Kategoriler

Format

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Müzik & Sahne

için 265 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Müzik & Sahne

Eğlenceyi ve heyecanı evlerinize taşımak ister misiniz? Müzik ve sahne filmleri tam da bunun için var. Dünyaca ünlü yabancı grupların konserleri, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarının gösterileri ve daha birçok seçeneği dilediğiniz formatta alarak koleksiyonunuza katabilir ve istediğiniz her zaman seyredebilirsiniz.

Müzik ve Sahne Filmleri Neler?

Müzik ve Sahne Filmleri Neler?

Sahne ve müzik filmleri denildiğinde stand up gösterileri, konser görüntüleri, müzikaller, sirkler, tiyatro oyunları ve birçok performans akla gelir. Müzik filmlerinde pop ve rock müzik filmleri oldukça yaygın ama klasik müzik filmleri de neredeyse onlar kadar popüler. Burada en fazla karşınıza çıkma ihtimali olan konser filmleri Rihanna, Justin Bieber, Jay-Z gibi popüler isimlerin konserlerini sizinle buluşturuyor. Sahne filmleri arasında da müzikaller ve gösteriler sizi başka diyarlara taşıma potansiyeline sahip. Bu filmlerden en yüksek verimi alabilmek için mümkünse bir odanızı mümkün olduğunca ses geçirmez hale getirip kaliteli bir ses sistemiyle donatmanızı öneririz. Elbette bilhassa gösteri sanatlarında görüntü kalitesi de önemli. Bunları izleyeceğiniz televizyonun çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa o kadar iyi.

En İyi Müzik ve Sahne Filmleri

En İyi Müzik ve Sahne Filmleri

En iyi müzisyenler ve sanatçılar nasıl saymakla bitmezse en iyi müzik ve sahne filmleri de saymakla bitmez. Zevkinize ve yapılan yorumlara göre bir miktar eleme yapabilirsiniz. Yabancılardan Cirque Du Soleil (Güneş Sirki) gösterileri, Cats müzikali, Sefiller müzikali, Billie Elliot müzikali ve balesi, Operadaki Hayalet müzikali, Roger Waters’ın The Wall performansı en fazla övgü toplayan performanslardan. Bunların yüksek kaliteli filmlerini izlemek de oldukça keyifli olacaktır. Michael Jackson’ın This is It filmi gibi bazı filmler de hem müzik & sahne filmleri hem de belgeseller arasında yer alabilir. Yerli yapımlardan Cem Yılmaz Fundamentals başta olmak üzere Cem Yılmaz gösterileri veya dünyada ülkemizi temsil eden Anadolu Ateşi gösterileri de büyük ilgi toplamakta.

Müzik ve Sahne Film Fiyatları

Müzik ve Sahne Film Fiyatları

Diğer filmlerden alışkın olduğumuz gibi DVD, VCD, Blu-Ray ve 3D Blu-Ray formatlarında olan müzik ve sahne filmlerinin fiyatları da yine o seviyelerde. Üstelik yerli ve yabancı kayıtlar arasında da büyük farklar yok. Bilet bulamadığınız, bulsanız da bütçenizden dolayı alamadığınız, dünyanın bir ucunda gerçekleşen veya eskiden gerçekleştiği için zaten denk gelemeyeceğiniz gösterileri evinizin konforlu ortamında izleyeceğinizi hesaba katarsanız bu filmlerin ne kadar ekonomik olduğunu fark edersiniz. Keyif aldığınız bir sanatçının veya grubun gösterisi veya konserini aldığınızda muhtemelen onu kenara atmak yerine tekrar tekrar izleyeceğiniz için her halükârda kazançlı çıkacaksınız. Müzik ve sahne dışında, spor, hobi, yoga, eğitim, sağlık filmleri, belgeseller, yerli ve yabancı filmlerin hepsi sizi Film kategorimizde bekliyor.