Kategoriler

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Spor, Yoga, Hobi

için 17 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Spor, Yoga, Hobi

Daha iyi bir yaşam sandığınızdan da yakında. Spor, egzersiz ve yoga filmleriyle forma girerken hobi filmleriyle ilgi alanlarınızı genişletebilir ve zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. DVD, Blu-Ray ve 3D Blu-Ray formatındaki bu filmler oldukça ekonomik fiyatlarla beğeninize sunuluyor.

Spor Filmleriyle Forma Girin

Spor Filmleriyle Forma Girin

Egzersiz veya genel olarak spor filmleri evde zayıflamak, vücudunuzu sıkılaştırmak ve zinde yaşamak isteyenlerin tercih ettiği filmlerdir. Bu filmler uzun süreli spor videoları yüksek kalitede kaydedilerek elde edilir. Ebru Şallı ile pilates benzeri, yer yer ünlü isimlerin de yer aldığı spor filmleri bulmanız mümkün. Egzersiz videoları arasında tüm vücut çalıştırmaya yönelik hareketlerin yanı sıra beli inceltmek için karın egzersizleri, selülitleri gidermek için bacak hareketleri ve daha birçok hareket mevcut. Burada önemli olan istikrarlı olmak. Sağlıklı bir beslenmeyle birlikte düzenli olarak filmlerdeki hareketleri yaptığınız sürece olumlu sonuçlar almanız muhtemel. Elbette kendinizi zorlayıp incitmemeniz önemli. Ayrıca herhangi bir spora veya egzersize başlamadan önce, hele de bir sağlık sorununuz varsa doktorunuza mutlaka danışmalısınız.

Yoganın Nasıl Yapıldığını Öğrenin

Yoganın Nasıl Yapıldığını Öğrenin

Yoga aslında bir spordan ibaret değil; ruhu ve bedeni eğiterek yaşama egemen olmayı hedefleyen kocaman bir Hint felsefe sistemi. Bu sisteme bağlı olan yoga hareketleri dikkatle icra edilmelidir çünkü hem kuralları hem de alışma süreci vardır. Yoga doğru yapıldığında birçok faydayı beraberinde getirir. Vücudunuz esnerken ve kas oranınız artarken enerjilerinizi düzene soktuğunuz için sakinlik ve huzur da hissedebilirsiniz. Yoga video programlarını satın alırken dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar var. Birincisi, yoganın seviyesi. Filmin üzerinde giriş seviyesi, orta seviye veya ileri seviye diye ibareler göreceksiniz. Kendinize uygun seviyeyi seçin. İkincisi, genel yogalar dışında özel yogalar da var; mesela kalp sağlığı için kalp yogası. Ama hangisini yaparsanız yapın önce nefes teknikleri öğrenmeniz gerekecek.

Hobi Edinin, Hobilerinizi Geliştirin

Hobi Edinin, Hobilerinizi Geliştirin

Hobi boş zamanlarda veya keyif için yapılan etkinliklerin genel adıdır. Günümüzde hobilerini sürdürerek bundan gelir elde edenlerin sayısı da hiç az değil. Hobi çeşitleri sayılamayacak kadar çok sayıda. O yüzden halihazırda bir hobiniz yoksa hobi videoları ve filmleri size yol gösterici olabilir. Bu filmler arasında en çok rastlatabileceğiniz hobi çeşitleri resim, örgü, yemek, dans ve seyahat. Elbette daha birçok hobi için hazırlanmış ve yüksek kalitede kaydedilmiş filmleri burada bulmanız mümkün. Hobi malzemeleri için ilgili hobilerin kategorilerine gitmeniz gerekecek. Ama filmler de nelere ihtiyacınız olacağı konusunda sizi yönlendirecektir. Müzik ve sahne filmleri, eğitim ve sağlık filmleri, belgeseller veya kurgusal yerli ve yabancı filmlerin tamamı için Film kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.