Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektrikli Süpürge

için 2 sonuç bulundu.

Xiaomi Elektrikli Süpürge

Günlük ihtiyaç ve amaçlara yönelik cihazlar üreten firmalar, teknolojinin geldiği son noktada akıllı ürünler ile hayatımızı kolaylaştırıyor. Bazı küçük ev aletleri de bu akımdan etkilenerek, trendlere uyum sağlarken, elektrik süpürgeleri de unutulmadı. Böylece akıllı elektrikli süpürgeleri de marketlerdeki yerini alaraki kullanıcılara sunulur hale geldi. Akıllı elektrikli süpürgeler pazarında birkaç hatırı sayılır oyuncu bulunsa da, Xiaomi kullanıcılar tarafından en çok bilinenlerden bir tanesi. Kısa süre içerisinde büyük başarılar elde eden Xiaomi elektrikli süpürge piyasadaki ezberleri de değiştirerek, evlerin akıllı yardımcılarına yeni bir soluk getiriyor. Oldukça fazla kullanıcının olumlu yorumunu alan Xiaomi akıllı süpürge yakın zaman içinde geleneksel elektrikli süpürgelerin tahtını sallayacak gibi görünüyor. Henüz geleneksel süpürgeler kadar yaygın olarak kullanılmayan bu robot süpürgeler, yeni nesil teknoloji ürünü olduklarından ötürü fiyat skalasında üst segmentte yer alıyor.

Xiaomi Elektrikli Süpürge Modelleri

Xiaomi Elektrikli Süpürge Modelleri

Elektrik süpürgesi piyasasının farklı bir kulvarında yarışan Xiaomi, ürettiği alışılmışın dışında ürünlerle dikkat çekerek, kullanıcıların takdirini topluyor. Xiaomi elektrikli süpürge modelleri, elektrikli süpürge piyasasının ayrı bir bölümünde yer alan özel paspas modellerinden robot elektrikli süpürgelere kadar çeşitlilik gösteriyor. Kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlardan satışa çıkarması ile bilinen Xiaomi markası, elektrikli süpürge alanında da fiyat ve performans ilişkisi bakımından gayet tercih edilebilir görünüyor. Markanın geleneksel elektrikli süpürge anlayışından ayrı duran ilk serisi Xiaomi SWDK adıyla kullanıcılara sunuluyor. Bu seri elektrikli süpürgeler, bir elektrikli süpürgenin standart işlevine ek birçok özelliği ile tanınıyor. Özellikle yüzey temizliğinde rahatlık arayan müşterilerin tercih edebileceği serinin ürünleri, temizlik teknolojilerinin sınırlarını zorlayan yapılarıyla dikkat çekiyor. Bunun yanında Xiaomi robot süpürge gibi güçlü oyuncuların bulunabildiği bir alanda da varlık göstererek çeşitli ürünleri kullanıma sunuyor. Xiaomi Robot Vacuum Cleaner serisi, aynı anda hem süpürme hem de yüzey temizliğinde son derece yüksek performanslar elde edebiliyor.

Akıllı Xiaomi Elektrikli Süpürge Özellikleri

Akıllı Xiaomi Elektrikli Süpürge Özellikleri

Xiaomi elektrikli süpürge özellikleri kalıplaşmış temizlik teknolojisi anlayışlarına meydan okuyarak sektöre getirdiği sayısız yenilikle müşteri karşısına çıkıyor. Markanın bu cüretkâr tutumunun ardında, teknoloji sektöründe süregelen hararetli rekabet yatıyor olabilir. Zira marka, geçmişte akıllı versiyonlarına pek rastlanmayan bu cihazlara ek özellikler yükleyerek kullanıcılar ile tekrar buluşturuyor. Neyse ki kullanıcıların yaptığı olumlu Xiaomi süpürge yorumları duruma açıklık kazandırıyor. Xiaomi SWDK serisi geleneksel ev tipi elektrikli süpürgelerin zayıf noktası olan yüzey temizliğinde öne çıkarak açığı kapatıyor. Elektrikli süpürge kulvarında bulunmasına karşın bir paspas görünümüne sahip olan bu serinin ürünleri, yüzeyde bulunan lekeleri yok etmek için elektrikli süpürgelerden farklı bir yöntem kullanıyor. Tabanda bulunan ışık sayesinde görülmesi zor lekeleri aydınlatarak ekstra temizlik imkânı sunarken, içteki su haznesinden dışarıya su tazyiği yaparak etkili bir temizliği garantiliyor. Ortalama 3 saatlik bir şarj sürecinden sonra, yaklaşık 1 saatlik kesintisiz çalışma vadeden Xiaomi SWDK modellerinde güç seviyesini takip edebileceğiniz LED ışıklar da bulunuyor. Ortalama 230 mililitrelik kapasiteye sahip su haznesi barındıran SWDK modelleri, yaklaşık 2 kilogramlık ağırlıklarıyla zahmetsiz bir temizlik deneyimi sunuyor. SWDK serisinden bir modele sahip olmak isteyen müşteriler için ürünler alt segmentin ortaya yakın bir bandında fiyat buluyor. Xiaomi Robot Vacuum Cleaner serisi ise ezber bozan kalitesiyle müşterilerini tatmin etmeyi şimdiden başarmış görünüyor. Temizlik kurallarını yeniden yazan bu robot süpürgeler, Xiaomi gibi bir firmanın yenilikçi anlayışla ürettiği pek çok teknoloji ile donanmış olarak geliyor. LDS (lazer uzaklık sensörü) sayesinde evinizin kapsamlı bir modelini çıkaran serinin ürünleri, SLAM (eşzamanlı yer belirleme ve haritalama) algoritmasını kullanarak eviniz için en optimize temizlik rotasını belirliyor. Üstelik bu akıllı süpürgeler elinizdeki diğer akıllı cihazlardan Mi Home uygulaması aracılığı ile uzaktan da kontrol edilebiliyor. Bir kez şarj edildiğinde 60 dakikaya kadar kesintisiz temizlik yaparken, 2000 paskala varan yüksek bir emiş gücü vadediyor. Bunca özelliği bünyesinde bir araya getiren seri ise bekleneceği üzere elektrikli süpürge modellerinin üst segmentinde yer alıyor.

Xiaomi Süpürgenizi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Xiaomi Süpürgenizi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir Xiaomi süpürge alırken mutlaka göz önüne almanız gereken birkaç unsur bulunuyor. Bunlardan birincisi, elektrik süpürgesi sektörünün şaşılacak derecede geniş bir pazar olduğudur. Dolayısıyla karar vermekte zorlanabilir ve bir an önce bir ürün satın almak adına hatalı kararlar verebilirsiniz. Bunun olmasını engellemek için, tüm istek ve ihtiyaçlarınızı hesaba katacağınız bir liste hazırlayabilirsiniz. Böyle bir liste hazırladıktan sonra, araştırma aşamasına geçebilirsiniz. Araştırma aşaması özellikle elektronik ürün satın alma sürecinde hayati önem taşır. Tasarımları, teknik donanımları ve fiyatları ekseninde gerçekleştirebileceğiniz araştırmada, en hesaplı görünen ürüne yönelmek yerine, kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak optimum ürüne yönelebilirsiniz. Enerji sınıflarına ayrılmış ürünlerin özelliklerine dikkat ederek tasarruf da yapabilirsiniz. Xiaomi marka elektrikli süpürge serilerinin modellerini sayfamızda inceleyerek, karşılaştırabilir, kendiniz için en doğru ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Xiaomi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (56)
Apex (1)
Arnica (278)
Arzum (84)
Arçelik (93)
Awox (8)
Beko (70)
Bernardo (2)
Bissell (8)
Bosch (165)
Clatronic (1)
Conti (27)
Deerma (1)
Dyson (10)
ecHome (1)
Electrolux (164)
Elit (1)
Fakir (238)
Fantom (130)
Goldmaster (99)
Grundig (13)
Homend (5)
Homstar (3)
Hoover (16)
İhlas (2)
Jasper (1)
Johnson (2)
Karaca (21)
Karcher (59)
Kenwood (1)
King (8)
Kiwi (1)
Korkmaz (49)
Miele (97)
Nice (2)
Nilco (1)
Nilfisk (59)
Numatic (1)
Philips (400)
Profilo (66)
Rowenta (193)
Samsung (56)
Sebo (3)
Sem (5)
Siemens (88)
Sinbo (58)
Stilevs (80)
Sunny (17)
Süsler (3)
Tefal (40)
Thomas (18)
Vax (2)
Vestel (87)
Viper (4)
Voog (7)
W. Fischer (15)
Xiaomi (2)
Zeneger (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL