TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kadife Duvar Sticker

için 217 sonuç bulundu.

Kadife Duvar Sticker

Ev dekorasyonu evi oluşturan bütün alan ve yüzeylerle bir bütün halinde ele alınmalıdır. Evinizde bütünsel bir şıklık ve estetik görünüm elde etmek istiyorsanız, yalnızca mobilyalara, halılara ya da perdelere odaklanmanız yetmeyecektir. Bu nedenle, evinizin duvarlarını da süslemek iyi bir tercih olacaktır. Duvar dekorasyonu için pek çok farklı obje seçiminde bulunabilirsiniz. Klasik anlamda tablo ve fotoğraf gibi nesnelerin dışına çıkmak ve dekorasyonda farklılık yaratmak isteyenler için alternatif dekorasyon çözümleri olan duvar sticker modelleri gün be gün daha da popüler hale gelen ürünler olarak öne çıkmaktadır.

Kadife Sticker Nedir?

Kadife Sticker Nedir?

Duvar sticker modellerinin farklı malzemelerden yapılabildiğini söyleyerek başlayabiliriz. Günümüzde en yaygın olarak kullanılan modellerin PVC ya da benzer plastik malzemelerden yapılıyor olması seçeneklerinizin bu malzemelerle sınırlı olduğu anlamına gelmemekte. Diğer tüm dekorasyon ürünleri gibi malzeme çeşidi konusunda da duvar sticker modelleri geniş bir yelpaze sergiliyor. Örneğin kadife sticker modellerini ele alabiliriz. Bildiğimiz kadife kumaşı kullanılarak üretilen duvar sticker modelleri olan kadife duvar sticker çeşitleri, malzemesinin farklılığını uygulandığı andan itibaren dekorasyonunuzda hissettirmeye başlıyor.

Ev Dekorasyonunda Kadife Duvar Sticker Kullanımı

Ev Dekorasyonunda Kadife Duvar Sticker Kullanımı

Ev dekorasyonu konusunda özgünlük arayışı içindeyseniz, genel eğilim ve popüler tercihlerin dışına çıkmanız size avantaj sağlayacaktır. Örneğin, kağıt, PVC ve plastik malzemelerden yapılan duvar stickerlarının yerine kadife malzemeden yapılmış ürünleri tercih ederek kendinize özgü bir dekorasyon ve daha yumuşak ve gösterişli bir ortam yaratabilirsiniz. Kadife duvar sticker çeşitleri yalnızca salon ve oturma odası gibi daha genel kullanıma açık ev bölümleriyle sınırlı değildir. Renk renk, desen desen çeşitleriyle kadife duvar sticker çeşitleri bebek odası, yatak odası, mutfak ve koridorlarda yumuşak bir esinti yaratmak isteyenler için uygun ürünlerdir.

Kadife Duvar Sticker Çeşitlerinin Uygulanması

Kadife Duvar Sticker Çeşitlerinin Uygulanması

Kadife duvar sticker modellerinden edinmeye karar verdiyseniz, uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak da isteyebilirsiniz. Kadife sticker çeşitleri tıpkı diğer duvar sticker modelleri gibi oldukça basit birkaç adımla duvarınıza yapıştırabileceğiniz ürünlerdir. İnce kadife malzemeden imal edilen bu sticker çeşitleri, şık ve parlak bir üst yüzey görünümü ve kendinden yapışkanlı arka yüzeyi ile tüm duvar ve duvar boyası tiplerine uygundur. Yapışkanlı kağıt bulunan alt yüzeyindeki koruyucuyu kolaylıkla sıyırıp alt yüzeyi dilediğiniz yere yapıştırarak hızlı ve basit bir şekilde dekorasyonunuza şık bir hava katmış olursunuz. Modern ve geometrik desenlerin yanı sıra farklı doğa ve hayvan figürleri de barındıran kadife stickerlar, Artikel, 1001 Hediye, Disney ve Dekorijinal gibi markaların garantili ve uzun ömürlü ürünleri olarak kategorimizde sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Artikel (122)
Disney (9)
DİSNEY (2)
(56)
(20)
Gecem (1)
Polisan (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

PVC (45)
Vinyl (9)
Plastik (6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(53)
ve üzeri (74)
ve üzeri (76)
ve üzeri (76)
ve üzeri (80)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL