Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Makyaj

için 1,787 sonuç bulundu.

Nascita Makyaj

Makyaj malzemeleri, kadınların en yoğun şekilde kullandığı ürünler arasında yer alır. Özellikle, günlük kullanıma uygun olanları, her kadının vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Yoğun taleplerin etkisiyle makyaj sektöründe ciddi bir büyüme olmuş ve sayısız markanın bulunduğu bir piyasa oluşmuştur. Nascita kozmetik, bu kalabalık arasında, kalite politikası kapsamında oluşturduğu ürünlerle makyaj sektöründe önde gelen isimlerden biri haline gelmiştir. Nascita ürünleri, gelişmiş teknolojiler kullanılarak üretilir. Marka, her açıdan göz alıcı olmayı hedefleyen ürünleriyle her kesimden kullanıcıya hitap eder. Markanın ürün gamında, makyaja yardımcı olan hemen hemen her ürün bulunur. Kullanıcı memnuniyeti odaklı bir anlayışıyla yenilikleri daima takip eden marka, ürünlerini bu doğrultuda geliştirir. Değişen trendlere uyum sağlayarak, özel ürünlerin yanı sıra trend ürünleri de kullanıcılarına sunar. Standardize ettiği üretim koşulları ve malzemeleriyle, her kullanıcıya aynı kalitede ürünler sunmayı amaçlar. Bu sayede, Türkiye’nin her yerinde adından memnuniyetle söz ettirir. İçinde bulunduğu sektör, hijyen ve sağlık konularında oldukça titizlik gerektiren bir alan olduğundan dolayı, bütün üretim süreçleri dünya standartlarında gerçekleştirilir. Bu da Nascita makyaj ürünlerinin uzun yıllardır, güvenle ve sevilerek kullanılmasını sağlar.

Nascita Makyaj Çeşitleri

Nascita Makyaj Çeşitleri

Makyaj malzemeleri alanındaki çeşitlilik, her zevke ve ihtiyaca uygun ürün geliştirme amacıyla gün geçtikçe artar. Çok çeşitli kategorilere ayrılan makyaj malzemeleri, Nascita markası çatısı altında da geniş bir gruplandırmaya sahiptir. Markanın en sık tercih edilen ürünlerinin başında Nascita makyaj fırçaları gelir. Makyaj fırçaları, çok çeşitli ihtiyaçlara cevap vererek oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Özel koleksiyonlar altında üretilen Nascita fırçalar, kullanım alanlarına göre farklı şekilde tasarlanır. Confetti collection, pro makyaj ve stiletto makyaj fırçaları, en sık tercih edilenler arasında yer alır. Bunların yanı sıra ocean series ve bronzy glow makyaj fırçaları da öne çıkan fırça modellerindendir. Farklı fırça seçenekleri de ihtiyaçlara göre belirlenebilir. Nascita fırça seti ise birçok fırça modelini içinde barındırarak kolaylık sunar. Her koleksiyon ve set, içinde özel kullanımlar için olan fırçaları bulundurur. Nascita fondöten fırçası, markanın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Oldukça kullanışlı olan bu ürün, fondöten kullanımını rahat hale getirir. Nascita allık fırçası da pratiklik sağlayan ürünlerdendir. Yumuşak dokusu ile dikkat çeken allık fırçası, makyaj süresince size yardımcı olur. Nascita far fırçası ise sıklıkla tercih edilen bir diğer üründür. Markanın far fırçaları ile profesyonel makyaj deneyimini yaşayabilirsiniz. Marka, makyaj aksesuarları kategorisinde de birçok farklı ürün barındırır. Nascita sünger ve ponpolar, makyaj çantaları, aynalar, yüz ve vücut simleri, makyaj temizleme aletleri, bu kategorinin ana ürünleridir. Özellikle, Nascita makyaj süngeri ürünleri, piyasadaki çoğu süngerin aksine kullanım özellikleri ve dayanıklılığı bakımından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Her bir ürün farklı renk ve doku özelliğine sahip olmakla beraber, farklı kullanım özellikleriyle de birçok avantaja sahiptir. Örneğin; tamamen kauçuktan üretilen ve kokusuz olan Nascita ocean sünger, suda bekletilerek kullanılması bakımından piyasadaki birçok süngerden farklı bir yapıya sahiptir. Nascita, en yeni teknolojileri kullanarak geliştirilen bu ürünlerinde, tamamen kullanıcı deneyimlerinden ve isteklerinden ilham alır. Bu da her yeni üründe daha başarılı bir çıkış yaparak, trend belirleyici markalar arasına girmesini sağlar. Bir diğer ürün kategorisini bakım ürünleri oluşturur. Saç, yüz ve tırnak bakımı için tasarlanan ürünlerin hepsi, kendi alanında profesyonel bakım sağlar. Örneğin, Nascita manikür seti içerisinde bulunan ürünlerin hepsi fonksiyonel tasarımlarıyla, kullanıcılarına kaliteli ve kolay uygulanabilir bakımı sunar.

Nascita Makyaj Çeşitleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Nascita Makyaj Çeşitleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Makyaj ve bakım ürünleri, oldukça hassas bölgelere uygulanan materyaller olması bakımından özenle seçilmesi gereken ürünlerdir. Özellikle, hassasiyetin yoğun olduğu bölgelerde kullanılacak makyaj ürünleri ve uygulayıcı aparatların içerik ve malzemeleri titizlikle incelenmelidir. Her markada olduğu gibi Nascita makyaj ürünlerini seçerken de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Bunlardan ilki, kullanıcının cilt tipi ve özelliklerini iyi bilmesidir. Cilde uygulanacak herhangi yanlış bir ürün, cilde ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle, kullanıcıların ürünleri almadan önce ihtiyaçlarına ve ciltlerine uygun olup olmadığına dikkat etmesi gerekir. Örneğin; yağlı bir cilt için üretilen Nascita akne temizlik seti, kuru bir cilde sahip kullanıcılar tarafından kullanıldığında istenilen etkiyi vermeyebilir. Bu gibi noktalara dikkat etmek, gerek cilt sağlığı gerekse üründen alınacak verim bakımından olumlu etkilere sahip olacaktır. Sünger, fırça, kirpik gibi ürünlerin oluşturduğu maddeler konusunda hassasiyet ve alerjiye sahip olan kullanıcıların, bu ürünleri kullanmaktan kaçınması ve alternatifler araması önerilir. Makyaj ürünü alışverişinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir diğeri, ürünlerin kullanım amacına uygun seçilmesidir. Nascita makyaj ürünleri, çoğu zaman fonksiyonel özellikleri sayesinde birden fazla işlem için kullanılabilecek şekilde üretilir. Ancak, gerek hijyen bakımından gerekse profesyonel bir görünüşe sahip olunabilmesi bakımından, makyaj ürünlerini üretildikleri amaca uygun kullanmak önemlidir. Doğru fırçaların doğru tekniklerle kullanılmasıyla yapılacak bir makyaj, günlük ortamlarda bile profesyonel bir makyaj deneyimi sunabilir. Bunun yanında, tırnak bakımı gibi hijyenin büyük önem taşıdığı bölgelerin malzemelerinin yine sadece o bölgeler için kullanılması, sık sık temizlenmesi ve yenilenmesi hem sağlık hem de ürün verimi açısından faydalı olacaktır. Eğer takma kirpik kullanacaksanız, gözünüze zarar vermeyen ürünler tercih etmeniz gerekir. Nascita takma kirpikler, kaliteli ve rahat kullanıma sahip ürünlerdir. Bu sayede kolayca çıkarıp takabilirsiniz.

Nascita Makyaj Fiyatları

Nascita Makyaj Fiyatları

Nascita, uzun yıllardır piyasada olmanın verdiği tecrübe ve kullanıcılarını iyi tanımanın gücüyle sektöründe öncü firmalar arasında yerini almıştır. Saç bakım ürünlerinden tırnak bakım ürünlerine, ayak bakım ve saç bakım ürünlerine, süngerlerinden fırçalarına, makyaj çantalarından aynalarına kadar her kategoriden seçeneği ile makyajın bütün aşamalarında yer almayı başarır. Her ürün için uzun araştırmalar ve farklı çalışmalar geliştirerek, sadece ürün içeriği için değil malzemenin dış görünüşü açısından da farklı tasarımlar ortaya koyar. Bu tasarımlar, kaliteli içeriklerin göz alıcı sunumlarla birleşmesini sağlar. Nascita makyaj ürünleri, gerek kalitesi gerek adeta bir süs eşyasını andıran dış görünüşleriyle birçok ünlü makyöz ve fenomen tarafından da sıklıkla kullanılır hale gelmiştir. Markanın kalite politikası, tüm ürünler için geçerli olup dünya standartlarında üretim gerçekleştirmesini sağlar. Ürünler, kaliteli olanı en ucuz fiyatlarla kullanıcıya ulaştırma gayesiyle üretilir. Marka her yeni koleksiyonda, günün trendlerini takip ederek, kullanıcılarına alışılmışın dışında ürünler sunmaya çalışır. Bu gibi bir ürün içerik, özellik ve tasarım çeşitliliği söz konusu olduğunda, fiyatların da çok farklı aralıklarda olması kaçınılmazdır. Nascita fırça fiyatları da bu nedenle farklı şekilde fiyatlandırılır. Ürün modeli ve özellikleri, fiyatı etkileyen faktörlerin başında yer alır. Bir ayna ile takma kirpik farklı kategorilere sahip olmakla birlikte, farklı fiyat aralıklarına da sahiptir. Bu geniş çeşit ve fiyat skalası içinde, zevk ve ihtiyacınıza en uygun Nascita makyaj ürününü seçmek için sayfamızı ziyaret edebilir ve ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmında, önceki kullanıcıların deneyimlerinden faydalanarak, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sayfamız üzerinden seçeceğiniz Nascita makyaj ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Nascita
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (96)
A+D (2)
Abc Derm (29)
Accu-Chek (5)
Aden (3)
Alix Avien (191)
All In One (10)
Aloe (1)
Amantara (4)
Amway (54)
Apotcare (2)
Apraise (12)
Ardell (53)
Arifoğlu (1)
Artdeco (263)
Aubrey (1)
Aveeno (1)
Avene (38)
Avon (739)
B&H (1)
Babe (15)
Babor (1)
Babylabs (9)
Bagline (2)
Bakras (3)
Balmy (5)
Banat (1)
Barbara Bort (315)
Becca (42)
BeeIcon (2)
Bell (61)
Benefit (66)
Bepanthol (2)
BESTTEM (6)
Beurer (35)
Beyond (2)
Beyu (564)
Bienars (1)
BioAqua (2)
Bioderma (17)
Bioterra (1)
Biowera (2)
Bioxin (3)
Blistex (11)
Blueberry (4)
Bobbi Brown (135)
Bote (50)
Bourjois (15)
Box up (1)
Broadway (10)
Buffer (2)
Burberry (3)
By Terry (24)
Cameleo (1)
Carla (1)
Carmina (1)
Catrice (69)
Caudalie (3)
Cecile (564)
Chanel (352)
Charmzone (1)
Clarins (681)
Clinique (825)
Cocosh She (20)
ColourPop (1)
Couleur (1)
Coverderm (17)
Crome (3)
Dalin (1)
Darphin (11)
Ddf (5)
De Nature (1)
Deborah (282)
Delia (44)
Dermacol (53)
Dermaprof (1)
Dermoskin (33)
Destek (412)
Dettol (1)
Diadermine (16)
Diamond (3)
Divage (111)
(22147)
Dr. Angel (2)
Dr. Plus (1)
Ducray (1)
Duo (59)
Dvl (152)
e.l.f. (8)
Ecotools (103)
Eeose (9)
Eklips (22)
Elf (18)
Elite (123)
Ellaro (2)
Elly (108)
Emily (63)
Emotion (22)
Escape (21)
Esila (1)
Essence (519)
Estee Lauder (812)
Estel'la (1479)
Esterel (124)
Eveline (53)
Everlash (3)
Eyebrowz (3)
Eyeko (2)
Eylure (39)
Faberlic (5)
Farmasi (2313)
Fe (158)
FE (1)
Filorga (3)
Fixplant (3)
Flormar (2952)
Gabrini (848)
Garnier (46)
Givenchy (19)
Glade (1)
Glam Glow (2)
GNX (18)
Gold (101)
Golden Rose (3361)
Gosh (21)
Gucci (2)
Guerlain (205)
Haarex (1)
Heliocare (14)
Heliotrop (2)
Himalaya (3)
Huncalife (242)
Igia (1)
İlkom (1)
İmpala (27)
Incia (18)
Ingrid (7)
Innova (33)
Insight (1)
Iris (81)
İzla (26)
Jane Iredale (958)
Janssen (1)
Jaun Paul (1)
Juvena (2)
Kajal (3)
Kanebo (149)
Kat Von D (49)
Kiko (51)
Kirpi (12)
Kiss (120)
Korres (1)
Kozel (42)
Kryolan (181)
L'actone (39)
L'rouge (3)
L.A. Girl (5)
La Mer (4)
La Perla (1)
Laconia (2)
Lafiola (1)
Lambre (13)
Lancaster (1)
Lancome (592)
Lavera (18)
Lcn (1)
Le Lac (1)
Lilyum (3)
Lionesse (721)
Lirene (2)
Liviton (1)
Lob (25)
Logona (3)
Loreal (242)
Loreal Paris (1141)
LR (108)
Luciana (1)
Lush Lash (69)
M.A.C (99)
M.Asam (40)
Magna-RX (1)
Makeuptime (92)
Mara (12)
Marbella (12)
Masshile (1)
Match (112)
Matraş (25)
Matrix (1)
Mavala (56)
Mavena (1)
Max Factor (288)
Maya Brown (12)
Maybelline (996)
Mc Ellyn (9)
Mermerden (2)
MERRYS (12)
Miniso (6)
Miramax (12)
Misbahçe (1)
Miss Cop (6)
Miss W (1)
Missha (252)
Morfose (7)
Msyaho (5)
MT (179)
Mud (2)
Nanoasia (13)
Nars (381)
Nascita (1787)
Naturalive (16)
Neutrogena (15)
New Well (688)
Newmacy (60)
Nivea (51)
No (35)
Note (905)
Nuage (1)
Nuxe (16)
Nvey Eco (34)
NYC (5)
Nyx (50)
Ocean (571)
Oilwise (1)
Omron (1)
Organique (1)
Oriflame (285)
Oseque (1)
Ossion (17)
Otacı (1)
Palladio (31)
Pastel (2050)
Pinkle (29)
Pinky Rose (13)
PlastArt (5)
PRESTIGE (25)
Priori (2)
Promani (62)
Pupa (570)
Q&R (1)
RapidLash (1)
Rapsodi (15)
Raqun (1)
Redist (40)
Refectocil (86)
Revlon (45)
Revolution (66)
Rimmel (9)
Roc (4)
Roll-N-Go (2)
Ruby Rose (210)
S-iron (14)
Sante (71)
Sebamed (1)
Selin (3)
Sensilis (58)
Sephora (110)
Sheida (99)
Shibella (19)
Shilibao (1)
Shiseido (263)
Sigma (3)
Signal (1)
Simin (1)
Sinosha (15)
Sisley (183)
Siveno (2)
Skin79 (1)
Sleek (24)
SmartFx (2)
Smashbox (51)
Softem (3)
Solife (1)
Solingen (248)
Statice (1)
Stila (1)
Talya (3)
Tanaçan (2)
Tarko (404)
Tarte (52)
TCA (16)
The Balm (97)
Thuya (3)
TianDe (16)
Tintirom (1)
Tom Ford (42)
Toneit (2)
Too Faced (4)
Toppik (14)
Traj (3)
Trim (88)
Trina (98)
Uriage (1)
Vaseline (2)
Veronni (18)
Vichy (170)
Vivaldi (1)
Watsons (7)
Wet n Wild (102)
Wunder2 (3)
Xolo (2)
Xp (247)
XP (10)
York (1)
Youngblood (182)
Zao (1)
Ziaja (5)
Zigavus (2)
Zirh (2)
Zorah (4)
Zoya (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(110)
ve üzeri (134)
ve üzeri (142)
ve üzeri (147)
ve üzeri (154)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL