TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Stüdyo Işığı

için 3,137 sonuç bulundu.

Stüdyo Işığı

Cisimler ile yaptığı etkileşim ile canlıların görmesini sağlayan bir olgu olan ışık, fotoğraf ve video alanlarındaki en temel unsurdur. Çeşitli ekipmanlar ile stüdyo ve benzeri ortamlarda gerçekleştirilen çekimlerde, stüdyo ışığı ayrı olarak ilgilenilen ve bu noktada profesyonel bir bakış açısı gerektiren bir unsurdur. Görüntünün kalitesinde belirleyici olan ışın en iyi şekilde kullanılabilmesi için, kaliteli ekipman gerekmektedir.

Fotoğraflarınıza Netlik Katacak Stüdyo Işığı Ekipmanları

Fotoğraflarınıza Netlik Katacak Stüdyo Işığı Ekipmanları

Fotoğraf ve video ekipmanlarının içerisinde bulunan sensör, ışık kaynağından objeye çarpan bu ışığı kayıt altına alır. Bu noktada stüdyo ışık aksesuarları; stüdyo içerisinde bulunan ve kayda alınacak olan nesne ve çeşitli objeleri ışık kaynakları ile aydınlatarak; daha net, parlak ve kaliteli görüntüler elde edilmesine yardımcı olurlar. Bu noktada çeşitli türleri bulunan bu ışıklar; paraflaş, şarjlı taşınabilir, sürekli ve ampul gibi farklı çekimler ve ortamlara uygun olacak biçimde üretilmiş geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Stüdyo gibi ortamların uzun süreli olarak ışıklandırılmasına ihtiyaç duyulan zamanlarda kullanılan bu ekipmanlar, fotoğraf çekimlerinde nesnelerin uzun vadeli arka plan ışığı olması için tercih edilir. Normal aydınlatma ürünlerine kıyasla, daha parlak ışık üreten bu ekipmanlar, katalog çekimlerinde birbirinden şık fotoğraflar elde edilmesini kolaylaştıran unsurlar arasında yer alır. Aynı zamanda kapalı ortamda gerçekleştirilen video kayıtlarında da belirli bir alanı veya konuşmacıların yüzünü aydınlatma da kullanılan bu ışık ekipmanları, bu sektörde yer alan profesyonellerin set içerisindeki en büyük yardımcıları olmaktadır. Çünkü çekimin kalitesi, ışık kalitesi ile doğru orantılıdır. Fotoğraf & Kamera kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Stüdyo Işığı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Stüdyo Işığı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İster hobi olarak isterseniz de de bu sektörde yer alan deneyimli bir profesyonel olun; tüm fotoğraf işlerinde en iyi sonucu almak için bu ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Çünkü bu sayede; çekimi yapılan nesnelerde ışık ve gölge efektleri elde edilebilmektedir. Dolayısıyla stüdyo ışık ekipmanları sanatçılara daha yaratıcı olma ve kafalarındakini en iyi şekilde işlerine yansıtabilme, ustalığını sergileme imkanını sunmaktadır. Fotoğraflar, sadece bir anı kaydeden belge veya anı değil aynı zamanda da bir iş haline dönüşerek, dünya çapında büyük bir ticaret unsuru haline gelmişlerdir. Birçok ünlü marka reklam dokümanları, katalogları ve sunumlarını en güçlü şekilde, fotoğraflar ile anlatmayı tercih etmektedir. Dolayısıyla, görsellerin hayatımıza bu denli giriş yaptığı bir jenerasyonda; çekilen fotoğrafların; güçlü ifadeye sahip, detay ve derinlik içeren, açıklayıcı, etkili ve vurgu sahibi olması gereklidir. Fotoğraflanan nesnelere tüm bu anlamları ve yorumları katabilmek için, ışık hayati bir görevi üstlenir. Bu noktada profesyonel olsun veya olmasın, tüm video ve fotoğraf işlerinde, ışık en önemli unsur olmaktadır. Elektronik ürünlerden biri olan stüdyo ışığı satın alarak fotoğraflarınız daha d aprofesyonelleştirebilirsiniz.

Stüdyo Işığı Fotoğraf ve Video Çekimlerinde En Büyük Yardımcınız Olacak

Stüdyo Işığı Fotoğraf ve Video Çekimlerinde En Büyük Yardımcınız Olacak

Fotoğraf sanatçıları, çalıştıkları Fotoğraf Makinesi Aksesuarları her daim yüksek performansta çalışabilmesini ve dolayısıyla iş temposunu aksatmamasını, kafalarında yer alan kompozisyonu en iyi biçimde yaratmaları konusunda, bu ekipmanları en iyi biçimde kullanmayı arzu ederler. Bu nedenle de stüdyolar, bir arada uyum içerisinde çalışan, hassas teknolojik ürünler barındırır. Bu teknolojik ürünlerden bir tanesi de stüdyo ışığı yuvarlak türleri olmaktadır. Son dönemlerde özellikle video işlerinde kullanılan, bir veya birden fazla kişinin yüzünü aydınlatmaya yarayan bu yuvarlak biçimindeki ışıklar, özel yapıları sayesinde oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Fotoğraf ve video alanında kullanılan bu ışıklandırma aksesuarlarının kaliteleri önemli olduğu kadar, aynı zamanda da aksesuar zenginliği ve yedek parça ile teknik destek kalitesi gibi durumlar da büyük önem taşır. Dolayısıyla bu noktada, ürün kalitesi kadar, satış sonrası desteği sunan markalar ile çalışması tavsiye edilir. Fotoğraf çekmenin zevkini sizlere yaşatacak, çekeceğiniz fotoğraflara bambaşka anlamlar katacak olan bu ekipmanlar, iyi ve en önemlisi de doğru fotoğrafa ulaşma konusunda, stüdyonuzdaki en önemli yardımcınız olacaklardır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Azden (3)
Canon (3)
Ce-link (1)
(431)
Elinchrom (168)
Fancier (5)
Foldio (1)
GDX (62)
Godox (273)
HLYPRO (6)
Nikon (1)
Raypro (2)
Rovi (1)
Sanger (1)
Smdv (9)
Star (3)
Visico (402)
Weifeng (10)
YF Nice (127)
YongNuo (51)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(266)
ve üzeri (350)
ve üzeri (365)
ve üzeri (367)
ve üzeri (374)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL