Jüpon & Kombinezon

için 466 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Jüpon & Kombinezon

Kadınların hayatını kolaylaştırmak ve rahat bir giyim tarzı elde etmeleri için birçok bayan iç giyim ürünü tasarlanmaktadır. Bu ürünlerden biri olan jüpon ve kombinezon modelleri, iç gösteren kumaştan üretilen etek ve elbiselerin altına giyilmektedir. Kumaşın iç göstermesini ve yürüme sırasında kumaşın elektriklenerek yukarı tırmanmasını engelleyen bu kullanışlı ürünler, farklı renklerde ve modellerde tasarlanmaktadır.

Jüpon Nedir?

Jüpon Nedir?

Fransızca’da “jupon" olarak geçen jüpon kelimesi iç etek anlamına gelmektedir. Bel kısmı lastikli yapıda olan jüpon modelleri, vücuda tam uyum sağlarlar. Peki jüpon neden kullanılır? Bazı kumaşlar yapıları gereği güneş ışığında veya yapay ışıkta iç göstermektedir. İç etek olan jüponlarınızı eteklerinizin altına giyerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. İç göstermeyi engelleyen etek astarı jüponlar, genellikle astarlık kumaşlardan üretilmektedir. Floş, astetat veya jarse astar gibi kumaşlar, jüpon için kullanılan kumaşlardır. Eteklerinizin altına jüpon alırken en dikkat etmeniz gereken nokta ise eteğinizin renk tonuna uygun bir renkte jüpon tercihidir. Açık renkli etekleriniz krem rengi ya da beyaz jüpon modellerini tercih edebileceğiniz gibi, koyu renkli eteklerinizin içine de siyah jüpon modellerini tercih edebilirsiniz.

Kombinezon Nedir?

Kombinezon Nedir?

Kombinezon; kadınların, elbise altına giydikleri kısa, askılı ve genelde saten olan kolsuz iç çamaşırı modelidir. Neredeyse elbiselerin altından fark edilmeyecek derece ince yapıda olan kombinezonlar, dışarıdan kesinlikle belli olmazlar. Kombinezon seçimi yaparken elbisenizin rengine göre seçim yapmanız gerekmektedir. Koyu renkli elbiseler için siyah, açık renkli elbiseleriniz içinse beyaz ya da ten rengi kombinezon modellerini tercih edebilirsiniz. Genelde askılı ve bol yapıda olan kombinezonların, straplez ve vücuda yapışan modelleri de bulunmaktadır. Üretiminde saten ve benzeri akışkan kumaşların daha çok kullanıldığı kombinezon çeşitleri bu sayede üzerine giydiğiniz elbiselere yapışmaz. Günlük yaşamınızda hareketli ve rahat bir kullanım elde edebilmeniz için üretilen kombinezonların, esnek ve toparlayıcı özelliğe sahip modelleri de mevcuttur. Vücudu şekillendiren, fazlalıkları örten ve bedeninize fit bir form kazandıran toparlayıcı kombinezonlar, dar elbiselerin üzerinize tam oturarak daha şık ve düzgün görünmenizi sağlar.

Jüpon ve Kombinezon Fiyatları

Jüpon ve Kombinezon Fiyatları

Kadınların kıyafet tercihlerine, beden yapılarına ve ölçülerine uygun olarak üretilen pek çok kombinezon ve jüpon modeli bulunmaktadır. Kombinezon elbise modelleri; uzun ya da mini boylarda üretilmektedir. Elbisenizin boyuna göre uygun kombinezon modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Vücudu saran esnek elbise içi astarlar sayesinde gün boyu rahat ve özgür bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu kullanışlı modeller; kullanılan kumaş malzemelerine, dikişe, askı biçimlerine, boylara, dokulara, ölçülerine göre farklı fiyat aralık aralıklarında satışa sunulmaktadır. Kategorimizde pek çok markaya ait geniş bir ürün yelpazesi yer almaktadır. Değişen jüpon ve kombinezon fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için kategorimizi inceleyebilir ve bütçenize en uygun modeli satın alabilirsiniz. İç Giyim & Uyku Giyim kategorimiz altında yer alan diğer ürünleri de modellerini detaylıca inceleyerek satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(197)
(189)
(187)
(147)
(17)
(17)
(16)
(12)
(12)
(10)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

101DZYN (1)
Anıl (75)
ANIL (3)
Anıt (2)
Aydın (2)
Berrak (3)
Blackspade (20)
Cicimod (9)
(73)
Doreanse (24)
Dorya (4)
Emay (36)
Erdem (16)
Eromiss (1)
İmer (8)
Kom (42)
Le Jardin (6)
LEJARDIN (1)
M.I (3)
Malabadi (13)
Merry See (4)
Modinn (1)
Namaldı (1)
NBB (29)
Nbb (9)
Obje (5)
Ten (1)
Yeni İnci (20)
Yevda (6)
Özkan (2)
Özlem (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Sezonsuz (110)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Desen

Düz (63)
(10)
Başka bir kelime deneyin

İçerik

(22)
(19)
(8)
(5)
(5)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Günlük (33)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Etek Boyu

(10)
(9)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Bel Tipi

(11)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(55)
ve üzeri (78)
ve üzeri (85)
ve üzeri (87)
ve üzeri (88)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL