Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Format

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çizgi Film & Animasyon

için 82 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çizgi Film ve Animasyon

Çizgi filmler ve animasyonlar hem yetişkinlerin hem de çocukların eğlence aracıdır. Hem animasyon hem de çizgi film izlemek, boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmenize yardımcı olur. Yetişkinlerin çocukluk zamanlarındaki gibi hissetmesi ve zamanla animasyon veya çizgi filmlerden koleksiyonlar oluşturması, bir hobi olarak görülebilir. Boş zamanlarında gülmek, eğlenmek ve tekrar çocukluk hislerine geri dönmek isteyen yetişkinler çizgi filmleri ve animasyonları çocuklarıyla veya tek başına izleyebilirler. Farklı formatlarda bulunan çizgi filmler televizyonlarda, bilgisayarlarda ve telefonlarda izlenebilmektedir. Farklılıkları kabullenmek, cesaret duygusunu geliştirmek, arkadaşlık ve aile duygularını güçlendirmek amacıyla çizgi filmler ve animasyonlar doğru yaş gruplarına göre tercih edilebilir. Yetişkin ve çocuklara önerilecek animasyon filmleri arasında hem eğitici hem öğretici çeşitli görüntü kalitesi seçeneklerinde alternatifler bulunmaktadır. Bu alternatifler çocukların bakış açısını genişletmesine ve dünyayı anlamasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca filmlerde ve animasyonlarda hayranı olduğunuz karakterlere ait figürlerdeki minyatür oyuncakları, yüzükleri, kolyeleri, defterleri, göz bantlarını edinebilirsiniz. Sizler de ürün sayfamıza göz atarak kendinize veya sevdiklerinize uygun animasyon veya çizgi filmleri satın alabilirsiniz.

Yaşlara Göre Çizgi Film & Animasyon Önerileri

Yaşlara Göre Çizgi Film & Animasyon Önerileri

Hareketli ve çeşitli çizgi film karakterlerinden oluşan çeşitli film ve animasyonlar bulunmaktadır. Çocuklarınıza uygun çizgi film arayışındaysanız, öncelikle yaş aralığını belirlemelisiniz. Yaşlara uygun çizgi filmleri belirleyerek ister televizyon ister bilgisayarlarda izleyebilirsiniz. 1 yaş çizgi film önerileri arasında bu yaştaki çocukların algıları dikkate alınarak daha canlı renkli ve anlaması kolay, dil becerisini geliştiren çizgi filmler bulunmaktadır. 1 yaştaki, 2 yaştaki ve 3 yaştaki çocuklar için uzun süre televizyon başında vakit geçirmek onları olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden bu yaşlarda çizgi film ve animasyon seçimlerini özenle yapmanız gerekmektedir. 4 yaş çizgi film ve 5 yaş çizgi film animasyon tavsiyeleri arasında canlı hayvan figürleri, eğlenceli ve dans içerikli hareketli çizgi filmler yer almaktadır. Çocuklarda benlik duygularının oluşumu sırasında empati gücü kazandırmaya yardımcı olan animasyon ve filmler, okul öncesi dönemde tavsiye edilmektedir. Okul öncesi döneme geçiş yapan 6 yaş çocukları için 6 yaş eğitici çizgi film seçimi onların zihinsel gelişiminde önemli bir yer tutar. 6 yaşındaki çocuklar için ejderhaların, hayvanların, görünmez yaratıkların ve bunların yanında daha soyut ve hareketli karakterlerin yer aldığı animasyonlar tercih edilebilir. Özellikle animasyonlar çocuklar üzerinde eğitici özellikler geliştirmeye yardımcı olmaktadır. Bu eğitici özellikler empati kazandırma ve duygusal yönden tamamlayıcı özellikler olarak görülebilir. Animasyon filmlerini izleyen çocuklarda empati duygusu ve mücadele isteği gelişirken; arkadaşlık ve cesaret duyguları da güçlenmektedir. Çalışmanın ve emek vermenin önemini anlatan çizgi filmler, çalışmazsak neler olacağı mesajı verilerek çocuklar üzerinde motivasyon sağlayabilir. Bu gibi motivasyon içeren hikayelere sahip çocuklarda erken yaşta çalışma ve başarma istekleri oluşturarak onları isteklendirmeye yardımcı olur. Ayrıca takım çalışması, adalet duygusu veren çeşitli çizgi filmler ve animasyonlar da çocukların duygu gelişimine olumlu katkılarda bulunur. 7 yaş çizgi film seçimini okula yeni başlayan çocuklara hem keyifli vakit geçirmek hem de eğitici duygular uyandırmak için tercih edebilirsiniz.

 Çizgi Film & Animasyon Önerileri

Çizgi Film & Animasyon Önerileri

Çocuklar için eğitici ve keyif verici çeşitli animasyonlar, yetişkinler için de keyif verici ve iyi zaman geçirmek amaçlarıyla izlenebilmektedir. Kız çocukları için bebek figürlerinin yer aldığı animasyonlar ilgi çekici bulunurken; erkek çocuklarda erkek kahramanların yer aldığı karakterlere sahip animasyonların tercih edildiği görülmektedir. Empati gücünü, hayal dünyasını geliştiren animasyon filmleri beğenilen kahramanlarının oyuncakları da bulunmaktadır. Oyuncaklar çocuklara hayranı olduğu film karakterlerini yanında taşımalarını ve oyunlarda onlara da yer vermelerini sağlayarak oyun motivasyonunu geliştirir. Çocukların koleksiyon yaptığı oyuncaklar, ileride dönüp bakacakları bir hobi setine dönüşebilir. Yetişkinlerde film arşivlerinin içerisine animasyon film ve dizileri eklenebilir, farklı tarzlarda eğlenceli animasyon tercihleri yapılabilir. Birçok eğlenceli ve destekleyici animasyonları DVD formatında alıp izlemeye başlayabilirsiniz. Farklı tarzlarda ve formatlarda bulunan animasyonlar, görüntü kalitesine göre de çeşitli fiyatlandırmalara tabi tutuluyor. İstediğiniz formatta çizgi film veya animasyonu satın alarak çocuklarınızla birlikte veya sadece kendiniz istediğiniz zaman takıp tekrar izleyebilirsiniz. Yabancı filmler, yerli filmler, belgeseller çeşitli yetişkin animasyonları gün geçtikçe artmakta ve ilgi alanına uygun olarak da çeşitlenmektedir. Göz yormayan ve doğal renklere, canlı görüntülere sahip animasyonlar uzun süre televizyon karşısında rahatça oturabilmenizi sağlar. Kötüye karşı savaşmayı, iyilikle dolu olmayı ve diğer olumlu duyguları edinmeyi sağlayan süper kahramanları izleyebileceğiniz animasyonlar bulunmaktadır. Çizgi film karakterlerini kendi yerine koyan çocuklar, empati gücünü geliştirmelerine ve kendilerini özgüvenli hissetmelerine yardımcı olur. DVD, VCD, Blu-Ray ve 3D Blu-Ray formatlarına sahip çizgi film ve animasyonlar içerisinden, kaliteli içeriklerdeki animasyonları seçebilirsiniz. Animasyon önerileri çeşitli yapımlarda ve hikâyelerde üretilmeye devam etmektedir. Kendi animasyon koleksiyonunuzu oluşturabilir, hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz.

 Çizgi Film & Animasyon Formatları

Çizgi Film & Animasyon Formatları

Dünyayı korumanın, dünyaya ve diğer insanlara sevgi göstermenin ve mücadele ruhunun gelişmesinin aracı olan oyunlar çeşitli çizgi film ve animasyonlarda ana tema olarak kullanılmaktadır. Çeşitli yaşlarda çocuklara göre seçilen çizgi filmler ve animasyonlar, izleyicilere keyifli zaman geçirirken çizgi filmler ve animasyonlar çeşitli formatlarda yer alır. Yerli ve yabancı yapımlar, Türkçe seslendirmeli animasyonlar, DVD, Blu-Ray, 3D Blu-Ray, VCD, 4K, HD gibi çok farklı çizgi film ve animasyon izleme seçeneği bulunmaktadır. Hem yetişkin hem de çocuklar için alt yazılı çizgi film veya animasyon izlemek, dil bilgisini geliştirmeye yardımcı olabilir. Animasyon kalitesinin yüksek olması ve hatta bazı çizgi film ve animasyonlarda 3D görüntü kullanılması canlılığı ve ekran hareketliliğini artırmaktadır. Çizgi film ve animasyonlar üç boyutlu formatlarda izlenebileceği gibi diğer ekran görüntü seçenekleri de tercih edilebilir. Üç boyutlu animasyonlar görüntünün içerisinde gibi hissettirerek izleme kalitenizi arttırır. Mod değiştiren animasyon karakterlerine sahip çeşitli animasyon filmleri, hem hediye olarak hem de kendi evinizde koleksiyon olarak alabileceğiniz ürünlerdendir. Bu aksesuarlar ev içerisinde dekor oluşturmayı sağlarken çocuklarınıza motivasyon ve ilham vererek keyifli bir oyun aracı hediye edebilirsiniz. Kaliteli dublaja sahip animasyonları izleyebilir veya eğer yetişkinseniz bu yapımları, alt yazılı da izleyebilirsiniz. İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, alt yazılı animasyonlar basit dili ve anlaşılır cümleleriyle size yardımcı olabilir. Hayal kurma becerisini geliştiren animasyonlar yaş gruplarına özel olarak değişmektedir. Çocuklarda farklılıkları kabul etmeye yardımcı olan animasyonlar, büyükler için bir eğlence aracı olarak görülebilir. Birçok ünlü yapım tarafından orijinal hikayelerden oluşturulan, hayali arkadaşlıklarınızı oluşturabileceğiniz kahramanları keşfederek çeşitli animasyon filmlerini izleyebilirsiniz. Çocukluk duygularınızı uyandıracak, yaşam sevincinizi tekrar ortaya çıkaracak ve sizi motive edecek aksesuarları da edinerek hayatınızı renklendirebilirsiniz. Sevdiğiniz kitapların posterleri, göz bantları, asaları gibi pek çok aksesuarı da edinerek motivasyonunuzu güçlendirebilirsiniz. Hemen siz de yetişkin veya çocuk çizgi film ve animasyonlarını edinerek, evlerinizde boş zamanlarınızı keyifle geçirebilir ve çocuklarınıza eğitici bir çizgi film veya animasyon filmlerini izleme ortamı yaratabilirsiniz.