Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Fotoğraf Makinesi Aksesuarları

için 29,731 sonuç bulundu.

Fotoğraf Makinesi Aksesuarları

Fotoğraf makinesi aksesuarları fotoğraf çekmeniz ve fotoğraflarınızı daha iyi hale getirmeniz için gereken aksesuarlardır. Canon fotoğraf makinesi aksesuarları, Nikon fotoğraf makinesi aksesuarları ve Sony fotoğraf makinesi aksesuarları dahil, amatör ve profesyonel fotoğraf makinesi aksesuarları fiyatlarını hemen inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

Batarya

Batarya

Fotoğraf makinesi ve kameranın çalışması için gereken elektrik enerjisi batarya ile sağlanır. Batarya cihazdan çıkarılarak tekrar tekrar şarj edilebilir.

Şarj Aleti

Fotoğraf makinesi ve kamera bataryası veya şarj edilebilir pillerin şarj edilebilmesi için bir şarj aletiniz olmalıdır. Batarya şarj aleti prize takılarak kolaylıkla kullanılabilir.

Kart Okuyucu

Kart Okuyucu

SD kart veya diğer hafıza kartı çeşitlerini okutmak için cihazlarınızda gerekli girişler yoksa kart okuyucu kullanarak bu girişleri sağlayabilirsiniz. Kart okuyucuyu USB girişi olan cihazlarla kullanmak mümkün.

Hafıza Kartı

Fotoğraf makinesi hafıza kartı, cihazınızın iç belleğini artırmayı sağlar. En yaygın olan hafıza kartı çeşidi SD karttır ve 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB kapasitelerinde satışa sunulur.

Stüdyo Işığı

Stüdyo Işığı

Stüdyo ışığı, profesyonel fotoğraf çekimlerinde kompozisyonunuzun farklı açılardan yeterince ışık almasını sağlar. Aydınlatma flaş gibi patlayıp sönen ya da sürekli ışık kaynaklarıyla sağlanabilir.

Flaş

Flaş hemen her fotoğraf makinesi ve kamerada dahili olarak bulunur ama harici olarak takılan tepe flaşı esnekliğiyle farklı açılardan daha fazla miktarda ışık verebilir, daha uzak mesafeleri aydınlatabilir.

Uzaktan Kumanda

Uzaktan Kumanda

Fotoğraf ve kamera için uzaktan kumanda bu cihazlarınızı elinizi kullanmadan ve belli bir mesafeden yönetebilmenizi sağlar. Böylece dilerseniz kendi fotoğrafınızı çekebilir, manzaralarda farklı açılar yakalayabilir veya time-lapse videoları çekebilirsiniz.

Ekran Koruyucu

Ekran koruyucu, fotoğraf makinesi ve kameraların LCD ekranlarını düşme, çarpma, çizilme ve güneşin olumsuz etkilerinden korur. Film şeklinde olanların yanı sıra cam olanları da ekranlarınızı güvence altına alır.

Albüm

Albüm

Fotoğraf albümü, fotoğraflarınızı ve dolayısıyla hatıralarınızı güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Dijital fotoğraf makinesi ile çektiğiniz fotoğrafları bastırarak fotoğraf albümüne yerleştirebilirsiniz. Dijital fotoğraf çerçevesi ile dijital fotoğraflarınızı her an sergileyebilirsiniz.

Pil

Bataryalı olmayan fotoğraf makineleri pil ile çalışır. Fotoğraf makinesi pilleri tek kullanımlık piller ya da şarj edilebilir piller olabilir. Hangi pili tercih edeceğiniz flaş kullanma sıklığınız gibi fotoğraf kullanma alışkanlıklarınıza bağlıdır.

Işık Çadırı

Işık Çadırı

Işık çadırı, ışığı dağıtmaya yarayan geçirgen perdelerle kaplı bir çadırdır. Beyaz veya başka renkte bir arka fonla ürün fotoğraflarınızı veya natürmort fotoğraflarınızı çekmenizi sağlar.

Işık Ölçüm Cihazı

Işık ölçüm cihazı veya ışık metre yansıyan ışığın yanı sıra düşen ışığı da ölçerek fotoğraflarınız için en uygun pozlamayı elde etmenize yardımcı olur. Elde çalışan ışık ölçüm cihazlarınızı kompozisyonunuzun önüne koyup ekrandaki değerleri okuyabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Asus (1)
Azden (36)
Bowens (3)
Brunton (1)
Budayeni (10)
Camlink (12)
Canon (366)
Ce-link (1)
(4729)
Duracell (77)
EasyCover (67)
Electra (6)
Elinchrom (178)
Entel (6)
Fancier (22)
Foldio (26)
Fotga (9)
Gary Fong (2)
GDX (56)
Giottos (2)
Godox (812)
HLYPRO (206)
Minox (71)
Nest (4)
Nikon (533)
Nissin (23)
Notopelle (5)
Raypro (50)
Rovi (3)
Samsung (261)
Sandisk (194)
Sanger (1676)
Shoot (7)
Smdv (18)
Sony (711)
Star (7)
Tamron (7)
Tokina (1)
Unitek (4)
Vanguard (3)
Visico (838)
Weifeng (65)
YF Nice (150)
YongNuo (252)
Zhiyun (21)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,195)
ve üzeri (4,037)
ve üzeri (4,201)
ve üzeri (4,241)
ve üzeri (4,314)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL