Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Commuter

için 4 sonuç bulundu.
 • 17.450,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  16.950,00 TL

  mertmotorluaraclar
  %94
 • 37.999,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  37.499,00 TL

  kayalarmotor
  %99
 • 20.000,00 TL 18.790,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  18.290,00 TL

  % 6
  MOTORSİKLETDÜNYASIAŞ
  %98
 • 20.000,00 TL 18.790,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  18.290,00 TL

  % 6
  MOTORSİKLETDÜNYASIAŞ
  %98

Commuter Motosiklet

Gelişen teknolojiyle birlikte, ulaşım alanında daha fazla çeşitlilik görülmektedir. Her geçen yıl, trafiğe kayıtlı motorlu taşıtlardaki artış meydana gelmektedir. Günden güne artan bu yoğunluk, karayollarındaki akışın yavaşlamasına, zaman zaman da durma noktasına getirmektedir. Trafik ağlarında görülen bu tarz sorunlar özellikle büyük kentlerde beraberinde büyük sorunlar doğurmaktadır. Yol genişletme ya da diğer alternatif çözümler araç yoğunluğu hızına eşit olmadığı için bu tarz problemler hala devam etmektedir. Hızla akıp giden zaman da geride kalmamak, sıkışık trafikte mahsur kalmamak için insanlar her geçen gün daha farklı yollara başvurmaktadır. Diğer taşıtlara bakıldığında daha az yer kaplayan bir ulaşım aracı olan motosikletler ön plana çıkmaktadır. Sürdürülebilir yöntem arayışına giren insanlar tarafından benimsenen bu taşıtın pek çok çeşidi bulunmaktadır. Commuter motor temel seviye olarak kabul edilmektedir. Motosiklet kullanımında yeni olan kişiler için son derece uygun kullanım özelliklerine sahiptir. Dikkat çeken tasarımlarına ek olarak, yakıt tüketim oranlarından dolayı da tercih edilmektedir. Yapı olarak son derece dayanıklıdır. Bakımı diğer çeşitlere göre kolaydır. Kullanıcı dostu olan bu model, konu yedek parça fiyatları olduğu zaman oldukça hesaplıdır. Genel özellikleri göz önüne alındığında, commuter motor kullanımı şehir içinde kullanım için kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Gerek tasarımı gerekse teknik özellikleri ile şehir trafiğinden sıkılan, yakıt konusunda daha avantajlı bir seçenek arayanlar için en uygun seçeneklerden biridir. Dilerseniz sayfamızda yer alan ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun, farklı markalara ait commuter motor çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Commuter Motor Özellikleri

Commuter Motor Özellikleri

Motosiklet modelleri çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda giderek daha popüler bir taşıt seçimi haline gelmiştir. Commuter motor özellikleri göz önüne alındığı zaman, şehir için en uyumlu modellerden biri olduğu görülmektedir. Gün içerisinde keyifli ve konforlu bir yolculuk yaşamak ya da motosiklet tutkusunu ilk kez deneyimlemek isteyenler için son derece uygundur. Ülkemizde başlangıç motosikleti ya da kurye motosikleti olarak da bilinir. Diğer motosikletlere göre daha tutumlu bir yakıt kullanımı görülen bu motor, bu özelliğinden dolayı kuryeler tarafından da tercih edildiği için o isimle anılmaktadır. Amatör kullanıcıların, kontrolde zorlanmayacakları bir sınıf olan bu motorların kullanımı son derece basittir. Yalnızca manuel değil, yarı otomatik vitese sahip, CUB olarak da geçen seçenekler de bulunmaktadır. Ağırlığının fazla olmaması, dayanıklı bir yapıya sahip olması kullanım kolaylığı dışında; olası bir kaza durumunda commuter motor kullananlar için rahatlık sağlar. Kıvrak yapıları sayesinde, sıkışık trafikte ya da daha dar yollarda manevra yapılması kolaylaşır. Şehir içerisinde bu özelliğinden dolayı sürekli durmak zorunda kalmadan ve vakit kaybetmeden ilerleyebilir. Tek ya da iki silindirli motorla görülen bu taşıt sınıfında motor gücü çok yüksek değildir. Motor hacimleri 250cc altında; genellikle 125cc, 150cc ya da 200cc gibi hacimlerdedir. Güçlü bir motora sahip olmadığı için hız konusunda yüksek bir limite sahip değildir. Hız durumuna göre değerlendirmek gerekirse, daha hızlı ilerlemesi gereken şehirler arası yolculuklarda da kullanılabilse bile, şehir içi ulaşım ihtiyacını karşılaması için sürücüler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Commuter Motor Modelleri

Commuter Motor Modelleri

Motosiklet ile yollara ilk kez çıkmaya hazırlananlar, yeni bir motor arayışında olanlar ya da yedek bir motor isteyen kişilerin, kendi kullanım koşullarına uygun modeli bulması gerekir. Birçok motor çeşidi arasından bir seçim yaparken detaylı bir inceleme yapmak oldukça faydalı olacaktır. Günlük kullanımlar, iş ya da okula ulaşım sağlamak için en çok tercih edilen modellerden biri commuter motorlardır. Daha çok tek kişilik bir yolculuk için daha konforlu olan bu motorlar farklı modeller ile dikkat çekmektedir. Commuter motor modelleri sahip olduğu silindir hacmine ve vites türüne göre birbirinden ayrılmaktadır. Yeni başlayanlar ve daha rahat bir kullanımın amaçlayan sürücüler için yarı otomatik vitesli seçenek olan CUB modellerin tercih edilmesi çok daha ideal olacaktır. Hız yapmayı seven ve bazen yasal sınırlar içinde kalmakta zorlanan kişiler için son derece güvenli bir modeldir. Hız limiti konusunda şehir içerisindeki hız limitini aşmamak için tercih edilebilir. Elbette her araç seçiminde teknik özelliklerin önemi tartışılmaz derecede önemlidir, ancak görüntüsü de çoğu kullanıcı için önemli tercih sebeplerinden biridir. Spor tasarımları ile göze hitap eden bu sınıf içerisinde bulunan modeller farklı renk ve tasarımlarla piyasada yer almaktadır. Motor gücüne göre farklılık gösteren ehliyet grupları arasından A1 motor ehliyeti ile 125cc motor gücüne sahip bir commuter motor kullanabilir, motosiklet için güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Hafta sonları ufak gezintilere çıkmak, günlük işleri halletmek isteyenler tarafından da tercih edilebilir. Commuter motor modelleri arasında karar vermekte güçlük çekenler ya da commuter motor tavsiyesi arayanlar için sayfamızda bulunan yorumları okuyarak, kullanıcıların deneyimlerine ilk ağızdan ulaşabilir, seçiminiz için tarafsız olan bu fikirlerden yararlanabilirsiniz.

Commuter Motor Fiyatları

Commuter Motor Fiyatları

Her geçen gün artan ve sıkışan trafikte araçlarla ilerlemek giderek zorlaşmaktadır. Bu durumda çoğu insanın farklı alternatifleri araştırmaya itmektedir. Böylelikle, yolculuk süresini kısaltacak, maddi anlamda diğer taşıtlara oranla daha az maliyete sahip bir yakıt tüketimi ve kullanım kolaylığı vaat eden araçlar ön plana çıkmaktadır. Motosiklet en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biridir. Gezmek, eğlenmek ya da ulaşım sağlamak gibi farklı amaçlara hizmet eden motosikletler, hız ve konfor yönünden büyük artılara sahiptir. Motosiklete yeni başlayanlar için genellikle commuter motor önerisi yapılmaktadır. Son derece pratik ve kullanımı kolay olan bu motosikletlerle siz de zamanı yakalayabilirsiniz. Kıvrak manevralar yaparak sıkışık alanlardan rahatça uzaklaşır, güçlü yapısı ile kendinizi trafikteki olası kazalara karşı koruyacak önlemler alabilirsiniz. Dakikalar içinde kat edebileceğiniz mesafeler ile sıkışık trafikte harcayacağınız zamanı daha farklı alanlarda verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Yapı olarak ince ve hafif olmasının avantajını park yeri ararken rahatlıkla görebilirsiniz. Bakım açısından da diğer sınıflara oranla daha ekonomik olduğu söylenebilen bu modeller, gerekli olduğunda da kolay bir şekilde yedek bir parça bulunabilmesi ile son derece kullanıcı dostu bir ulaşım aracı olarak değerlendirilebilir. Ürünler arasından inceleme yaparken; yakıt sistemi, motor tipi, silindir sayısı ve vites seçeneklerine göre daha etkili bir tercih yapabilirsiniz. Tüm bu özellikleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyerek aracınızdan alacağınız verimi olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Görsel açıdan estetik bir tarzı benimseyen ürünler arasından daha modern ya da klasik modeli benimseyebilirsiniz. Onlarca seçenek arasında tüm bu incelemelerinize rağmen seçeceğiniz ürün için bir kararsızlık yaşıyorsanız, ürünleri satın almış kullanıcılarının yaptığı commuter motor yorumları size yardımcı olabilir. Geniş ürün yelpazesi ile commuter motorlar, kullanılan parçaların kalitesi, üretim yeri, markası ve modeline göre farklı fiyat aralıklarında görülebilir. Farklı bütçeler için farklı seçenekler oluşturan commuter motor fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfamızda yer alan ürünlere göz atabilir, motosiklet tutkusunu yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Motor Hacmi

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL