Çizgi Film & Animasyon

El ile çizilen resimlerin canlandırma metoduyla hareket ettirilmesine çizgi film denilmektedir. Çizgi filmler en çok çocukların ilgisini çekse de yetişkinler tarafından da izlenmektedir. Çizgi filmlerde görsel renk şölenini ve maceraları bulabilmek mümkün. Bu nedenle çocuklar çizgi film izlerken hiç sıkılmaz ve son derece eğlenceli vakit geçirir. Çocuğunuzun çizgi film keyfi için televizyon başında çizgi film saati beklemek yerine kategorimizde bulunan çizgi filmleri satın alabilir ve istediğiniz zaman çocuğunuza izletebilirsiniz. Günümüzde yapılan çizgi filmler eğitici ve öğretici özellikte olduğu için sadece çocuğunuzu oyalamakla kalmaz, aynı zamanda kişisel gelişimine de yardımcı olur. En sevilen çizgi filmler arasında: Winnie The Pooh, Şirinler, Rapunzel, Garfield, PEPE yer almaktadır.

Özellikle kız çocuklarının en çok sevdiği çizgi film çeşitleri arasında Winx Clup yer alıyor. Winx Clup çizgi filminin tüm sezonlarını satın alarak küçük kızınız için mini bir çizgi film arşivi oluşturabilirsiniz. Kızların en çok sevdiği yabancı animasyonlardan bir diğeri de Barbie maceralarıdır. Barbie animasyon serisini satın alarak kızınızın istediği zaman Barbie maceralarını izlemesini sağlayabilirsiniz. Uzun sarı saçları ve başından geçen olaylarla kız çocuklarının fazlasıyla ilgisini çeken Barbie animasyon filmlerini siz de büyük bir keyifle izleyebileceksiniz. Çizgi film ve animasyon filmi arasında çok küçük bir fark bulunmaktadır: Animasyon filmleri, normal film süresinde bir konuya sadık kalarak hazırlanır, çizgi filmler ise kısa bölümlerden oluşur.

Animasyon filmleri, sanıldığı gibi sadece çocuklar için değildir. En az çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken animasyon filmleri için günümüzde büyük emekler ve paralar harcanmaktadır. Animasyon filmleri genellikle var olan öykülerin ve çizgi filmlerin konularına göre hazırlanır. Eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmek isteyen birçok yetişkin de animasyon filmi izlemeyi tercih ediyor. Günümüzde hem vektör hem de piksel tabanlı animasyonlar yapılabilmekte. 3D animasyon, bilgisayar teknolojisi ve özel yazılımlar ile 3 boyutlu vektörlerin kullanılmasıyla elde edilen hareketli görüntülerdir. Birçok kişi 3D animasyon filmlerini büyük bir keyifle izlemekte. Hem eğlenmek hem de doyasıya gülmek istiyorsanız Garfield 3D animasyon filmini izleyebilirsiniz. Tembel olduğu kadar akıllı olan Garfield'ın maceralarına eşlik ederek kendinize zaman ayırabilirsiniz. 3D animasyon filmleri için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Çizgi Film & Animasyon

için 3,018 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(1221)
(994)
(191)
(63)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(62)
ve üzeri (66)
ve üzeri (68)
ve üzeri (69)
ve üzeri (72)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL