Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Şarj Aleti

için 3,608 sonuç bulundu.

Şarj Aleti

Fotoğraf makinesi ve kameraların fotoğraf ve video çekme gibi işlevlerini yürütebilmesi için yeterli miktarda şarjının olması gerekir. Onlara bu şarjı sağlayan ise kamera ve fotoğraf makinesi bataryasıdır. Cihazlarınızı kullanabilmeniz için bataryayı düzenli olarak şarj etmeniz gerekir. Dolayısıyla, fotoğraf makinesi şarj aleti fotoğraf makinesi ve kamera kullananların olmazsa olmazlarındandır.

Fotoğraf Makinesi Şarj Aleti Nedir?

Fotoğraf Makinesi Şarj Aleti Nedir?

Fotoğraf makinesi şarj aleti, fotoğraf makinesi ve kamera bataryasını şarj etmek için kullanılan bir alettir. Şarj aletleri, özellikle dijital kameralar söz konusu olduğunda genelde markalara özeldir ama genel kullanım için evrensel şarj aletleri de bulmanız mümkün. Fotoğraf makinesi ve kameranızı ilk aldığınızda yanında büyük ihtimalle bir şarj aleti olacaktır.Ama cihazınızı aldığınızda şarj aleti yoksa, elinizdekini bir yerde unuttuysanız veya kaybettiyseniz ya da yedek şarj aletiniz olsun istiyorsanız mevcut seçeneklere göz atıp cihazınızla uyumlu bir ürünü satın alabilirsiniz. Kararsız kaldığınız ürünlerde diğer kullanıcıların yorumları ve mağaza size yardımcı olacaktır. Ama cihazınızı aldığınızda şarj aleti yoksa, elinizdekini bir yerde unuttuysanız veya kaybettiyseniz ya da yedek şarj aletiniz olsun istiyorsanız mevcut seçeneklere göz atıp cihazınızla uyumlu bir ürünü satın alabilirsiniz. Kararsız kaldığınız ürünlerde diğer kullanıcıların yorumları ve mağaza size yardımcı olacaktır.

Fotoğraf Makinesi Şarj Aleti Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fotoğraf Makinesi Şarj Aleti Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fotoğraf makinesi şarj aletini kullanmak ve saklamak aslında zor bir iş değil ama onu daha uzun süre ve daha verimli kullanmak için birkaç noktaya dikkat etmenizde fayda var. Türkiye’den alacağınız bir şarj aletinin fişi muhtemelen iki yuvarlak çubuklu olacaktır. Ama Amerika gibi denizaşırı bir ülkede prizlerin girişleri ve voltajlar farklıdır. Dolayısıyla, şarj aletiyle birlikte bir de dönüştürücü almanız gerekir. Bunun dışında, şarj aletleri aşırı hassas parçalar olmasalar da fabrika hatası veya ileri zamanlarda hasara veya eskimeye bağlı arızaları olabilir. Bataryanız şarj olmuyorsa bu, bataryadan kaynaklanan bir sorun da olabilir, şarj aletinden kaynaklanan bir sorun da. Batarya başka bir şarj aletinde şarj oluyorsa sorun şarj aletindedir. Bu durumda şarj aletini yetkili servise götürebilir veya daha ekonomik olacaksa yeni bir şarj aleti alabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Şarj Aleti Fiyatları Ne Kadar?

Fotoğraf Makinesi Şarj Aleti Fiyatları Ne Kadar?

Dijital fotoğraf makinesi şarj aleti fiyatları temel olarak şarj aletinin orijinal ürün mü yoksa evrensel ürün mü olduğuna göre değişiklik gösterir. Orijinal ürünlerin fiyatları daha yüksek olacaktır ama bataryanızın ömrü için öncelikle orijinal ürünler önerilir. Fakat son zamanlarda evrensel ürünler de epey geliştiği için işinizi yeterince görecektir. Sony fotoğraf makinesi şarj aleti, Nikon fotoğraf makinesi şarj aleti, Samsung fotoğraf makinesi şarj aleti, Canon fotoğraf makinesi şarj aleti ve diğer markaların kamera ve fotoğraf makinesi şarj aletlerini inceleyerek sizin için en uygun ürünü hemen seçebilirsiniz. Elinizde bir şarj aletiniz varsa bile yedeklemeniz faydalı olabilir. Fotoğraf makinenizi tamamlayacak tüm aksesuarlar için Fotoğraf Makinesi Aksesuarları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Brunton (1)
Canon (78)
(2)
EasyCover (16)
Entel (2)
Fancier (1)
Minox (50)
Nikon (267)
Raypro (3)
Rovi (1)
Samsung (133)
Sony (424)
Tokina (1)
Vanguard (2)
Weifeng (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(307)
ve üzeri (372)
ve üzeri (385)
ve üzeri (392)
ve üzeri (400)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL