Filtreleri Temizle
Marka
Xp

Kategoriler

Marka

Dvl
Duo
Fe
FE
Tca
Lob
Nyx
Mac
LR
XP
MT
NYX
Xp
IB
TCA
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Makyaj

için 6 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

XP Makyaj

Makyaj, cildi daha pürüzsüz kılmak, kusurlarını gidermek için kullanılır. Aslında makyaj, oldukça eski tarihlerden beri insan hayatının içindedir. O zamanlarda hem kadın hem de erkeklerin özellikle gözlerini belirginleştirmek üzere kullandıkları bir yöntemdir. Eski dönemlerde kullanım alanı kısıtlı olan makyaj günümüzde, genelde kadınların uyguladığı bir işlemdir. XP makyaj malzemeleri dilediğiniz her an makyaj uygulaması yapabilmeniz için size geniş yelpazedeki ürünlerini sunar. Makyaj uygulamasını yapacağınız fırçalardan her cilt tonuna uygun renkteki fondotenlere kadar makyaja dair her türlü ürüne sayfamızdan ulaşabilirsiniz. XP makyaj ürünleri güvenilirliği kanıtlanmış, kaliteli içeriklerden üretilmiştir. Bu yüzden sayfamızdan satın alacağınız XP makyaj ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

XP Makyaj Setleri ve Kullanımları

XP Makyaj Setleri ve Kullanımları

Makyaj kullanımı eski zamanlardan günümüze kadar ulaşmıştır. Kullanım şekilleri ya da kullanılan malzemeler farklı olsa da amaç hep aynı kalmıştır. Görünüşünüze sağlık ve güzellik katmak makyajın amacı haline gelmiştir. Makyaj aynı zamanda modayla da oldukça iç içedir. Giyilen kıyafete göre makyaj tercihleri farklılaşabileceği gibi tamamen makyaja ait oluşturulmuş ve gelişmekte olan bir moda da vardır. Makyaj modasının ilerlemesinde en büyük yardımcı ise gelişen teknolojidir. Bilinen belli başlı makyaj malzemelerinin yanı sıra artık adım adım uygulanan ve makyaja yeni bir yaklaşım getiren ürünler ortaya çıkmaya başlamıştır. Marka, bu döneme ayak uydurarak her türlü yeni ürünü marka bünyesine katar. Siz de XP makyaj ürünlerini satın alarak makyaj modasının son ürünlerine sahip olabilirsiniz. Makyaj uygulaması önce yüze uygulanacak bir baz ile başlar. XP makyaj bazı uygulanacak olan makyajın yüze daha iyi yerleşmesini ve yüzde daha iyi durmasını sağlar. Makyajın tüm aşamaları bittikten sonra uygulayacağınız XP makyaj sabitleyici ile makyajınızın son dokunuşunu yapabilirsiniz. Sabitleyici sprey, makyajın yüzünüzde uzun saatler yeni uygulama yapılmış gibi durmasına yardımcı olur. Bu iki ürünü makyaj rutininizin bir parçası haline getirerek kalıcı sonuçlar alabilirsiniz. Makyaj uygulaması sırasında ne tür bir fırça kullandığınız önem taşır .Kaliteli bir fırça, ürünün yüzdeki duruşunu oldukça etkiler. XP makyaj fırçaları bu sebeple tercih etmeniz önerilen bir üründür. Farklı makyaj ürünleri için farklı türde fırçalar bulunur. Bu fırçaları ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi XP makyaj fırça seti tercih ederek ihtiyacınız olan tüm fırçalara aynı anda sahip olabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte makyaj ürünlerinin çeşitlilik gösterdiği günümüzde ortaya çıkan başka bir uygulama yöntemi ise sünger kullanmaktır. Fırça yerine XP makyaj süngeri tercih ederek fondöten ya da allık gibi ürünleri yüzünüze rahatça uygulayabilirsiniz. En temel makyaj ürünü olan fondöten aynı zamanda satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken üründür. Fondötenin cilt tonunuzla uyumlu olması büyük önem taşır. XP fondöten sunduğu geniş renk skalasıyla bu konuda işinizi kolaylaştırır. Geniş renk skalasına sahip başka bir ürün ise XP far paleti çeşitleridir. Gölgelendirme işlemine uygun birçok rengi aynı kutuda bulunduran bu paletler sayesinde çantanızda daha az makyaj malzemesi taşıyabilirsiniz. XP kontür paleti ile yüzünüze boyutlandırma kazandırarak makyajınızı detaylandırabilirsiniz. Ürün, yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Far paleti gibi, her türlü boyutlandırma işlemini yapacak farklı renkleri tek bir sette barındır. Yine yanınızda taşıyabileceğiniz birbirinden farklı renkleriyle XP ruj davetlerde ya da günlük yaşamınız sırasında makyajınıza ufak ama etkili bir dokunuş katabilir. Markanın geniş ürün yelpazesine sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun XP Makyaj Ürünleri

Her İhtiyaca Uygun XP Makyaj Ürünleri

Makyaj dünyası her geçen gün büyük gelişim gösterir. Bu değişimler sırasında XP markası da gelişmelere ayak uydurarak kullanıcılarına en son ürünleri sunabilmek için çalışır. Değişmeleri son hızla takip eden markanın dikkat çeken bir özelliği de uygun fiyatlı ürünleriyle kullanıcılarına ulaşmasıdır. Fiyat değişimlerinin nedeni üretim aşamaları, kullanılan malzemenin kalitesi ya da ürünlerin kalıcılığı olarak sıralanabilir. XP makyaj fiyatları her bütçeye uygun bir fiyat aralığına sahiptir. XP, hem bütçeye uygun fiyatlara sahip olması hem de çok çeşitli makyaj ürünlerini bünyesinde barındırması sebebiyle sıklıkla tercih edilen markalardandır. XP makyaj malzemeleri fiyatları bütçenize uygun olup aynı zamanda kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Teninize uygulayacağınız ürünlerin ne kadar kaliteli ve güvenilir olduğunu bilmeniz gerekir. Markanın diğer kullanıcılar tarafından kanıtlanmış güvenirliği hakkında bilgi almak için XP makyaj malzemeleri yorumlar kısmını inceleyebilirsiniz. Sayfamızın bu kısmında diğer kullanıcıların deneyimlerini öğrenebilir ya da daha sonra siz de kendi deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz. Marka fiyat politikası genele bakıldığında uygun fiyatlardan oluşurken kendi içerisinde fiyat farklılıkları gösteren belli başlı ürünlere sahiptir. Örneğin, XP far paleti marka içerisinde farklı fiyatlandırılan bir üründür. Aynı palette birden çok far bulunması ürünün fiyatını etkileyen başlıca unsurlardan biridir. XP kapatıcı da far setleri gibi markanın diğer ürünlerine kıyasla fiyat farkı gösteren bir diğer üründür. Bunun sebebi, kapatıcının makyajın en önemli ve en temel adımı olmasıdır. Cilt kusurlarınızı örtecek, doğru seçilmiş bir kapatıcı ile daha sağlıklı ve güzel görünebilirsiniz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlara sahip olacağınız XP makyaj seti ve markanın daha başka birçok ürününü sayfamızdan inceleyebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

XP Makyaj Ürünlerinin Bakımı ve Kullanım Süreleri

XP Makyaj Ürünlerinin Bakımı ve Kullanım Süreleri

Kaliteli ve çeşitli XP makyaj malzemeleri ile makyaj deneyiminizi bir adım ileriye taşırken hem sağlığınız hem de satın aldığınız ürünlerin uzun ömürlü olabilmesi için uymanız gereken bazı kurallar vardır. Öncelikle satın aldığınız her türlü kozmetik ürününü hijyen kurallarına uygun şekilde muhafaza etmeniz önerilir. Evinizde hijyen ortamını sağlamak kolaydır fakat; makyaj malzemelerinizi yanınızda taşımak istiyorsanız daha özenli davranmanız gerekebilir. Taşıma ve hijyen kolaylığı sağlamak için markanın ürettiği XP çantalı makyaj seti çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bu set günlük yaşantınızda veya seyahatlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Kozmetik ürünlerini özenle muhafaza etmenin yanında bu ürünlerin kullanım ömürlerini bilmek ve o süreye göre kullanmak da önemlidir. Bu nedenle, her kullanımdan sonra kapağını sıkıca kapatmayı ihmal etmeyin. XP markasının kaliteli ve güvenilir ürünlerini sayfamızdan inceleyebilir ve siz de tarzınızı yansıtacak makyaj malzemelerine sahip olabilirsiniz.