Filtreleri Temizle
Marka
Conti

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Toz Torbası

Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Süpürge Yapısı

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Toz Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Emiş Türü

Başka bir kelime deneyin

Kablo Sarma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Conti Elektrikli Süpürge

için 11 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Conti Elektrikli Süpürge

Günümüzde en önemli konular arasında zaman yönetimi yer alıyor. Bu nedenle günlük hayatta, zaman kontrolünü en iyi şekilde sağlama noktasında çeşitli çözümler üretiliyor. Günlük işlerin daha kısa zamanda yapılmasına yönelik olarak geliştirilen teknolojiler, bu nedenle bir hayli önemseniyor. Ev, işyeri gibi çeşitli mekanların düzenini sağlamaya yönelik olarak yapılan tüm işlerin daha kısa zamanda bitirilmesi için elektrikli ev aletleri teknolojileri üzerine çalışmalar yapılıyor. Bu kategori içerisinde, en çok dikkat çeken ürün gruplarından bir tanesi de elektrikli süpürgelerdir. Dış piyasada bilinen bir tercih olan Conti elektrikli süpürge, ülkemizde sayıları gittikçe artan satış rakamlarına ulaşıyor.

Alt Segmentten Üst Segmente Conti Elektrikli Süpürge Özellikleri

Alt Segmentten Üst Segmente Conti Elektrikli Süpürge Özellikleri

Conti süpürge, ülkemizdeki mevcut elektrikli süpürge alternatiflerine belirli bir süre önce eklenen ürünler arasında yer alıyor. Sahip olduğu çeşitli özellikleri ile önemli bir performans vadeden marka, ürün çeşitliliği noktasında oldukça tatmin edici görülüyor. Conti marka elektrikli süpürgelerde, alt segment ürünlerden başlayarak, enerji bazında, 2200 Watt’lık bir değer göze çarpıyor. Çekiş gücü olarak değerlendirildiği zaman oldukça iyi bir performans vadeden ürün, aynı zamanda tasarruf planında da olumlu değerlendiriliyor. Bu anlamda A sınıfı performans sağlayan ürün, tasarım noktasında da oldukça fonksiyoneldir. 360 derece dönebilen tekerlekleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Toz torbalı ürünlerde HEPA filtrenin tercih edilmiş olması, pek çok anlamda önemli bir artı olarak görülüyor. Farklı aparatlar ile zenginleştirilen üründe; halı, sert zemin, köşe ve koltuk gibi alanlarda pratik kullanım sağlayan parçalar barındırıyor. Conti marka elektrikli süpürgeler, By-Pass motor sistemi ile güçlendiriliyor. Bu özelliğin yanı sıra 20 L’lik toz toplama kapasitesi ile uzun süreli bir kullanım olanağı sağlıyor. Conti elektrikli süpürge modelleri, markanın farklı serilerinde toplanıyor. Bu açıdan bakıldığı zaman, farklı ürün grupları ile kullanıcılarına çok sayıda seçenek sağladığı görülüyor.

En Güncel Conti Elektrikli Süpürge Fiyatları ve Modelleri

En Güncel Conti Elektrikli Süpürge Fiyatları ve Modelleri

Conti modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler toz torbalı ürünler olarak değerlendiriliyor. Ancak kullanım kolaylığına bağlı olarak dikey süpürgeler de oldukça ilgi çekiyor. Conti dikey süpürge 1600 Watt değere sahiptir. Bunun yanı sıra 230 Watt emiş gücü ile yüksek performans sağlar. Ocean Siklon teknolojisine sahip olan Conti dikey ürünlerde genel olarak üçgen uçlar görülüyor. Daha nitelikli bir süpürme sağlama amacına yönelik olarak, bu tip uçlar oldukça olumlu değerlendiriliyor. Conti marka elektrikli süpürge modelleri arasında sıklıkla tercih edilen modellerden bir diğeri de Conti sulu süpürgelerdir. Conti sulu süpürge, 4 Litrelik su haznesi ile nitelikli performans sunuyor. Bu sayede, çekilen tozların su içerisine hapsolması sağlanmış oluyor. Yüksek emiş gücüne sahip olan bu ürünlerde, paslanmaz borular tercih ediliyor. Bu modellerin en çok önem verilen özelliklerinden bir tanesi de hava temizleme özelliğinin olmasıdır. Duruş olarak, yatık ve küre sistemli süpürge modellerine sahip olan marka, skalasındaki farklı ürünlerle dikkat çekiyor. Conti elektrikli süpürge fiyatları da piyasa değerlendirmelerinde oldukça olumlu bir tabloya sahiptir.

Conti Elektrikli Süpürge Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Conti Elektrikli Süpürge Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Conti; dünyanın farklı yerlerinden sonra, ülkemizde de günden güne tanınan bir marka olma özelliğine sahiptir. Özellikle ürün çeşitliliği anlamında marka, pek çok kimsenin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek gücü elinde barındırıyor. Conti marka ürün tercih ederken, daha önce Conti kullanmış kişilerin tecrübeleri önemli bir bilgiyi meydana getiriyor. Conti elektrikli süpürge modellerine sitemizden güvenle ulaşabilir, ürünler arası fiyat sıralaması yapıp bütçenize uygun elektrikli süpürgeyi kolaylıkla satın alabilirsiniz.