Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektrikli Süpürge

için 97 sonuç bulundu.
Toz Torbası seçiniz

Miele Elektrikli Süpürge

Üretime başlandığı günden itibaren ev işlerinin en önemli yardımcılarından biri olan elektrikli süpürgeler, her geçen gün farklı özellikler ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Ev ve iş yerlerinde temizlik konusunda aranan teknolojik aletlerin başında geliyor. Elektrikli süpürge üretimi yapan Miele, kısa süre içerisinde oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmış bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da aktif ürün satışına sahip olan marka, elektrikli süpürge alanında sık tercih edilen firmalar arasında yerini alıyor. Ürünlerinin dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile yapılması tercih edilme sebeplerinin başında geliyor. Miele süpürgeler farklı model, renk ve tarz seçenekleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Ayrıca ürünlerinin sahip olduğu çeşitli özellikler sayesinde her türlü beklentiyi karşılayabilecek geniş bir ürün gamı da mevcuttur. Miele elektrikli süpürge üretiminde kullanıcı ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik ürünler üretir. Her sezon piyasaya sunduğu yeni modeller ile hedef kitlesini genişletmeyi amaç edinir.

Miele ile Daima Daha İyi

Miele ile Daima Daha İyi

Marka, elektrikli süpürgeleri kısa dönem içerisinde kendini pek çok kişiye ispatlamış bir markadır. Bu nedenle her sezon yeni modeller ve geliştirilmiş özelliklerle edindiği yeri korumayı hedefler. Model ve özellik bakımından çeşitlilik sunması, geniş ürün gamı kullanıcıya tercih yaparken büyük kolaylık sağlar. Miele elektrikli süpürge özellikleri her daim son teknolojiyi ve güncel trendleri yansıtır. Teknolojinin de etkisi ile beraber oldukça farklı tarzlarda ürünler üretmesi, marka prestijini olumlu yönde etkiler. Son yıllarda büyük beğeni ve ilgi toplayan Miele robot süpürge modelleri, kullanıcılarının evlerindeki en büyük yardımcılarından biri olmaya devam ediyor. Üstün performansını şık tasarımıyla destekleyerek kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Birçok ev ve iş yerlerinin temizliğini sağlayan bu robotların motor güçleri kaliteli bir temizlik için ideal seviyededir. Küçük evlerde ya da iş yerlerinde ağırlıklı olarak tercih edilen Miele dikey süpürge modeli hafifliği, kolay kullanımı, pratikliği ve çok yer kaplamaması ile öne çıkan bir modeldir. Taşınabilirlik açısından tüketiciye avantaj sağlayan bir niteliğe sahiptir. Ayrıca isteğe bağlı olarak el süpürgesi halinde kullanılabilir olması, ürünün çok amaçlı olmasını sağlar. Ürünlerin pek çoğunda ekstra başlık seçeneklerinin olması, Miele marka elektrikli süpürge modellerinin kullanım alanlarını genişletir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektrikli süpürgelerde en çok şikayetçi olunan soruna da çözüm niteliğinde üretilen Miele sessiz süpürge modellerinin talipleri de oldukça fazladır. Temizlik gibi yorucu olan bu aktivite sırasında ortaya çıkan bu yorucu gürültünün engellenmesi kullanıcılar tarafından en çok sevilen, en faydalı bulunan özelliklerden biridir. Farklı renk seçeneklerinin bulunması, ürünlerin farklı zevk ve tarzlara da hitap etmesini sağlar. Son zamanların dikkat çeken bir diğer modeli de Miele torbasız süpürge modelleridir. Toz haznesi özelliği ile torba takma çıkarma derdine son veren bir üründür. Hem zamanınızdan hem çabanızdan tasarruf etmenizi sağlar. Bu nedenle de pek çok kişi tarafından büyük beğeni toplayan ve sıkça tercih edilen ürünlerin başında yer alır. Üstelik toz haznesinin yıkanabilir olması kullanım kolaylığı sağlar. Ev ortamına göre geniş hazneli ya da daha ufak hazneli torbasız elektrikli süpürge modelleri mevcuttur.

Göz Alıcı Miele Marka Süpürgeler

Göz Alıcı Miele Marka Süpürgeler

Miele marka elektrikli süpürgeler uzun ömürlü kullanımları ile dünyanın dört bir yanında büyük ilgi görür. Tasarımlarında kullandığı malzemelerin kalitesi, ürünlerin kullanım ömürlerini büyük ölçüde etkiler. Bu nedenle dayanıklılık denildiğinde akla gelen markalardan biri de Miele olur. Özellikle son yıllarda piyasaya sunduğu seriler ile kalitesini bir kez daha ispatlar. Estetik tasarımlara sahip modellere daha önce rastlamış olma ihtimali oldukça düşüktür. Markanın en dikkat çeken serilerinin başında C3 serisi gelir. Serinin çoğu modelinde torbalı sistem olmasına rağmen, beğeni oranı yüksektir. Kullanım rahatlığı ve şıklığı tüketiciyi cezbeder niteliktedir. Esnek hortum yapıları ile sadece sert zeminlerde değil koltuk ya da yatak gibi zeminlerde de kullanım rahatlığı sağlar. Yüksek emiş gücü ile en ufak kırıntıları bile kaçırmadan temizler. Serinin dikkat çeken özelliklerinden biri de ürünlerin enerji tasarrufu özelliğine sahip olmasıdır. Ayrıca evcil hayvan sahiplerine ve alerjik bireylere yönelik ürünlerinde seride bulunması tüketici ağını önemli oranda etkiler. Bu özellikler tercih edilme nedenlerinin başında yer alır. Miele elektrikli süpürge modelleri arasında dikkat çeken bir diğer seri de CX1 serisidir. Özel tasarım ve şık görünüme sahip olan bu serinin modelleri pek çok tüketici tarafından beğeni toplar. Modellerin bir kısmında bulunan dokunmatik sistem özelliği, ürünlerin en dikkat çeken özellikleri arasında yer alır. Ayrıca bazı modellerde yer alan ışıklı sensörler, görsel açıdan oldukça şık bir görünüm kazandırır. Modellerde bulunan yıkanabilir toz haznesi, kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Ergonomik yapıdaki hortumu ve yüksek emişli olması ürünün popülaritesini artırır. Sahip olduğu özel başlıklar ile pek çok ortamda kullanım avantajı mevcuttur. Ayrıca günümüzde bu serinin pek çok modeli sadece evlerde değil iş yerlerinde de kullanılır. Miele süpürge fiyatları ile ilgili net bir rakam söz konusu değildir. Çünkü ürünlerin fiyatları belirlenirken özellikleri göz önünde bulundurulur. Birçok model olduğu için Miele süpürge fiyatları değişkenlik gösterir ve modele özeldir. Ama genel bir ifade kullanılması gerekirse de gönül rahatlığıyla düşük ve yüksek bütçeli herkes için, birçok ürün bulunabileceği söylenebilir. Miele marka elektrikli süpürge modellerinde her bütçeye hitap edecek şekilde fiyat belirlenir. Böylelikle her tüketici kolayca Miele’nin ürünlerine sahip olabilir.

Miele Elektrikli Süpürge Alırken

Miele Elektrikli Süpürge Alırken

Elektrikli süpürge almak isteyen kullanıcılar istek ve ihtiyaçlarını belirledikleri zaman aradıkları ürüne çok daha kolay bir şekilde ulaşırlar. Bir süpürgeden ne beklediğiniz hangi süpürgeyi satın alacağınız konusunda çok önemlidir. Her süpürge beklentinizi karşılamayabilir çünkü her birinin farklı özellikleri vardır. Örneğin ne kadar büyüklükte bir alanı temizlemeniz gerektiği süpürgenizi seçerken dikkat etmeniz gereken faktörlerden biridir. Ayrıca bütçe belirlemek de alışverişin daha sağlıklı ilerlemesine yardımcı olur. Kalabalık ailelerde ürünün daha sık kullanılacağı düşünülürse buna göre güçlü bir motor gücüne sahip olan süpürgeler tercih edilmelidir. Çok sık temizliğe ihtiyaç duyulmayan küçük yaşam alanlarında ise en uygun modeller dikey elektrikli süpürge modelleridir. Bu ürünler hem çok yer kaplamıyor oluşu hem de pratik oluşuyla idealdir. Ayrıca temizlik yapma sıklığınıza göre ürünleri saklama ve temizleme kolaylıklarını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Toz torbası özellikleri, filtre özellikleri gibi konularda da aradığınız performansa göre seçim yapabilirsiniz. Miele marka elektrikli süpürgeleri sitemizde bulabilir, teknik özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, fiyat bilgisine ulaşabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Miele
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (56)
Apex (1)
Arnica (278)
Arzum (84)
Arçelik (93)
Awox (8)
Beko (70)
Bernardo (2)
Bissell (8)
Bosch (165)
Clatronic (1)
Conti (27)
Deerma (1)
Dyson (10)
ecHome (1)
Electrolux (164)
Elit (1)
Fakir (239)
Fantom (130)
Goldmaster (99)
Grundig (13)
Homend (5)
Homstar (3)
Hoover (16)
İhlas (2)
Jasper (1)
Johnson (2)
Karaca (21)
Karcher (59)
Kenwood (1)
King (8)
Kiwi (1)
Korkmaz (49)
Miele (97)
Nice (2)
Nilco (1)
Nilfisk (59)
Numatic (1)
Philips (400)
Profilo (66)
Rowenta (193)
Samsung (56)
Sebo (3)
Sem (5)
Siemens (88)
Sinbo (58)
Stilevs (80)
Sunny (17)
Süsler (3)
Tefal (40)
Thomas (18)
Vax (2)
Vestel (87)
Viper (4)
Voog (7)
W. Fischer (15)
Xiaomi (2)
Zeneger (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toz Torbası

(59)
(28)
Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Watt)

(57)
(30)
(9)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(25)
(13)
(10)
(10)
(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toz Kapasitesi

(47)
(40)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL