Spor, Yoga, Hobi

Zayıf ve fit bir vücuda kavuşmak için pilates DVD'lerinden satın alıp evinizde kendinize bir spor alanı oluşturabilirsiniz. Spor salonuna gitmeye vaktiniz kalmıyorsa, DVD'lerden yardım alarak egzersizlerin nasıl yapıldığını görebilir ve siz de aynılarını kendiniz yapabilirsiniz. Ebru Şallı pilates DVD'leri, birçok kadın tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Güzelliğini ve fit vücudunu pilatese ve spora borçlu olduğunu söyleyen Ebru Şallı birçok kadının örnek aldığı isimlerden birisi. Pilates denince akla ilk gelen isimlerden birisi şüphesiz ki Ebru Şallı. Kısa bir süre içerisinde fazlalıklarınızdan kurtulmak ve fit görünmek istiyorsanız Ebru Şallı İle 21 Günde Yağlarınızdan Kurtulun DVD'sinden yardım alabilirsiniz. DVD içerisinde yer alan taktikler sayesinde 21 günlük programın sonunda nasıl fit bir vücuda kavuştuğunuzu göreceksiniz. Bu DVD ile kendinizi 21 günlük kampa alarak, 21 gün boyunca arka arkaya yapacağınız pilates kürü ile vücudunuzun yağ oranını düşürebilirsiniz. DVD'nin içinde yer alan egzersizler sayesinde yağlarınızı yakmaya başlayacak, vücudunuzda biriken ödemi atacak ve kas yapmaya başlayacaksınız. 21 günlük programda bölgesel değil de tüm vücudunuzu çalıştıracaksınız. DVD'de yer alan egzersizlerin temposu diğer egzersizlere göre daha hızlıdır. Ayrıca DVD içerisinde yer alan beslenme önerileri ile sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz. Siz de hemen vücudunuzu şekle sokmak için Ebru Şallı İle 21 Günde Yağlarınızdan Kurtulun DVD'sini edinin!

Çocuklarınızın gelecekte stres kontrolünü sağlayabilmesi için onlara küçük yaşta yoga öğretmeye başlayabilirsiniz. Çocuk yogası DVD'sinden yardım alarak çocuğunuzun sağlıklı bir bedene ve ruha kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Stres, çocukların öğrenmelerini, çevre ile iletişimini, sağlıklarını ve kendilerine olan güveni doğrudan etkiler. Çocuk yogası onların bakış açısını değiştirecek ve onların stressiz bir yaşam sürmesine yardımcı olacak. Yetişkin yogası ile çocuk yogası arasında farklar olduğu için çocuğunuza yoga öğretirken Çocuk Yogası DVD'sinden destek almanız önerilir.

Selülit şikayeti olan kadınlar, artık selülitlerini saklamak zorunda değil! Zorlanmadan selülitlerinizden kurtulmak için Ebru Şallı ile Selülit Savar DVD'sinden yardım alabilirsiniz. Selülit bir cilt problemi olarak görünse de aslında dolaşım bozukluğunun bir göstergesidir. Bu nedenle sadece diyetle ve kozmetik ürünleriyle selülitlerle başa çıkabilmek mümkün değil. Selülit görünümünü azaltmak için selülit egzersizlerini düzenli olarak yapmanız gerekir. Bu DVD içerisinde selülit egzersizlerinin neler olduğunu ve doğru bir şekilde nasıl yapıldığını bulabileceksiniz. Selülit egzersizleri sayesinde kan dolaşımınızı hızlandıracak ve kısa bir süre sonra selülitlerinizin azaldığını görmeye başlayacaksınız.

Spor, Yoga, Hobi

için 244 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Format

(82)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL