Albüm

Fotoğraflar anı yakaladığınızı gösteren kanıtlar, geri dönüp bakarak hatıralarınızı canlandırabileceğiniz belgelerdir. Dijital fotoğraf makineleriyle birlikte fotoğraf sayısı da arttı, yüzlercesi bilgisayarlar ve harici disklerde saklanabilir hale geldi. Yine de fotoğrafları bastırıp dijital ortamda değil fiziksel olarak fotoğraf albümünde saklamak isteyenler az değil.

Fotoğraf Albümü Çeşitleri Nelerdir?

Fotoğraf Albümü Çeşitleri Nelerdir?

Fotoğraf albümü, fotoğraflarınızı saklamanız için özel olarak hazırlanmış bir tür defterdir. Standart bir fotoğraf albümünün kalın ve dayanıklı karton kapağı olur. Yine kalın sayfalarda şeffaf naylondan, fotoğrafın vakumlanıp yapışmasını sağlayan bölmeleri vardır. Bu tür albümler bir tür vitrin görevi görür. Ama günümüzde fotoğraf albümleri oldukça çeşitlidir. İsme özel ahşap kutular içinde albümlerden sizin tasarlamanıza olanak veren kendin yap fotoğraf albümlerine kadar birçok seçenek sizi bekler. Fotoğraf albümü çeşitlerinden biri de dijital albümdür. Dijital albümlerinizi bilgisayarlarınızdan masaüstünüze taşımak isterseniz dijital fotoğraf albümü edinerek fotoğraflarınızı ona yükleyebilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Nasıl Yapılır?

Fotoğraf Albümü Nasıl Yapılır?

Fotoğraf albümü oluşturma aslında kişisel bir süreç. Ama fotoğraf biriktirmeyi seviyorsanız ve onları sık sık fotoğraf albümlerine yerleştiriyorsanız artan sayıda albüm arasında aradıklarınızı bulabilmek için tematik bir düzenleme yoluna gidebilir ve albümlere tanımlayıcı etiketler ekleyebilirsiniz (mesela, 2017 Bodrum tatili). Kendin tasarla fotoğraf albümleri size daha fazla esneklik sunabilir. Epey şık tasarımlarla beğeninize sunulan bu albümlere istediğiniz kişinin ismini yazabilir ve boş sayfalarına fotoğrafları istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Fotoğrafları bir hikaye anlatan sıralamada koyarsanız sizinle birlikte albüme bakan kişiler de albümden büyük keyif alacaktır. Tasarımı nasıl olursa olsun, kişiye özel fotoğraf albümleri doğum günü ve yıldönümü gibi özel günler için iyi bir hediye fikridir. Dijital çerçeveler ise teknolojiyle ilgilenen kişilerin kendileri ve hediye edecekleri kişiler için kalıcı bir hatıra olacaktır.

Fotoğraf Albümü Fiyatı Ne Kadar?

Fotoğraf Albümü Fiyatı Ne Kadar?

Fotoğraf albümü fiyatı karşılaştırmak gerekirse kaliteli bir defter düzeyindedir. Saklayacağı hatıralar ve dayanıklılığı düşünüldüğünde her evde en az birkaç tane fotoğraf albümü bulunması gerekir. Ama standart karton modeller dışında kişiye özel ahşap fotoğraf albümlerine veya modern görünümlü kendin tasarla albümlerine de yine bütçenizi fazla aşmadan sahip olabilirsiniz. Birçok farklı markanın çeşitli modellerde fotoğraf albümlerini bulmanız mümkün. Dijital fotoğraf albümü fiyatları ise işin içine elektronik bir mekanizma girdiği için biraz daha yüksektir ama fotoğraf kapasitesi, görüntü kalitesi ve ömrü düşünüldüğünde mantıklı bir yatırımdır. Üstelik, açık da tutulabilir ve karanlıkta da incelenebilir. Sony dijital çerçeve konusunda oldukça üretken ve popüler. Fotoğraf makinenizi tamamlayacak tüm aksesuarlar için Fotoğraf Makinesi Aksesuarları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Albüm

için 1,084 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Budayeni (9)
(3)
(353)
(2)
(1)
(1)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(187)
ve üzeri (305)
ve üzeri (322)
ve üzeri (330)
ve üzeri (336)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL