Fakir, Elektrikli Süpürge

için 679 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Fakir Elektrikli Süpürge

Ev aletleri ürün grubu içerisinde yer alan elektrikli süpürgeler, yaşanılan ortamların temizliğinde ve düzeninde oldukça önemli bir rol oynuyor. Bu açıdan her ortam için vazgeçilmez bir değere sahip olan elektrikli süpürgeler, ihtiyaçlara uygun üretiliyor. Alman teknolojisinin en önemli isimlerinden biri olan Fakir, bu alanda da en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Fakir elektrikli süpürge ile nitelikli temizlik sağlanabildiği gibi sağlık açısından da hijyenik yaşam alanları elde edilebiliyor. Fakir tüm ürünlerinde olduğu gibi, bu alanda da oldukça iddialı bir markadır. Fakir marka değeri ve skalasında yer alan farklı ürünleri ile piyasada önemli bir yere sahiptir.

Fakir Elektrikli Süpürgelerin Gelişmiş Özellikleri

Fakir Elektrikli Süpürgelerin Gelişmiş Özellikleri

Fakir marka ürünlerde kullanılan Alman teknolojisi pek çok kimse için oldukça önemli bir referanstır. Bu anlamda Fakir marka ürünlere önemli ölçüde güven duyulduğu görülüyor. Fakir elektrikli süpürgelerinde belli başlı özelliklere önem veriyor. Bu anlamda Fakir elektrikli süpürge özellikleri başlığı altında değerlendirilebilecek birtakım detaylar vardır. Fakir üretimini yaptığı tüm ürünlerde, kalite değerine büyük önem verir. Bu amaçla daha pratik ve sağlam olma niteliği taşıyan özelliklerden bahsedilebilir. Toz torbalı süpürgelerin sahip olduğu özellikler oldukça yetkin görülüyor. Fakir marka toz torbalı elektrik süpürgelerinde dikkat çeken en önemli özellikler arasında watt değeri ön plana çıkıyor. En alt segmentte yer alan ürünlerde 800 Watt değeri göze çarpıyor. Bu ürünlerde var olan çekiş gücü oldukça yetkin değerlendiriliyor. Toz torbalı süpürgelerde yer alan önemli detaylar arasında filtre özellikleri yer alıyor. Özellikle süpürgenin dışarıya çıkardığı havanın niteliğinde en büyük değişken olan filtreler, sağlık açısından son derece önemli görülüyor. Fakir, elektrikli süpürgelerinde genel olarak HEPA ve üzeri özellikte olan filtreleri tercih ediyor. Kullanıcılar açısından son derece olumlu görülen bu özellik, yaşam alanlarında bulunan tüm canlılar için önem arz ediyor. Fakir marka elektrikli süpürgelerde bulunan diğer bir önemli detay da torba kapasitesidir. Genel olarak bu tip ürünlerde toz torbalarının çabuk dolmasında şikayet ediliyor. Ancak Fakir 4,5 litrelik toz torbası kapasitesi ile uzun süren bir kullanım olanağı sunuyor. Toz torbalı süpürgelere oranla ses değerinde ortalama bir performans gösteren ürünler bu açıdan çevreyi rahatsız etmiyor. Fakir elektrikli süpürge kullanımını en patik hale getiren özelliklerden biri de tasarım özellikleridir. Bu açıdan kompakt yapıları ile daha az yer kaplayan büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Sert zemin, kenar köşe ve koltuk süpürme aparatlarının ürün üzerinde bir bölmede yer alması son derece önemli görülüyor. Dikey ve yatay park edilebilme özelliklerine sahip olan ürün, kablo uzunluğu açısından da oldukça yeterli durumdadır. Fakir süpürge modelleri, çeşitli özellikleri ile seriler haline geliyor.

Fakir Elektrikli Süpürge Modelleri ve Fiyatları

Fakir Elektrikli Süpürge Modelleri ve Fiyatları

Fakir marka elektrikli süpürgeler; gerek tasarım ve gerekse de kullanım anlamında farklı özelliklere sahiptir. Bu anlamda farklı modellerin ürün çeşitliliğini sağlıyor olması birçok kimse için büyük önem taşıyor. Farklı modeller farklı gereksinimleri karşılamaya yönelik olarak geliştiriliyor. Fakir marka elektrikli süpürgeler arasında toz torbasız modeller de yer alıyor. Fakir toz torbasız elektrikli süpürge temizlik anlamında daha farklı opsiyonlar elde etmek isteyen kimseler için oldukça uygundur. Her kullanımın ardından temizlenebilir olan hazne, daha iyi bir performansın elde edilmesinde önem taşıyor. Bu ürünlerde yer alan filtre özellikleri de kullanıcılar açısından oldukça büyük önem arz ediyor. Cyclone özellikli filtreleri ile sağlıklı hava çıkışını temin eden ürünler bir hayli seviliyor. Daha pratik bir deneyim sağlamak isteyen kimseler için ise dikey süpürge serisi dikkat çekiyor. Fakir dikey süpürge şarjlı ve elektrikli modelleri ile piyasada yer alıyor. En çok tercih edilenler arasında elektrikli ürünler yer alıyor. Bu açıdan iyi bir ürün çeşitliliği özelliği gösteren seri oldukça tatmin edici görülüyor. Toz torbası olmayan bu ürünler HEPA filtre özelliğine sahiptir. 800 W güçte çalışan ürünler, aynı zamanda iyi bir çekiş gücü performansına da sahiptir. Fakir ayaklı süpürge olarak da piyasada isim alan ürün, halı ve sert zemin performansı ayarlanabilir olmakla birlikte kablo uzunluğu istenen düzeydedir. Fakir marka elektrikli süpürgeler içerisinde sulu süpürgeler de yer alıyor. Fakir sulu süpürge serisinde daha farklı özellikler görülüyor. Bu anlamda çekilen tozun, su içinde hapsedilmesi sağlanarak tam bir temizlik amaçlanıyor. Genel itibariyle alerjik hastalıkları olan ya da evcil hayvan sahibi kimseler için uygun görülüyor. Bu sayede üst düzey temizlik sağlaması açısından son derece sevilen bir seri haline geliyor. Fakir robot süpürge özelliği gösteren bu seride aynı zamanda halı yıkama özellikleri de mevcuttur. Çok işlevli olan bu seri ile tek üründe iki farklı özelliği birleştirmek mümkün hale geliyor. Fakir elektrikli süpürge fiyatları ile ilgili yapılan değerlendirmeler ise son derece opsiyoneldir. Ürün özellikleri ile söz konusu fiyatların uyum içerisinde olması bu noktada önemli bir artı olarak değerlendiriliyor.

Fakir Elektrikli Süpürge Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fakir Elektrikli Süpürge Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fakir, “Gelecek şimdi başlıyor” sloganı ile dünyanın farklı noktalarında ve ülkemizde önemli işlere imza atıyor. Farklı kategorilerde yüksek kaliteyi kullanıcılarına sunan marka müşteri memnuniyetini sağlama amacını üst sıralarda tutuyor. Genel anlamda tüm ürünlerinde söz konusu kalitenin hissedildiği Fakir ürünlerini gereksinimlerinize göre seçmeniz fayda sağlayacaktır. Bu noktada ürün özellikleri ile ilgili tam olarak bilgi sahibi olmanız gerekir. Fakir geliştirdiği serilerinde belli başlı amaçlara uygun üretim yapıyor. Bu sayede hizmet kalitesini arttıran marka ürünleri ile yüksek performans amaçlıyor. Siz de ihtiyaç duyduğunuz performansa yönelik seçimler yapmalısınız. Örneğin, alerjik bireyler ya da evcil hayvan besleyenler için yüksek çekiş gücüne sahip ve temiz filtre özellikli ürünler daha kullanışlıdır. Ürünlerin toz haznesi hacmi ve temizlik kolaylığı ise daha büyük ortamlar için kullanımı oldukça kolaylaştırır. Bu gibi durumları göz önünde bulundurmanız size uygun modeli bulmanıza yardımcı olacaktır. Elde edeceğiniz bilgiler ile hangi Fakir ürünün size göre olduğunu anlamanız mümkün olacaktır. Bu amaçla, sitemizden gerekli tüm bilgileri sağlamanız mümkündür. Özellikle kullanıcı yorumları alanlarından gerçek tecrübelere ulaşabilir, kararınızda netlik sağlayabilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile yapacağınız alışverişler genel olarak opsiyonel fiyat seçeneklerini sunar. Bu sayede çok daha avantajlı bir alışveriş deneyimi sağlamanız mümkün hale gelir. Online alışverişin sağladığı konforla istediğiniz ürünü kapınızdan teslim alabilirsiniz. Sayfamız üzerinde Fakir marka ürün ve ürünlere ulaşabilir ve gerekli incelemeyi yapabilirsiniz. Dilediğiniz ürüne karar verdikten sonra kolaylıkla satın alabilirsiniz. Arzu ederseniz tüm markalara ait elektrikli süpürge modellerini Elektrikli Süpürge kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Fakir
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (1)
Acura (1)
Aeg (3)
Alf (2)
Altus (79)
AMT (1)
ANKER (2)
Ariete (1)
ariette (1)
Arnica (541)
Arzum (315)
Arçelik (217)
Awox (13)
Beko (104)
Bluehouse (19)
Bosch (461)
cas (3)
Cas (1)
Clatronic (5)
Conti (50)
Cvs (3)
Delonghi (2)
Dijitsu (1)
(1007)
Doğrular (1)
Dyson (78)
Eco (4)
Electrolux (292)
Emsan (4)
Fakir (679)
Fantom (518)
Felix (3)
Gisowatt (2)
Goldmaster (151)
Grundig (7)
H2 (1)
Homend (39)
Hoover (28)
ILIFE (7)
iRobot (6)
Karaca (115)
Karcher (193)
Kenwood (2)
King (66)
Korkmaz (123)
Krups (13)
Lady (1)
Laurastar (1)
LG (3)
Miele (118)
Moulinex (1)
Neato (7)
Nilfisk (123)
Philips (494)
Pratico (1)
Profi (1)
Profilo (173)
Robogil (55)
Rowenta (537)
Safran (20)
Samsung (107)
SCHAFER (42)
Seikon (1)
Sevdy (1)
Severina (4)
Siemens (98)
Sinbo (102)
Singer (1)
Stilevs (189)
STİLEVS (97)
Sunny (35)
sürel (1)
Tefal (29)
Thomas (21)
Tubo (1)
VAX (6)
Vento (1)
Vestel (121)
Vileda (6)
WMF (5)
Xiaomi (11)
Zeneger (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Torba Seçenekleri

(221)
(85)
(41)
Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Watt)

(251)
(20)
(18)
(16)
(8)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Detaylar

(225)
(96)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (143)
ve üzeri (152)
ve üzeri (152)
ve üzeri (155)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL