Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektrikli Süpürge

için 236 sonuç bulundu.
Toz Torbası seçiniz

Fakir Elektrikli Süpürge

Elektrikli ev aletleri günlük yaşam içinde önemli bir yer tutar. Temizlik için kullanılan elektrikli süpürge ev aletleri arasında en çok kullanılanlardandır. Günlük temizlikte hemen hemen haftanın her günü kullanılan, yüzeydeki kiri, tozu, pislikleri temizleyen ürün her evde bulunur. Çok fazla model ve markada çeşitleri bulunan elektrikli süpürgeler farklı model ve tiplerde satılmaktadır. Kablolu, kablosuz, su hazneli, torbalı, torbasız, şarjlı, dik elektrikli süpürge, hazneli gibi çok fazla seçeneği bulunmaktadır. Kendinize en uygun modeli seçip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Süpürge kullanımı kullanılacak yüzeyin tipine, boyutuna, kullanım amacına göre değişkenlikler gösterir. Ev tipi ve sanayi tipi modelleri de bulunan ürünün geniş bir çeşit yelpazesi vardır. Günümüzde süpürge kullanımı maksimum seviyededir. Değişen şartlar ve gelişen teknoloji ile beraber kendini sürekli güncelleyen modeller sıkı bir şekilde takip edilmelidir. Fakir elektrikli süpürge çeşitleri ile her türlü kullanıcıya hitap etmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden ve uzun soluklu tecrübesi ile hizmet veren Fakir, yeni nesil süpürge modelleri ile piyasada bulunmaktadır. Elektrikli süpürge günlük temizlikte kolay temizliği ve pratik kullanımı ile ilk ve en lazım eşyadır. Fakir süpürge uzun yıllara dayanan geçmişi ile kendi çalışma sistemine sahip güvenilir bir markadır. Kullanıcıları tarafından sevilen ve her modeli takip edilen marka elektrik süpürgesi denilince ilk akla gelen isimlerdendir. Süpürge alırken fiyat performans karşılaştırması yapan kullanıcıların gönül rahatlığı ile tercih edeceği Fakir, servis ve yedek parça konusundaki desteği ile de avantaj sağlar.

 Her Eve Bir Fakir Süpürge

Her Eve Bir Fakir Süpürge

Ev temizliğindeki önemli ürünlerden olan elektrikli süpürge satın alınırken ilk olarak motor gücüne dikkat etmek gerekir. Düşük motor gücü az kapasite demektir. Bu da memnuniyetsizlik yaratabilir. Bir diğer dikkat edilecek husus ürünün sesidir. Düşük desibelli makineler az ses çıkararak kullanım esnasında rahatlık sağlar. Günün her saati kimseyi rahatsız etme kaygısı olmadan güvenle kullanabilirsiniz. Motoru çok ses çıkaran bir süpürge rahatsız edebilir. Evde bebek ya da sesten etkilenecek evcil dostlarınız varsa korkutabilir. Bu sebeple sessiz çalışan bir süpürge kullanışlı olur. Aparatlarının mevcut olması da bir başka husustur. Ekstra alanlar için kullanmak üzere ek parçaları bulunmalıdır. Halılar, perdeler gibi yüzeyler için ekstra temizlik gerekebilir. İlave temizlik aparatları ve yedek parçaları temin edilmelidir. Fakir elektrikli süpürge parçaları ve Fakir elektrikli süpürge yedek parçaları her zaman temin edilebilirliği ile kullanıcılara kolaylık sağlanır. Süpürgenin pratik bir kullanıma sahip olması da önemli bir diğer husustur. Yerinize uygunluğu, boyutu, şekli, kablosunun toplanıp toparlanmaması gibi etmenler kişisel tercihinize göre önem taşır. Bu sebeple pratik, kolay taşınır ve kullanımı zor olmayan bir süpürge her zaman öncelikli olmalıdır. Yüksek kaliteli bir filtreye sahip elektrik süpürgeleri kullanımda havayı temizlediği için filtre özelliklerine dikkat edilmelidir. Fakir elektrikli süpürge filtre yapısı havanızı temizler. Solunum yolları ile alakalı rahatsızlıkları olanlar güvenle kullanabilir. Servis hizmeti konusunda da destek görebilmek önemlidir. Ürün ile yaşadığınız herhangi bir sıkıntı da yaygın bir servis ağının olması işinizi kolaylaştırır. Tamir ya da parça temini gibi durumlarda işinizi servis sayesinde kolay halledersiniz. Servisi olmayan bir elektrik süpürgesinde ise bir sorunla karşılaştığınızda çözmeniz kolay olmayacaktır. Süpürge alırken dikkat edilecek önemli bir husus da torbasının olup olmamasıdır. Klasik bir torbalı süpürge mi, torbasız bir süpürge mi yoksa su ile çalışan bir süpürge mi almak istediğinizi belirleyip ona göre sağlıklı bir karar vermelisiniz. Fakir tüm elektrik süpürgesi modelleri ile piyasada rahatlıkla bulunmaktadır.

Fakir ile Her Eve Uygun Bir Model

Fakir ile Her Eve Uygun Bir Model

Elektrik süpürgesinin en büyük temizlik destekçisidir. Her evin süpürgesi mevcuttur. Bu kadar aktif kullanılan bir ürüne ait teknoloji de sürekli değişim ve gelişim göstermiştir. Temel amacı temizlik olsa da her yeni ürünle biraz daha pratik kullanım ve daha da temiz çalışma prensibi ortaya konmaya çalışılmıştır. Fakir ürettiği her yeni modeli biraz daha geliştirerek deneyimini kullanıcılara sunar. Başarılı ürünleri yıllarca güvenle kullanılmaktadır. Elektrikli süpürge Fakir ismini akıllara hemen getirmektedir. Bilinen en eski modellerden biri toz torbalı süpürgedir. Tozu haznesine hapsederek temizleyen bu model süpürgeler çokça tercih edilmektedir. Özellikle kronik bir solunum yolu rahatsızlığı olan kimseler torba sayesinde toz ile daha az muhatap oldukları için torbalı süpürgeleri tercih ederler. Ayrıca toz yakalama kapasiteleri de nispeten yüksektir. İyi bir filtre ile işinizi rahatlıkla görür. Tozu içinde tutarak havanızı temiz kılar. Torbalı süpürge modelleri biraz daha iri olabilir. Fakir toz torbalı elektrikli süpürge modelleri kullanıcılar tarafından büyük ilgi ve istekle kullanılmaktadır. Klasik bir model olarak geçse de değişen süpürge teknolojisi ile beraber yeni özellikler ve değişikliklerle piyasada toz torbalı süpürge çeşitleri bulunmaktadır. Fakir’in toz torbalı süpürgeleri yıllardır aynı kalite ve güvenin yenilikle güncellenmiş hali olarak kullanıcılarım beğenisine sunulmaktadır. Rahatlıkla tercih edilen modeller yedek parça ve garanti güveni ile her zaman yanınızdadır. Fakir’in yeni nesil toz torbalı süpürgeleri kolay tak çıkar özellikleri ile torbasını rahatça değiştirebilirsiniz. Güçlü yapıdaki filtresi sayesinde ise tozun havaya çıkmasını önler. Toz torbasız süpürgelere geldiğimizde torba kullanmanıza gerek yoktur. Sadece toz haznesini temizlemeniz gerekir. Daha ufak ve hafif tasarımlarıyla tercih edilen bu süpürgeler, gelişmiş filtrelerle desteklendiğinde mükemmel ürünlerdir. Fakir elektrikli süpürge 2400 watt çekiş gücü ile toz torbasız olarak rahatlıkla kullanılabilir. Yeni ve modern tarzı ile de şık bir görünümü beraberinde getirir. Toz torbasız süpürgelerde torba olmadığı için yıkanması ve temizlenmesi gereken parçalar mevcuttur. Bunların düzenli temizliği yapılmadığında süpürgeniz iyi çalışmayabilir. Tıkanma yapabilir. Emiş gücünde düşüklükler yaşayabilirsiniz. Bu sebeple temizliklerine azami özen göstermelisiniz.

 Fakir Süpürge Yıllarca Sizlerle

Fakir Süpürge Yıllarca Sizlerle

Temizlik eşyaları içinde boşluğu doldurulamaz bir yere sahip olan elektrikli süpürgeler adeta demirbaş eşyalardandır. Fakir elektrik süpürgesi yılların deneyimi ile bu uzun süreçte sizlere eşlik eder. Farklı modellerle önümüze çıkan marka, her alanda teknolojisi ile desteklediği ürünlerini üretmeye devam etmektedir. Fakir süpürge modelleri gelişen ve değişen trendlere uyum sağlayan modern ürünlerdir. Toz torbalı modellerden kablosuz kullanım özelliğine değin geniş model seçeneği ile her türden kullanıcıya hitap eder. Yedek parçalarının temini konusunda da servis ağı sayesinde sıkıntı yaşanamaz. Fakir elektrikli süpürge hortumu sağlam yapısı ile kopma ve çatlama yapmaz. Modeline göre ihtiyaç olursa temin edilebilir. Yine Fakir elektrikli süpürge borusu da kalitesi ve kolay kullanımı ile süpürme işinizi kolaylaştırır, zorlaştırmaz. Piyasada bulunan onca model arasından kaliteli imal edilmiş ve güvenilir olanları tercih etmelisiniz yoksa ilerde büyük sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Aldığınız ürünün garantisi olmayabilir ve bu durum sizi mağdur edebilir. Bu sebeple her zaman bilindik markalar tercih edilmelidir. Gerek satış gerek satış sonrası süreçte rahat hareket edebilmek için bu önemlidir. Ayrıca makinenin performansından da memnun kalmak için yine güvenilir markalar tercih edilmelidir. Aynı özelliklere sahip iki üründen uygun olanını seçerken filtre farkı yüzünden toz içinde kalabilir, hemen dolan haznesi yüzünden kullanışsız bir süpürme eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Süpürge, her an lazım olan bir eşya olduğu için kullanışlı olması önceliğidir. Temizlik kapasitesi, kullanırken performansı, alanınıza uygunluğu, kablo boyutu, ürünü çapı gibi etmenlere dikkat etmek lazım. Kaliteyi birincil amaç yaparak bu süreci sürdürmelisiniz. Sürekli bozulan, filtresi çabucak dolan, torbası toz kaçıran bir süpürge sürekli ekstra zahmet yaratır. Evinizin temizliği için sarf ettiğiniz çaba boş yere gider. Süpürge alışverişinde daha evvel deneyimleyen kullanıcıların deneyimlerine de dikkat ederek, ürün hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kendi daha evvel yaşadığınız tecrübelerden de ne tarz bir ürüne ihtiyacınız olduğu, neleri istediğiniz ya da istemediğiniz hususunda kararınızı emin olarak verebilirsiniz. Fakir, elektrik süpürgesi ile her zaman memnun olarak konforlu bir kullanım alanı sağlamanıza olanak verir. Tüm elektrikli süpürge ve yıkama ürünleri için sayfamıza bakabilirsiniz.

 Kalite Fakir ile Evinizde

Kalite Fakir ile Evinizde

Pratik temizlik için, gündelik hayatın favori eşyalarından olan elektrikli süpürge tercihlerine bağlı olarak kullanıcılar tarafından seçilir. Doğru yerde doğru ürünü kullanmak önemlidir. Temizliğinizi kolaylaştırır. Diğer türlü sıkıntılı durumlar ortaya çıkar. Günlük kullanımda da uygun ürünü seçmek önemlidir. Elektrik süpürgeleri içinde günlük kullanım için uygun olan modellerden biri de dikey elektrikli süpürgelerdir. Dikey elektrik süpürgeleri dik durarak yatay olanlara göre daha az yer kaplar. Günlük kullanım için uygundur. Emiş gücüne göre evinizin temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir. Gövdesinin içindeki hazne küçüktür. Bu sebeple sık sık temizlenmeli ve yıkanmalıdır. Ürününün içine toz girmesinin önüne geçilmelidir. Yoksa makinenin performansı düşer. Üçgen başlık ile üretilen süpürgeler, köşelere rahatlıkla girer. Bu sayede daha çok alana ulaşılarak süpürme işlemi gerçekleştirilebilir. Ufak bir bebeğiniz, sevimli dostunuz ya da sık temizlik yapmayı gerektirecek, toz, dökülme gibi durumlarla sık karşılaşılan bir eviniz varsa dikey süpürgeler sizin kullanımınız için uygundur. Hafif olması, kolay kullanım özellikleri, el süpürgesi olarak da kullanım olanağı dikey süpürgeyi pek çok alandan avantajlı yapar. Ağır hantal bir süpürge ya da pratik kullanımı olmayan bir süpürge gündelik hayatın ufak tefeği içinde kullanmayı zorlaştırır. Hazne genişliği, sessiz çalışma gibi ekstra özelliklere sahip bir ürün olması daha da konfor alanını arttırır. Böylece sizlere daha keyifli bir temizlik yapma imkanı sağlar. Fakir dikey elektrikli süpürge modelleri ile bu ihtiyaca cevap veren ürünleri mevcuttur. Fakir kalitesi ve güvencesiyle üretilen ürünler kullanıcılar tarafından beğeni ile kullanılmaktadır. Dikey süpürge köşelerdeki kullanım kolaylığı ile büyük avantajlar sağlar. Küçük alanlar için özellikle büyük kolaylık sağlayan dikey süpürge güvenle kullanılabilir. Fakir el süpürgesi modelleri ile de günlük kullanımda ve küçük alanların temizliğinde de rahatlıkla kullanılabilir. El süpürgeleri mutfak gibi hareketin yoğun olduğu ve zeminin sık temizlenmesi gereken alanlarda özellikle tercih edilmektedir. Pratikliği ile tercih edilen ürün Fakir güvencesi ile tüketicilerin kullanımına sunulmuştur. Minik alanlar için, dar ağız ile süpürmek çok daha kolay olmaktadır. Dikey süpürgesi ve el süpürgesi olarak kullanımı olan süpürgelerin az alan kaplamaları ve maksimum fayda sağlamaları sebebiyle tercihe edilirliği yüksektir.

Çok Fonksiyonlu Fakir Süpürge

Çok Fonksiyonlu Fakir Süpürge

Fakir ürettiği süpürgeler ile her türlü yeniliği yakından takip eder. Tecrübesi ve teknolojisi ile yıllara meydan okuyan marka, modern bir anlayışla modellerini ortaya koyar. Toz torbalı süpürge, toz torbasız süpürge, dikey elektrikli süpürge, dikey şarjlı süpürge, şarjlı süpürge, sulu süpürge, buharlı süpürge, robot süpürge ve halı yıkama makinesi Fakir’in süpürge kategorisinde ürettiği ürünlerin modellerindendir. Fakir elektrikli süpürge modelleri içinde her modelin alt çeşitleri mevcut olup, istek ve beğeniye göre seçilebilir. Çeşitlilik seçeneği arttırdığı için kullanıcılar tercih ve isteklerine göre en uygun ürünü satın alıp kullanabilirler. Fakir elektrikli süpürgeler ergonomik tasarımları ile çok kullanışlıdır. Sapların rahat tutuşu kullanım için kolaylık sağlar. Kablo boyları kullanım için uygun uzunluktadır. Ne çok kısa ne de çok uzundur. Fakir elektrikli süpürge başlığı ile de farklı şekillerde kullanım yapabilirsiniz. Süpürgenin şekline göre değişen başlıklar ile kullanım yapılabilir. Dar ve geniş alanlar için özellikleri geliştirilmiş modeller kullanıcılar için tasarlanmıştır. Süpürge başlığı, ürünün çekiş gücü ve alan kullanımı üzerinde çok önemli bir detaydır. Kullanım için gerekli bir özellik olduğundan dikkat edilmesi gerekmektedir. Fakir toz torbasız süpürge modelleri ürün olarak revaçta ve popüler ürünlerin olduğu bir kategoridir. Torba derdi ile uğraşmak istemeyen ya da torba masrafından kurtulmak isteyen kullanıcıların tercihi toz torbasız süpürgeler daha minimal tasarımlar ile de az yer kaplar. Hazne temizliği yaparak kullanılan ürünler sağlam filtreli olduğu zaman maksimum hijyen sağlanmasına imkan verir. Haznenin sık temizlenmesi, filtrelerin temizlenmesi aşırı önemlidir. Temizlik süreci aksatılırsa, ürünün performansı düşer. Verimli bir kullanım olmaz, kullanıcılar memnun kalmayabilir. Süpürdüğünüz yüzey temizlenmez. Fakir toz torbasız süpürge modelleri ile toz torbasız ürün arayışında olan kullanıcılara seçenekler ve kaliteyi beraber sunar. Kalite, deneyim, teknoloji ile beraber harmanlanarak garantili ürünler kullanmanın konforunu yaşamayı tecrübe edebilirsiniz. Süpürge iç malzemelerinden, dış tasarımına kadar bir bütün olarak değerlendirilmesi gereken bir eşyadır. Sadece görüntüsüne aldanıp alınmaması gerekir. Dikkatli ve detaylı bir araştırma yapılarak edinilmesi gereken ürünlerdir. İhtiyacınızı göz önüne alarak düşünmelisiniz.

 Fakir Süpürgeler İle Tam Memnuniyet

Fakir Süpürgeler İle Tam Memnuniyet

Fakir elektrikli süpürgeleri ile tüm kullanıcılarından tam not almış beğeni ile kullanılan ürünlere sahip, tecrübeli bir markadır. Verdiği garanti süresi ve satış sonrası hizmet ağı ile de tüketicilerden tam not almıştır. Beğeni ile kullanılan ürünlere sahip marka, kendini yenileyen ve güncelleyen ürünlere sahiptir. Güncel teknolojiyi tercih eden bir anlayışla tasarımlarını ortaya koyar. Yeni teknolojilerin modellerine adaptesini sağlar. Ürünlere fonksiyonel uygulamalar ekleyerek tüketiciler için daha da özelleşmiş bir kullanım deneyimi yaratır. Fakir toz torbalı elektrikli süpürge ya da Fakir toz torbasız elektrikli süpürge özellik olarak farklı olsalar da kalite olarak bir farkları bulunmamaktadır. Ürünler modellerine göre çeşitlenip şekillenir ama kalite adına standart bir anlayışla hareket etmektedirler. Bu sebeple aldığınız her ürün modeli ne olursa olsun Fakir kalitesi ile size ulaşmaktadır. Fakir elektrikli süpürge yorumları da pozitif yönde kullanıcı memnuniyeti ile ortaya çıkar. Kullanıcılar uzun ömürlü kullanım sağlayan ürünlerine dair olumlu görüşler bildirmektedir. Deneyimlere göre ürün kullanımı şekillenir. Olumlu dönüşler, süpürge almak isteyen diğer kullanıcılar üzerinde de elbette olumlu etkiler yaratır. Fakir elektrikli süpürge fiyatı açısından da bakıldığında, kullanıcılar için uygun ve bütçe dostudur. Sunduğu kalite ve hizmet göz önüne alındığında makul fiyatlarla kullanıcılar ile buluşmaktadır. Aşırı yüksek tutarlarda para harcayıp satın alınan her elektrikli süpürge sizler için tam memnuniyet sağlayan bir ürün olmayabilir. Yine uygun fiyatına aldanıp aldığınız süpürgeniz ile sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Her zaman kaliteden şaşmadan doğru bir anlayışla ürün seçim yapmalısınız. Fakir kalitesi ve güvencesi ile ürünlerinin hesaplı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturur. Tüketicilerin beğenisini kazanan ürünler yıllarca zevkle ve sağlamlıkla kullanılır. Elektrikli süpürge gibi yaşam alanları için elzem olan bir ürünün konforlu bir kullanım sağlaması en önemli özelliği olmalıdır. Aksi takdirde temizlik ile alakalı sorunlar baş gösterir. Zaman, emek ve para kaybına varan durumlar ortaya çıkabilir. Bunun önüne geçilmesi, böyle istenmeyen durumlarla karşılaşılmaması için Fakir her zaman bütçe dostu olan uygun fiyatları ve güveni ile kullanıcıların hizmetindedir.

Arama Kriterleriniz

Fakir
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (56)
Apex (1)
Arnica (278)
Arzum (83)
Arçelik (93)
Awox (8)
Beko (70)
Bernardo (2)
Bissell (8)
Bosch (165)
Clatronic (1)
Conti (27)
Deerma (1)
Dyson (10)
ecHome (1)
Electrolux (164)
Elit (1)
Fakir (236)
Fantom (130)
Goldmaster (99)
Grundig (13)
Homend (5)
Homstar (3)
Hoover (16)
İhlas (2)
Jasper (1)
Johnson (2)
Karaca (21)
Karcher (59)
Kenwood (1)
King (8)
Kiwi (1)
Korkmaz (47)
Miele (97)
Nice (2)
Nilco (1)
Nilfisk (59)
Numatic (1)
Philips (395)
Profilo (66)
Rowenta (193)
Samsung (56)
Sebo (3)
Sem (5)
Siemens (88)
Sinbo (58)
Stilevs (80)
Sunny (17)
Süsler (3)
Tefal (40)
Thomas (18)
Vax (2)
Vestel (87)
Viper (4)
Voog (7)
W. Fischer (15)
Xiaomi (2)
Zeneger (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toz Torbası

(200)
(36)
Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Watt)

(84)
(62)
(48)
(9)
(8)
(6)
(6)
(5)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(84)
(32)
(26)
(18)
(16)
(8)
(8)
(6)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toz Kapasitesi

(92)
(73)
(30)
(10)
(9)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL