Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Beden

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Nbb
Kom
Zi
Ten
2as
LTB
F.K
Pjs
BMD
Brs
Quw
Hmd
Bsm
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kol Tipi

Ürün Tipi

Bel Yüksekliği

Başka bir kelime deneyin

Kalıp

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Desen

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

İç Giyim

için 68,429 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

İç Giyim ve Uyku Giyim

İç giyim de en az kıyafetler kadar önemli bir detaydır. Çoğu kadın genellikle kıyafeti ile uyumlu olarak giyinmeye çalışır. Diğer parçalarda olduğu kadar bu ürünlerde de rahatlık oldukça önemlidir. Çünkü kimse gün boyu kaşındıran veya vücudunu sıkan şeyler giymek istemez. Kadınlar kendilerine verdikleri önemi hem kıyafet seçiminde hem de iç giyim seçiminde de gösterirler. Kimi kadın için önemli olan rahatlık iken, kimi kadın için ise ürünün duruşu ve modeli ön plandadır. Genç yaşta annelerin tavsiyeleri ile başlayan bu seçim süreci, zaman içinde kişinin kendisini ve zevklerini tanıyarak farklı yönlere kıvrılması ile değişir. Her yaşa ve her zevke hitap eden binlerce çeşit bulmak mümkün. Aynı şey uyku giyim için de geçerlidir. Bu kategori için rahatlık ilk sırada olsa da, yine de hem rahat hem de şık bir duruşa sahip olan modeller vardır. Kadınlar kendileri ile yalnız kalmak istedikleri zaman, genellikle ihtiyaçları olan şeylerin başında, kendilerini içine rahat ve özel hissedecekleri bir iç giyim takımı ve pijama setidir. Özellikle yorucu bir günün ardından, iş kıyafetlerinden sonra, giyinince hafif bir his uyandıran bu ürünler hemen her kadının dolabında mevcuttur. Neredeyse çoğu modelde farklı birçok renk seçeneği olduğundan, eğer kişi o ürün ile kendini rahat hissediyorsa, diğer renklerini tercih ettiği oldukça sık görülen bir durumdur. Siz de ihtiyaç duyduğunuz bir pijama takımını veya iç giyimi, sitemizden inceleyebilir ve tercihte bulunabilirsiniz.

 Kadın İç Giyim Modelleri

Kadın İç Giyim Modelleri

Farklı birçok beden ölçüsü düşünülerek tasarlanan bu ürünlerin, yine birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Örneğin genç kızlar için tasarlanmış olan pedli sutyenler, telsiz oldukları için kullanımı daha rahattır ve alışma süreci için uygundur. Göğüsleri kaldırma özelliği bulunan destekleyici ürünler ise genellikle daha ileri yaşlarda tercih edilir. Özellikle omuzları açık olan bir üst tercih edildiği zaman, straplez modellerin kullanımı daha uygundur. Bu ürünlerde gizli olarak askı yeri mevcuttur ve askılar da ayrı şekilde ya da ürünle birlikte satılır. Balkonet tarzda olan ürünler ise, üçgen modellerin tersine, daha düz bir kesim şeklinde olduğu için, kıyafetlerden görünme sorunu yaşamazsınız. Üçgen modeller ise genellikle tişörtler ile birlikte sıklıkla kullanılmaktadır. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen iç giyim çeşitleri arasından bir başkası ise büstiyerdir. İç giyim büstiyer modeli daha uzun bir şekildedir, genellikle balensiz tasarlanmakta olup kısa tişörtlerin altından giyilerek de tercih edilmektedir. Külotlarda ise yüksek bel ve normal bel çeşitleri vardır. Aynı zamanda tanga, string, slip gibi modellerinin yanı sıra bazı kıyafetlerde iz bırakmaması için dikişsiz olan modelleri de mevcuttur. Bu iki temel ürün iç giyim takımları şeklinde satılmak ile birlikte ayrı ayrı da satılmaktadır. Örneğin, yeni evlenenler için gelin koleksiyonu oluşturan birçok marka mevcuttur. Genellikle beyaz rengi hakim olan bu iç giyim modelleri birçok ürünün set halinde oluşturulmasıdır. Bunlara ek olarak iç giyim atlet özellikle kış aylarında, sıcak tutması sayesinde oldukça tercih edilen bir üründür. Modeller ve set halinde olup olmaması gibi etkenler, iç giyim fiyatları konusunda değişikliğe sebep olmaktadır.

 Uyku Giyim Modelleri

Uyku Giyim Modelleri

Kadın pijama takımları çok renkli bir kategoridir. Her modelden ve her renkten ürün bulunmaktadır. Kış mevsiminde yoğun olarak tercih edilen polar uyku giyim modelleri aynı zamanda ev içinde giyilerek de kullanılmaktadır. Oldukça sıcak tuttuğu için bu ürüne olan talep fazladır. Mevsim fark etmeksizin, her dönemde talebin en yoğun olduğu modellerden biri ise pamuklu ürünlerdir. Hem kalıplarının uygunluğu hem de her mevsim kullanılabilir olması, bu ürüne olan talepleri açıklar niteliktedir. Yaz mevsiminde ise genellikle askılı ve şort parçalarından oluşan takımlar tercih ediliyor. Uyku giyim kategorisinde en çok dikkat çeken ürünlerden bir diğeri saten içerikli ürünler. Giyildiği andan itibaren verdiği o yumuşak dokusu sayesinde, gün boyu oluşan yorgunluğu hafifletiyor. Hem rahat hem de şık bir görünüm oluşturuyor. Hem uzun kollu modellerde hem de kısa kollu pijamalarda, uzun paçalı veya kısa şort olan modeller mevcut. Uyku giyim çeşitleri arasından bir diğeri de gecelikler. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği bir kategori olan uyku giyim gecelik modelleri için de birçok seçenek sunuyor. Hem uzun kollu hem askılı hem de yarım kollu olan modeller var. Bu kategori için de pamuklu, saten ve penye olarak birçok faklı kumaşta ürüne ulaşmak mümkün. Desenli modellerin yanı sıra düz renklerde de oldukça seçenek var. Bazı modeller, gecelik ve sabahlık olarak takım şeklinde satılmaktadır. Bu setlerde genelde bir ürün tek renk iken, diğer ürün desenli olmakla birlikte, iki ürünün de tek renk veya birbirini tamamlayıcı renklerden oluştuğunu görebilirsiniz. Bulunan parça sayısı ve kullanılan malzeme düşünüldüğünde uyku giyim fiyatları değişkenlik gösterebilir.

 Uyurken Bile Tarz Olmak Mümkün

Uyurken Bile Tarz Olmak Mümkün

Genellikle bu iki kategorideki ürünler bir koleksiyon olarak tasarlansa da, ayrı ayrı kişisel zevkleri göz önüne alarak, kendi tarzınıza göre de bir bütün oluşturabilirsiniz. Üreticiler tarafından oluşturulan koleksiyonlar ağırlıklı olarak, bir renk yoğun olacak şekilde hazırlanırlar fakat yaka kesimleri, kullanılan ürünlerde bulunan bağcıklar, düğmeler veya dikilen ip renginin farklı oluşu gibi ufak detaylar eklenerek bir farklılık da yapıldığı görülebilir. Çoğu zaman kadınların önem verdiği bir ürün grubu olan iç giyim dantelli modeller ile taçlandırılarak oluşturuluyor. Genellikle braletlerde ağırlıklı olarak görülen bu detay, alt giyimde de göze çarpıyor. Her kadının dolabında bulunan siyah, beyaz ve ten rengi olan bu ürünlere ek olarak, renkli ve farklı desenlerden oluşan modellerin de yoğun bir ilgiye sahip olduğu söylenebilir. Siz de bulunan modeller arasından, ister dantelli ister çiçek desenli ve daha birçok desen ve dokuya sahip, zevkinizi yansıtan ürünü inceleyebilirsiniz. Uyku giyim modelleri arasından hem pijama takımlarında hem de geceliklerde görebileceğiniz düğme detayı, ürüne bir gömlek havası katarak şık bir duruş ortaya koyuyor. Çoğu uyku giyim gecelik modelinde bulunan ayarlanabilir askı sayesinde de, uyurken bile şıklığınızı koruyarak bir yandan da yaka açıklığını ayarlayabilir ve rahatlığı da elde edebilirsiniz. Uyku giyim çeşitleri genellikle rahatlık amacı göz önünde bulundurulduğundan daha bol kesimlerde üretilse de, kişinin tercihi göz önüne alınarak dar kalıplarda ve daha kısa ölçülerde ürünler de bulunmaktadır. Siz de uykunuzda bile bir bütün içinde hissetmek istiyorsanız, kadın giyim ve aksesuar sayfamızda yer alan bu ürünleri inceleyip, tarz ve zevkinize uygun olan ürünleri birleştirebilirsiniz.