Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Makyaj

için 193 sonuç bulundu.

Alix Avien Makyaj

Uzun yıllardır sektörde olan Alix Avien, kozmetik alanında önemli bir yer tutar. Makyaj sektörünün durmaksızın değiştiği ve geliştiği bu dünyada Alix Avien, devamlı olarak yeni ürünlerle çeşitliliğini arttırır. Yurt dışında da bilinen Alix Avien kozmetik, çeşitliliğin önemli olduğu bir sektörde kendisini sürekli yenileyerek canlılığını korur ve bu yüzden kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Her zevkten kullanıcıya hitap edecek kadar geniş bir ürün skalası bulunan marka, birbirinden farklı birçok ürünü tasarlar. Kozmetik sektöründe; yüz, göz ve dudaklar için ürettiği ürünlerle tanındığı gibi parfüm ve oje tarzı kişisel bakım ürünleriyle de oldukça bilindik bir marka haline gelmiştir. Kalitesi ile kullanıcıların isteklerine hitap eder ve ürünlerin bol miktarı ile uzun bir kullanım ömrü sunar. Alix Avien, ürün çeşitliliğiyle kullanıcıların isteklerini karşılamaya dikkat eder ve üretim sürecinde kullanıcıların yorumlarına özen gösterip kendini yeniler. Her cilt tipine ve rengine uygun ürünler marka dâhilinde mevcuttur. Mat ya da parlak yapısıyla ön plana çıkan makyaj malzemeleri çeşitli seçenekleriyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunulur. Birçok çeşidin olduğu kozmetik sektöründe fiyat ve kaliteli yapısıyla tercih edilen Alix Avien markasında, beklentileriniz doğrultusunda seçebileceğiniz farklı ürünler mevcuttur. Rimelden ruja ve göz kalemine kadar birçok ürün, kendi içinde çeşitler barındırır. Markanın makyaj malzemelerine sayfamızdan bakabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihte bulunabilir ve alacağınız ürünlere karar verebilirsiniz

Alix Avien Makyaj Malzemesi Çeşitleri

Alix Avien Makyaj Malzemesi Çeşitleri

Alix Avien makyaj ürünleri, kullanıcı isteklerine ve sektörün faaliyetlerine göre çeşitlenir. Sürekli yenilenen makyaj dünyasında Alix Avien, sunduğu çeşitlilik ile kullanıcılara istediklerini bulma şansını tanır. Yüz makyajında, göz altı halkalarınızdan şikayetçiyseniz Alix Avien Natura Likit Concealer kullanabilirsiniz. Ürünü kolaylıkla uygulayabilir ve likit yapısıyla göz çevrenizi kurutmadan doğal bir görünüme ulaşabilirsiniz. Bu ürünle yüzünüzdeki sivilce izlerini ve güneş lekelerini de kapatabilirsiniz. Cilt tonunuzu eşitlemek ve kusurları gizlemek istiyorsanız Alix Avien fondöten tercih edebilirsiniz. Alix Avien Natura Fondöten, yoğun kapatıcılık özelliğiyle cilt tonunu eşitlediği gibi cilde 8 saate kadar süren nem verir. Yüzünüze dağıtılması kolaydır ve doğal bitişiyle sağlıklı bir görüntünüz olur. Yaşlanma belirtilerine karşı koyan Alix Avien Anti-Age Fondöten cildinize kapatıcılık sağlarken cildinizin korunmasına da yardımcı olur. İçinde bulunan hyaluronik asitle nemi cilde hapseder ve ışıltılı bir görünüm sunar. Likit ürünlerin çizgilere dolmasını engellemek ve makyajı sabitlemek içinse Alix Avien pudra alabilirsiniz. Renkli pudralarla hızlı bir şekilde makyaj yapıp kusurları gizler ve pürüzsüz bir cilde ulaşırsınız. Göz makyajında Alix Avien göz kalemi tercih ederek etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Akmayan ve bulaşmayan Alix Avien göz kaleminin kolay bir uygulaması vardır. Hassas gözlere sahipseniz gözlerde kızarma ve yanma yapmayan bu ürünle rahat edebilirsiniz. Smoky göz kaleminin arkasındaki aplikatörle buğulu bir görünüm elde edebilirsiniz. Göz kalemlerinin farklı renklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Alix Avien markası eyeliner konusunda farklı özelliklere sahip pek çok ürün sunar. Kalem ya da likit eyeliner seçenekleri vardır. Tercihinize göre mat veya parlak eyeliner alabilirsiniz. Alix Avien ruj çeşitleri ise kişiden kişiye değişir. Mat rujlar seviyorsanız Alix Avien Matt Diamond ruj size uygun olacaktır ama doğal bitişli rujlar tercihiniz olacaksa, Diamond serisini incelemek isteyebilirsiniz. İki ruj serisi de nemlendirici özelliklere sahiptir ve renkleri iyi verir. Kullanım kolaylığı ile kalem rujlar da tercih edilen başka bir çeşittir. Alix Avien oje ürünlerinde neon renkler ve simli ojeler gibi birçok ürün bulunur. Sürümü kolay olduğu gibi kalıcıdır ve oje kurutucularla da çabucak kuruması sağlanabilir. Alix Avien kaş kalemi ise geniş renk skalasıyla dikkat çeker ve arkasındaki fırçayla rahatlıkla kullanılabilir. Orta yumuşaklıktaki kalem kaşlarınızda herhangi bir dökülme yapmayacaktır. Ürün çeşitlerine sayfamızdan bakabilir ve size uygun ürünü seçebilirsiniz.

Alix Avien Makyaj Malzemesi Seçerken Dikkat Edilecekler

Alix Avien Makyaj Malzemesi Seçerken Dikkat Edilecekler

Kozmetik sektöründe ürün seçerken dikkat edebileceğiniz birtakım unsurlar vardır. Markaların ‘cruelty-free’ olması kozmetik sektöründe önemli bir durumdur. Makyaj malzemeleri, hayvanlar üzerinde denenmeden sektörde yerini alırken marka ‘cruelty-free’ ibaresini alır. Alix Avien, hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir marka olarak kullanıcıların tercihlerini etkiler. Makyaj malzemesi alırken ürünün ne kadar doğal olduğu da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Her şeyin gittikçe organikleşmeye başladığı dünyada, Alix Avien de paraben gibi kimyasallardan uzaklaşır ve bitkisel bazlı makyaj malzemeleri üretir. Yanlış ürün tercihi cildinizde sivilcelenmeye yol açabilir. Bu yüzden, ürün alırken cilt yapısına dikkat edilmelidir. Cildiniz yağlıysa ‘oil-free’ denilen yağsız fondötenleri tercih etmeniz doğru olacaktır. Alix Avien Natura Fondöten ‘oil free’ yapısıyla sizin için uygundur. Makyajınızın daha kalıcı olmasını istiyorsanız kullandığınız ürünün formuna dikkat edebilirsiniz. Kapatıcılarda stick formundaki ürünler yoğun kapatıcı işlevini görür ve daha kalıcıdır. Renk pigmentasyonu ve seçimi de önemli bir faktördür. Alix Avien far paleti, pigmentasyonu ve renk skalasıyla birçok kişiye hitap eder. Günlük hayatınız için nude tonlar seçebilirsiniz. Akşam kullanımı için bir palet alacaksanız simli tonlar, kahverengi, lacivert gibi renkleri düşünebilirsiniz. Paletin kaç rengi olduğuna bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı renkleri kullanıyorsanız üçlü paletleri alabilirsiniz. İsteklerinizin doğru karşılanması için ürünlerin amaçlarını bilmek önemlidir. Eyeliner sürerken zorlanıyorsanız Alix Avien eyeliner çeşitlerinden diplinerı kullanabilirsiniz. Kısa fırçasıyla işiniz kolaylaşabilir ya da detaya önem veriyorsanız ince uçlu eyeliner tercih ederek net çizgiler oluşturabilirsiniz. Alix Avien maskara seçiminde, ihtiyaçlarınıza göre seçim yapılmalıdır. Hacimli kirpikler istiyorsanız kalın ve sık fırçalar uygundur. Alix Avien Zoom, taşıyıcı toplarıyla kirpiklerinize dolgunluk verir. İnce fırçalarsa kirpikleri uzatmaya yarar ve en kısa kirpiklere dahi ulaşabilir. Ekstra siyah bir ton istiyorsanız bu konuda maskaranın pigmentine bakılmalıdır. İstediğiniz kriterlere göre ürünleri inceleyerek değerlendirebilir ve uygun ürüne ulaşabilirsiniz.

Alix Avien Makyaj Fiyatları

Alix Avien Makyaj Fiyatları

Alix Avien fiyatları, üründen ürüne değişiklik gösterir. Ürünlerin özellikleri ve kalitesi, fiyatları etkiler. Yüz, göz ve dudaklar gibi farklı kategorilerin fiyatları aynı değildir. Maskara ile rujların fiyat skalası birbirinden farklıdır. Kapatıcıların fiyatıysa pudralara ya da fondötenlere kıyasla daha ucuzdur. Ürünlerin kendi içinde formu da fiyatlardaki değişkenlikte etkendir. Likit kapatıcılarla stick kapatıcıların fiyatları farklılık gösterir. Fondöten fiyatındaysa, fondötenin özellikleri değişiklik gösterir. Alix Avien Natura Fondöten ile Alix Avien Anti-Age Fondötenin fiyatları aynı değildir. Anti-Age Fondötenin içinde bulunan hyaluronik asit gibi özel maddeler yüzünden ve cildi ekstradan koruduğu için fiyatları farklıdır. Göz kalemlerinde farklı renkler fiyatları değiştirebilir. Sıkça tercih edilen siyah renkle yeşil ya da mor gibi her markada bulunmayan renkler aynı değildir. Bu kalemlerin ‘waterproof’ olmaları ve ter ya da suya dayanıklı yapıları fiyatları etkileyen özelliklerdendir. Metalik göz kalemleri ve smoky göz kalemleri de markanın çeşitlerinden olup bütün çeşitlerin kendine özgü bir fiyatlandırması vardır. Eyeliner için de ‘waterproof’ özelliği fiyatları etkileyen bir unsurdur. Gün boyunca gözde kalacak olan eyeliner için hem kalıcılık hem de rengin siyahlığı önemli bir etkendir. Özellikle ruj ürünleri, yıllar içinde sürekli değişir. Klasik rujlar ve mat rujlar olduğu gibi kalem rujlar ya da Alix Avien Matte Slim Lipstick gibi ince rujlar da vardır. Bu çeşitlenme, kullanıcıların seçim şansını artırdığı gibi fiyatlardaki oranı da değiştirir. Far paletlerindeki tekli, ikili, üçlü ya da beşli renklere göre de fiyat belirlenir. Göz kalemi, eyeliner ve maskara gibi ürünler, kendi içlerinde ikili veya üçlü olarak satılabilir ya da maskara ve göz kalemi ikili ürün olarak satılıp özel bir fiyat konulabilir. Sayfamızda, Alix Avien kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyarak ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir ve sizin için en ucuz ürünleri sıralayıp tercihinizi yapabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Alix Avien
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (98)
A+D (2)
Abc Derm (29)
Accu-Chek (5)
Aden (3)
Alix Avien (193)
All In One (10)
Aloe (1)
Amantara (4)
Amway (56)
Apotcare (2)
Apraise (12)
Ardell (53)
Arifoğlu (1)
Artdeco (265)
Aubrey (1)
Aveeno (1)
Avene (39)
Avon (697)
B&H (1)
Babe (15)
Babor (1)
Babylabs (9)
Bagline (2)
Bakras (3)
Balmy (4)
Banat (1)
Barbara Bort (319)
Becca (42)
BeeIcon (2)
Bell (60)
Benefit (68)
Bepanthol (2)
BESTTEM (6)
Beurer (33)
Beyond (2)
Beyu (454)
Bienars (1)
BioAqua (2)
Bioderma (18)
Bioterra (1)
Biowera (2)
Bioxin (4)
Blistex (11)
Blueberry (4)
Bobbi Brown (137)
Bote (50)
Bourjois (14)
Box up (1)
Broadway (10)
Buffer (2)
Burberry (3)
By Terry (24)
Cameleo (1)
Carla (1)
Carmina (1)
Catrice (71)
Caudalie (3)
Cecile (570)
Chanel (351)
Charmzone (1)
Clarins (670)
Clinique (555)
Cocosh She (20)
ColourPop (1)
Couleur (1)
Coverderm (17)
Crome (3)
Dalin (1)
Darphin (11)
Ddf (5)
De Nature (1)
Deborah (249)
Delia (44)
Dermacol (53)
Dermaprof (1)
Dermoskin (30)
Destek (412)
Dettol (1)
Diadermine (17)
Diamond (3)
Divage (96)
(22449)
Dr. Angel (2)
Dr. Plus (1)
Ducray (1)
Duo (62)
Dvl (154)
e.l.f. (8)
Ecotools (104)
Eeose (10)
Eklips (21)
Elf (18)
Elite (128)
Ellaro (2)
Elly (120)
Emily (60)
Emotion (20)
Escape (21)
Esila (1)
Essence (510)
Estee Lauder (622)
Estel'la (1557)
Esterel (124)
Eveline (53)
Everlash (3)
Eyebrowz (3)
Eyeko (2)
Eylure (39)
Faberlic (5)
Farmasi (2343)
Fe (159)
FE (1)
Filorga (3)
Fixplant (3)
Flormar (2847)
Gabrini (877)
Garnier (49)
Givenchy (19)
Glade (1)
Glam Glow (2)
GNX (18)
Gold (101)
Golden Rose (3386)
Gosh (21)
Gucci (2)
Guerlain (209)
Haarex (1)
Heliocare (14)
Heliotrop (2)
Himalaya (3)
Huncalife (246)
Igia (1)
İlkom (1)
İmpala (27)
Incia (18)
Ingrid (7)
Innova (33)
Insight (1)
Iris (80)
İzla (26)
Jane Iredale (956)
Janssen (1)
Jaun Paul (1)
Juvena (2)
Kajal (3)
Kanebo (149)
Kat Von D (50)
Kiko (54)
Kirpi (9)
Kiss (123)
Korres (1)
Kozel (42)
Kryolan (182)
L'actone (39)
L'rouge (3)
L.A. Girl (5)
La Mer (4)
La Perla (1)
Laconia (2)
Lafiola (1)
Lambre (13)
Lancaster (1)
Lancome (597)
Lavera (18)
Lcn (1)
Le Lac (1)
Lilyum (3)
Lionesse (718)
Lirene (2)
Liviton (1)
Lob (25)
Logona (3)
Loreal (240)
Loreal Paris (1159)
LR (108)
Luciana (1)
Lush Lash (70)
M.A.C (100)
M.Asam (40)
Magna-RX (1)
Makeuptime (92)
Mara (12)
Marbella (12)
Masshile (1)
Match (111)
Matraş (25)
Matrix (1)
Mavala (57)
Mavena (1)
Max Factor (269)
Maya Brown (12)
Maybelline (1027)
Mc Ellyn (9)
Mermerden (2)
MERRYS (12)
Miniso (6)
Miramax (12)
Misbahçe (1)
Miss Cop (6)
Miss W (1)
Missha (256)
Morfose (7)
Msyaho (7)
MT (179)
Mud (2)
Nanoasia (13)
Nars (383)
Nascita (1812)
Naturalive (16)
Neutrogena (15)
New Well (685)
Newmacy (61)
Nivea (51)
No (35)
Note (916)
Nuage (1)
Nuxe (16)
Nvey Eco (34)
NYC (5)
Nyx (58)
Ocean (588)
Oilwise (1)
Omron (1)
Oral-B (1)
Organique (1)
Oriflame (286)
Oseque (1)
Ossion (17)
Otacı (1)
Palladio (32)
Pastel (2087)
Pinkle (29)
Pinky Rose (13)
PlastArt (5)
PRESTIGE (25)
Priori (2)
Promani (65)
Pupa (576)
Q&R (1)
RapidLash (1)
Rapsodi (15)
Raqun (1)
Redist (41)
Refectocil (87)
Revlon (46)
Revolution (78)
Rimmel (9)
Roc (4)
Roll-N-Go (2)
Ruby Rose (209)
S-iron (14)
Sante (71)
Sebamed (1)
Selin (3)
Sensilis (58)
Sephora (110)
Sheida (99)
Shibella (19)
Shilibao (1)
Shiseido (259)
Sigma (3)
Signal (1)
Simin (1)
Sinosha (15)
Sisley (181)
Siveno (2)
Skin79 (1)
Sleek (25)
SmartFx (2)
Smashbox (50)
Softem (3)
Solife (1)
Solingen (244)
Statice (1)
Stila (1)
Talya (2)
Tanaçan (2)
Tarko (401)
Tarte (51)
TCA (16)
The Balm (100)
Thuya (3)
TianDe (16)
Tintirom (1)
Tom Ford (40)
Toneit (2)
Too Faced (4)
Toppik (14)
Traj (3)
Trim (88)
Trina (100)
Uriage (1)
Vaseline (2)
Veronni (18)
Vichy (170)
Vivaldi (1)
Watsons (8)
Wet n Wild (104)
Wunder2 (3)
Xolo (2)
Xp (249)
XP (11)
York (1)
Youngblood (183)
Zao (1)
Ziaja (5)
Zigavus (2)
Zirh (2)
Zorah (4)
Zoya (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (54)
ve üzeri (56)
ve üzeri (56)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL