KADIN UYKU GİYİM KAPRİ & ŞORT TAKIM

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Kadın Uyku Giyim Kapri & Şort Takım

Kadınların en çok tercih ettiği iç giyim ürünleri arasında yer alan şort takımları; atlet, tişört ya da şortun bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Şortun daha uzun modeli olan kapriler de takım halinde satılmaktadır. Farklı renk, model ve tasarımlarda üretilen kadın şort takımları ve kadın kapri takımları gün içinde evdeyken ya da yatarken rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Kategorimiz altında yer alan birbirinden şık ve eğlenceli bayan şort takımları ve kapri takımlarını inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Kapri ve Şortlu Takım Modelleri

Kapri ve Şortlu Takım Modelleri

Askılı veya kısa kollu üst ve şort ya da kapri şeklinde iki parça halinde üretilen kadın kapri kapri ve kadın şortlu takım modelleri, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Desenli, baskılı, çiçekli, puantiyeli olmak üzere birbirinden farklı onlarca seçeneğe sahip takımlar arasından zevkinize ve tarzınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Ev içinde daha rahat hareket etmek için kullanılan kadın şort ve kapri takımları, aynı zamanda gece özgürce hareket edebilmek için pijama yerine de kullanılmaktadır. Özellikle sıcak havalarda oldukça tercih edilen şortlu pijama takımı ile rahat bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz. Alt kısmı daha uzun bir model olan kadın kapri takımları da evde gün içinde ya da gece pijama yerine kullanılabilir. Pamuklu kumaşlardan üretilen takımlar son derece esnek hareket etme imkanı sunmaktadır. Her daim şıklığından ödün vermeyen bayanlar için üretilen saten şortlu gecelikler de birden çok renk ve model seçeneğinde beğeninize sunulmaktadır. Kategorimiz altında büyük beden bayan şort ve bayan kapri takımları da yer almaktadır.

Şortlu Takım Seçimi

Şortlu Takım Seçimi

Günlük kullanımlarda ve gece yatarken pijama yerine kullanılan şortlu pijama takımlarının amacı rahat bir kullanım elde etmektir. Bu nedenle satın alacağınız takımın öncelikle bedeninize uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Bedeninize dar gelen ve sıkan takımlar, gün içinde ve gece uyurken rahatsız olmanıza neden olacaktır. Kumaş tipi de iç giyim ve uyku giyim ürünleri için oldukça önemli bir konudur. Derinin hava almasını önleyen naylon ve polyester malzeme içeren kumaş tipleri, gribal enfeksiyonlara davetiye çıkarmakla birlikte, çeşitli cilt hastalıklarına ve kadın hastalıklarına da sebep olabilir. Bu sebeple sentetik kumaşlara karşı pamuk, ipek ve keten gibi organik kumaşlardan üretilen iç giyim ve uyku giyim ürünlerini tercih etmenizi öneririz.

Şortlu ve Kaprili Pijama Fiyatları

Şortlu ve Kaprili Pijama Fiyatları

Dışarıdan eve geldiğinizde evinizde rahatça hareket edebilmeniz için giyebileceğiniz şort takımı ve kapri takımı modelleri farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Atlet-şort, tişört-şort ya da atlet-kapri ve tişört-kapri şeklinde modelleri bulunan bu kullanışlı takımlar arasından bütçenize ve zevkinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Farklı ürün çeşitlerinin yer aldığı kapri & şort takımları arasında fiyat, renk ve beden filtrelerini kullanarak aradığınız standartlarınıza uygun ürünleri kolayca sıralayabilirsiniz. Şortlu ve kaprili kadın pijama fiyatları seçeceğiniz ürünün markasına, modeline, üretildiği kumaş türüne, özelliklerine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizi ziyaret ederek pek çok markaya ait geniş ürün seçkisini inceleyebilirsiniz. İç Giyim & Uyku Giyim kategorimizi de ziyaret ederek diğer ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.