Kategoriler

Format

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Eğitim & Sağlık

için 126 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Eğitim & Sağlık

Filmler sadece eğlence için değil. Hem kısa hem uzun videoların eğitimde ve sağlıkta öğreticiliği uzun zamandır biliniyor. Öğrenmek istediğiniz konuları kısa sürede öğrenip uzun sürede aklınızda tutmak isterseniz eğitim ve sağlık filmleri tam aradığınız ürünler.

Eğitim Filmleri İle Sınavlara Hazırlanma

Eğitim Filmleri ile Sınavlara Hazırlanma

Eğitim filmleri belli başlı konuları ele alan, yani odaklı video setleridir. DVD, VCD veya Blu-Ray formatında olabilirler. Eğitim filmleri size belli bir eğitim kurumuna gitmeden evde, oturduğunuz yerden öğrenim fırsatı sunar. Sadece kitaplardan çalışmak bir noktaya kadar etkilidir, ders anlatımları ve canlandırmalı konu anlatımları o konuların zihninizde daha kalıcı olmasını sağlar. Eğitim filmleri bir yabancı dil öğrenirken özellikle işe yarar çünkü kitaplara ilaveten telaffuzları duymanıza da imkan verir. İngilizce, bilhassa iş İngilizcesi, Rusça ve Çince gibi dilleri eğitim filmleriyle öğrenebilirsiniz. Okuma yazma filmlerinden ilköğretim ve lise için matematik, coğrafya ve tüm derslere, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku gibi lisans derslerine kadar her şey eğitim videolarında. YGS, DGS, YDS, KPSS vb sınavlara hazırlıkta, AÖF’te ve açık lisede de eğitim videoları yanınızda.

Eğitim Filmleri İle Kendinizi Geliştirme

Eğitim Filmleri ile Kendinizi Geliştirme

Eğitim ve sağlık filmleri sadece dil öğrenmek, ders çalışmak veya sınavlara hazırlanmak gibi nispeten zorunlu durumlar için değil. Kendinizi geliştirmek istediğiniz birçok alan, mesela ilgi duyduğunuz hobiler hakkında da eğitim videoları bulabilirsiniz. Örneğin dansa ilgiliniz varsa salsa gibi ilgilendiğiniz türe özel eğitim filmleri ile evde pratik yapabilirsiniz. Huzurlu bir ortam gerektiren yoga için de kendi kendinize izleyip uygulayabileceğiniz eğitim videoları mevcut. Benzer şekilde, masaj yapmayı öğrenmek isterseniz de eğitim filmleriniz hazır. Yalnızca hobi değil başka alanlarda da kendinizi geliştirmeniz mümkün. Mesela, Dr. Mehmet Öz Büyük Sağlık Seti gibi sağlık filmleri ile vücudunuzu daha yakından tanıyarak kendinize daha iyi bakabilirsiniz.

Eğitim ve Sağlık Filmlerinin Fiyatları

Eğitim ve Sağlık Filmlerinin Fiyatları

Eğitim ve sağlık filmleri saymakla bitmez. Staja başlama filmleri, bebek eğitim setleri, namaz ve Kur’an dili öğretme setleri ve hatim setleri ve daha birçok konu hakkında eğitim ve sağlık filmi bulmanız mümkün. Peki, eğitim ve sağlık filmleri ne kadar? Bu sorunun cevabı, sizin filminizi VCD, DVD veya Blu-Ray formatında satın almanıza ya da aldığınız film setindeki video sayısına göre değişiklik gösterir. Ama herhangi bir eğitim kurumuna bütçe ayıramayacaksanız veya böyle yerlere gidip gelecek kadar vaktiniz yoksa (mesela küçük bir çocuğunuz varsa) eğitim ve sağlık videolarına ekonomik bir şekilde sahip olabilir ve onları hemen elinizin altında bulundurarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ders çalışmak ve kendinizi geliştirmek işte bu kadar kolay. Diğer film türleri için Film kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.