Filtreleri Temizle
Marka
Elite

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Dvl
Duo
Fe
FE
Tca
Lob
Nyx
Mac
LR
XP
MT
NYX
Xp
IB
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Makyaj

için 10 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Elite Makyaj

Çağımızın olmazsa olmaz ürünleri olan makyaj, kadınların günün her saati tercih ettiği bir bakım rutinidir. Her kadın kendi stilini yansıtan makyajıyla topluma karışır. Kombinlerin özelliklerine göre tercih edilen makyaj malzemeleri günün saatleri içinde değişiklik gösterir. Genellikle gündüz daha ferah ve genç bir makyaj tercih edilirken akşam saatlerinde yoğun etkileyici tarzda hareket edilmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile Elite kozmetik makyaj sektöründe ihtiyacı karşılar niteliktedir.

 Elite Makyaj Ürünleriyle Teninizde Şıklığı Yakalayın

Elite Makyaj Ürünleriyle Teninizde Şıklığı Yakalayın

Günlük yaşamın bir parçası haline gelen kozmetik, tarihin eski zamanlarından bu yana insanla birlikte gelişim göstermiştir. Öncelikle gözlerde kendini gösteren makyaj gelişen dünya ile birlikte yüzde, dudakta, kaşlarda görülmeye başlanmıştır. Artık makyaj bir ihtiyaç haline gelmiştir. Globalleşen dünya ile gelişen online alışveriş sektörü kozmetiğin de önünü açar niteliktedir. Hanımlar artık zaman kaybetmeden internet üzerinden ihtiyaçları olan makyaj ürünlerine rahatlıkla ulaşabilmektedir. İnternet üzerinden kolaylıkla edinebileceğiniz Elite makyaj ürünleri geniş ürün yelpazesiyle ihtiyacınızı karşılayacaktır. Modern dış dizaynı ve ürün kalitesiyle göz dolduran Elit makyaj, renk seçenekleriyle de sektörde isminden söz ettirmeye aday bir markadır. Aklınıza gelebilecek her kategoride ürünü içinde barındıran marka tekli göz farları, rujları ve yüz vb. ürünleriyle ışıltınıza ışıltı katacaktır. Yüzünüzde yaratacağınız porselen fakat doğal vizyon cildinizin gün boyu taze bir görünüme olanak verir. Kullandığınız fondötenin üzerine kullanacağınız Elite pudra ile yüzünde gün içinde oluşabilecek yağlanmaların ve parlamaların önüne geçebilir, teninizdeki sağlıklı görüntüyü koruyabilirsiniz.

 Cildinizde Tazelik Sağlayan Elite Makyaj Malzemelerini Keşfedin

Cildinizde Tazelik Sağlayan Elite Makyaj Malzemelerini Keşfedin

Elite makyaj malzemeleri sosyal yaşantınızda yüzünüzde oluşacak tebessüme en çok yakışacak ürünlerdir. Böylelikle gustosunu yükseltmeyi amaçlayanlar için Elite marka makyaj ürünleri doğru bir tercih haline gelir. İşe gitmeden önce evde yaptığınız o mükemmel makyajın gün içinde de sizinle kalmasını istersiniz. Ofiste, okulda, sokakta havanın değişkenlik gösterdiği her mekanda makyaj ürünleri cildimizin tipine de bağlı olarak incelip kaybolabiliyor. Sürdüğünüz fondöten cilt etkenleriyle beraber sizi günün sonuna kadar taşımıyorsa makyaj sabitleyiciler iyi bir alternatif oluşturacaktır. İçerikleriyle ciltteki yağ üretimini engelleyen spreyler, aynı zamanda yüze hafif ışıltılar vererek makyajınızın saatlerce bozulmaz. Bu yağ üretiminin geçmek için yaptığınız makyajın üzerine rahatlıkla uygulayabileceğiniz Elite makyaj sabitleyici sprey makyajınızı koruyacak hem de yüzünüzde bir tazelik yaratacaktır. Böylelikle makyajın akma endişesi ortadan kalkacak size keyifli bir gün kalacaktır. İnce ayrıntılarla önemsediğimiz cildiniz günün her saati canlılık içerisinde olacak, yüzünüzdeki gülümsemeyle birlikte çevrenize olumlu enerjiler yaymanızı sağlayacaktır.

Cildinizdeki Zarafeti Elit Makyaj ile Dışa Vurun

Cildinizdeki Zarafeti Elit Makyaj ile Dışa Vurun

Genç ve dinamik görüntü, herkesin arzuladığı yegane hususlardan biri olmuştur. Elite kozmetik, bunun bilincinde olarak kullanıcılarının isteklerine kulak verir. Özellikle dikkat çeken ürünlerden olan tekli farlar, dış dizaynı ve içerisinde yer alan renkler ile trendlerin en yakın takipçisi konumundadır. Son dönemde makyaj ürünlerinde çokça kullanılan mat görünüm, Elite makyaj malzemeleri arasında da yerini almış bulunmaktadır. Bununla beraber metalik görüntüyü sevenler için canlı metalik farlar da iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Çoklu göz farlarını tercih edenler için ise dörtlü göz farları numaralarla kategorize edilmiş farklı modeller sunmakta, alıcının istediği renklerde oluşturulup gönderilmektedir. Makyajda kalıcılık herkes için en önemli noktalardan biridir. Uzun süre kalıcılık sağlayan likit rujlar gün içinde yediğiniz yemekte de içtiğiniz kahvede de sizinle olmaya devam edecektir. Elite makyaj ürünleri içerisinde yer alan likit mat rujlar ve lipstickler uzun süreli kalıcılığı müşterisine vadetmektedir. Siz de bu ürünlerden edinmek isterseniz Elite sayfasını inceleyebilir, ürünlere göz atabilirsiniz.