlar için kullanılan akünün cinsi, modeli, kalitesi onun için uygun olmalıdır. Falcon motosiklet aküsü araç ile uyumlu ve uzun süre dayanıklı yapısı ile verimli bir yapıdadır. Yedek parça olarak da temini konusunda sıkıntı yaşamadan bulunabilir. Donma, verimsizlik, akma yapması gibi durumları yaşamadan konforlu bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Falcon ürünleri kalitesi ile daima standart bir başarının ürünü olarak ortaya çıkmaktadır. Falcon motosiklet inceleme yapıldığında piyasadaki büyük küçük onlarca ürün arasından kendisini rahatlıkla gösterir. Başarılı satış grafiği ve kolay bulunurluğu ile her zaman öncelikli tercihlerdendir. Ürün incelemesi yapıldığında tasarımındaki detaylar hayranlık uyandırıcıdır. Gerek klasik gerek modern olsun her bakımdan muazzam parçalar önünüze çıkacaktır. İç yapısı ile de kaliteli ve güvenilirdir. Hangi şartlarda olursa olsun uygun araç ile rahatlıkla yolculuk yapılabilir. Falcon motosiklet yorumları araç ile yaşadığı tecrübelerini paylaşan kullanıcılar tarafından olumlu şekilde yapılmaktadır. Yorumlar takip edildiğinde memnun kalmış kullanıcıların tecrübeleri ve araçları hakkında bire bir bilgi edinilebilir. Tercih yaparken fikir sahibi olmak için ideal bir yöntemdir. Falcon motosiklet fiyatları da kalitesi ve başarılı ürünlerine göre bütçe dostudur.

Arama Kriterleriniz

Falcon
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Apachi (14)
Aprilla (2)
Arora (120)
Asya (3)
CİTYCOCO (3)
Derbi (1)
Di Blasi (1)
Ducati (1)
ENBO (1)
Falcon (185)
Ginger (1)
Hero (9)
Honda (93)
Kanuni (5)
Kral (20)
Kuba (100)
Lifan (3)
MIKU Max (1)
Mondial (213)
Mypet (3)
Niu (3)
Ramzey (70)
Regal (14)
Rks (118)
Stmax (13)
Suzuki (1)
Sym (1)
TGB (2)
Tvs (1)
Vespa (2)
Volta (33)
WATT (3)
Yamaha (9)
Yuki (153)
Zealsun (6)
Zongshen (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Motor Hacmi

(92)
(42)
(41)
(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL