SÜTYEN & KÜLOT TAKIMI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Sütyen & Külot Takımı

Sütyen ve külotlar ayrı ayrı satılmasının yanında takım olarak da bulunabilirler. Farklı renk ve modeldeki bu ürünleri kategorimizden rahatlıkla bulup, istediğinizi satın alabilirsiniz.

Sütyen ve Külot Takımları

Sütyen ve Külot Takımları

Sütyen takımları modellerine göre oldukça farklılık gösterir. Sütyen modellerine göre ayrı, külot modellerine göre ayrı takımlar bulabilirsiniz. Bu noktada sütyen modelleri içerisinde straplez sütyen, sporcu sütyen, dolgulu sütyen, dolgusuz sütyen, çok amaçlı sütyen, dikişsiz sütyen modelleri yer alır. Bu modeller arasından kullanım amacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Külot modellerine baktığınızda ise silikonlu külotlar, tangalar ve G-string olanlar karşınıza çıkar. Saten, pamuklu, jarse, penye gibi birçok kumaş seçeneğinden üretilen sütyen külot takımlarından rahatlığınızı göz önüne alarak seçimler yapmalısınız. Üstelik çok sayıda farklı renginin bulunduğu için giyeceğiniz kıyafetlerle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Takım Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Takım Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Eğer bir sütyen külot takımı alacaksanız birçok noktaya birden bakmanız gerekir. İlk etapta sütyen yapısının vücut tipiniz ile uygun olduğundan emin olmalısınız. Daha sonrasında ise doğru beden seçimi yapmalısınız. Düzgün ve üzerinize tam oturan doğru sütyenleri tercih ettiğinizde hem daha ince görünürsünüz hem de giysinizin üstünüzde düzgün durmasını sağlarsınız. Üstelik doğru sütyen seçimi sadece görünüş açısından değil sağlık açısından da son derece önemlidir. Göğüslerinizin sağlığını korumak için evde dahi sütyen kullanmalısınız, böylece yer çekimine yenik düşmesini önlersiniz. Sütyen yanında külot seçimlerinizde de aynı hassasiyeti göstermelisiniz. Tüllü, dantelli, fırfırlı, saten, pamuklu gibi çok sayıdaki külot modelinden günlük kullanımlarınız için pamuklu ve antibakteriyel olanlar tercih edilmelidir. Bu sayede birçok rahatsızlığın da ortadan kalktığını göreceksiniz. Aynı zamanda terletmeyen kumaştan üretilenler konfor sağlarken ve dikişsiz olarak üretilen modelleri tercih etmeniz kıyafetlerinizin daha estetik durmasına yardımcı olur. Giysinizin altından görünmemesi noktasında string külotlar en büyük yardımcınız olacaktır. Hafiflik ve rahatlık hissetmek açısından da tanga modeller size göre olacaktır.

Sütyen ve Külot Takımları Fiyatları

Sütyen ve Külot Takımları Fiyatları

Sütyen külot takımları fiyatları modele ve kullanılan malzemeye göre çeşitlenmektedir. Yine de belli başlı markaların dışında aralarında uçurum olmayan takımlardan bütçenize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Kaliteli materyallerden yapılan ürünler dayanıklı ve uzun ömürlü yapıları ile sıklıkla tercih edilenler arasında yer alıyor. Uzun ömürlü olmalarının yanı sıra sağladığı ferah kullanım ile de tercih sebebi oluyor. Ayrıca vücut sağlığını koruma anlamında da etkili oldukları söylenebilir. Daha fazla çeşitlilik ve model için birçok markanın ürettiği ürünleri kategorimizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Sütyen ve külot dışındaki iç ve uyku giyim ürünlerine ise İç Giyim & Uyku Giyim kategorimizden ulaşabilir, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri sipariş ederek alışverişinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.