Müzik & Sahne

Yıllar önce sergilenmiş bir tiyatro oyununa ya da yıllar önce gerçekleştirilmiş bir konserin görsel kayıtlarına bir DVD yoluyla erişebilirsiniz. Sanatın 7. basamağı olan sinema filmleri ile kendinize vakit ayırabilir, görsel ve işitsel hazzı bir arada yaşayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir sanatçının sahne performansını tekrar tekrar izlemek, yorumlamak ve değerlendirmek için kategorimizden yararlanabilirsiniz. Tiyatro oyuncusuysanız, kayıt altına alınan bir tiyatro oyununu izleyerek provalarınızı yapabilirsiniz. Günümüzde bulunan kaliteli kayıt seçenekleri ile istediğiniz sanat eserini parmaklarınızın ucunda tutabilmek mümkün.

Dansı seviyorsanız, kategorimizde yer alan dans filmleri DVD'lerinden birkaç tanesini satın alabilir ve kendinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Oryantal deyince ilk akla gelen Asena'dır. Asena’nın doyumsuz şovlarını evinizde tekrar tekrar izlemek için Asena DVD'si satın alabilirsiniz. Çağdaş gölge oyununu ve modern dansı harmanlayan Shadowland, izleyenleri adeta büyülemekte. Bu görsel şöleni evinizde doya doya yaşamak için Shadowland DVD'sini satın alabilirsiniz.

Sahne ve komedi deyince akla gelen ilk isimler arasında hiç şüphesiz ki Cem Yılmaz yer alıyor. Mutsuz olduğunuzda ya da canınız her sıkıldığında Cem Yılmaz'ın esprileri ile moral bulmak için Cem Yılmaz DVD'si satın alabilirsiniz. Günlük hayatta başımızdan geçen, fakat birçoğumuzun üzerinde durmadığı olaylara Cem Yılmaz daha mizahi bir bakış açısı ile gözler önüne sunuyor. Tüm bunların bir arada bulunduğu CM101MMXI Fundamentals DVD'sini izleyerek kahkaha bombardımanına tutulabilirsiniz. Cem Yılmaz bu sahne performansında basit gibi görünen bir yemek siparişinin ve hatta bir cenaze töreninin ne kadar komik olabileceğini göstermekte ve seyircilerine uzun yıllar unutamayacakları bir performans sunmaktadır. Vizyona girdiğinde 4.000.000'a yakın izleyiciyle buluşan bu eşsiz eseri kategorimizde bulabilirsiniz.

Doğu ile Batı kültürlerinin buluşmasını hedefleyen Anadolu Ateşi, evrensel barış mesajları veren bir dans portresidir. Halk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleri ile sentezleyerek dünyaya modern standartlarda bir gösteriyi, bir kültürel şöleni sunmaktadır. Soluk kesici canlı performanslarından sonra bu şölene tekrar tekrar şehitlik etmek için Fire Of Anatolia DVD'sini satın alabilir ve istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Anadolu Ateşi, hemen hemen her yönden derlenmiş 3000 halk dansı figürü ve halk müziğini içinde barındıran özgün bir projedir. Mustafa Erdoğan imzasını taşıyan proje, Anadolu'nun binlerce yıllık kültürünü dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir.

Müzik & Sahne

için 438 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(45)
(23)
(10)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL