Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektrikli Süpürge

için 21 sonuç bulundu.
Toz Torbası seçiniz

Karaca Elektrikli Süpürge

Ev aletleri denilince ilk akıllara gelenlerden biri elektrikli süpürge modelleridir. Özellikle uzun yıllardır hemen hemen her evde bulunur. Teknolojinin gelişmesi ile beraber pek çok zevke hitap edecek ve çoğu ihtiyacı karşılayacak şekilde elektrikli süpürge modelleri piyasaya sunulur. Farklı model ve renk seçeneklerinin olması tüketiciye ekstra alternatifler sunar. İlk dönemlerde daha büyük tarzda süpürgeler üretilirken zaman içerisinde daha küçük boyutlarda, kullanım açısından da oldukça rahat elektrikli süpürge modelleri ortaya çıkmaya başlar. Bu kategorideki ürünleri ile Karaca markası, uzun yıllardan beri üretim yapan bir firmadır. Geniş ürün yelpazesi ile oldukça geniş bir tüketici kitlesine sahiptir. Karaca markası elektrikli süpürge üretimine de başlamasıyla beraber pazardaki yeri büyük oranda genişler. Dayanıklı ev aletleri konusunda oldukça iddialı ve güvenilir bir marka olması, Karaca ürünlerine karşı olan ilgiyi artırır. Karaca elektrikli süpürge üretirken tüketicinin tüm isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak modelleri üretmeye gayret gösterir. Ayrıca ürünlerinde kullandığı kaliteli malzemeler sayesinde kullanım ömürleri oldukça uzun modeller ortaya çıkar. Son dönemlerde markanın elektrikli süpürge modelleri arasında oldukça farklı tasarımlar yer alır. Üstelik sahip olduğu teknik özellikler ile de adından söz ettirmeyi başarır. Çeşit fazlalığının olması, ürünlerin daha geniş kitleye hitap etmesine olanak sağlar. Dönem dönem piyasaya sunduğu özel tasarım serileri ile pek çok kişi tarafından dikkat çeker. Karaca markasının elektrikli süpürgelerine dair kullanıcı yorumlarına bakıldığında, oldukça olumlu dönüşler vardır. Ürün satış oranlarında bu yorumların da büyük etkisi bulunur. Ayrıca yine tüketici yorumları göz önünde bulundurularak, ürünlere ekstra özellikler ve tasarımlar katılır. Şık ve zarif tasarımlı Karaca elektrikli süpürge modelleri her dönem pek çok tüketici tarafından yoğun olarak ilgi görür.

Eşsiz Özelliklere Sahip Karaca Elektrikli Süpürgeler

Eşsiz Özelliklere Sahip Karaca Marka Elektrikli Süpürgeler

Karaca süpürge, son dönemlerin en çok dikkat çeken ürünleri arasında yer alır. Hem sahip olduğu özellikler ile hem de ürünlerinin özel dış tasarımı ile pek çok kişi tarafından ilgi görür. Karaca dikey süpürge modelleri, yakın zamanda tüketici isteklerine uygun olarak üretilmiş süpürge modellerinden biridir. Az yer kaplaması tüketici açısından büyük kolaylık sağlar. Ayrıca hem evde hem de iş yerlerinde kullanıma uygundur. Yoğun emiş gücüne sahip hortumları ile en ince tozları bile kolayca çeker. Uzun süredir dikkat çeken elektrikli süpürge modellerinden biri de Karaca sessiz süpürge modelidir. Sahip olduğu özel sistem sayesinde oldukça sessiz çalışır. Bu özelliği ile pek çok tüketicinin ideal ürünü haline gelir. Karaca elektrikli süpürge özellikleri arasında yer alan ekstra başlık seçenekleri de her ortamda kullanım avantajı oluşturur. Bunların dışında süpürgede toz torbasından sıkılan kişiler için üretilen Karaca toz torbasız elektrikli süpürge modelleri ile kullanım kolaylığını bir üst seviyeye çıkartır. Yoğun ilgi gören bu modeller kısa sürede tükenen modellerdir. Geniş toz haznesinin yıkanabilir olması hijyen açısından oldukça önemli bir noktadır. Karaca markası, yıllardır ürünlerinin dayanıklılığı ile bilinir. Bu hassasiyetini Karaca marka elektrikli süpürge modellerinde de görmek mümkündür. Üretiminde her zaman titiz ve özenli davranan Karaca markası, tüketici beğenisini kazanmak adına her dönem yenilikler yapar. Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Karaca, ülkenin her bölgesinde yoğun olarak ilgi görür. Satış sonrası hizmeti ile de pek çok kişi tarafından beğeni kazanır. Bazı ürünlerinde sertifikalı malzemeler kullanması da yine markanın prestijini artıran noktalar arasında yer alır. Ürünleri incelerken bu noktalara da dikkat edilmesi tüketici açısından daha sağlıklı olur.

Karaca’nın Hangi Elektrikli Süpürgesi Size Göre?

Karaca’nın Hangi Elektrikli Süpürgesi Size Göre?

Karaca elektrikli süpürge fiyatları, ürünün modeline ve sahip olduğu özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle fiyat araştırması sırasında modelleri ve özelliklerini göz önünde bulundurulması gerekir. Özellikleri ve kullanım kolaylıkları açısından oldukça çeşide sahip ürünlerin arasından size en uygun olanını seçmek için detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Markanın model serilerine ve serideki ürünlerin özelliklerine bakarak ihtiyacınıza neyin hitap ettiğini kolayca anlayabilirsiniz. Karaca Vantuz serisi süpürge modelleri son zamanların en çok dikkat çeken modeller arasında yer alır. Serinin ürünleri, şık tasarımları ile oldukça şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca çok çeşitli aparatları ile de tüketiciye kullanım açısından büyük kolaylık sağlar. Serinin tüm ürünlerinde bulunan enerji tasarrufu sağlayan sistem, tüketicinin ürünü tercih etme nedenlerinin başında yer alır. Serinin toz torbasız modeller de mevcuttur ve oldukça ilgi görür. Farklı renk seçeneklerinin olması, değişik zevk ve tarzlara da hitap edecek yöndedir. Modellerin iç özellikleri kadar dış tasarımı da dikkat çeker. Hafif olmaları taşınabilirlik açısından avantaj sağlar. Ayrıca modellerin, tekerleklerindeki sistem sayesinde en sert zeminlerde kolayca sürüş avantajı sağlar. Modellerin standart kablo uzunluğu 8 metre olup, temizlik sırasında oldukça rahat bir kullanıma imkan tanır. Ergonomik tutuşa imkan sağlayan sapları ve çok kez denenerek sağlamlığı onaylanmış hortumları sayesinde satın aldığınız ürün konusunda içiniz rahat olabilir. Eğer aradığınız temizlik aleti oldukça rahat ve kompakt olmalıysa dikey süpürge modelleri ihtiyacınızı karşılayabilecektir. Ayrıca Vantus serisinin ses seviyesi 73 Db’e indirilmiş modelleri temizlik sırasında oluşan yorucu gürültüden rahatsız olanların bakması gereken modeller arasındadır. Balerina serisinin farklı renklerdeki modellerinin şık tasarımına göz atabilirsiniz. Süpürge başlığının temizlik sırasında işinizi kolaylaştırmak için geliştirilen hareket kabiliyeti ile bu ürün her an elinizin altında olmaya değerdir. Toz torbasız modellerin yıkanabilen toz torbalarına sahip olması hijyenik açıdan sizi tatmin edecektir.

Karaca Marka Elektrikli Süpürge Almak İçin Sebebiniz Çok

Karaca Marka Elektrikli Süpürge Almak İçin Sebebiniz Çok

Araştırma yapmadan önce ne istediğini ve neye ihtiyacı olduğunu belirlemesi tüketiciye sağlıklı bir alışveriş yapma imkânı sunar. Ayrıca alışveriş sırasında en önemli etmenlerden biri olan maddiyatın da ön planda tutulması fayda sağlayacaktır. Bütçenizi belirledikten sonra ürünlerin özelliklerini ve modellerini araştırarak ihtiyacınızı karşılayan ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Karaca süpürge fiyatları bu konuda size önemli ölçüde olanak sağlayacak çeşitliliğe sahiptir. Satın alacağınız ürünün hangi ortamda kullanılacağı da ürünü seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Mesela küçük evlerde ya da iş yerlerinde kullanmak için bir ürün aranıyorsa dikey süpürge modelleri ihtiyacı yeterli bir şekilde karşılayacaktır. Ancak kalabalık ortamlarda ya da büyük evlerde kullanılacak bir ürün aranıyorsa büyük hazneli ve motor gücü yüksek modeller tercih edilebilir. Temizlik süreniz ve sıklığınız da nasıl bir ürün tercih etmeniz gerektiği konusunda belirleyici bir faktördür. Büyük bir evde uzun bir sürede temizlik yapıyorsanız oldukça ergonomik ve hafif bir ürünü tercih etmek istemeniz daha sağlıklı olacaktır. Zemin tipiniz ve evinizdeki zemin çeşitliliği de aradığınız ürün açısından dikkat etmeniz gereken bir konudur. Ürünlerin yanında gelen aparatları da dikkatle incelemenizde fayda olacaktır. Böylece bir cihazla ne kadar iş yapma olanağına sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Ürün alışverişi yapılırken Karaca elektrikli süpürge yorum ve eleştiriler de kararınız da etkili olabilir. Bu açıdan tüketicilerinin Karaca markasından oldukça memnun olduklarını görebilirsiniz. İhtiyacınızı belirleyip modeller hakkında yeterli bir araştırma yaptıktan sonra bütçenize en uygun ürünü görmek ve kolayca satın almak için sitemize bakabilirsiniz. Arzu ederseniz Karaca elektrikli süpürgelerin yanı sıra tüm markalar ait elektrikli süpürge modellerini Elektrikli Süpürge kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Karaca
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (56)
Apex (1)
Arnica (278)
Arzum (84)
Arçelik (93)
Awox (8)
Beko (70)
Bernardo (2)
Bissell (8)
Bosch (165)
Clatronic (1)
Conti (27)
Deerma (1)
Dyson (10)
ecHome (1)
Electrolux (164)
Elit (1)
Fakir (239)
Fantom (130)
Goldmaster (99)
Grundig (13)
Homend (5)
Homstar (3)
Hoover (16)
İhlas (2)
Jasper (1)
Johnson (2)
Karaca (21)
Karcher (59)
Kenwood (1)
King (8)
Kiwi (1)
Korkmaz (49)
Miele (97)
Nice (2)
Nilco (1)
Nilfisk (59)
Numatic (1)
Philips (400)
Profilo (66)
Rowenta (193)
Samsung (56)
Sebo (3)
Sem (5)
Siemens (88)
Sinbo (58)
Stilevs (80)
Sunny (17)
Süsler (3)
Tefal (40)
Thomas (18)
Vax (2)
Vestel (87)
Viper (4)
Voog (7)
W. Fischer (15)
Xiaomi (2)
Zeneger (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toz Torbası

(19)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Watt)

(19)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(13)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Toz Kapasitesi

(10)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL