TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çizgi Film & Animasyon

için 797 sonuç bulundu.

Çizgi Film & Animasyon

Birbirinden güzel çizgi film ve animasyon filmi çeşitleri, hem çocukları hem de yetişkinleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. O kadar kaliteli çizgi filmler ve animasyonlar var ki zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Çizgi Film ve Animasyon Nedir?

Çizgi Film ve Animasyon Nedir?

Aslında ekranda hareketi canlandıran her teknik animasyon sınıfına girer. Ama pratik açıdan çizgi film sineması denildiğinde iki boyutlu çizgilerin canlandırılmış halini anlarız. Animasyon sineması denildiğinde ise çizgilerin ötesine geçen, üç boyutlu yapımlar aklımıza gelir. Çizgi film ve animasyon filmlerinin en ünlü yapımcıları hiç şüphesiz Pixar ve Disney şirketleridir. Daha klasik çizgilere ve kurgulara sahip olan Disney’in daha yeni konuları ve teknolojileri tercih eden Pixar’ı satın almasıyla birlikte çizgi film ve animasyon dünyasının farklı tarzlara yelken açtığı söylenebilir. Günümüzde kimi animasyonlar neredeyse gerçekten ayırt edilemeyecek düzeydedir. Yetişkinler istedikleri her çizgi filmi veya animasyonu tabii ki izleyebilir ama çocuklar için 1 yaş çizgi film, 2 yaş çizgi film, 3 yaş çizgi film gibi özel ibareler dikkate alınmalıdır.

En İyi Çizgi Filmlerle Animasyonlar

En İyi Çizgi Filmlerle Animasyonlar

En iyi çizgi filmler ve en iyi animasyon filmleri arasında neredeyse bir efsaneye dönüşmüş olan Frozen, yani Karlar Ülkesi’ni sayabiliriz. Baş karakter Elsa özellikle kız çocuklarının hayranlığını toplamış durumda ve onu filmler dışında kostümler, okul eşyaları ve daha birçok yerde görüyoruz. Kayıp Balık Nemo, Sevimli Canavarlar, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, Ruhların Kaçışı dahil bütün Miyazaki filmleri, VOL-i, Coco, Yukarı Bak, Aslan Kral ve daha birçok animasyon birbiriyle aynı ölçüde kaliteli. Yerli çizgi filmler arasında çizgi film Pepee ve Niloya oldukça revaçta. Daha eski tarihli bazı çizgi filmler, mesela Bugs Bunny, Tweety ve diğer Looney Tunes ve Tiny Toones karakterleri de halen ilgi çekmeyi sürdürüyor. Yabancı animasyonlar ya altyazılı ya dublajlı yayınlanır ama küçük çocuklar altyazıyı takip edemeyecekleri için onlara dublajlı filmler şart. Yerli çizgi filmlerde böyle bir ayrım yok.

Çizgi Film ve Animasyon Fiyatları

Çizgi Film ve Animasyon Fiyatları

Çizgi film ve animasyon fiyatları, diğer bütün film türlerinde olduğu gibi temelde iki etmene bağlı. Birincisi, yapımın yerli ya da yabancı olması. Türkiye’de hazırlanıp seslendirilen bir filmin fiyatı biraz daha uygun olacaktır. İkincisi de filmin formatı. Çizgi film ve animasyonlarda DVD, Blu Ray, 3D Blue Ray, VCD ve 4K seçenekleri mevcut. Bilhassa son yıllarda çekilen animasyonlarda formatı mümkün olduğunda kaliteli tutmanızı öneririz çünkü gözlerinizin bayram yapma ihtimali yüksek. Üstelik bu filmler uzun yıllar boyunca saklanabileceği için tekrar tekrar izlemeniz de mümkün. Ürünler farklı markaların etiketleri altında piyasaya sunulur ama formata ve yaş sınırına dikkat ettiğiniz sürece elde edeceğiniz sonuç aşağı yukarı aynı. Film kategorisinde çizgi filmlerle animasyonların yanı sıra yabancı filmleri, yerli filmleri, belgeselleri ve daha birçok film türlerini bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(294)
(43)
(24)
(20)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(63)
ve üzeri (71)
ve üzeri (77)
ve üzeri (77)
ve üzeri (83)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL