Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektrikli Süpürge

için 194 sonuç bulundu.
Toz Torbası seçiniz

Rowenta Elektrikli Süpürge

Markanın kökenleri 1884 yılına dayanmaktadır. Rowenta markası, Robert Weintraud tarafından 1909 yılında kurmuştur. Rowenta yüksek kaliteli ürünler üreterek ve teknolojisini gün ve gün geliştirerek günümüzde oldukça başarılı markalardan biri haline gelmiştir. Global pazarda rakiplerine karşı üstün başarılar elde ederek, yerini oldukça sağlamlaştırmıştır. Rowenta, üretimini sağladığı ürünlerde, son teknolojileri kullanmasının yanı sıra özgün tasarımlarıyla da oldukça beğenilen bir markadır. Ürünlerine yenilikçi fonksiyonlar ekleyerek çıkardığı her ürünle teknoloji çağını bize yansıtmaktadır. Amacı yaşamı güzelleştirip insanların hayatına değer katmak olan, ürettiği ev aletlerindeki kalite ve performans, geçmişten günümüze değişmeyip çağının ötesinde sonuçlar almıştır. Hızlı ve güvenilir bir şekilde ürün ihtiyacınızı giderirken satış sonrası kapsamlı teknik destek yardımıyla da size hizmet sunmaktadır. Ürün geliştirme konusunda kendisini kanıtlamış olan Rowenta, ürettiği ürünlere değer katarak yoluna devam etmektedir. Bu ürünlerden en popülerleri arasında yer alan Rowenta elektrikli süpürge, tüketici talebine göre tasarlanmış boyut, ebat ve fonksiyonda pazara sunulmuştur. Zamandan tasarruf ederek, ergonomik ve ihtiyaca göre üretilmiş ürünler dünyanın dört bir yerinde satışa sunulmaktadır. Ev aletleri konusunda pazar payından büyük bir dilim elde eden Rowenta, bu başarının sırrını kendisini durmadan geliştiren ve teknolojinin kontrol edilebilir özelliklerini denemekten korkmayan bakış açısı sayesinde olduğunu düşünmektedir. Gelişen teknolojiyi takip edip ve sektörüne yön vermek konularında global başarılar elde etmiştir. Siz de değişen çağın teknolojilerinin uygulandığı ürünleri hayatınızın her alanında görmek istiyorsanız sayfamıza girip detaylı incelemeler yapabilirsiniz.

 Rowenta Elektrikli Süpürge Ergonomik Tasarımları ile Göz Dolduruyor

Rowenta Elektrikli Süpürge Ergonomik Tasarımları ile Göz Dolduruyor

Elektrikli süpürge ortamdaki katı, sıvı maddelerin makinenin içinde bulunan motor yardımıyla dönen pervaneler sayesinde içine çekip torbada ve ya su içerisinde kiri hapseden makinelere verilen isimdir. Tozu çekerek ortamdaki kiri, pisi yok eden makineler, bulunduğumuz zamanda üçe ayrılır. Bunlar dikey hazneli, yatak silindirli, emer döğer torbalı süpürge olarak adlandırılır. Rowenta süpürge çeşitleri açısından kendisini geliştirdiğinden, talep edilen özelliklere ve çekim gücüne göre ürün üretmişlerdir. Özellikler süpürgelerinde ergonomik yapı ve ürün hafifliğine önem vermekle kalmayıp, elektrikli süpürge dizaynını yaparken pratik ve kaliteli ürünler çıkarmayı hedeflemişlerdir. Görüntü bakımından da zarifliği ve şıklığı elden bırakmayan süpürgeler, evinizi temizlemekten zevk almanızı sağlamaktadır. Süpürgelerin en çok tercih edilen şarjlı ve elektrikli modelleri, müşteri taleplerini karşılamak amacıyla birçok hususi yaşam alanında hizmet vermektedir. Rowenta şarjlı süpürge konusunda oldukça iyi performans sergileyen motor gücüne sahip ürünler üretmektedir. Yüksek çekim gücü ile sayesinde masalarda, halılarda, koltuklarda toz, tüy gibi mikroskobik maddelere kadar çekerek size temiz bir yaşam alanı sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Hayatınızın her alnında rahatça kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış bu ürünler ayrıca yıllar geçtikçe ergonomik açıdan da kendisini geliştirip hafif ve kullanımı kolay ürünler olarak pazara sunulmaya başlanmıştır. Ayrıca yine fiziksel rahatsızlıklara neden olmayacak şekilde tasarlanmış kulağınızı rahatsız etmeyecek ses seviyesi ile size benzersiz bir süpürme deneyimi yaşatacaktır. Kullanımı kolay, saklanması kolay ve hafif yapısı, ergonomik toz haznesi ile sağlığınızı zorlamayan bu süpürge çeşitleri çevre içinde yaralı olup az enerji tüketimi yaparak çok işlev yapmayı hedeflemiştir. Her geçen gün kendisini geliştiren mühendislerle iş birliği yaparak gelişen teknolojiyle verimliliği arttırmayı kendisine görev bilinci haline getirmiştir. El şarjlı süpürge, dikey süpürge yatay silindir süpürge, torbalı süpürge, torbasız süpürgeme ayrıca yıkama yapabilme yeteneğine sahip gibi birçok fonksiyonlu süpürge çeşitlerinin üretimini yaparak pazarda yeni kategoriler açmayı başarmış ve bu kategorilerin performans, kalite, güç ve ekonomik beklenti yönünden taleplerini karşılamaya devam etmektedir. Rowenta elektrikli süpürge fiyatları hakkında bilgi almak ve detaylı ürün incelemesi yapmak isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Rowenta Elektrikli Süpürge ile Yüksek Çekim Gücü

Rowenta Elektrikli Süpürge ile Yüksek Çekim Gücü

Birbirinden farklı performans güçleri ve yenilikçi teknolojiyle bizi tanıştıran Rowenta süpürge modelleri, ortak fonksiyonlarının yanı sıra tüketicinin istekleri doğrultusunda eklemeler yapılarak kendisine yeni bir ivme kazandırmaktadır. Bu yenilikçi teknoloji anlayışından biri olan Rowenta toz torbasız elektrikli süpürge modelleri eski tip torbalı süpürge çeşitlerinin aksine cihaz içine toz toplama haznesi yerleştirerek ve sürekli torbayı değiştirmek yerine haznenin temizliğinin yapıldıktan sonra hazneyi tekrar yerine yerleştirerek temizliğe devam etme imkânı sunmaktadır. Gelişmiş teknolojik sistemle çift filtreleme yapan bu ürünler hava da bulunan toz parçacıklarını bile yakalayarak temiz ve hijyenik bir hava da solunum yapmanıza yardımcı olmaktadır. Amacı kendi sınıfının en iyi toz toplama ürünlerini üretmek olan Rowenta, torbalı cihaz kullanmak için de Rowenta toz torbalı elektrikli süpürge çeşitlerini tüketicilerinin beğenisine sunmuştur. Yüksek verim elde edilen filtreleri ve sert yüzeylerde bile kusursuz sonuçlar alabileceğiniz konusunda imkan sunan başlıkları ile müşterilerin memnuniyetini üst sıralarda tutmayı sağlamaktadır. Hızlı manevralar yapan tekerlekleri ile de size özgürce hareket imkanı sunan bu süpürgeler aynı zamanda yüksek litrelik kapasiteleri ile de size konfor sağlamaktadır. Evinizi, ofisinizi yaşam alanlarınızı derinlemesine temizleme zevkine ulaşacağınız ve kalıcı bir performans elde edeceğiniz bu ürünlere kolayca saklanması için çok fazla alanda kaplamamaktadır. Rowenta elektrikli süpürge filtre özellikleri yüksek motor gücü ve ebatları sayesinde süpürgenin uzun yıllar verimli çalışmasına yardımcı olmaktadır. Seçtiğiniz ürünün, kullanım kılavuzuna göre filtresine uygun bakımını yapmanız süpürgenin içine çektiğiniz tozun tekrar havaya karışmasını önleyecektir. Süpürgelerde bulunan filtreler birincil ve ikincil filtre olarak iki gruba ayrılır. İki filtre çeşidinin de ana özelliği süpürge içine çekilen toz parçacıklarının tekrar havaya karışıp insanlara solunum yolu hastalıkları gibi zararlar vermesini engellemektir. Çevreye karşı sorumluluğunu yerine getiren, çevreyi en fazla koruyan ve tozları, tüyleri mikroskobik maddeleri içinde uzun süre tutarak cihazının performansını düşürmeyen bu filtre çeşitlerine siz de elektrikli süpürge ve yıkama sayfamızdan göz atabilirsiniz.

 Rahat ve Kolay Kullanım Rowenta Elektrikli Süpürge ile Mümkün

Rahat ve Kolay Kullanım Rowenta Elektrikli Süpürge ile Mümkün

Evcil hayvan besleyen insanlarımızın en büyük sorunlarından biri olan ev içinde uçuşan, yere dökülen hayvan dostlarımızın tüyleridir. Hayvan sahipleri için özel olarak tasarlanmış yüksek çekim gücüne sahip süpürge modelleri ile gözle görülmeyen alerjen ve bakterileri ortadan kaldırmaktadır. Verimliliği yüksek, turbo çekim gücüne sahip süpürge modelleri sayesinde ortamda buluna hayvan kılları, tüyleri artık dert edilmeyecek seviyeye gelmiştir. Bu nedenle çoğu hayvan severin mustarip olduğu bu konu gelişen teknolojinin bize sunduğu nimetler çerçevesinde artık son bulmuştur. Ayrıca diğer bir konu ise uzun yıllar önce süpürgelerin çok ses çıkarıp ses kirliliğine neden olduğu düşünülmekteydi ama Rowenta sessiz elektrikli süpürge çeşitleri gibi pek çok ürün normal konuşma ses desibelinden biraz yüksek modeller tasarlayarak bu soruna son vermiştir. Yine eskiden halı yıkama makinesi ve toz alma süpürgesi farklı cihazlarda işlevlerini gerçekleştiriyorlardı. Günümüz teknolojisi sayesinde birçok fonksiyonun bir arada bulunduğu ürünler türemesiyle bu iki işlevsel özellikte aynı cihazda yerini almayı başarmıştır. Bu fonksiyonellere sahip olan Rowenta sulu elektrikli süpürge modelleri yüksek verimlilik ve yüksek Watt motor gücüyle halılarda üzerinde iyi bir çekim gücüne sahip olmaktadır. İki işlev için iki ayrı makine kullanmak yerine tek makinede iki fonksiyonu gerçekleştirmek hem yaşam alanınızda yer elde edeceksiniz hem de getir götür yaparak zaman harcamak yerine tek makine ile zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Diğer bir süpürge modeli olan Rowenta dikey elektrikli süpürge tüm zemin tiplerine göre tasarlanmış olup zahmetsiz kullanım tarzı ile size temizlikte kolaylık sağlayacaktır. Kablosuz ve ergonomik açıdan hafif olan bu ürünler özgürce hareket etmenizi sağlayarak hareket alanınızı kısıtlamamaktadırlar. Esnek tasarımları ve kolay ulaşılabilir ek aparatları ile istediğiniz her alana rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Torbasız ve kablosuz modelleri ile size ekstra bir işlem yapmanız için zaman yaratmanızı sağlamaz. Basit kullanım talimatları ile size kolaylık ve rahatlık sunan bu ürünleri yakından incelemek, modeller hakkında bilgi edinmek isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Rowenta Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Rowenta Elektrikli Süpürge Çeşitleri

Zarif tasarımları ve gelişmiş yenilikçi ürünleri ile Rowenta markası, yüzyılı aşkın süredir yaşamımızın her alanında yerini almaktadır. Yeniliğe odaklı bakış açısıyla, günümüze kadar süregelen teknolojinin sıkı takipçilerinden ve uygulayıcılarından biri haline gelmiştir. Ürünlerinin tasarım bakımından zarifliği ve kaliteli yenilikleri sayesinde müşterileri tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Olağanüstü sonuçlar için yüksek performanslı teknolojiyi kullanarak oldukça inovatif bir bakış açısı yakalamışlardır. Elektrikli ev aletleri denildiğinde akla ilk gelen en güçlü ve başarılı markalardan biridir. Elektrikli süpürge kategorisinde de oldukça iddialıdırlar. Kullandıkları yüksek teknoloji ile üretilen elektrikli süpürgeler ile evlerimizde ve profesyonel sonuçlar elde etmemizi ve yaşam alanlarımızdaki kaliteyi arttırmayı hedeflerler. Elektrikli süpürge kategorisinde de oldukça iddialıdır. Rowenta elektrikli süpürgeler birçok eve uyum sağlayacak, ergonomik şekilde olarak tasarlanmıştır, çeşit çeşit renk ve model seçenekleri ile oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir bu yönüyle oldukça dikkat çekmektedir. Tasarladıkları elektrikli süpürgeler ile her bir kullanıcının beklentisini karşılamayı hedeflemişlerdir ve bunun üzerine çalışmalar gerçekleştirmişlerdir. Elektrikli süpürge çeşitleri şu şekildedir; toz torbasız elektrikli süpürgeler, toz torbalı elektrikli süpürgeler, dikey süpürgeler, şarjlı el süpürgeleri gibi birçok farklı özelliklere sahip ve farklı kullanım alanları için üretilen süpürge çeşitleridir. Kullanılan alana ve istenilen sonuca göre birbirinden farklı özelliklerde tasarlanan bu elektrikli süpürgeler ile sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanı yaratmanız çok kolay olacak. Konforlu kullanımları ve yarattıkları eşsiz etkiler ile evinizin vazgeçilmesi olacak. İstediğiniz boyutta, istediğiniz görünümde ve özelliklerde elektrikli süpürgelere Rowenta elektrikli süpürge modelleri ile sahip olabilirsiniz. Güçlü hava akımına sahip olan bu elektrikli süpürgeler zemindeki istenmeyen tozları ve kirleri olağanüstü bir güç ile emerek temizlik yapmanın sağlar. İlk deneyimden itibaren evinizdeki farkı göreceksiniz. Çünkü Rowenta süpürge modelleri ile sizi rahatsız eden kıl, tüy, mite ve tozları yüzeylerinizden kolayca uzaklaştırarak, temizlenmiş ortamın keyfini çıkartacaksınız. Rowenta elektrikli süpürgelerin, gerçek temizlik anlayışı ile üretilmiş profesyonel sonuçlar sağlayan ürünlerdir. Rowenta elektrikli süpürgelerin, Silence Force teknolojisiyle üretilmesiyle elektrikli süpürgeler sessiz olarak çalışır ve size günün herhangi bir saatinde gürültüsüz ve konforlu temizlik yapma ortamı oluşturur. Rowenta elektrikli süpürge yorumları hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Rowenta Elektrikli Süpürge ile Üstün Temizlik Anlayışı

Rowenta Elektrikli Süpürge ile Üstün Temizlik Anlayışı

Yaşadığımız alanın temizliğinin sağlanması, sağlığımızın korunması açısından oldukça önemlidir. Yaşadığımız ortamın hijyenin sağlanması konusunda en büyük ve en önemli yardımcılarımızdan biri kesinlikle elektrikli süpürgelerdir. Ancak birçok farklı özelliklerde ve modelde elektrikli süpürgeler mevcuttur. Elektrikli süpürge alırken dikkat etmemiz gereken bazı unsurlar vardır. Mesela elektrikli süpürgenin yüzey alanlarını özenle temizlemesindeki ve ortamdaki havanın filtrelenmesindeki performansına dikkat edilmelidir. Özellikle evinizde bebeğiniz ve evcil hayvanınız varsa elektrikli süpürgenizin olmaması gibi bir durum düşünülemez hatta elektrikli süpürgelerin temizlik performanslarındaki beklentiniz ise maksimum seviyede sonuç vermesi olmalıdır. Rowenta evinize uygun çözümler sunarak, elektrikli toz torbalı süpürge çeşidini üretmiştir. Gelişmiş teknolojilerle üretilen Rowenta elektrik süpürgesi, üstün temizlik algısına karşılık verecek performansta ürünlerdir. Rowenta, farklı özelliklerde ve görünümde olan birçok toz torbalı elektrikli süpürge üretmiştir. Tasarladığı bu süpürgelerle, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlar. Kullanıcılara sağlıklı bir ortam ve temiz bir hava garantisi verir. Elektrikli toz torbalı süpürgeler, derin bir temizlik sonucuna ulaşmanızın yanı sıra evinizin her yerine kolay bir şekilde taşınabilmeleri ile de oldukça avantajlıdırlar. Süpürgenin tamamlayıcısı olan Rowenta elektrikli süpürge parçaları ile ulaşılması zor köşelere bile rahatça ulaşıp, mobilyalarınızın ve yüzeylerinizin her yerini kolayca temizleme fırsatı yakalarsınız. Sınıfının en sessizi olan Rowenta sessiz süpürge, A+ enerji verimliliği ve yüksek performansı ile sizlere mükemmel bir temizlik deneyimi sağlar. Sahip olduğu güçlü hava akımı sayesinde kuvvetli emiş performansıyla, sert ve dokulu yüzeylerde toz emisyonunda muhteşem sonuçlar sağlarken, kusursuz hijyene sahip olmanızı mümkün kılar. Rowenta torbalı elektrikli süpürgelerinin, oldukça geniş torba kapasiteleri ile yüksek verim ve performans sağlarsınız. Alerji+ filtrasyon sistemi sayesinde, alerjenlerin yüzde 99’unu ortamdan uzaklaştırır. Bu özelliği sayesinde, solunum sıkıntısı yaşayan ve alerji sorunu yaşayan kişiler için inanılmaz bir süpürge çeşididir. Kolay manevra yapabileceğiniz tekerlekleri sayesinde istediğiniz yönde hareket kolaylığı ve konforu sağlar. Ayrıca Rowenta torbalı elektrikli süpürgeleri, çok daha az enerji kullanırken üst düzey bir enerji verimi de sağlar. Rowenta elektrikli süpürge yedek parça hakkında bilgi edinmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Rowenta Elektrikli Süpürge İle Derinlemesine Temizlik

Rowenta Elektrikli Süpürge İle Derinlemesine Temizlik

Rowenta teknolojinin gün ve gün gelişmesi ile birlikte ürettiği elektrik süpürgelerinde yenilikler yapmaktadır. Rowenta, torbasız elektrikli süpürgeleri, yeni nesil çalışma teknolojisi ile tasarladı. Torbasız bu süpürgelerin, merkezkaç kuvveti ile içine çektiği toz ve kiri ayrıştırarak hızlı ve zahmetsiz bir temizlik deneyimi anlayışını ortaya çıkardı. Rowenta torbasız elektrikli süpürgelerinin, parçalarının rahatça çıkarılıp temizlenmesi ile temizlik deneyimizin kaldığınız yerden devam edebilmesini mümkün kılar. Yüksek emiş gücüyle etkili, verimli ve derin bir temizlik sağlar. Üstün teknolojili filtreleme yapısı sayesinde, tozları tek hamlede iç bölümüne hapsederek, dışarıya dağılmasını engeller. Özellikle büyük metre kareli alanlarda geniş kapasiteleri ve sağlam donanımları ile sayesinde, derinlemesine temizlik imkânı sağlar. Böylelikle kullanıcıların zamanlarından çalmadan hızlı bir şekilde hijyene ve sağlıklı bir ortama ulaşmalarını sağlar. Hepa filtreleri sayesinde toz torbasız süpürgeler, diğer süpürge çeşitlerine göre çok daha iyi filtreleme olanağı sunarlar. Özel filtreleme teknolojisi sayesinde de hava çıkışlarında hiçbir kötü koku hissedilmez. Torbasız süpürgeler, sessiz çalışma sistemleri sayesinde, günün istediğiniz anında gürültü yapmadan, temizlik yapabilmenizi sağlar. Enerji verimliliğindeki üstün performansı ve ergonomik yapısıyla, elektrik süpürgesi Rowenta sınıfındaki diğer süpürgelerden oldukça iyidir. Rowenta'nın bir diğer tasarladığı elektrikli süpürge çeşidi ise dikey süpürgelerdir. Dikey süpürgeler tasarımları ve pratik kullanımları sayesinde eşsiz bir temizlik deneyimi yaşamanıza sağlarlar. Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir elektrikli süpürge modelidir. Herhangi anda, kirlenme ve tozlanma gibi sorunlarla karşılaştığınızda anında bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz Dikey süpürge modelleri ile evlerinizin her yerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde sürdürebilirsiniz. Hızlı şarj özelliği ile zamanınız size kalır ve 5 saatlik şarj süresi ile ürün her zaman kullanımınıza hazırdır. Uzun pil ömrüne sahip olmaları sayesinde de sizi yarı yolda bırakmazlar. Başka bir elektrikli süpürge modeli ise şarjlı el süpürgeleridir. Rowenta el süpürgesi, elektrikli süpürgeler arasındaki en küçük görünüme sahip süpürge çeşididir. Şarjlı el süpürgeleri, temiz bir ortam için hızlı çözüme ulaşabileceğiniz bir alternatiftir. Her gün kullanabileceğiniz bu ev süpürgeleri çok az yer kapladığı için ev aletleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Küçük görünümüne rağmen motor gücünün oldukça güçlü olması, tozların kusursuz şekilde ortadan kaldırılmasını ve diğer alanlara dağılmasını engeller. Uzun pil ömrüne sahiptir ve şık görünümleri ile kullanıcıları tercihidir. Rowenta süpürge yorumlar hakkında daha fazla bilgi için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Rowenta
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (56)
Apex (1)
Arnica (278)
Arzum (84)
Arçelik (93)
Awox (8)
Beko (70)
Bernardo (2)
Bissell (8)
Bosch (164)
Clatronic (1)
Conti (27)
Deerma (1)
Dyson (10)
ecHome (1)
Electrolux (164)
Elit (1)
Fakir (238)
Fantom (130)
Goldmaster (99)
Grundig (13)
Homend (5)
Homstar (3)
Hoover (16)
İhlas (2)
Jasper (1)
Johnson (2)
Karaca (21)
Karcher (59)
Kenwood (1)
King (8)
Kiwi (1)
Korkmaz (49)
Miele (97)
Nice (2)
Nilco (1)
Nilfisk (59)
Numatic (1)
Philips (400)
Profilo (66)
Rowenta (194)
Samsung (56)
Sebo (3)
Sem (5)
Siemens (88)
Sinbo (58)
Stilevs (80)
Sunny (17)
Süsler (3)
Tefal (40)
Thomas (18)
Vax (2)
Vestel (87)
Viper (4)
Voog (7)
W. Fischer (15)
Xiaomi (2)
Zeneger (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toz Torbası

(126)
(38)
Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Watt)

(92)
(55)
(14)
(7)
(7)
(3)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(47)
(47)
(32)
(17)
(9)
(7)
(6)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toz Kapasitesi

(56)
(40)
(31)
(18)
(14)
(6)
(6)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL